Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
19. júl 2009

prave mi tu rozobera sluchadka, on je maniak na kable 😀

rony253
19. júl 2009

buksy, my sme chceli vcera grilovat ale cely den prsalo a dnes sice svieti slnko ale fuci taky studeny vietor, akurat dobre na prechladnutie, a ked je zase horuco ani sa nam jest nechce. 🙂
u nas bola vcera tak normalne burka, ale u vas to bolo asi hrozne, my sme od Viedne do kopca, tak nas tu nastastie nezaplavilo.

claudinka
19. júl 2009

ahojte, maly mi zahajal pred hodinkou, od 11.00 bol hore.. tak si uzivam trosku kludu a preberam sa z nasho vyletu 😀

winona24
autor
19. júl 2009

kde ste boli claudinka???

ahojte...mneuž malá tiež spí.....idú jej vrchné zuby,tak to trvalo trochu dlhšie..... 😝

winona24
autor
19. júl 2009

už som kuk na FB 😀

luciankasebastianko
19. júl 2009

ahojky tak už som tu dala som nové foto ,boli sme na lodky a stej oslavi kukuk 😉

luciankasebastianko
19. júl 2009

spite? maly zaspal len teraz ja sneho asi skolabujem 😝

rony253
19. júl 2009

ahoj luci, ja som sa teraz zobudila, zaspala som totiz po pol osmej s malou, idem do sprchy, dostala som kramy uz ma aj brucho pobolieva ☹

rony253
19. júl 2009

win aj nam idu vrchne zuby, mame pekne asi 6 kopcekov opuchnutych, ale uz asi dva tyždne a este nie su von ☹

luciankasebastianko
19. júl 2009

aspoň si si zdriemla rony ja tu sedím jak taka kvočka a tiež mi už oči klipkajú 😨

rony253
19. júl 2009

Lucik, idem ja spat, cely clovek ma boli, prajem dobru nocku papa

perlab
19. júl 2009

Ahojte babulky,
tak sa vám tu hlásim zasa o rok staršia 😒

Grilpárty sa konala dnes /včera bolo blbé počko/, bolo supeeeeer. Bolo nás 22 aj s deťmi, Romika tu mala kamošov a kamošky, resp. bratrancov a sesternice, takže sa aj jej moooooooooooooooc páčilo.
Ešte raz ďakujem za gratulationsssssss.
Cmuky-cmuk a dobrú nocku prajem 🙂
/foto nepridám, nefotilo sa, nemal kto a nikoho to nenapadlo 😒/

luciankasebastianko
19. júl 2009

perlap ozaj všetko naj naj naj najlepšie a Romanke bračeka 😀

tak toto spravím malému http://www.alinka.sk/c/plienkova-torta-4400.html

bendy
20. júl 2009

Dobre ranko...sme mali dnes katastrofalnu noc uz si ani nepamatam kedy naposledy som bola tak casto hore, tymto stylom budem mat o chvilu prsia po kolena 😀 😀 ja neviem ako ju odnaucim od toho nocneho kojenia, uz som aj caj skusala ako ste tu radili ale nezabera 😒

bendy
20. júl 2009

no pozeram ze som tu dnes asi prva 😉

buksy
20. júl 2009

dobre ranko...
bendy aj my sme mali asi podobnu noc ako vy... u nas tiez nic ine nezabera...dokaze sa ukludnit len na prsniku a ja skusam aj UM ale po nom spi tiez len velmi kratko...a strasne so sebou hadze v noci.. ked sii ju uz necham pri nas v posteli ... prehadzuje sa zlava do prava, kope nohami a taha sa za usi.,.. neviem co to znamena preco tak nekludne spi...?

goga03
20. júl 2009

ahojte,

baby, ked vasim drobcom nechuti zelenina, skuste tento recept. ja som to nasla v strarom cisle mama a ja a Oliver sa isiel za tym potrhat, este aj duplu som mu musela dat, to sa mi este nestalo so zeleninou 😅

"Svieckova omacka" - kuracie maso sa da varit s nadrobno nakrajanou mrkvou a petrzlenom do makka. potom maso vyberte a zeleninu rozmixujte na hladku kasu a potom do toho pridajte asi 3 lyzicky bieleho smotanoveho jogurtu, cim vznikne omacka. podavajte s nadrovno nakrajanym maskom a pretlacenymi zemiakmi alebo s cestovinou.

