Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

terezicka
2. aug 2009

No Veji veď uvidíš ale v každom prípade fotky si radi pozrieme, aspoň jeden kondóm tam zamiešaj medzi riadne balóny 😀

silwietta
2. aug 2009

veji na take fotky som aj ja zvedava 🙂

eweny
2. aug 2009

dobry vecer dievcata 🙂

veji, to je ale napad 😀

eweny
2. aug 2009

uff, ze dalsie kolo tehulkovania? 🙂 zatial by som sa na to nahovorit nedala, hoci casto si predstavujem, ake by to bolo..my este pekne pockame..niekedy koncom buduceho roka snad..chcela by som, aby to bolo na take obdobie ako to prve 🙂

eweny
2. aug 2009

nikde nikoho?

mishusha
2. aug 2009

eweny, ja by som tiez chcela babo asi v rovnakom case ako to prve, normalne sa mi pacilo nosit brusko v lete....menej handier, a kazdy ho videl 😀 😀 😀

perlab
2. aug 2009

Ahojte babulky ..... už som tu dlllllllllllllllllllllllllllllllllho nebola. naposledy som postrehla nové pokračovanie, teraz som to hľadala a vidím, že pokračujeme v starom .... takže som v obraze 😀

dočítavať nestíham, dúfam však, že sú všetky detičky aj mamulky OK

my sme boli včera na svadbe /Romanovej sesternici/ a bolo supeeeeeeer. Romika vydržala do 21,30, potom sme ju dali domov spať, bola pri nej moja mamina a my sme ešte boli do 3,00. dobre nám to padlo.
mala nádherné šatočky /ladybird/, bola rozkošná ako little princess. Romanove tetky si ju podávali z rúčky do rúčky a ona sa na každého rehotala a tančila. no najviac ju bavilo behať po schodoch. uffff.
keď bude trochen času, tak pridám fotosky na fb, tu ma to už nebaví zmenšovať a pridávať po kusoch.

idem už spinkať, lebo som nevyspatá ... ráno bol budíčak ako sa patrí 😀

tak sa majte krásne, prajem pekný zvyšok večera

inak jej idú dolné štvorky /stoličky/, tak je trochen nervná

perlab
2. aug 2009

ew, mish ahojte ..... ja sa idem pripraviť do hajan

neviem síce o čom je reč, tiež sa mi však páčilo byť tehu v lete ... celé som ho prespala na terase 😀

eweny
2. aug 2009

perlab, tak ste sa trosku zabavili?..treba, dobre to padne 🙂 Romanka bola urcite prenadherna, uz sa tesime na fotocky..uz jej idu stolicky?..a to kde sa tak ponahlaju? 😀

dobru nocku teda zelame

eweny
2. aug 2009

mishusha, nuz pre mna to v auguste uz bola poriadna zataz s takym obrovskym brusiskom..ale dalo sa to zvladnut..veru, menej veci treba..no neviem si predstavit, ze by som finisovala tehu napriklad v zime, vsak to by som ani ziadne topakny neobula, ani ziadkny kabat nezapla a vsetko to kupovat..no dakujem pekne 😀 takto stacilo par veci, slapky a vec bola vystarana, no nie? 🙂

eweny
2. aug 2009

mishu, teraz pozeram, ze u nas aj u vas sa bude oslavovat v rovnaky den 🙂 aj Laurinka je narodena 23. 😉

eweny
2. aug 2009

baby, ozaj dnes som malemu ostrihala vpredu vlasky..uz mal dlhe a isli mu do oci..ked som mu to davala nabok, tak vyzeral ako hurvinek..nuz to bola hotova katastrofa, strasne reval..ja neviem coho sa tak zlakol..nuz a noznicky pri tom zhone viac cvakli a ma to trosku kratsie nez som chcela 🙂

mishusha
2. aug 2009

ew..neboj dorastie 😀 nasa lola uz ma tiez riadne haro...ale my to mozeme riesit sponkami 😝 uz mame plnu skatulku, neviem co s nimi budem robit, asi predam na mmb 😀

nooo oslavujeme spolu...a kedy sa petko presne narodil??? nasa curiprdka o 19.45

inak ja sa nemozem stazovat, mne sa brucho nosilo dobre, ja som ho mala skor medzi stehnami 😀 😀 😀 ta moja opica bola dole moc ulozena.... takze sa mi volne dychalo a nepotrebovala som ani airwaves 😀

mishusha
2. aug 2009

jaaaj teraz kukam v albumceku ze rano 😝 a tiez sekciou....

