Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

buksy
20. sep 2009

baby dakujem krasne ...
skusim to este niekde pohladat... velmi by som to chcela...
rony my sme dnes ani neodsali lebo to nebolo mozne... chudatko taky strasny zachvat revu dostala...ale nema zatial tak vela soplikov tak dufam ze sa to uz nezhorsi lebo neviem ako budeme odsavat... teplotky sme mali cely den... ale teraz uz spinka vo vyvysenej polohe tak snad sa jej nostek neupcha..

rony253
20. sep 2009

no buksy ani mi nehovor, odsavanie je pre mne horor, ale uz to mala vcera take kludne a dnes sa jej to znova bublalo, tak mi neostavalo nic ine, ale vyslo jej kopec von, rev bol horovy ale rychly a potom sme sa mojkali. 🙂

buksy
20. sep 2009

no je to uz teraz narocne ked si vsetko uz uvedomuju a vnimaju... petka uz davno nemala odsavane sopliky tak sa asi aj zlakla joj to bol plac... moje zlaticko... dufam ze sa nebude moc budit v noci...

buksy
20. sep 2009

a to je dobre ze si sarinke tolko vytiahla ... bude sa jej lepsie spinkat ... a vyhnete sa dalsim komplikaciam

momoyka
21. sep 2009

ahojte? prva?

pekny dnicek, oslavencom zelame vsetko najlepsie..

rony253
21. sep 2009

dobre ranko, moje dieta dnes buntosilo ani neviem od ktorej, ale viem ze som ju v tme este nakojil a potom uz vobec nespala ja neviem bolo asi pol siestej, hrala sa v posteli s plysakmi a stale mi nieco robila nech vstanem. nic jej nebolo len sa jej uz nechcelo spat, teraz hajuska dnes uz mame za sebou odsavanie a kvapky. V noci spinkala pekne a sa mi zda ze spala celu noc, lebo si nepamätam, zeby som ju v noci kojila. 😀 tak si ja idem k nej lahnut. papa

ka3n
21. sep 2009

dobre ranko..aj mne sa zda, ze Matusko dnes spal celu noc, lebo si tiez nepamatam, ze by som mu davala cajik..zaspalisme o takej 20.30 a rano sme vstavali o 7.dmej a teraz spinkame od 10tej.

miriam24
21. sep 2009

Ahojte .. tak po narocnom vikende opat spat v realite ... boli sme v Pezinku na vinobrani .. malemu len hlava behala z jednej strany na druhu co ho vsetko zaujimalo 🙂

len hrozne slinta teraz a pustil sa mu aj soplik 😒 no nic moc to nie je

Ka3n - Matuskovi vsetko najlepsie k meninkam prajeme 🙂

natasa8
21. sep 2009

ahojte....
Super ze detickam tie sopliky prechadzaju a ze uz pekne v noci spinkaju.
My noc otras - kojila som asi 3krat a 2 krat som jej bola urobit UM - neviem co to malo znamenat, ale vobec nevedela spat, len sa v postielke prevalovala.

Mala zase nic neje, vsetko co jej dam do pusy vypluva - teda vsetko okrem jogurtu. Uz som z toho zufala, lebo viem ze je hladna, je nervozna a aj tak odmieta jest. 😠 😠 😠 ☹ ☹

momo - gratulujem k prvym krocikom 😵 😵

ka3n
21. sep 2009

Miri, dakujeme.

natasa8
21. sep 2009

a samozrejme aj my gratulujeme Matuskovi k meninam 😵

A mam otazku:
Ktore dospelacke jedla davate detickam papat a ako im ich upravujete ?
Katka ma este len 2 zubky - ona aj dokaze nieco pozut dasienkami - ale je to zdlhave aby sa tak poriadne napapala.

