Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
7. sep 2009

Maly mi uz spi, maldva krasne spanky cez den a teraz zalomil hned ako lahol..idem si trosku pozret superstar a vypit cajik co som si spravila..

Zajtra sa ani na Pc asi neukazem, lebo hned rano ideme k mame oslavovat, potom ked dojdeme tak budeme doma vecer este rozbalovat darceky..brúú nocku.

jurocko
7. sep 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeee 😀

momoyka
7. sep 2009

ahoj
uz je to lepsie, pred chvilou mala hanicka len 37,2 teplotu, takze to mame hadam za sebou

momoyka
7. sep 2009

v tescu som nasla balony aj presne na 1 narodeniny... sice take smiesne farby, ale pomedzi to dam nejake pekne a bude to dobre, este si to aj tak neviem predstavit, ale uz aspon prvy krok sme urobili..

jurocko
7. sep 2009

som rada momo ze malej hanicke je lespie drzim palce..my zajtra mame ockovanie a obidve deti tak budem mat co robitttttttttt

nic utekam zehlit lebo ked vydim ten plny kos tak sa mi chce spat 🙂 🙂 🙂 😠 😠

potom sa este stavim 😲

jurocko
7. sep 2009

tak dozehlene a tu nikoho 😠
dnes sme sami nas tatinko spinka v lese maju poplach v lese cely večer až do rana.... 😠 brrr kosa riadna ale on to zvladne
bruuuuuuuuuu nocku

estella
7. sep 2009

misik no skoda ze sme sa nestretli..musim raz nahovorit mangela aby sme isli do Ba a urobime si take mensie stretko ty aj claudi a teraz ma nenapadaju dalsie baby z BA este martinka a dalsim sa ospravedlnujem ktore som nespomenula....to by bolo super....
Maxim ten este len teraz zacina behat dnes presiel dost vela sam ale este to nie je take dober chodenie ale uz s pustil tak teraz to uz bude den co den lepsie.... 🙂 🙂

ka3n zajtra na vas budem mysliet..ja mam zajtra zubarku na plane o jedenastej takz ek malemu pride moja sestra..ale hadam este aj trosku pooslavujeme..

evitkamalicka
8. sep 2009

Dobre ranko,
vsetko najlepsie Matuskovi k 1. rocku

johnie
8. sep 2009

ahojte
matuskovi aj maximkovi vsetko naj prajeme... 😵

evitkamalicka
8. sep 2009

jeeej som zabudla aj Maximkovi vsetucko najlepsie 🙂

momoyka
8. sep 2009

ahojte
aj my zelame oslavencom vsetko naj...

vejinka
8. sep 2009

aj my sa pripajame a dvom oslavencom gratulujeme🙂

winona24
autor
8. sep 2009

ahojte kočky....

všetkým dnešným oslávencom všetko naj naj naj..... 😉

lisula
8. sep 2009

ahoj maminy, tak vsetko naj naj prajem dnesnym no.1.... 😀

kamilka12
8. sep 2009

Čaute, čaute..

gratulujem oslávencom malinkým a prejem im hlavne veľa zdravia 😉

momoyka
8. sep 2009

my sme mali strasnu noc, teplotu uz nemala, ale budila sa kazdych 20 min az pol hodky a chcela cicat, som myslela, ze ma trafi...

natasa8
8. sep 2009

ahojte.....

Aj ja blahozelam Matuskovi a Maximkovi vsetko NAJ NAJ NAJ.....!!!!

My sme boli na poradni, nase miery su 73cm a 8550 g, takze stale patrime mezi krpcekov, ale nastastie Katka je uz zdrava, vyrazky ako zazrakom do rana uplne vymizli a hrdielko sa uz tiez uplne ukludnilo, takze netreba ziadne atb. 😵 😵 😵

momo ... z coho ste mali tie teploty? bola si u dr?

martinna78
8. sep 2009

ahojte 🙂

vsetko naj dnesnym oslavencom Matuskovi a Maximkovi, hlavne vela vela zdravicka detickam 🙂
Natas pekne modelkovske miery, supez ze Katka je uz zdrava 🙂

Ja som sa prave vratila od doktorky, som chora, beriem antibiotika, mam zapalene hrdlo, soplim a kaslem, mala som choru Sofinku,ale ona je uz fit, uz bola vcera 1x v skole konecne a Maximko tiez sopli, ale nastastie nic viac, ale bojim sa,aby nechytil aj on to hrdielko odo mna ☹ aj manzel je chory,ale je v praci

annie13
8. sep 2009

MATUSKO, MAXIMKO vsetko len to najlepsie aj od nas
rodicia sa spravaju otrasne, moja draha matka mi povedala ze uz 4 roky sa so mnou neda existovat, dakujem pekne, v nedelu ideme na dovolenku neviem sa dockat kedy vypadnem
vcera sme sa s manzelom rozhodli ideme do bytu preplakala som cely vecer ale uz nevladzem
nechcem trapit ani Branka, ani Janka ani to babo. Len sa tu rozculujem, placem 😒

martinna78
8. sep 2009

a dnes este oslavuje aj Simonka - (Cat) ale ona sa tu uz daaaavno neukazala,tak aj jej vsetko naj naj naj k 1. narodeninkam 😉

