Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
13. aug 2009

dobrú rony 😉

kamilka12
13. aug 2009

Ahojte,

tak máme za sebou ďalší náročný deň..dnes spal opät iba jeden krát cez den..a to iba slabú hodinu 😒 , takže cez deň už absolútne nič nestíham.

Na FB som písala...dnes sme boli u dr., som našla Martinkovi na nožičke kliešťa (ja som sa mu ho báva vybrať), tak som z toho trochu vyplašená, dr. mu ho síce vybrala a dala nám aj masť..ale predsa nejaké to riziko boreliozy tu je 😖 , no dúfam, že všetko bude ok.

luciankasebastianko
13. aug 2009

kamilka ja sa tiež bojím boreliozi takže keď pojdeme v decem. na očkovanie to 4 -té dáme sa zaočkovať 😕

kamilka12
14. aug 2009

Dobré ránko

lucianka - aj ja chcem dať malého zaočkovať..tuším aj v 15mesiaci sa to dá..

Dnes sme mali super noc...keďže včera spal hrooozne malo, tak zaspal už o 21.00 pri ťahaní z flaše a spal do dnes rána do 7mej vkuse, to sme už potom vstali..teraz sa hrá v ohrádke, ale dlho tam asi nevydrží. Dnes to tak vyzerá, že by sme sa mohli vrátit k starému režimu (2 spánky), takže o 9.30 ho pojdem skúsiť dať spať.

Dnes sa mi nič nechce variť, tak spravím asi iba niečo lahké...ale čo? 😒

kamilka12
14. aug 2009

Ozaj, som sa chcela spýtať, tie čo už dávate drobcom puding...tak aký? Normálny puding? Čo sa zarába s mliekom alebo vodou? Ak s mliekom, s akým? 😨

vejinka
14. aug 2009

dobre ranko ja pudung este nedavam ale ked úpojdeme 21. do poradne spytam sa ...ale asi uz bdue moct lebo od roka zacinam aj s kravskym mliekom

kamilka12
14. aug 2009

ja ten puding chcem spraviť keď budem robiť tortu malému...dám piškóty..na to zmes: podusené jablká s pudingom, znova piškoty (neviem kolko poschodí to bude na na vrch a boky natriem pribináčika...To sú veci, čo od roka už može. Len ten puding som ešte nerobila..tak neviem či normály puding alebo aký..

buksy
14. aug 2009

dobre ranko...
kami aj ja som sa to uz chcela pytat lebo tu niektore baby spominali ze davaju puding.. a tiez neviem ze aky a s akym mliekom...

miriam24
14. aug 2009

Ahojte 🙂 dnes je u nas uprsane pocasie ale to asi vsade 😒 aspon ze vikend ma byt pekny .. dnes poobede ideme do baumaxu kupovat parkety do izieb,maju tam akciu na jedny co sa nam pacia tak uvidim ako budu vyzerat `na zivo`

Kamilka ja by som spravila taky co sa robi s vodou .. ale podla mna aj ked urobis taky s mliekom nic sa nedeje .. ved raz musia zacat aj s kravskym mliekom a ked si to tak zoberies - kolko z tej torty naozaj spapa Martinko?

ja idem robit malemu taku ze dole bude piskotove cesto,sladidt budem madom a potom bude marhulovo alebo broskynovo tvarohova plnka a na vrch ovocie zaliate so zele 🙂 ... od roka uz moze aj med aj tvaroh aj bielka vajecne co budu v ceste .. a hovorim vela z toho aj tak nezie takze nech si da

NEUVERITE so sa teraz stalo .. Matko prisiel k vezi kym to tu pisem a zapol si pesnicky .. posadil sa pred vezu a zacal tlieskat rucickami 😀

winona24
autor
14. aug 2009

kamilka mne dr hovorila už pred 2m mesiacmi že môžem dať puding...a keď som sa jej spýtala,že aký,tak že normálny,ale zarobiť do UM...ale na to som si pomyslela,že jisteeeee...ja idem malej spraviť normálny z kravského mlieka...a basta.....

winona24
autor
14. aug 2009

apropo dobré ránko babulky.....alebo už deň...

rony253
14. aug 2009

aj my prajeme dobre ranko, uz sa hrame sme desiatovali, teraz Sara beha v behaku a ja musim ist po vysavac a vysat a zmyt
inak som vcera vecer dala foto na fb
http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/phot...

ollako
14. aug 2009

ahojte, tak my sme ranajkovali chlebik s maslom.. to je jedine coho sa vie dosytosti najest 😅 ...a pred pol jedenastov zaspinkal, a inak vecer som mu skusila dat 😅 tie homeopatika , ale noc bola opat strasna 🙄 , tak uvidim skusim davat dalej, mozno to chce cas...buksy mam 15 CH nejak som si to pomylila 😝
a dnes ideme pozriet kamartku, dlho som s ou nebola tak sa na nu tesim 🙂 ...