eweny
2. aug 2009

mishu, nuz neviem ako by vyzeral Petko so sponkami..a ocinko by ma uz uplne prizabil, ze ci chcem z neho urobit bukvicaka? 😀

ano, narodil sa rano planovanou sekciou, lebo sa mu nechcelo von, ani ziadne injekcie nezaberali a to som aj rada, vsak mal rekordnu vahu..takze si vies predstavit aj to brusko..posledny mesiac nenormalne rychlo rastlo 😀

eweny
2. aug 2009

takze my sme starsi, hoci len o par hodin 🙂

momoyka
3. aug 2009

ahojte, my sa hlasime po tyzdnovom pobyte na domasi...
co tu je noveho?

mam hned otazku, co davate drobcom na ranajky? a vobec co uz papaju?

eweny
3. aug 2009

Dobre ranko 🙂

momoyka,tak ste dovolenkovali?..ako bolo?..nuz mne drobec ranajkuje grahamovy roztek,alebo chlebik s masielkom,syrikom,obcas aj kusok detskej sunky..alebo papava vianocku s maslom,alebo tvarohovu buchtu..mu to tak kadejako striedam 🙂

winona24
autor
3. aug 2009

ahojte babulky.....hlásim príchod do BA..... 😉

eweny
3. aug 2009

winon,ahoj..tak uz si doma? 🙂 cesta bola dobra?

momoyka
3. aug 2009

no, tak dovolenka bola v poho, napriek ocakavaniam... potom nejaku fotecku prihodime..

maslo uz mozme? a syr aky?

inac ew, aj my sme 23. narodeni...

vejinka
3. aug 2009

dobre rano..maly mi este nespi ale verim ze zachvilku bude

eweny
3. aug 2009

momo,tak uz sa tesime na fotocky 🙂

ano,pamatam si ze aj vy vtedy oslavujete 🙂 masielko uz mozes davat,ale len obycajne..a syr zevraj Lucina je vhodna,ale u nas ju nemaju,tak davam Kiri syrik..ten nie je az taky slany..

eweny
3. aug 2009

veji,tak snad hej..mne chodieva spinkat pred 10.00h

eweny
3. aug 2009

Nam dnes dojde ocino domov,tak skocime do mesta,treba mliecko predpisat a este chcem kupit tie plienky do vody a koleso..a samozrejme vacsi nakup potravin urobit v tescu..

vejinka
3. aug 2009

uz buvaaaaa..inka my mame na ranajky MM 😀 aj na desiatu aj po obede aj na ovovrant aj po vecery 😀 a o noci sa nevyjadrujem

winona24
autor
3. aug 2009

ew cesta??išli sme až z čierneho balogu,tak originál 4hod,z NR bola Natália ako 100 čertov...ale ináč pohoda 😉 😉

mysleli sme na Vás v hliníku 😉 😉 😵 😵

annie13
3. aug 2009

ahojte babenky vobec nestiham, som len na vode, neskutocne zvraciam, chcu ma dat na infuzky, len sa pozriem na jedlo a uz zvraciam, preco aj druhe tehu musi byt take tazke
Branko lepsie, s uskami sme boli, preplach mu robili, moj tak plackal ale uz je vsetko dobre, urobila mu aj kompletnu prehliadku, nostek, hrdlo, mandle, tak som rada ze vsetko o.k.,
bola som aj u gynekologa, videli sme uz aj pekne srdiecko, vsetko ako ma byt okrem tych nevolnosti, dufam ze vy vsetko o.k.

ollako
3. aug 2009

Ahojte 😉
ann tak to ti nezavidim tie nevolnosti 😝 nech ti to co najskor prejde
moj drobec nic nepap okrem cicka, nic mu nechuti...otras ..krmenie=trapenie 🙄
inak uz vcera sa uz pustal sam chodit, spravil aj desat krockov sam, ale vecer troska spadol a aj hlavicku si troska buchol no viacmenej sa zlakol a uz je po chodeni, necce ani za svet 😒 no co uz ved hadam na ten pad coskoro zabudne a pusti sa znova 😵 .a idu mu horne zubky a nie a nie sa prerezat, chudatko sa natrapi ☹
a neviete ake homeopatika dava zuzka malej? 😕

momoyka
3. aug 2009

my sa tiez este viacmenej stale kojime, ale stale chce papat to co my, ale okrem toho aj mliecko, vcera som jej musela dat kukuricu varenu 🙂 si cmulala