martinna78
8. sep 2009

Anicka ☹ ☹ teraz ked prezivas najkrajsie obdobie v zivote zeny,tak mas taketo trapenie ☹ ☹
inac ja to tiez uz niekedy nezvladam, my sme stale so svokrovcami,nedari sa nam dokoncit nadstavbu, ziadne sukromie nemame a uz som z toho niekedy na prasky ☹ ☹

annie13
8. sep 2009

my sme ostali u nasich kedze ocovi zistili rakovinu, nedokazala som odist, mame vlastny vchod vsetko ale predsa je to jeden dom a oni sa fakt zacali spravat hrozne, neviem co sa s nimi deje,
Brata by na rukach nosili, najprv nesli rozchodit ze ma rozvedenu s 2 detmi, ze ma 43 rokov on 27 a teraz sa idu z nich zblaznit, 5 rokov nebol doma, nepoznali ho a teraz ho nosia na rukach a este ked aj ona bude mat babo tak im uz vobec nebudeme chybat

my sme vzduch, len same frflanie, uz je to fakt neunosne

winona24
autor
8. sep 2009

annie ☹

cat
8. sep 2009

Martinka dakujem 😎 ja moc nepíšem, iba si čítam ked je čas.
Aj ja prajem ostatným oslávencom všetko NAJ🙂 my sme oslávili už v nedelu, lebo sme to spojili s krstom už konečne.

annie13
8. sep 2009

cat SIMONKE vsetko len a len to najlepsie a najkrajsie po cely zivot

cat
8. sep 2009

dakujem annie. a aj tebe gratulujem, vidim,že už čakáš ďalšie babatko 😵 to je super, 2 detičky..hovorím z vlastnej skúsenosti🙂 a takto krátko po sebe..budú parťáci.

terezicka
8. sep 2009

Aj my prajeme oslávencom všetko len to najlepšie 😵
Som tu v poslednej dobe ani neni, my sme sa teraz s Luckou nejako rozbehali a na dovolenku pôjdeme len začiatkom októbra 🙂
Annie mrzí ma že máte takéto vzťahy v rodine, to je dsoť zlé...
My tiež bývame stále so svokrovcami, chceme dačo kúpiť ale nejako neni čo, ani pozemky ani staršie domčeky.Ale raz určite kúpime a presťahujeme sa odtiaľlo, aj keď mám pocit že už sme sa naučili nejako rešpektovať sa navzájom a že aj svokra prestala vyzvedať a dávať rady, už je toho podstatne menej ako bolo

vejinka
8. sep 2009

anie...je to nefer voci tebe...takto sa sprava matka k dcere?? na zaplakanie fakt..a just by som len teraz bola k nej hnusna...ked sa stazuje ze sa s tebou neda existovat len teraz by som jej ukazala aka vies byt...proste nech si to zlizne na plno...ja viem byt teda poriadna svinka...ale toto prekracuje vsetky medze...

ja som vobec neratala ze pride na oslavu moj drahy brat a prisiel vsetko co mohol pochvalil od toriet cez pitivo a maleho ked odchadzal vybozkaval..az som nechala co sa s nim stalo...a to vzdy bol ku mne hnusny a cakala som vselico ale toto nie..no mala som az slzy na krajicku ako sa zmenil

vejinka
8. sep 2009

nooo aj moje spolunazivanie zo svokrovcami sa kazdym dnom lepsi...teda nexcem to zakriknut ale zda sa ze sa repektujeme a obe strany su spokojne..a hlavne teraz ked ideme prerabat pracovnu na obyvacku...svokra ochotna povedala ze kludne pojde s nami do mesta aby sme si mohli ist nieco pozriet a ona zatial bdue maleho kocikovat ...mali sme ist dnes ale maly zaspal len o druhej a urcite ho nebudem budit..ved sedacka jeden dva dni pocka..a vymysleli sme to nejako takto bude tam aj valenda pre maleho a na nej bude mat tie jeho hracky lebo v spalni nam to vela miesta zabera a takto mu v obyvacke urobime taky detsky kutik..inak dakujem za rady spravime to tak ako pisala win...proste nech je tam aj pre maleho aj pre nas..uz sa tesim cez vikend to ideme prerabat lebo tie kable vsade su hrozba pre Erika a takto to vsetko bdue v izbe ktora bude stale zatvorena pre neho nedostupna. a pekne sa bdue hrat v obyvacke 😉 a ked bdue druhe babo tak Erika len presunieme do obyvacky lebo v spalni sa asi dve postele nezmestia...a ked budu tri deti tak sa kupi poschodovka🙂 😉

perlab
8. sep 2009

ahojte babulky, tiež sem občas mrknem, že ako sa mávate a tak .....
blahoželáme všetkým oslávencom, veeeeeeeeeľký CMUK od Rominky 🙂

čítam, že to mnohé nemáte ľahké .... operácie, vzťahy ... tiež mi to je ľúto, ale hlavu hore, ve´d za každým obláčikom je ukryté slniečko 😵
anni, poriešte to čo najskôr, alebo si to proste nepripúšťaj, rozptyľuj sa Braníkom a HLAVNE mysli na dieťatko, veľakrát sme si tu písali, že psychyka je to najdôležitejšie, hlavu hore, si silná žena, ty to dokážeš a babka si raz uvedomí o čo všetko prichádza 😢

všetky vás pozdravujeme a myslíme na vás, cmuky