terezicka
14. aug 2009

Ahojte idem pochváliť našu Lucku, včera spravila 1x sama kroky dobrovoľne bez pomoci. prešla od gauča ku mne v obyvačke, ja som ležala na zemi a ona nejaké tie 4-5 krokov spravila úplne v pohode sama. Tak snáď to bude začiatok jej samostatného chodenia 🙂

winona24
autor
14. aug 2009

terez supeeeer....gratulácia...... 😉

ollako
14. aug 2009

jeeej terezicka super 😉
aj Petko uz bol taky sikovny, ale raz troska spadol ani sa velmi neudrel asi sa zlakol a uz sam nejde, boji sa... no vsak ma este cas 😉

natasa8
14. aug 2009

ahojte..
my sme mali dnes divne rano - mala sa zobudila o siestiej s hroznym placom, vobec neviem co sa dialo, ale zobrala som si ju k sebe do postele a nakoniec sme spali do osmej.

Terezi... gratulujem aj ja k prvym krocikom 😵 😵 😵 😵

Kamilka.. na narodeniny by som urcite urobila puding s plnotucnym kravskym mliekom. 😉 😉

a za to ockovanie proti borelioze sa kolko plati ? musim sa opytat dr. na to ockovanie, borelioza nie je sranda, ked som byvala s kamoskou du v Dubravke tak nam do izby vletel nejaky hmyz, postipal ju, ostal je na nohe veeeeelky cerveny flak a samozrejme to bola borelioza 😠 😠 😠 ☹

rony253
14. aug 2009

mne Sara prave zaspala 🙂

rony253
14. aug 2009

inak som sa pytala nasho doktora na ockovanie proti kliestom a ten povedal, ze az na bud rok, vraj teraz je este malicka
win, ja som isla vcera nahrat video na fb a tak dlho to trvalo, ze som to zrusila a malo to len 1,5 min. preco je to tak?

winona24
autor
14. aug 2009

rony záleží od rýchlosti netu myslím...a mne 45sek.video nahrávalo pol hodku....treba trpezlivosť

vejinka
14. aug 2009

taaak my sme uz v risi snov...kedze dooebdu spal pol hodinu a ja som uz po obede..tak som sa nejedla ze asi praknem 😅

vejinka
14. aug 2009

win no mala je uzastna akoo jej to ide...vyskusam to ja dnes ale podla mna sa ani nepohnem...tazka som ako krava 😀 😀 😀 ved vcera som skusala sa plazit..ukazat Erikovi ako sa to robi kedze na kolenach uz mam modriny...a akurat som si narazila oba boky...tie kosti som si zosuchala..ach jaj nebudem to uz veru skusat 🙄

miriam24
14. aug 2009

tak maly uz je hore .. nespal ani 45 min a pritom u prvy spanok spi od 1.5 do 2 hodin .. len zacal ziapat dedinsky rozhlas a bol hore 😠 ale pocitam ze do druhej zaspinka znova a to si uz potiahne dlhsie

terez .. gratulujeme k prvym krocikom .. ja teraz nechavam maleho nech si chodi okolo postele,nabytku a tak ale sam sa este boji pustit ale aj na to raz pride 🙂

rony253
14. aug 2009

no musim si precitat nejaky clanok o tej borelioze, nemate nejaky?

vejinka
14. aug 2009

baby aj vam deti tak putuju po postielke..ved moj sa len kruti vrti obracia....trieska hlavu o tycky...no hruza kym zaspi ja stratim trpezlivost..a dam ho do velkej nech sa obracia kolko xce ...ale samozrejme som tam s nim ..ved do desiatich sekund aj keby som ho dala do stredu postele by bol na zemi 😖 velmi sa tesim ze sa rychlostou blesku pretacame..ale neraz som ho chytila v poslednej chvili..a on sa este rehotal ze som sa behom sekundy zlakla a spotila...no je cely po mne o tom niet pochyb 😅

vejinka
14. aug 2009

kamil ja by som sa zblaznila keby ze najdem Erikovi kliesta sama sa ho bojim ako certa...a keby ho vidim na nom tak asi skolabujem a vytiahol by ho muz 😅

vejinka
14. aug 2009

mne staci ked ma v oku smietku...to sa natrapime obaja tolko 😔

winona24
autor
14. aug 2009

jeeeej a zabudla som...dnes máme 11 mesiacov...a mesiac ruka hore..... 😉 😉 😉 😉 😉

rony253
14. aug 2009

jeeeeeeeeeeej win Natalke gratulujeme a Claudin Lubosko mal 12.teho aj tomu spätne gratulujeme a vlastne vsetkym oslavencom. 😀 😀