vejinka
21. sep 2009

ahojte baby...ja sa mam tak nejak divno maly mi vobec nexcel doobedu spat len o pol jedenastej zaspal...a ja nervy navyse v noci som grcala 😨 fuj hnus uz som zabudla ake to je 😔 dva tyzdne mi vsetko zapacha a zo zubnej pasty ma natahuje...navyse nedostala som kramy..ale predpokladam ze to vsetko si len nahovaram kedze moj svagor mi nasadil chrobaka do hlavy..ale co ma dost znepokojuje je blby vytok..nosim intimku a dnes si pojdem kupit tehotensky test..ja len dufam ze nieosm v tom lebo ono to ani nieje mozne aby som bola v tom kedze sexujeme s primakom ..nechapem to 😒

johnie
21. sep 2009

veji... nic nie je nemozne, x deti sa narodilo zlyhanim gumy... 😉

ja som len chcela zahlasit ze aj my uz zaciname soplit, som jej to vysala a frkla jej tam nasivin, teplota 37 takze zatim ok... dufam ze sople odidu, lebo jej to tecie nestiham utierat a ona to oblizuje 😀

claudinka
21. sep 2009

natasi prevalujeme sa v postielke pravidelne aj my - to su urcite zubky 😉

momoyka gratulujeme k prvym krocikom 😵 😵

euffra
21. sep 2009

ahote
rony, nina sa vobec v mori nekupala, ale jej to asi ani nechybalo, prvy den, ked sme prisli, este nebola chora, nechcela ist do mora, asi sa bala tych vln, a ked som ju tam vzala aspon oplachnut od piesku, tak revala ako pavian.
no a potom aj ked mala tepolotu, sme ju normalne bravali von, ale bola len v tieni, v kociku, pod slnecnikom.
veji, podla priznakov to vyzera na tehotenstvo, ale mozno je to len vycerpanie, prechladnutie, uvidis, po teste budes mudrejsia. 😉 a preco este nechces druhe babo? aky chces mat rozostup medzi detmi? ja by som uz chcela aj druhe, ale nam sa nedari, my fungujeme bez ochrany uz asi 4 -5 mesiacov a nic. ja stale strasne vela kojim, nina vobec nic nechce jest, este ani menstruaciu som nedostala.

ka3n
21. sep 2009

no veji, tak potom daj vediet...

Johnie, vitaj v klube..ale nam to nastastie uz prechádza..

jurocko
21. sep 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeee.my sme dnes prisli od prababky alemojej babky 😀 spali sme tam bolo super boli sme u kamosky deti sa vyhrali a aj maly tam dobre spinkal...dosli sme domou a utekali s Karin na dramaticky kruzok,potom sme mali volno tak sme lozili po meste.. 😉 teraz sme sa najedli a tatik nas je tiez matus tak večer trochu pooslavujeme

tobiasko je dnes os jedenastej hore a vobec nechel druhy spanok je to hrooozne lebo vidim ze chce a nezaspi za pana ☹ ☹ 😒 😠 😠 😠 🙄

dobre idem kupat deti a dat ich spat.....tobiaska uz chyta unava

jurocko
21. sep 2009

jeeeeeeej veji ved to by bolo super keby druhe babo..drzim palce..ved by si mala skoro dvojrocny rozdilel

claudinka
21. sep 2009

ja by som chcela velmi druhe babo.. ale ked sa neda, tak sa neda, uz som sa s tym zmierila, ze nebudem mat 1-2 rocny rozdiel, ako som vzdy chcela, ale 3-4 rocny, aj to budem rada, ak sa bude vtedy financne vsetko dat zvladat 😉

rony253
21. sep 2009

ahojte, tak som ja Sarinku ulozila a uz spinka. prave zakaslala, tie sople jej tecu dolu hrdlom uz som jej dala od vcera aj mucosolvan, ja uz fakt neviem ako sa zbavit tych soplov, mam nejake kvapky co mi dal uz davnejsie doktor, no zeby jej to nejako pomahalo nevidim, teplotu nema, tak s nou nechcem ist k doktorovi, tu mi da boh vie co, pred pol rokom bola 2 týždne chora a soplila nonstop, teraz je to lepsie, no cez den sa jej nejako viac tie sople pustaju. Uz jej davam aj na imunitu taky sirup a nevidim zmenu a dycha ustami a tiez ked jej sople tecu tak si ich olizuje 😀 a ako johnie nestiham utierat. a to je uz od minulej stredy. asi zajtra poobede ked sa to nezlepsi pojdeme k doktorovi. a najlepsie bolo ze som jej teraz vecer davala tie sirupceky a fenistil a tolko sa nalogala caju, ze si potom odgrgla jak baca az si grcla. dam ju asi zajtra popocuvat.
veji no som ja zvedava ci cakate 😀
claudi kam ti treba poslat tie tri fotky a kam si dala tie ostatne pod akym nazvom to je, chcem kuk.
inak Sara spi a kasle si tam pekne, tak ja neviem ako ten mucosolvan zabera. A ja kaslem tiez a soplim a kycham, ale do riti nic nemozem zobrat ked kojim. musim pozret zajtra nejake homeo alebo co.

