Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
12. aug 2009

ešte zaspala...... 😝

vejinka
12. aug 2009

no naco som to pisala...hned ako som to odoslala tak taky rev z izby...asi mu strpla rucicka co mal pod sebou...a tak zaspal a hrozny plac..navyse bol pokakany az na chrbte takze som ho prebalila dokojila a pokusam sa ho uspat..ale ma take velke ocka ze asi spat uz nebude...ach jaj 😔

terezicka
12. aug 2009

Krásny dník prajeme dneska to vyzerá konečne vonku lepšie s tým počasím, u nás zatiaľ svieti slniečko. Síce je ešte chladnejšie ale aj to slniečko poteší...
A dnes máme s Marekom 3. výročie sobáša 😵 A 6 rokov odkedy sme spolu 😵 No ale Marek isto ani len netuší aký je dnes dátum a ja som sa rozhodla že mu to nejdem nejako pripomínať, aj tak nie je dnes doma, lebo išiel pomáhať kamarátovi na stavbu...Ale by som bola veľmi prekvapená keby nezabudol 😅 Ale veľkú nádej tomu zas nedávam 😅
Ale aspoň nie som sama cez deň teraz, lebo už prišla moja sestra a má prísť ešte aj brat, takže aj Lucka bude mať aspoň trochu veselo.
A noc sme mali nejakú zlú, Lucka sa dosť budila, nevedela zaspať potom a ešte sa nadránom aj precikala, čo sa nám ešte nestalo pri nej ani raz...

vejinka
12. aug 2009

tak sme dospali...teraz zacal zjapat prezmenu koli tomu ze si zasekol ruku medzi tyckami 🙄 a ked som ho dala na nasu postel ze este zaspi tak zacal putovat po nej...takze koniec spanku 😠

vejinka
12. aug 2009

teraz tu sedi a kope do mysi 😅 koncim lebo mi tu vsetko zlikvidujeeeee

momoyka
12. aug 2009

ahojte baby, pekny dnicek..

my putujeme so suchym rozkom po celom byte a strkame ho vsade kam len ide... a vyhadzujeme mamke z kosa smeti..
teda z kancelarskeho kosa papiere.. 🙂

ze dajte nejakeho tipa na dobru a nie velmi drahu trojkolku, alebo skusenosti s tym, co mame pozerat, rada by som, lebo uz mensie deti sa vozia, tak aj my by sme chceli, dostala sice od baby na meniny odrazadlo ale zatial sa jej to velmi nepaci..

winona24
autor
12. aug 2009

mno baby a kde ste Vy...my sme sa naobedovali a malá je zase v postielke....

claudinka
12. aug 2009

co to za paniku hore dole patka sestka.. a hladam nas pol dna sakris

vejinka
12. aug 2009

tak my uz buvame..tentokrat zaspal bez cumela..taky bol kaput

claudinka
12. aug 2009

my konecne mame ako-taky rezim posledne dni, ako som uz minule pisala, vstaneme o siedmej a spime od dvanastej do cca pol druhej a potom ideme spat vecer medzi osmou a deviatou.. takze paradicka
dnes sme boli doobeda v materskom centre a poobede hor sa na vybavovacky 😝

vejinka
12. aug 2009

aj my mame uz rezim...ranny spanok cca od pol deviatej do cca pol jedenastej a poobedny od cca jednej do cca pol tretej potom chodime von a doobedu tiez chodime von ale len za ruciky okolo domu

kamilka12
12. aug 2009

Ahojte,

tak my sme dnes boli na kontrole s uškami, už nemá zápal, takže ATB už brať nemusíme...len musíme stále stále odsávať tie soplíky nešťastné, ja nechápem, kde sa mu to stíha aj tvoriť tolko 😒

My máme posledné dni úúúplne na figu režim...silou mocou sa snaží si ho spraviť už iba na jeden denný spánok, čo je dosť namáhavé na neho aj na mňa, kedže vstáva o 7mej a spať chodí 21.30, tak jeden spánok je fakt málo 😒 Budem musieť asi posunúť večerné spanie na skoršie...lebo večer je už hrooozne umrnčaný.

