Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
25. júl 2009

Ahojte maminky,drobec buva,tak rychlo kavickujem..

Romanke gratulujeme,uz je z nej velka 11-mesacna slecna 🙂

anicka,nech sa vam vyletik podari..a nevolnosti nech rychlo pominu..

rony253
25. júl 2009

annie neboj este do 3. mesiaca to zvladnes a potom by uz malo byt fajn, myslime na teba. 😉
Ahoj ew, moje sidlo je uz hore 🙂

terezicka
25. júl 2009

Ahojte,
dneska a včera konečne Lucka poriadne jedla, lebo tie dni predtým boli katastrofa, tak som bola veľmi šťastná. A aj noci sú trošičku lepšie, ale nejdem veľmi chváliť lebo ktovie aká bude táto. A zas sa nám objavuje to červené na líčku, aj jej to krásne zmizlo, sme sa tešili a zas to má. Vyskúšam asi teraz nejaké domáce recepty na to a keď nič nezaberie, tak ideme zas na kožné 😖 Už by som bola rada keby sme sa toho zbavili úplne...

terezicka
25. júl 2009

Tiež blahoželéme všetkým oslávencom 🙂 My budeme mať 10 v stredu 🙂
Jaj a ešte pochválim moju Lucku, včera mi totiž našla naušnicu. Ja som ani nevedela že nemám jednu na ušiach, len som položila Lucku v kuchyni na zem a ona teraz keď niečo zbadá pod linkou tak si ľahne a ťahá tok sebe. Tak aj teraz a iba pozriem na ňu a ona má v rukách moju naušnicu 😲 Som chytro si ucho chytala či dobre vidím a potom som jej ju hneď zobrala 😀 Ale som ju chválila potom že mi ju našla 😀

rony253
25. júl 2009

ja to tu len tak priebezne sledujem, lebo mame tu navstevu a vsetci si podavaju Saru, a ako vidim, nikto tu ani nepachol, iba terka. neuveritelne. V zime tu budu asi vsetky sediet 😀

luciankasebastianko
25. júl 2009

ahojte nooooooooo dnes ste toho zase popísali apoň nemusím tolko čítať 😀
makáme na domčeku maly teraz zaspal lebo spal len od 11:00 .-12:00 a teraz to zalomil dúfam že nebudde dlho spať l,ebo potom večer ho nedostanem do postele ani o 22:00 😠

evitkamalicka
25. júl 2009

ahoj mamulky 🙂

luciankasebastianko
25. júl 2009

tak čo vikendikujete 😀

rony253
25. júl 2009

Ahojte, moje dieťa uz zalomilo, mali sme tu navstevu a tri take 11 rocne dievcata tak sa s nou pol dna hrali, ta bola cela prestastna, ze tu bolo kopec ludi, sla len z ruk do ruk. dnes fucalo, tak sme sa nekupali, ale vraj zajtra ma byt pekne tak som zvedava, ak bude skaredo pojdeme do thermalu.
idem volaco zjest a skusim volaco pozehlit ☹

rony253
25. júl 2009

hej Luci, vsetci vikenduju 😀
len my dve kozy sme sa tu stretli 😀 ☹

vejinka
25. júl 2009

ahojte 😉

bendy
25. júl 2009

Ahojte tak ako pozeram dnes je tu slaba ucast 😒 Moje dieta akurat zaspalo dnes sme boli pozriet starke, obe byvaju v jednom meste tak sme museli aj k manzelovej aj k mojej mamke aby sa ziadna neurazila, niekedy je to tazke.
rony..ja som zehlila vcera mala som tam uz taku kopu ze som bola stastna ked som sa na dno dozehlila 🙂 🙂
Idem pocitat co mam zameskane 😉

bendy
25. júl 2009

rony a pozerala som fotos mala je uzasna...vidno ze je to spolocenske dieta...aj moja ma rada ludi ale ked uz padne vecer alebo sa jej drieme tak maminka je maminka, inokedy mam pocit ze ani nevie kto som 😖

vejinka
25. júl 2009

my dnes celkom v pohode uz nieje tak horuco a dusno..zajtra poobede cestujeme na liptov..juuuj ani sa mi nexce ist no ale musime muz uz nema volno a prat budem zjavne cely tyzden lebo vsetko co som nabalila sme mali minimalne dva krat a rucne to nieje ono...takze od pondelka perem vo velkom 😔 a zasa ten stereotip 🙄

