Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
27. aug 2009

ahojte...od včera nám nešiel net,tak si idem doplniť dennú kvótu....

v prvom rade VŠETKO NAJ OSLÁVENCOM JOŽKOVI A ERIKOVI...... 😉 😉 😉 😉 😉

no a po druhé,pridávam sa do klubu teplotujúcich...dnes som von postrehla že NAty má teplotu.....cez deň nič až von....prídem domov a z 37,6 zrazu bolo 38,8....šupla som je čípok a teraz hajá ..som zvedavá aká bude noc...predpokladám že sú to "len" zuby.... ☹

luciankasebastianko
27. aug 2009

ahojky idem čítať krpec už spí no dnes sa nabehal až až bol tu velký bagerrrrrrrrrrrrr a stále sa motal za ním 😉

luciankasebastianko
27. aug 2009

a baby malý už nebude ako drakula už nám idú aj predné - vrchné dva zubky ale má to až čierne tak neviem či si to nebuchol alebo to má také zo zubkou už som to videla také fijalové ale teraz to je čierné 😕

natasa8
27. aug 2009

Ahojte....
ta aj my patrime do klubu teplotujucich ☹ ☹
na obed mala teplotu 38, paralen zabral, takze bola uplne v pohode, ale teraz vecer zase teplota..... ☹ ☹

luciankasebastianko
27. aug 2009

tak držíme palčeky nech to rýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýchlo prejde všetky deti a nech to nezačne u toho mojho 😀

natasa8
27. aug 2009

lucianka diky....
moj muz sa nado mnou zlutoval a uz hodinu zehli 😅 😅
ja by som najradsej isla spat, ale chcem pockat kym sa mala zobudi a premerat jej teplotu....

martinna78
27. aug 2009

ahojte mamulky 😉 davno som tu nebola....
asi tu už nikoho nezastihnem, oslavencom som gratulovala akurat na FB, tak ešte raz všetko naj naj naj Jožinkovi a Eričkovi ku krasnemu 1. rôčku 🙂

postrehla som na FB že Peťko, Katka aj Naty teplotoluju, tak nech to rychlo prejde a nech su fit, my sme mali zvysenu teplotku vcera, ale to bolo z ockovania 37,2 mali sme v utorok poradnu konečne po 4 mesiacoch a Maximko dostal 3.davku Hexa a o mesiac mame prevenar, my zvlast ockujeme

Maximko ako 11-mesačný váži 10.800 g a meria 78 cm, dokina skonštatovala,že sme mu vybrali dobre meno,že to na neho sedi 🙂 inač čo sa tyka stravy,tak ja ešte dodržujem,čo sa ma a čo sa nema, ešte mu varim zvlašť, nesolime, všetko mu chuti tak je dobre 🙂
a mňa dnes boli cely den zub 😝 😝 😝

winona24
autor
28. aug 2009

ahojte baby....dobré ráno....prvá...SORRY VEJI...... 😝 😀

idem k dr....teplota stále tesne pod 38...... ☹

winona24
autor
28. aug 2009

MARTINKOVI VŠETKO NAJ K PRVÉMU ROČKU......želajú Ivana a Natálka

vejinka
28. aug 2009

dobre ranko martinkovi vsetko najlepsieeeeee... 😵 😵 😵 😵 nech si uzije krasny prvy rok 😉

vejinka
28. aug 2009

win uz by som tu daavno bola ale musela som narychlo prat a vesat pokial este nieje na zdochnutie aj tak som sa spotila ako mys kym som vesala na balkone...takze to prvenstvo si dnes zasluzis 😉 natalke skoree uzdravenieeee 😉

evitkamalicka
28. aug 2009

ahojky

Martinkovi blahozelame

winona24
autor
28. aug 2009

no dík za také prvenstvo...

no nič utekáme k tej dr.... pekný deň Vám

martinna78
28. aug 2009

ahojte

tak som prisla zablahozelat dnesnym oslavencom, s Martinkom oslavuje aj Zairinka Zuzkina tak všetko len to naj naj naj k 1. narodeninkam prajeme s Maximkom a Sofinkou 🙂 😉
Natalke rychle uzdravenie

vejinka
28. aug 2009

no jasneee aj zairinke blahozelame....vsetko dobre cmuq 😉

natasa8
28. aug 2009

Zairinke a Martinkovi vsetko NAJLEPSIE !!!!!!!

kamilka12
28. aug 2009

Ahojte 😵

ďakujeme za gratulácie...aj prajeme všetko najsamlepšie aj malej Zairinke🙂)