Aj teraz mi zaspal iba prvý krát dnes...a bude asi do 15tej spat...a potom ideme k našim..mamina má meniny..

vejinka
12. aug 2009

no my sme si dnes uplne pokazili dnesny ranny spanok..spal asi desat minut..mozno troska viac..ale co je to oproti dvom hodinam 😖

claudinka
12. aug 2009

kamil my to mame podobne ako ty a tiez mame iba jeden spanok 😉

kamilka12
12. aug 2009

claudi - mne je už teraz z toho zle, že to už bude iba takto bývať..že jeden spánok...a nakoniec si možno mladá pán zmyslí že už ani jeden 😀 Ja absolútne nič nestíha..Juro chodí až večer domov..a ked je malý hore..ideme radšej von, lebo v byte pri nom nemožem nič robit a on je vnútri nervozny..

kamilka12
12. aug 2009

mladý

claudinka
12. aug 2009

pozname pozname.. mne tiez chodi chlap domov vecer 😒 a tiez sme cele dni vonku 😒 akoze v zime sa obesim 😀

vejinka
12. aug 2009

to vam zienky nezavidim...moj chodi domov o tretej a do piatej sa s nim povinne hra..potom je vecera najprv my potom on pol hodinku sa hrame ..potom kupat jest a spat

vejinka
12. aug 2009

to je v pripade zleho pocka..ked je pekne chodime von a prideme okolo piatej potom robime to iste ako som pisala

vejinka
12. aug 2009

claudi gratulujem k 11tke 😉

vejinka
12. aug 2009

vcera sme maleho konecne natocili ako ide slimacim tempom dopredu po styroch 😀

dadadulka
12. aug 2009

ahojte 🙂
malým maródikom želám rýchle uzdravenie 😉
my sme práve zalomili po urputnom súboji s matracom a srdcervúcom plači 😅

claudinka
12. aug 2009

vejus kujeme 😉 vam sa tie narodky desne blizia 🙂

dadadulka
12. aug 2009

claudi Ľubkovi blahoželáme k poslednému výmesačiu 🙂 🙂 🙂 o chvíľu je tu prvý rôčik 🙂 😉

dadadulka
12. aug 2009

baby ani sa mi nechce veriť, že som pred rokom rodila 😲
inak tiež uvažujeme s mužom nad trojkolkou nejakou, pozerám, že vyberáte darčeky... 🙂

claudinka
12. aug 2009

juuuj baby ani nehovorte.. moje male babenko..
a BLAHOZELAM CANDYNMU JAKUBKOVI, SOM SI DNES NA FB VSIMLA, ZE UZ TIEZ MALI ROCIK 😉

vejinka
12. aug 2009

no ja uz pre neho mam darcek a som spokojna uz len aby dosiel v poriadku a hlavne rychlo..v piatok ho posle a v stredu by tu mal byt a potom dostane penizaky a asi sa zapiseme na plavanie ale stoji to 85 eur za osem vstupov..uff drahe moc ..ale asi sa na to dam aj tak 😖

vejinka
12. aug 2009

no a vcera mi pisala moja doktoka teda Erikova ze ide na dovcu a ze ockovanie posuva na 21.8 tak som rada ze nebude stepeny na narodky ale tyzden dopredu 😉 dovtedy aj horucky aj zal naladu ustupia..dufam

vejinka
12. aug 2009

jooj ja este furt spekulujem nad tortou Erikovoi viem ze nebude potahovana ale len nieco na sposob "muffinov pre neho aby ju mohol celu zjest 😉

dadadulka
12. aug 2009

my ideme budúci týždeň na očkovanie, dúfam, že to prebehne hladko 😝