Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
25. aug 2009

skrecok ahooj..no veru dlho si nebola no ja som na nete len ked maly spinka..inak bez sance on vyslovene neznasa ked si sadnem za pc...takze ho zbytocne ani nedrazdim 😅

vejinka
25. aug 2009

nastastie anvarene je a ked pridem dole tak malemu dnes urobim len bananik popueny a dve nektarinky..troska obmenime masko co ma kazdy den

kamilka12
25. aug 2009

Ozik, presne pred rokom mi ráno odtiekla plodová voda 😀 😀 😀

vejinka
25. aug 2009

kamil gratulujem 😀

kamilka12
25. aug 2009

veji - vy máte také krásne momenty zachytené na kamere, fakt super 🙂

kamilka12
25. aug 2009

díky 😀

momoyka
25. aug 2009

ahojte,pekny dnicek

gratulujeme jubilantom 🙂

kamilka12
25. aug 2009

skrecok - ahoooj 🙂

gratulujeme Riškovi k 11ke 😉

No tuším každý den sa tu na nete v rovnakom čase stretávam iba s vejinkou, lebo nám deti zvyknú narovnako spať 😀 😀

vejinka
25. aug 2009

kamil...spomienky na cely zivot..teraz to postupne vsetko pozeram..to ani pravda nieje ze bol taky drobny 😉

natasa8
25. aug 2009

ahojte...

kamilka - super ze maly zase pije mliecko, mozno mu vcera len zle travilo alebo ho traplili zubky 😉

skrecok - mne mala tiez nedovoli sediet pri pocitaci... ale nastastie v poslednej dobe celkom dobre spava - 1,5 hodky doobedu a hodinu poobede. Obcas aj dlhsie potiahne. Takze mam veeeeeeeeeela casu 😀 Aj teraz uz spinka hodinu, takze mam este pol hodku cas 😉

veji... aj ja som si minule pozerala stare katkine videa - veru bolo mi az do placu, ako rychlo vyrastla 😔

momoyka
25. aug 2009

veji, pustila som video hanicke a pozerala ako vyjavena. to krasne zobudzanie pred kupanim

vejinka
25. aug 2009
https://vimeo.com/4911795

a takto ho kupeme..oco umyva a mama drzi nohy 😀 😀 😀 uz aby bola vanicka a novy sprchovy kut...vraj o tyzden by mala byt no som zvedava lebo vzdy po kupani mame kupalisko na zemi 😅

vejinka
25. aug 2009

momo hanicka sa nehneva ked si na pc?? mne by Erik roztrhal gate 😀 😀 😀

kamilka12
25. aug 2009

tak a my sme už horeee 🙂

vejinka
25. aug 2009

natas..naozaj az pri detoch si uvedomis ako rychlo plynie cas

momoyka
25. aug 2009

ved prave, ze hneva, teda ona chce ovladat, ale ked som pustila ericka, tak cela vyjavena ani nedychALA

vejinka
25. aug 2009

no pomaly aj my uz bdueme vstavat...osviezila som si pamat ked bol este drobcek a mozem vhupnut do realneho sveta kde ma takmer rok 😉

vejinka
25. aug 2009

momo deti maju radi deti...minule som tiez mala Erika na rukach alen fotky som mu ukazovala..a ked videl dieta tak sa usmieal od ucha k uchu 😉

momoyka
25. aug 2009

hmmm, to hej,
a torty uz mas vymyslene?
bude zurka?

vejinka
25. aug 2009

no ...vcera som akurat pisala ze zurka sa odklada.. 😔 lebo ochorelo viac clenov rodiny..

ka3n
25. aug 2009

dobre ranko..

tak babeny, neuverite mi, ale my este spime, vecer sme zaspali okolo 21.30, potom rano o siedmej na mliecko a este stale mi moj drobcek haja..

Inak vcera sme sa vratili z Liptova a bolo nádherne aj pocko nam vyslo..júúj len keby sme tam este mohli zostat.

A vcera sme boli v draciku a pozerala som v skutocnosti tu magneticku tabulu a je to podla mna riadne "suviks", za tu cenu nestoji.

vejinka
25. aug 2009

nastastie nie ten kde sme my...takze pockame kym vyzdraveju a bdue zurka..nakupenych balonom mam hadam 100ks..ale miniem tak 10 najviac...nech to ma aspom do desiatich rokov.. 😀 😀 a torty ideme robit so svokrou 5 kusov..jednu slanu jednu poschodovu potahovanu jednu malinku pugingvo-piskotovu jednu veliku na plech pol na pol cokolada-capuccino a jednu orieskovu 😉

vejinka
25. aug 2009

ka3n vyslo?? ved tu u nas prsalo furt.. 😖

vejinka
25. aug 2009

teda len v nedelu..a bolo aj chladnejsie..ale dufam ze si maleho obleikla tak primerane..ved si mala koniec koncov oblecenie aj do zimi aj do tepla 😉

vejinka
25. aug 2009

no maly je horeeeee. prcjam ...pridem ked zasa zaspi po obede..papapapap 😉

momoyka
25. aug 2009

pridala som novu fotecku, kuknite, uz davno sme nedavali,
teraz ked mala 11 mesiacov v nedelu..

momoyka
25. aug 2009

veji potom pofot torticky, som zvedava a daj aj recepty, vyzera to zaujimavo vsetko
a slana torta?

ked budes mat cas napis

momoyka
25. aug 2009

neviete o nejakej peknej knihe? tvrdej? segra ma cesku taku rozkosnu - moja prva kniha a su tam farby, tvary, zvieratka, cisla, taka velmi pekna ale v cestine, neviete o nejakej peknej?

momoyka
25. aug 2009

ka3n, takze magneticka tabulka pada?
lebo my sme tiez nad nou rozmyslali

winona24
autor
25. aug 2009

jeeeej momo Hanička je krásna baba....zlatučká je....podľa mňa sa dosť podobá na Teba....resp.celá TY 😉