Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
19. aug 2009

pekny darcek...to Adamko je tiez expert na udieranie hlavy a ostatnych casti tela

vejinka
19. aug 2009

nieje to nove ale z MMB inak 100% stav vsetko fuguje jak ma...len to nebolo v ogininal krabici..a o polovicu lacnejsie ako nove 😉 no a rozhodli sme sa mu to dat skor lebo kde taku velku krabicu skryjem aj tak by sa od nej nepohol.. 😅

evitkamalicka
19. aug 2009

a aku torticku budes robit?

vejinka
19. aug 2009

nas caka poradna 21.8. juuj uz aby to bolo lebo toho ockovania sa nejako bojim 😔

evitkamalicka
19. aug 2009

my mame ockovanie prvy septembrovy pondelok, ani neviem aky datum to je, musim kuknut

vejinka
19. aug 2009

potahovanu s tymi cukrikami marshmelow...som zvedava ako sa podari a ci to nebacnem rovno do kosa..

evitkamalicka
19. aug 2009

hej ale aku plnu budes davat? ja s marshmelow nerobim, lebo u nas to nikomu nechuti, takze ja bud klasicky falosny marcipan zo suseneho mlieka, alebo najcastejsie kupovanu hmotu K2 ta nam chuti vsetkym aj cista bez torty 😅 😀

luciankasebastianko
19. aug 2009

ahokte babenky maly už spinka podarilo sa mi nahrať fotočky na fb a teraz počitam vás a čosi popapám 😝

vejinka
19. aug 2009

my sme mali mat ockovanie presne na jeho narodky..ale ma vtedy dovcu tak ma preobjednala co som aj rada aby na oslavu nebol nervny..aj ked zarucit ze bdue kludny to sa neda..a oslavu robime 28.8 den po jeho narodkach v piatok lebo v sobotu musi ist svokor do prace na celodenku takze sme to poriesili takto nech si otcovia pokecaju inak by sa moj otec velmo nudil 😔

vejinka
19. aug 2009

ta k2 co je to za hmota?? a co stoji?? a preco marschmelow nwchuti ako to chuti?? no plnka bude asi cokoladova alebo capuccino...este neviem

evitkamalicka
19. aug 2009

my robime oslavu 3.10., lebo to vychadza na sobotu a jedine vtedy mozu vsetci

vejinka
19. aug 2009

luci...idem kuknut fotky a spat bo uz mi odbija 21:00 😀

evitkamalicka
19. aug 2009

K2 je taka mandlova hmota, nie je to pravy marcipan, ale chuti super mandlovo a 1kg vyjde 5-7 Eur ako kde a ja na jednu klasicku okruhlu tortu spotrebujem asi tak 500g tej hmoty

evitkamalicka
19. aug 2009

aj ja uz idem, este umyt a do postele, dnes som zavarala broskyne a vcera do noci tiez, tak som K.O.

vejinka
19. aug 2009

fiha to nieje draheee...no ja vyskusam tu marsch...a ked sa vyhodi tak na rok skusim tuto k2 😉

vejinka
19. aug 2009

evit bru nocku 😉

evitkamalicka
19. aug 2009

dobru noc vsetkym 🙂

vejinka
19. aug 2009

dobru noc kocky...ja prcham ..som ako alkohol 😀 😀 😀 😀

mishusha
19. aug 2009

ahojte.... ale ako kukam tak tu nik 😀
ja som tiez chcela robit tortu ako veji... z marshmallows, ale teraz ste mi nasadili chrobaka do hlavy s tou k2 😕 len dufam, ze to kupim aj u nas.... kde to mavaju, v kutiku pri muke, alebo sladkostiach...alebo kde???
a potom tie ozdobky na tortu, robite z coho???tiez z tejto hmoty...? a da sa to normalne farbit? ci ako? budem prvykrat robit takuto potahovanu tortu, tak preto tolko otazok 😀

a idem aj ja uz do hajan, dnes mi mala dala poriadne zabrat.... a zajtra vstavam do prace ☹
tak bru noc vsetkym 🙂

janac1974
19. aug 2009

ahojteee...
mishusha ty pracujes?? a malinka je s kym??
ja som objednala tuto tortu http://www.tortyodmamy.sk/?q=auticka-vlaciky/ka... 🙂
ja nemam vobec cas na pecenie..maly mi to nedovoli,no co uz 😒

ka3n
19. aug 2009

janac..tak to sme dve, ale ja sa aspon pokusim spravit smotanovo-piskotkovu.

Brúú nocku

luciankasebastianko
19. aug 2009

tri ... 😠

evitkamalicka
20. aug 2009

mishuska tu K2 bezne v obchode nedostat, musis objednat cez net alebo v specializovanych cukrarskych potrebach...mne ju nosi priamo dodavatel z Levic kedze je to blizko

evitkamalicka
20. aug 2009

a ozdobky sa s K2 nerobia dobre, lebo na ozdobky je prilis makka, ja robim ozdoby s WI (white icing) tiez hmota ale vanilkova a zial tiez ju bezne nedostat, takze ak nechces objednavat cez net, tak jednoduchsie to budes mat z marshmallows alebo falosny marcipan zo suseneho mlieka

rony253
20. aug 2009

ahojte, teda dobre ranko, my sme mali otrasnu noc, od jednej len mrncala a mrncalado rana bieleho aj v spanku. no ja som hotova, a ona sa tu uz hraje, prave dopapala chlebik s maslom a zacalo sa jej ckat, takze sa uz tesim, ze budeme mat ckavý den. ked rano zacne, potom cka cely den. Rano sa kvalitne pokadila, no a teraz sa u nas lozi a plazi. prajem vam pekny den

rony253
20. aug 2009

a uz to zacina, len po rukach sa chce vlacit, kvoli tym zubom je totalne hotova a len mamamamama atd.

rony253
20. aug 2009

idem tu upratat, lebo tu vyzera ako keby tu dakto bombu hodil, hracky omrvinky a to sme hodinu a pol hore 😠

winona24
autor
20. aug 2009

ahojte babulky...pekné ránko 😉

vejinka
20. aug 2009

dobre ranko kocky...no ja som snivala o tortach celu noc..uz mi z toho sibe 😀 😀 teda celu ako celu...len to co maly nebol na cicike a spinkal

janac1974
20. aug 2009

dobre ranko...no moj maly este spi 😕 co sa stalo?
este nikdy sa mu nepodarilo takto dlho spat..nechaaapem...