Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
24. aug 2009

no a aeste xcem urobit slanu tortu..nieco taketo: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6836&order=1

vejinka
24. aug 2009

ale s tym rozdielom ze na vrch dam tu jedlu obrazok..v tvare Erikoveho taniera a tam dam kusky paradajky papriky proste ako keby to bolo na tanieri..nebudem sa trapit z vyzdobou sak naco 😀

vejinka
24. aug 2009

este xceme dnes kuknut v drogerke ci nebudu mat zelenu a modru farbu..ale ak nebdue budem musiet improvizovat a maly bdue mat "cudacku" tortu 😀

winona24
autor
24. aug 2009

veji pozri v 101 drogerie...tak by mali mať

evitkamalicka
24. aug 2009

ja uz tiez mam inspiraciu z jedneho cukrarskeho katalogu

kamilka12
24. aug 2009

krásne sú tie tory ..

ja chcem pre malého spraviť iba takú "symbolickú" tortičku, takú čo može jesť aj on..aby aj on niečo papal, keď sa budeme všetci napchávať ozajstnou tortou..

evitkamalicka
24. aug 2009

ja mu urcite dam ochutnat aj s normalnej torty....inac my uz tyzden davame kravske mliecko

evitkamalicka
24. aug 2009

mozno to niekto bude odsudzovat, ale kedze u nas v rodine nie su ziadne alergie tak sme sa rozhodli vyskusat a Adamkovi velmi chuti, viac ako UM

vejinka
24. aug 2009

ja sa toho kravskeho nejako moc bojim...este budeme davat aspom dva mesiaice kasicku a potom prejdeme na klasicke kravske varene..a bduem robit pudingy krupicove ovsene aine kase domace

winona24
autor
24. aug 2009

evit ja už asi 3 týždeň dávam kravské mlieko......dr mi hovorila,že ešte nie...ale kašlem na ňu.....široko ďaleko v našej ani Milanovej rodine nie je žiadna alergia....

evitkamalicka
24. aug 2009

ja som sa nejako nebala a tiez uz robime aj krupicku, ovsenu uz robime davno ale s vodou, no uz prejdeme aj na robenu s mlieckom

evitkamalicka
24. aug 2009

winon tesi ma ze nie som sama, bo som si myslela ze ma tu uz niekto ukamenuje

winona24
autor
24. aug 2009

ja som to proste neriešla.....je to osobná vec každej z nás...... 😉 a aké dávaš???? čerstvé??? ja nedávam trvanlivé....

vejinka
24. aug 2009

joj baby neviete kde je ten vypocet od jinasa..muz mi vcera zahlasil ze mozem planovat dalsieho potomka 😀

evitkamalicka
24. aug 2009

viem ze by sa vraj trvanlive nemalo, ale v mojom okoli vsetky davaju trvanlive plnotucne, tak davam aj ja

vejinka
24. aug 2009

jonasa 😅

evitkamalicka
24. aug 2009

veji he he, moj uz chcel v sobotu tiez na ostro, ale este je cas

winona24
autor
24. aug 2009

no ja tiež prejdem asi na trvanlivé......neviem... 😝

evitkamalicka
24. aug 2009

win napr. ja osobne by som ine mlieko ako plnotucne trvanlive nevypila, ja mlieko nemam rada, ale ked uz si dam tak raz za uhrosky rok tak musi byt take

vejinka
24. aug 2009

maly je hore koncim

evitkamalicka
24. aug 2009

inac Adamko sa minuly tyzden naucil tapkat a teraz nerobi nic ine len tapka o dusu cely den 😀

cat
24. aug 2009

ahojte po 100 rokoch 😎 počítala som si vás.. my sa máme fajn, Simi by len chodila,hoci ešte sama nevie, iba za ruky..v 8. mesiaci sa naučila ťapkať, v 9.mes. ukázať,aká bude veliká a teraz, že ako sa má, také to "tak tak všelijak"-ked krúti ručičkou. Tešíme sa z nej 😵

vejinka
24. aug 2009

ahojte tak maly nexce spat a navyse mi segra volala ze jej dcerka ochorela na anginu..takze oslava sa preklada az na september prvy vikend..zatial neviem co v sobotu alebo v nedelu ale dost ma to mrzi lebo to nieje jedina vec preco sa odklada oslava..moja mamina je tiez chora a oslava mala byt v piatok lenze otec dovtedy nepride zo sluzobky takze to cele padlo...a teraz som v poriadnej depresii 🙄

vejinka
24. aug 2009

cat ahooj no sikula je aj maly tapka o dusu uz dost dlho..ale na chodenie si este pockame..zatial len za ruky ukazuje tym svojim prstekom kadial treba ist a vie kde je lampa kde je televizor kde je obraz...minule svietillo slnko a bol tam od zrkadla odraz tak mu hovorim ze to je odraz a on kukal na obraz jak puk...mi bolo tak smiesno 😀

rony253
24. aug 2009

Ahojte Sarinka spinka, ale dnes som ju preistotu supla do postielky uz tam budem musiet spavat. ked zaspi prelozim ju tam, lebo ked ju tam dam a este nespi stale v nej stoji 😀
idem pocitat co ste tu porozoberali a musim upratat kuchynu. ☹

vejinka
24. aug 2009

baby stal sa zazrak....maly ticho bol a zrazu plac....dosla som do spalne a on prvy krat v zivote sedel..ale to tak divne jednu nohu mal predu ale druhu vzadu a asi ho boleli gulky...preto zacal plakat ale doteraz sa mi sam neposadil....takze som troska v soku...vcera hovorim muzovi ze by sa uz mohol pomaly aj sam posadit a bim uz je to tuuuuuuuuuu 😅 ale este nespi a potuluje sa po postielke..

mishusha
24. aug 2009

veji gratulujem.. nasa to tiez este nevie... musim si aj ja povedat nahlas...ze by bolo na case 😀
idem vas pocitat, bo som dlhooo nebola... 🙂

vejinka
24. aug 2009

tak uz sa asi unavil a na svojej badatelskej ceste zaspal 😀

vejinka
24. aug 2009

mish..ale sak vy mame este fuuuru casuuu 😉