Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
21. aug 2009

ked sa maly zobudi pojdeme kuknu do kaufiku nejake sviecky na tortu a kupim mu olivovy olej extra virgin ...a uz budem davaj do jedla aj olej..doetarz som nedavala vylucne len vodu

rony253
21. aug 2009

ahojte, my sa od rana kupeme, Sara bola s nami v bazene voda podotykam 26 stupnov, zvladla to na jednicku, tak si tam pekne kopkala tesila sa, teraz spi, ale uz sa ochvilu urcite zobudi
Johnie 😠 prestan, pravdaze si ta tu vsimame, aj ja mam niekedy pocit ze si pisem sama pre seba, ale je to forum, tak tu kazdý píse vselico, aj ja ta sledujem aj na fb.
tak idem skontrolovat dieta a hajde sa kupat, dnes toho kopec pojedla na obed, az som soky mala. papa 😅

rony253
21. aug 2009

este spi, veji olej si uz mala davat od zaciatku, no zacni urcite davat ak si nedavala, inak Sare nechuti s olivovym olejom, ma to inu aromu, davam jej masielko normalne, to potom krasne vonia, alebo stipku slnecnicoveho oleja, ten ma normalnu vonu. inak stvornozkuje o dusu a uz sa chyti a stavia sa ak dociahne, je rozkosna.

natasa8
21. aug 2009

mne mala zaspala len teraz.. dufam ze si da len pol hodku, inak budeme mat vecer veselo 😠

johnie... ja mavam obcas tiez pocit zi si ma tu nikto nevsima ☹ ale potom si uvedomim, ze ja sem tiez len pridem, precitam si posledne prispevky (v poslednom case to nie je ziadny problem ), napisem sem co prave robim a aka bola noc (dost otrepana tema ale je to super niekomu sa postazovat), no a utekam nieco robit kym krpata spi ...

katka tiez lubi viac masielko ako oliv. olej 🙂 veji - vykasli sa na olej a davaj klasicke maslo - to je moja rada 😉
ja som zo zaciatku kupila dokonca repkovy bio olej za studena lisovany - 300 korun stala flasticka, lebo som citala ze lepsie davat tunajsie plodiny a olivy tu nerastu 😨 Potom som ho raz pouzila do nasho jedla lebo mi dosiel klasicky - no hrozna pachut, uz jej ho nedavam 😅
A to este nehovorim ze jedna flasa toho super zdraveho-draheho oleja mi rypla v kuchyni na dlazku a zamastila mi bielu sparovku - takze teraz mam na polke kuchyne mastnu ciernu sparovku - a na druhej krasnu bielu 😠

winona24
autor
21. aug 2009

ahojte zbežne som Vás preletela....

SVOKRY - vždy nevyčerpateľná studnica zážitkov.....čo už s nimi.... 😝 😀

mno ja mám pekný nerv lebo natálka mi zaspala o 15,10....a ja tu čakám oblečená ,všetko nachystané von....ide sa na jazero....sme tam celý týždeň každý deň so svokrou a mojou nevlastnou dcérou...Hanka (ba80) nemá veľa času...prípravy na svadbu vrcholia....tak ani nechodíme spolu von.....

rony253
21. aug 2009

ahojte, nestazujte sa ze si vas nikto nevsima 😠 ja si tu niekedy pisem celkom sama len tak so sebou, vsak sa tu niekolko hodin nikto neukaze, ale ja si myslim, ze v zime bude zima a nebudeme sa tolko flakat po vonku 😀 budem sediet pri krboch doma. 🙂
mne zaspala Sara poobede o pol tretej a az teraz mi zaspala na noc.
Ale mali sme krasny den, horuci, tak nam bolo fajne v bazene. no idem ja daco zjest, 😅

vejinka
21. aug 2009

ahojte baby ja mam take silne kramy..ze ma slak trafi uz som pomazala aj plachtu aj chranic na matrac..pomaly cely den perem co si zaspinim..a to mam najsuper vlozky..sakra prace nevladzem ani chodit taka som vycerpana z toho 😒

rony253
21. aug 2009

veji to poznam 😒

janac1974
21. aug 2009

cafte...
moje dieta sa uplne zmenilo 🙂 dnes spal do 9,30 /tak dlho nespal nikdy/o 6 vypil mliecko,
ked sa zobudil zjedol dve broskyne s piskotami,boli sme vonku a na obed zjedol 200ml
mrkva, maso, zemiak+120ml mlieka,potom spal 3 hodiny a boli sme sa kupkat bazeniku...
o 16tej zjedol celu vyzivu jogurtovu s broskynami 🙂 na veceru mal uz len mliecko...
a krasne spinka...
chcela som vam toto napisat,lebo som veeeelmi happy 🙂 to je asi darcek k meninam

