Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

natasa8
29. júl 2009

Katke urobi tortu babka, teda taku tortu co budeme jest my.. a ja pre katku urobim tiez daku mini pidi torticku z detskych keksikov, jablcka a mozno aj pudingu.... 😝 no mozno z nej aj ochutna 😀 😀

winona24
autor
29. júl 2009

lúčim sa ....dietko je hore 😉

annie13
29. júl 2009

ahojte babenky, len zvraciam a zvraciam ☹ Branik je zive striebro, nevladzem nic, dufam ze vy sa mate dobre

bubinko83
29. júl 2009

anička,nezavidim ti to.Vobec si neviem predstavit starat sa tehotna o tak male dietatko. ☹ Ale snad ti tie nevolnosti už dlho nepotrvaju,asi len do nejakeho 3 mesiaca.A čo Branko s uškami? Neboli ste u lekara?

bubinko83
29. júl 2009

annie,my mame ten isty bazenik čo ma aj Breanko vo fotoalbume.Inak prajem dodatočne všetko naj k meninam. 😵 Moja mamina je Anka preto ma to napadlo. 😉

bubinko83
29. júl 2009

sorry za schomolenie mena 😒 že Breanko 😀

silwietta
29. júl 2009

annie, drzim palce aby ti tie nevolnosti cim skor presli..

miriam24
29. júl 2009

Ahojte .. tak u nas je od vcera dost rusno .. chuda Matko zacal hrozne soplit .. nikdy sme so soplikmi problem nemali tak teraz sa to asi dovalilo naraz .. celu noc len chrcal,ledva dychal (boli sme u nasich a nemali sme odsavacku) .. no a dnes rano mu zacalo aj ocko mokvat a mal ho cele cervene .. tak sme sa po ceste od nasich domov zastavili v Ga u nasej doktorky .. takze v ocku ma zapal ☹ dostali sme taky krem a kvapky .. no ale je to hruza, domov sme prisli asi o 10.45, priblizne o 11.30 zaspal a spinkal do teraz s tym ze medzi tym sa 2x zobudil a ledva dychal co mal taky plny nostek tak sme odsali .. dala som mu cucnut z mliecka a spal dalej

teraz ho uz pocujem zo svokrovej izby ako si dzavoce tak som rada ze mu je lepsie .. lebo az do placu mi bolo ked som ho videla takeho usopleneho s cervenym ockom a len plakal a plakal ☹

silwietta
29. júl 2009

miri to mi je luto, ze je maly taky chorucky... ja som tiez z toho paf ked je Misko chory... aj teraz ked kasle tak nechpem ako moze z takeho maleho telicka vyjst taky chrachot...

mishusha
29. júl 2009

mirka, dufam, ze vam to rychlo prejde... my sme mali rovnaky problem... tiez to najprv zacalo plnym nostekom, chrapotom a nakoniec aj hnisave ocka...(som sa bala aby sa nam upchate kanaliky nevratili, bo sme ako 3mesacny boli prepichovat ☹ ) my sme mali zapal spojiviek, takze sme vyfasovali atb... ale kedze mama musi chodit do prace (a taham 24) tak malej zabudli natierat to ocko, a to treba kazdy den...vsak su to atb..a vratilo sa nam to po tyzdni zase.... skoro ma slak trafil! 😢
to je hrozne ked su take babenka male chore... a najhorsie, ze sa im velmi pomoct neda....musia si to chudatka sami vybojovat

luciankasebastianko
29. júl 2009

ahojte
takže Lucke všetko naj 10 m 😀
rony to sú, ale tesáky ,jak ich vyceruje 😀
kamilka tortičky som videla ale neviem ktorú presne myslíš ale sú krásne hlavne Schrek 😅

a ozaj budete robiť aj pozvánky??????? ak najdete neakú stranku dajte link 🙂

annika držkaja na konci tejto cesty je kráne bábo 😀 dúfam že dievčatko 😕 ono sa tak chráni pred všetký čo mu môže uškodiť a dokonca som čítalajednu študiu, že ženy ktoré veľa zvracajú majú menšie riziko potratu.
miri aj malému držkám palčeky nech je rýchlo fit 🙂

winona24
autor
29. júl 2009

dobrý večer prajem babulky....

terezicka
29. júl 2009

Pekný večer aj ja prajem, Lucka zaspala aj dneska sama a bez plaču tak som šťastná ako blcha 😀
No ale poobede ma dožrala svokra, lebo Marek zobral dolu Lucku a keď som ja schádzala tak ju mala na rukách a zas sa s ňou rozprávala strašne maznavo a slizko. Od jej narodenia to robí a mne to ide strašne na nervy lebo si myslím že Lucka je už veľká na také reči a nikto iný sa s ňou tak nerozpráva. Aj moja sestra krútila nad svokrou hlavou 😝 Tak som povedala Marekovi ( pred svokrou ), že nech povie svojej mame aby sa normálne rozprávala s Luckou. A svokrina odpoveď bola že kým Lucka nevie sama rozprávať, tak sa s ňou treba rozprávať takto 😲 Ja som ale odporovala, no či to bude mať účinok som zvedavá...A štve ma že zas som si hubu otvorila ja a nie Marek, takže zas som si spravila meno zlej nevesty 🙄

terezicka
29. júl 2009

Dneska som nechala Lucku večerom bez plienky a bola zlatá, lebo sme boli v kuchyni a ja som púšťala vodu tak som aj čakala či sa nepociká. A ona začala cikať a potom si od toho ocikaného odčupla a kukala na mňa kedy si to všimnem 😀 Našťastie máme v kuchyni dlažbu takže som to utrela a už nebolo ani stopy po cikaní 😀