bendy
25. júl 2009

veji ahoj...sa mi zda ze ste niekde na dovolenke, ze??Dlhsie som tu nebola tak som ani nestihla citat dozadu

vejinka
25. júl 2009

no ja idem teraz kupat a potom spavat takze uz tu nebudem...ale zasa od pondelka ma tu mate raz doobedu a raz poobede..teda pokial sa mi dieta vrati do starych kolaji co asi nehrozi kedze kompletne mame rozhadzany rezim..no hadam to zvladneme 😒

bendy
25. júl 2009

no to ani ja nemam rada...ked od niekial prideme vsetko vybalovat a do nemoty prat ☹ a potom ta kopa zehlenia, hroza

vejinka
25. júl 2009

bendy ano sme na dovolenke esteze mame notebook 😀 😀 sme len tu dole na dolniakoch okres NZ u mojej starej mami 😉 a ked my prideme domov tak otec bere zasa segru s detmi..on je taky taxikar zadarmo 😀

rony253
25. júl 2009

ahoj bendy a veji, aj ja mam co zehlit, ja tu tiez nesedim non stop, ale ked mam chvilu cas nakuknem, ci tu vobec niekto je. Aj ja musim zehlit a vobec sa mi nechce. Jooooooooooj uz chcem ist k moru na dovolenku. bude to ale az koncom augusta.
Bendy a vyssie som ti pisala, ze som s tebou stastna, ze sa Emka znova na to prso chytila. 🙂

bendy
25. júl 2009

tak to je parada, ze mate kam ist a spolu so segrou a detmi k starej mame nechodite??

bendy
25. júl 2009

no ja som to akurat precitala ze si mi pisala 🙂 a ja som z toho strasne stastna, ked som ju kojila, hovorila som hrdinsky ze by som ju aj odstavila pomaly ale ked to urobila sama normalne som bola v soku a chybalo mi to, ten kontakt s nou

bendy
25. júl 2009

rony..a kam idete na dovolenku??My ideme tiez koncom augusla do Chorvatska uz teraz sa tam tesim 😀 😀 nech to uz je

vejinka
25. júl 2009

bendy kedze my nemame auto musi nas vozit moj otec..a chodime sem uz velmi malo ako som sa vydala..ale co uz na 89 starkej urcite rideme to bude dakedy v decembri..idem kocky maly uz hulaka.....ide sa kupat

vejinka
25. júl 2009

pekny vecer a dobru noc cmuuuk vsetkym detickaaaam 😉

rony253
25. júl 2009

inak skusali ste uz davat deckam nejaku sunku, kuraciu alebo morcaciu? ja som jej dne dala, taku ako dietnu ale morcaciu s maslom a zemlou na ranajky, tak to krasne spraskala, len som si precitala je v tom vela stabilizatorov.
A dnes som si ja davala mozarelu na ranajky a Sara zjedal 2 krasne kruzky, velmi jej to chutilo.
vcera som si tukla do pocitaca, prikrmy 10.mes a suplo ma to do kona do debaty co mamicky davaju detom jest a presne tm pisali o mozarele tak som skusila...

bendy
25. júl 2009

ahoj...

bendy
25. júl 2009

ja som sunku dala raz ochutnat ale potom uz nie...myslim ze je to dost slane, radsej este pocka...a tu mozarelu by mozno aj ja skusim

bendy
25. júl 2009

no pisem ako madar, chcela som napisat ze ju mozno aj ja skusim

rony253
25. júl 2009

bendy my ideme dalej, ja chorvatsko nemusim, ideme niekde kde je All inclusiv, co uz maju v rodine odskusane a 100 % nejaky 5***** hotel, asi Tunis alebo Egypt, chcela som grecko lebo ho milujem, ale este som nic take nenasla. preto pisem 5*****, neze by som bola nejaka na vela, ale musi byt 100% cistota a strava, aj tak amlej zoberem Hippka.

bendy
25. júl 2009

ja som zacala len teraz davat jogurty ale velmi jej nechutia...no a celkovo v poslednom case nepapa dobre to co jej ja uvarim...Hipp jej dam len z casu na cas tak to vzdy tak zprasi ze az oci otvaram...dnes som jej prvy krat dala nejaku s morskou tybou a brokolicovo smotanovou omackou a neskutocne jej to chutilo 😉