Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
26. júl 2009

ja viem rony.....ďakujem... 😉 ja som tu vtedy bola,ked ste to riešili,ale ja si ROBEEZ fakt nemôžem dovoliť ☹

winona24
autor
26. júl 2009

no luci keby to videl,tak by mi dal...no a?????súdruh je to.... 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀

luciankasebastianko
26. júl 2009

no ten by ti dal a potom ty jemu 😀 😀 😀 súdruhovi

winona24
autor
26. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luciankasebastianko
26. júl 2009

ale už vážne iiidem ako vždy ste mi pomohli trocha zlepšili naladu a zajtra znova a potom 43 dní a 17 rokov a už bude dospelí abe sa starať sam o seba, lebo čil zadok utieram krmim ho a ešte sa mu neľubi
Dobrrrrrrrrrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú babenky 😵

mishusha
27. júl 2009

ahojte baby
mozem sa pridat... tuto temu som len dnes objavila a to som tu uz celkom slusnu dobu 😒
ja sa chcem opytat, kedy vam vysli prve zubky... ? my mame 10 a este ani jeden, a uz si zacinam robit starosti 🙄 dedo zubar, zubne pasty kefky nakupene.... a tie tesaky nikde 😀
normalne sa bojim, ze ked sa jej budu tlacit, tak pojdu asi vsetky naraz 😀 😀 😀

vejinka
27. júl 2009

ahojte dievcata..teda dobre ranko mis..jasne ze sa mozes pridat vitam ta medzi nami mamami 😉 zuby su indi vindy..kmy niekomu vyjde prvy v pol roku inemu moze v roku a pol 😉

vejinka
27. júl 2009

nam osobne prvy zub vysiel cca 7 mesiac ale presne netusim...vlastne pockaj na pol rocnej prehliadke doktorka skontatovala ze mame 3 zuby...a ja som myslela ze jeden takze kedy sa presne ten prvy prerezal netusim ..teraz mame 9 zubov a dalsie dva sa tlacia rychlostou blesku 😅

evitkamalicka
27. júl 2009

dobré ranko 🙂

vejinka
27. júl 2009

evit..dobre 😉

vejinka
27. júl 2009

moje male uz hajinkaaa vyzera to ze sa dostava do starych kolaji..kedze doteraz tyzden zaspaval pred pol jedenastou 😉

vejinka
27. júl 2009

a vcera som pridala par fotiek z dovolenky..tak ak xcete tak kuk 😉

kajkas
27. júl 2009

dobre rano 🙂 ako sa maju babatka?..... veji ahoj, uz som mrkla maly je zlaty...a strasnvysoky, kolko meria? 🙂

vejinka
27. júl 2009

kajkas ahooj nasa doktorka meria az od roka...netusim kolko ma ale ozaj je dost velky 😀 ako sa ma janicko? 😉

kajkas
27. júl 2009

mishusha 🙂 to je asi nejake zakliatie zubarskych rodin.... nam vysiel tiez 1. az v 10 a pol a do dvoch tyzdnov vykukli dalsie 3...ale zatial vsetky bez teplot.... 🙂

vejinka
27. júl 2009

no aj ja musim zaklopat co sa tyka teplot lebo doteraz len zvysena a nemuseli sme davat nic proti teplote...zato naladovy bol aj za dvoch 😉

mishusha
27. júl 2009

no dufam, ze aj nam to prehrmi bez teplot.
kajkas tak mame na to este dva tyzdne...teda mame co robit, aby sme dobehli 😀

kajkas
27. júl 2009

ved ma byt po kom, nie? 🙂 Janko sa ma vyborne, papa ako mala kyselinka - po poslednej lyzicke vzdy place a este pyta... 🙂)) pred dvoma, ci troma dnami sa pustil sam behat prvykrat, tak teraz ho len nahanam a zachytavam, cely je dobity, chudiatko moje....a hadze sa mi o zem, krpec krpaty....A Erik?

vejinka
27. júl 2009

kajkas..no my sme na dovci konecne zacali robit kroky..ale samozrejme ze ho oboma rukami drzim..my sme troska tazsi a lenivsi cize vsetko mu dlho trva..ale konecne zacal robit tapi tapi aj papa a dnes sa dal na styri a urobil dva zabery s rukami...som bola dojataaaa ja viem ze je to nic v porovnani s vasimi deturencami ale ja som mala slzy na krajicku ze je sikulka.. 😉 a papapme dost ale teraz jak sme boli prec papal hrozne malo a z 56 plienok co sme tam brali sme doniesli vyse polovocu..malo cikal malo kakal malo papal...a teraz sa uz rozpapal jak sme dosli domov zaujimave...no a zatial sa len hneva ked mu nedovolim ist do zasuviek a skrin...vtedy je ako besny havooo 😀

bubinko83
27. júl 2009

ahojte

kajkas a kde maš fotos? ☹ Som chcela kuknut maleho Janka ako vyrastol,lebo už som ta tu sto rokov nevidela. 😉

vejinka
27. júl 2009

a v den dovolenky..mi prvy krat spadol s manzelskej postele...ale nebolo to typicke bum bac...ale ako lezal na posteli pretocil sa a posuval dozadu a kedze nemame 5 metrovu postel musel zajst az na koniec..ja som vtedy balila vedla neho a vobec by ma nenapadlo ze moze spadnut..ved doteraz som ho vzdy zachytila..a balim balim a kuknem a on na zemi este som videla ako asi sekundu padal...ale najprv nohy potom na styri a potom ruky a hlava urobila bum..a potom sa rozreval..ale rychlo sa utisil skor sa zlakol..vtedy som ani nedychala od strachu 😔

vejinka
27. júl 2009

a dnes mame 11 mesiacov 😉

eweny
27. júl 2009

Ahojte maminky,maleho mam vonku s mojou mamcou,tak kavickujem..rano mi drobec vsetko precikal,tak periem..asi z toho vcerajsieho melona..strasne mu chuti a potom nestiham menit plienky 🙂

mishu vitam ta medzi nami..nam vysiel prvy zubok ked mal pol roka a jeden den..teraz ich ma 7 🙂

bubinko83
27. júl 2009

veji všetko naj k 11 mesiačikom. 🙂

my mame za dva tyžde rok 😲

eweny
27. júl 2009

vejinka,tak srdecne gratulujeme Erikovi ku krasnej 11 🙂

eweny
27. júl 2009

bubinko,jeeejda..tak bude velka party 🙂

vejinka
27. júl 2009

bubi waw..ale to letiii uz mas aj objednanu tortu?? 😉

vejinka
27. júl 2009

ew diky moja... 😉

bubinko83
27. júl 2009

ew,no tomu ver,ale najviac sa bude čudovat prave Filipko že čo sa to deje 😀 Ale zase nič extra nechystame,najbližšia rodina ,torta určite s jednou sviečkou a tak. 🙂

vejinka
27. júl 2009

aj babucin jozko ma dnes 11 mesiacov..a este niekto..ale netusim sklerozu mam 😔