vejinka
21. aug 2009

mam video ...otvaranie darceka ak xcete tak kuk🙂

https://vimeo.com/6196822
ollako
21. aug 2009

ahojte
moj syn ma uz taky vytca cim je starsi tym horsie v noci spi uz som taka vycerpana a nervozna, ze az! 🙄 ja uz neviem co snim je mi z toho do placu 😢 ...budi sa kazdu hodinu a najhorsie je , ze uz mu nestaci si podudkat prsnik, ale musi ho mat nonstop a ked mu ho nahodou vytiahnem hulaka ako pavian, je som uz s nervami v koncoch 😖
a
veji ty uz tiez kramujes? ja stale nic! uz mi to je aj divne, myslite, ze je to normalne 😲

vejinka
21. aug 2009

janac vsetko naj k meninam..ja uz prcham spat 😉

vejinka
21. aug 2009

olla vcera som dostala..prvy krat...ale poviem ti uplne bez ohlasenia z nicoho nic a moc 😔

mishusha
21. aug 2009

ahojte...konecne som sa sem dostala....som dorobila tu fotoknihu, pozmensovala kooopec fotiek a aj popridavala na ksichtbook a to som po 24, urobena, lolou vytazena....lebo by len behala a behala...a ja za nou nestiham...

ale idem vas pocitat....

jankam vsetko najlepsie 😵

janac1974
21. aug 2009

veji dakujeeem 😉

claudinka
21. aug 2009

Ja som sa tiez chystala robit tu fotoknihu, len neviem vybrat z tolkeho mnozstva fotiek 😢 😢

johnie
21. aug 2009

dobry vecer, tak som si uz doniesla susnik domov od babkovcov... zas bolo luto im ze odchaadza.
dala som ju spinkat a idem k susedom, oslavujeme meniny..aj susedka je janka
a inak janac aj janahcsba aj vam vsetko naj naj 😉

luciankasebastianko
21. aug 2009

ahojte piškoky 😀 maly spinka konečne jankám všetko naj k meninám 😉
janac aj ja stem aby sa myly tak zmenil 😠 alé sedatíva podávaš 😀
baby ja ked to čítam čo ste popísalí tak zabudenem potom napísať čo som xela tak sa nehnevajte 😕
j

johnie
21. aug 2009

claudi aj vy mate tolko fotiek??? to je hruza, nam sa spomaluje pocitac uz z toho mnozstva... neviem co s tym, asi nakupim cd a pekne to vsetko ponahravam a vymazem z compu lebo sa do neho neda poriadne nic stiahnut... 😝

mishusha
21. aug 2009

claudi, johnie... no veru, najhorsie je z tych fotiek vybrat... 😀 dnes som cely den hutala, pravdaze ked mala spala... a spala teda dost....chvalapanubohu, ze ktore dam a ktore nie....a potom som to furt menila....no horor
aaaale, sak co, objedname dalsiu.... 🙂 len skoda, ze ta akcia na happyfoto konci.... za dve eura sa fakt oplati

mishusha
21. aug 2009

no idem ja do hajan.... chlapa nemam doma, tak sa hadam vyspim... 😀
bru noc vsetkym 🙂

luciankasebastianko
21. aug 2009

veji pozerala som malého jak sa teší 😀 aj zubky sa mu dali orátať jak sa smiel a robil ooooooooooo eeeeeee 😲

janac1974
21. aug 2009

dakujem kocky...ja som tiez dnes sama doma,dcery sebrali kamosky a isli spat do domu..budu
spat na matrcoch 😀 a muz ich strazi,aby sa nevybrali na nejaku didžinu alebo co...
ja by som aj oslavovala,ale nemam s kym 😒
luci 🙂 sedativa?? aj ja som myslela ci mu niekto nepridava do jedla...

claudinka
21. aug 2009

johnie sak ja mam uz kopec dvdciek napalenych 😀 😀 a aj tak je ich furt viac a viac 😀 😀
mne by sa pacilo napr. 12 knih za tu cenu - kazdy mesiac jednu.. to by bolo akurat 😀 😀

rony253
21. aug 2009

Jankam vsetko najlepsieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀
ja som pozerala film s muzom na zehlenie som sa znova vykaslala a idem teraz do sprchy a spat. prajem vam dobru nocku papa

luciankasebastianko
21. aug 2009

dobrú baby idem aj ja už buvať lebo terz stávame už o 6.30 na prvú zmenu 😠

janac1974
21. aug 2009

dobru noc kocky ... 😵

vejinka
22. aug 2009

ahojte prva? 😕

vejinka
22. aug 2009

no nic diem do kuchyne pomahat

luciankasebastianko
22. aug 2009

ahojte tak mi dnes ideme robiť velké upratovanie 😒 tešim 🙄 ale aspoň to bude trocha pekné vonku 😅