winona24
autor
29. júl 2009

svokry.....wrrrrrr..... 😵

terezicka
29. júl 2009

Presne tak Win ja už teraz rozmýšľam síce aká budem ja raz svokra, ale dúfam že normálna a nevesta bude so mnou vychádzať ( teda najprv potrebujem mať asi syna však? ) 😀

ollako
29. júl 2009

Ahojte dievcence, maly mi uz poobeda hajal len polhodinku do stvrtej a uz bol ako cert a zase isla vecerna kasicka steniatkam 😠 ..on nic nepapa, len mamin cicik, ale presvita mu horny zubok, tak to bude asi tym 😒 ..
starku mu kupila trojkolu co sa tak tlaci a straasne sa v nej raduje, velmi sa mu tam paci...musim ho odfotit a aj nakamerovat... je bohovsky... 😀
dnes sme mu s mojou maminou robili jablckovu vyzivku 30 poharikov, len sa mi zda akoby stipala alebo take cosi, neviem to lepsie opisat, neviem cim to moze byt... ci skoricou , alebo cim 😕 ma to stve 😠
inak ma stve aj moj drahy manzel, lebo pride z roboty a hned zmizne ako smrad a to ani na stavbe nerobi 😖 ..stlae si najde nieco a vypadne ...malemu sa venuje tak 5 min denne..a dostal ponuku na pracu ist do azerbajdzanu na 6 tyzdnove turnusy a tyzdnen by bol doma..najprv som nechcela, ale ked tak nad tym uvazujem...peniazky sa zidu a aj tak nie je doma, tak nech ide ...aspon sa nemusim spoliehat, ze vsak pride a spravime to , alebo ono (pritom to nikdy nespravime, lebo hned zmizne) tak aspon viem, ze som na to sama a nebudem sa nervit! som nastvana ako tur 😠

winona24
autor
29. júl 2009

olla niečo podobné mám aj ja doma..... ☹ ale už sa snažím nevzrušovať sa...ale nie vždy to nejde

winona24
autor
29. júl 2009

ide...píšem ako tatar 😀

rony253
29. júl 2009

ahojte, Sarka uz buva asi hodinku, bola dnes velmi zlatunka, boli sme rano pozret susedovych zajacikov, tak bola uplne unesena, potom sme sli poobede na nakup, ked sme sa vratili sme boli pri susedovi, lebo on ma jazdecky club, ma tu krasne kone a bola tam aj moja znama z dominikanskej republiky aj s detmi krasnymi tak sa hrali so Sarou no dve hodiny sme s nimi boli, pozerali na kone a znova zajace a vlacili ju po rukach no bolo mi fajne, a ona sa tesila veeeeeeeelmi.
inak dnes mala jedacky den, dala som jej na obed tu rybu od Hipp a to ste mali vidiet, spraskala to kompletne cele bolo to 220 gr. a este usta otvarala, vazne to dobre chuti. skusim jej nabuduce urobit ja rybu a mixnut to s niecim.
Zajtra je uvarim mäsko kuracie nejaku zeleninku a asi ryzu, dnes male v rybke cestoviny.

rony253
29. júl 2009

choruckym drobcom prajeme skore uzdravenie ☹
inak som sa chcela opytat na cistenie zubov ako im cistite zuby a aj s pastou, to nevypluju, tak neviem ako sa o tie zubky postarat.

vejinka
29. júl 2009

ahojte maly konecne zaspal..a ja som kaput tiez

vejinka
29. júl 2009

rony ja som kupila elmex pastu pre deti od prveho zubka do sest rokov..dam mu len trolinka na elmex kefku tak len otrem stetinky a dam mu do ruky..on si da do ust troska tam posramoti a potom mu cistim ..tak ze on stale drzi kefku len ja mu nasmerujem kde este treba ..robime to vo forme hry ale ked sme boli teraz na dolniakoch isli sme na to tvrdo a aj reval ako pavian..a moje dieta nenavidi ranne umyvanie..uplne hisaky dostava..a to len namocim vo vode vreckovku a tym ho utieram..a reve na raty 😔

vejinka
29. júl 2009

ann to ma mrzi ze tolko vracias...ale neboj sa uz to nebude dlho trvat...a nezabudni vela pit..aby si nebola dehidrovana...

moja segradnes dostala upal..chudatko len grcia a hnackuje...a o jej dve decka sa stara moja mama s ocom...booze keby som jej tak mohla pomoct..ale sme isli na striedacku my sme sa vratili z dolniakov a ona aj s detmi tam sla.. 😔

vejinka
29. júl 2009

boze aka chybaaaaa 🙄

luciankasebastianko
29. júl 2009

ja kuchtím, lebo na obed mám toho veľa maly ručí chce ísť von 😒 nám polievku druhé malému no takto to asio budem riešiť ak zaspí pred 21:00 😖

vejinka
29. júl 2009

no nic idem spat dobruuu

rony253
29. júl 2009

veji ja mam taku pastu od tej platovej kefky co bola na prst, musim si to precitat ako to funguje, umyvas mu rano a aj vecer ci ako? mam ale aj normalnu prvu kefku tuzim od babylove. to bola tak trojkombinacia. elmex som nevidela.

vejinka
29. júl 2009

win mala je na spapanie 😉