vejinka
21. sep 2009

ahojte baby tak necakame...bolo to asi z pokazeneho zaludka cely den som mala dietu a uz mi je lepsie 😉

jurocko
21. sep 2009

ahoj rony..nam mucosolvan iba zhorsuje a ver mi ze ti to moze zhorsovat kasel..lebo moj z toho sirupu velmi kaslal velmi ho draždilo este horsie mu robil myslim ze aj tvojej

a nie je pravda ze ked kojis nemozes nic brat ja osm brala antibiotika co take co mozem ked kojim..a mlieko som nestratila a brala som v lete a kojim a myslim si ze sa trapis a ked ti sa prva nevyliecis tak mala bude stale chora...ale ti vies...

ked ti mozem rony poradit nam tiez vysli sopliky ale sa hned aj stratili nam strasne pomaha na bilinnej baze Juniour Q10 ked budes na slovensku tak si kup je to na upchaty nostek a na hrdlo..uzastna vec

drzim place

jurocko
21. sep 2009

dobre utekam k telke a venovat sa manželovi 😉

terezicka
21. sep 2009

Krásny večer prajeme, my sme od včera u našich, ocinko nám odišiel na týždeň do Pezinka takže sme samé s Luckou a ešte aj budúci týždeň bude celý preč...Ale potom má 2 týždne dovolenku tak hádam sa nám to vynahradí 😅
Inak sa máme fajn, Lucka je cez deň u našich spokojná lebo je tu veľa ľudí, sa jej má kto v kuse venovať ale so zaspávaním je to tu horšie, lebo jednoducho neudržím ticho 5 ľudí a ona je zvyknutá večer na ticho a tu sa otáča za každým zvukom ktorý začuje. Tak aj včera, aj dnes večer trochu horšie zaspávala ale v noci spala celkom fajn...
A dnes som jej kúpila super zateplené nohavice - menčestráky za 2 eurá 😀

terezicka
21. sep 2009

Tiež prajeme Matúškovi všetko naj k meninkám 🙂
N8m už sa soplíky zlepšujú, dnes sme neodsávali ale ešte som počula že má v nošteku ale už nie tak veľa

claudinka
21. sep 2009

rony tie fotky este nikde nijake nie su, lebo sa nikto ohladom nich neozval 😀

terezicka
21. sep 2009

Claudi ja sa ti určite ozvem ale až o týždeň v utorok 🙂

buksy
21. sep 2009

rony neviem ci u vas sa daju kupit take homeopatika ako u nas ale asi nie... ale ak nezozenies nic vhodne tak skus poprosit maminu ci ti nemoze poslat.. neviem ako je to s postou do rakuska ale dam ti zopar tipov ktore nam pomahaju....
cize na kasel je vhodny STODAL bud sirup alebo granule... ale pre malu iba sirup... pre teba je to jedno...
na chripku alebo horuckovite stavy PARAGRIPPE...
pri nadche CORYZALIA
zachripnutie a strata hlasu HOMEOVOX
bolesti hrdla HOMEOGENE 9
a v chripkovom obdobi preventivne OSCILLOCOCCINUM (1x tyzdenne 1 tuba globul)

claudinka
21. sep 2009

jasnacka babule, ja sa tomu nebranim

rony253
21. sep 2009

Jurocko dakujem za rady, ten mucosolvan jej uz nedam. No skoda ze tu nemaju to co ja potrebujem zo slov. niekedy som na to fest nasrata. zas mi tu da doktor nejaku hovadinu.