Moj malý oslávenec spí...dnes sme vstali o 5tej 😲 , potom išiel spat o 7mej a od vtedy spí...ale už každú chvíľu vstane.. U nás v Nitre je tento víkend na našom sídlisku jarmok, býva to každý rok...a ja sa naň už taaaaak teším 😀 , kolotoče, hudba, občerstvenie, stánky... 😀 😀 Teším sa hlavne preto, lebo už 3 roky dozadu som ho nezažila..pred rokom som bola v porodnici a predtým to boli dovolenky...

vejinka
28. aug 2009

kamil tak si uzi jarmok ja tie milujem jarmoky...stolicne dni uz boli takze teraz bdue az na mikulasa jarmok.. 😒

natasa8
28. aug 2009

My sme sa vratili od dr. s antibiotikami ☹ ☹ ☹

v noci sa mala zobudila o pol tretej, cela horela, teplota 38,6, nastastie paralen zabral. Ja som uz ale zaspat nedokazala, kazdu chvilku som ju kontrolovala .... asi si dam dnes uz druhu kavu, lebo som ako zombik

Katka ma zapalene hrdielko, este od minuleho tyzdna, navyse jej idu vraj naraz 4 horne zubky a preto sa vraj nemoze toho zapalu v hrdielku zbavit tak jej vraj treba pomoct atb.

kamilka12
28. aug 2009

natas - ☹ prajeme skoré uzdravenie...-

my sme mali tiež ušká zapálené ked nám zúbky išli...vtedy je imunita veľmi oslabená 😒

win - daj vedieť aj ty ako ste pochodili..

natasa8
28. aug 2009

kamil diky

ja si inak nemyslim ze tie zubky uz budu hned, ona to tam ma chudatko cele navrete a opuchunte, ale zatial jej vobec nepresvitaju....

ka3n
28. aug 2009
ka3n
28. aug 2009

Vsetko najlepsie oslavencom.

misik
28. aug 2009

pekny slnecny dnik 😎
oslavencom /vcerajsim, dnesnym, zajtrajsim, .../ zelame vsetko len to naj, naj, naj 🙂
marodom skore uzdravenie a hlavne bez teploty 😉
neveste - krasny svadobny den, nech vyjde podla predstav 🙂

winona24
autor
28. aug 2009

no ahojte...máme za sebou prú návštevu ORL....ani Vám nemusím písať ako vrieskala..... 😅

ale našťastie je všetko OK....ani dr naša nič nepočula na pľúckach,tak to naozaj vyzerá na zuby.....uvidíme cez víkend....

NATAS to ma mrzí...skoré uzdravenie..... 😉

ZAIRINKE všetko naj naj naj....ja sa ospravedlňujem, ale fakt neovládam ktoré bábo kedy má narodky.... 😝 😀

NO A HANIČKE mojej zlatej....aj keď sa má zajtra pokaziť počasie,ja pevne verím,že na obrad Vám nebude pršať....a ak nebude NAty teplotovať,tak sa na Vás prídeme pozrieť....cmuk

ka3n
28. aug 2009

HANICKA, prajeme krasne pocasie na zajtra a kopec zabavy na oslave...

zuzana1710
28. aug 2009

babule,dakujem za Zairinku...ste zlate..aj my gratulujeme prvorocikovcom...a dnes hlavne Martinkovi len to naj najlepsie...
my behame od rana ako splasene kone..nevieme co skor..vcera sme este len prisli z dovolenky a dnes uz oslava...a tiez sa vecer chystame na ten jarmok,co spominala Kamilka..a tiez som ho nezazila 3 roky..som bola mimo sk 😀 😀 😀 😀 😀 tak este raz gratulka a my ideme oslavovat...pa paaaaaa 😉 😉 😉

claudinka
28. aug 2009

kto sa vydava? 😝

claudinka
28. aug 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaj ja som uplne zabudla, ze Hanickaaa sa nam vydava 🤐 🤐 🤐 ja tiez gratulujem dopredu a prajem najkrajsi dnik, nech olivinka poslucha

terezicka
28. aug 2009

Čaoko tak za nami je ďalšia noc kedy Lucka spala s nami a okrem nej sa nevyspal nikto. Celý čas sa veľmi vrtela, nevedeli sme sa ani pohnúť lebo sme sa báli že ju priľahneme keďže sa točila dookola a my sme poriadne ani nevedeli kde je. Včera cez deň spala len raz, potom sme boli na jarmoku v meste, tak som jej kúpila magnetky a taký vláčik ale to asi odložíme, lebo nevie čo s tým...Aj sme jej ukazovali ako tam má vsúvať také skladačky ale ona len kukala a aj tak si robila čo chcela 😀 Ale nevadí časom príde na to 😀
A včera večer bola taká zlatá, lebo sa v obyvačke hádzala na paplón, sa dala na kolené, vystrela ruky, zvýskla a už sa aj hodila 😀 No taký krásny pohľad to bol 😵
Teraz spinká, ešte aspoň hodinku by si mohla pospať...