Oliver to mal vcera so zemiakmi, no fakt som nechapala ako sa potom zaprasilo.

silwietta
20. júl 2009

ahojte,

nasa noc bola celkom ok, len rano o piatej zacal maly kaslat, bol cely rozpaleny, teplota 38, tak sme hned rano nabehli k doktorovi, asi to bude virus, neterka to mala pred 4 dnami, takze asi to chytil od nej...

johnie
20. júl 2009

ahojte,
ja uz asi tyzden skusam malej nedavat v noci mliecko - zvycajne sa budila o tej 1-3 hodine, aj teraz sa zobudi ale nevyberam ju z postielky, dam jej len dudku alebo cajik a spinkame dalej az do rana, sice sa potom budi skor okolo tej siestej ale pekne spinkame celu nocku... minule spala od 21:30 do pol piatej bez zobudenia...

tak sa vytesujem ze to funguje a ze sa mozno coskoro vyspim celucicke noci...
😎

bendy
20. júl 2009

johnie...no aj ja som to tak skusala ale u nas to vobec nezabera...ked ju nevyberiem z postielky ruci ako diva 😖

bendy
20. júl 2009

rozmyslala som aj nad tym ze jej skusim dat UM ale ona vobec nechce z flasky pit

johnie
20. júl 2009

bendy ja nekojim od 3 mesiaca... tak ti neviem poradit.

silwietta
20. júl 2009

johnie, tak to ti prajem, pekne si pospis 😎

ja som tiez uz pomaly zacala odstavovat a pomahal mi aj manzel, v noci ma vyslal do obyvky a ukludnoval ho on, ale teraz ked je maly chory, tak sa to asi vrati do starych kolaji 😒

johnie
20. júl 2009

silwi dakujeme .. uprimne uz by som to naozaj potrebovala lebo chodim potom nasrana na cely svet ze som sa poriadne nevyspala, a potom su len zbytocne hadky doma

no to je pravda ze choroba alebo zubky vedia pekne narusit nejaky ten rezim... tak dufam ze nas to minie 😉

johnie
20. júl 2009

vas to minie som chcela napisat... ale aj nas moze 😀

kamilka12
20. júl 2009

Ahojte

goga -super receptík, tiež robí "mliečne" jedlá tak, že tam pridávame biely jogurt 😉

kamilka12
20. júl 2009

My sme na čaji v noci už dosť dlho...a veru mlieko mu vobec nechýba...v noci dávam 1 - 2x čaj..niekedy vobec ale ráno o 5.00 - 6.00 je už hladný, to mu spravím mlieko a spíme dalej (vačšinou)

buksy
20. júl 2009

no tak to mate super baby... ked vam chcu cajik v noci... my sme do teraz pili vsetky tekutiny iba z normalneho pohara takze to vobec neprichadzalo do uvahy v noci davat... no teraz uz konecne pijeme z nekvapkajuceho sosacika ale v noci to vobec nechce... takze vecer ked dam UM tak spi cca do 1.00 a potom sa uz budi velmi casto a stale chce cickat.. uz to nejako vydrzime lebo teraz v lete ju nechcem odstavovat... mozno na jesen ... uvidime

vejinka
20. júl 2009

ahojte baby tak my sa mame dobre uz dve noci spinka v postielke prenosnej sice je velmi narocne ho tam uspat ale postupne to ide..maly mi prvy krat v zivote tri dni nekakal ..zjavne zmena prostredia a jedno z druhym..vcera vecer som mu dala espumisan ale len na spicku lyzicky...a dnes od rana velmi place natahuje sa a tak reku dam plnu lyzicku espumisanu do piatich minut sa vykakal...az ma trapi ze som ho nechala sa trapit cele dni 😔
no podstatne je ze sa vykakal a teraz buvaaa od sesterky som si pozicala kocik kedze nas sa do kufra nezmestil tak kazdy den chodievame na dlhe prechadzky po dedine...samozrejme aj hojne fotim... 😔 😅

v 😅 cera mal prvy krat na obed bravcovinu a super to papal..dnes bdue mat broskyne nech nema problem zo stolicou ..no a inak je to tu v pohode uz si zacinam zvykat ze spim menej ako doma...ovela dnes v noc o druhej bol maly na komplet vyspaty a zaspal okolo stvrtej rano medzi nami na posteliach..co uz no

no ja by som ho veru cajom v noci nenachovala by mi bliakal ako lev 😅

dnes je tu horuco..a zajtra a potom dalsie dni 😅 hlasia este teplejsie...dnes daco poperem v rukach aby sme mali ciste veci lebo za tri dni co sme tu ...sa nazbierala plna velka igelitka 😅 😅 😅

rony253
20. júl 2009

ahojte, tak nas noc bola tiez s prestavkou, len sa prehadzovala, tak sme sli k manzelovi do spalne, tam s nou tiez hadzalo z jednej strany na druhu, dala som jej cecek trosku cucla a nechcela, tak sme sli spät do detskej a tam po nejakom case zaspala, aj mrnkala, to urcite z tych zubov, lebo horuco nebolo, okolo jednej bola hore nacecala sa poriadne a spinkali sme ani asi do siedmej alebo ktorej, a potom sa znova nacecala, zisli sme dolu z este sprasala skoro celu zemlu s maslom a vypila caj.
ten recept s jogurtom skusim, ja uz ani neviem co mam varit pre malu, musim pokukakt nejake recepty. 🙂