Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
23. sep 2009

vsetkym oslavencom vsetko naj naj aj od Katky a Matuska.

martinna78
23. sep 2009

Ahojte 😉
tak sme sa dočkali, už mame aj my jeden rôčik 😉
ďakujeme za gratulacie a tiež gratulujeme Hanke, Natalke, Laurinke, Peťkovi a ešte oslavuje aj Danielko (Janka303)
tak všetko len to naj naj naj,hlavne aby boli detičky zdravučké a robili len radosť svojim rodičom
Máme dnes takú menšiu oslavu, ale v sobotu bude riadna party 😉 Maximkovi sa prvé darčeky veľmi páčili, tak mu očká žiarili 😉
Dnes bol taký krásny slnečný deň u nás,že sa mi nechce ani veriť,že už je jeseň
tiež spomínam od rána.....o 16-tej som zazvonila do porodnice,isla som na vyvolávačku a o 20.03 sa Maximko narodil 😵

vejinka
23. sep 2009

maximko je uz na svete par minut🙂 😉

rony253
23. sep 2009

Ahojte, aj my sa pripajame k blahozelaniu vsetkym oslavencom, nas to caka zajtra.
Ked si ja spominam tak este pol hodku som bola doma presne ako dnes a o pol desiatej som si vzala kabelku a sla povedat muzovi, ze idem do nemocnice, lebo som zacala krvacat.
Boze az mi je do placu, ked si na to pomyslim, a teraz je z nej taka velka slecna, moja zlata bambulka. Dnes som uz aj hlas zvysila, lebo pre nic za nic robila cirkus, a teraz mi je to luto. som tiez taka truba, a potom sa na mna usmeje a mne ide srdce rozthnut, ze som po nej zhukla.
inak som teraz dovarila, a sme aj papali s muzikom, ja som sa dnes k uvareniu druheho jedla ani nedostala. Poobede sme boli kupit baloniky a vyzdobu aspon trosku a sviecku na tortu, oslavime, zajtra len my s tatinom a pride aj muzove dvojca, takze so strykom a rodina mojho muza asi pride na vikend. No na slov by bola ina party, my sme velikanska rodina. 🙂

momoyka
23. sep 2009

no my sme uz asi hodinu na izbe zo saly....

momoyka
23. sep 2009

dnes sme mali tiez taku mini party a asi v nedelu budeme slavit viac...mozno, ked budeme zdravi

rony253
23. sep 2009

idem upratat kuchynu, lebo mi tam bomba buchla.
hej a inak som dnes bola v hrackarstve, mam tam este 47 eurovy gutschein, to akoze mozem do tolko nakupit len ho neviem najst, mala som ho v penazenke,len odrazu ho tam nemam, asi v tom bude mat Sara prsty ta mi vzdy vsetko vytahuje z penazenky. no a mali tam kopec vselijakych hraciek. zajtra daco vyberiem, este chcem najst aspon sa pokusit najst ten cetlik. chcem jej ale kupit aj jeden stolik to ma sesterka a perfisny, len neviem, kde ho zozeniem. takze zajtra bude nejaky plysak a nejaka hracka na vyvoj, bola tam aj ta hracia knizka ako u nas, tak je tu toho kopec ani neviem co jej mam kupit.

claudinka
23. sep 2009

TAK SME NASLI.. 🙂 🙂
http://www.reality.sk/zakazka/0079-002901/prena...
uzasne to tam vyzera, no paradicka.. zatial tam budeme rok-dva v prenajme a ak tam bude dobre, tak majitel je ochotny nam to bez problemov za vyhodnu cenu aj predat 😉
veci stahujeme od stredu oktobra a my od novembra 🙂

rony253
23. sep 2009

Claudi, super ze ste nasli bytik, konencne budete mat vela miesta a maly bude lietat kade tade, z vonku to vyzera byt take kludne pekne prostredie, nie blok na bloku, to vlastne ani nie je blok ale taky dvojposchodovy dom. ked ste spokojní to je hlavne. a nejdete tam skor? to uz musite aj oktober platit, aj ked tam nebudete?

jurocko
23. sep 2009

ahojteeeeeee
manželik je chory a zajtra ma sluzbu 24 hod.ale nijako to zvladne......dnes sme isli vonku az poobede...potom s tatinkom do mesta tam sa maly nachodil a domou sa navečerat osprchovat a uz spinkaju...maly nijako nechce dobre jest..on popapa ale nie tak ako obvykle ☹ a ja osm s toho smutna....ale idu mu dalsie dve zubky dole takze ochvilu budeme mat 8 zubkou.. 😉 🙂 🙂 🙂

ja osm dozehlila a navečerala a idem si lahnut mam menštruac.a nijako ma boli brucho

zajtra s Karin idem na gyndu dets.bojim sa ona ma strach s lekarou lebo on k doktorom nechodi my sme zdravucky...ja som zvedava ako bude vystrajat...necham s aprekvapit

rony253
23. sep 2009

normalne mam take chvenie v podbrusku, a vystreluju mi take bolesti do stehien, ako presne pred rokom, to som si asi vsugerovala, lebo som myslela na to ako som to prezivala. 🙂 este stale som tu kuchynu neupratala, sedim tu pri pocitaci, jak taka hus. 😀

jurocko
23. sep 2009

claudi super vyzera to dobre tak ako pisala rony taka tichucka lokalita 😉

jurocko
23. sep 2009

dobre idem si lahnut lebo ten moj cickosik sa zobudi ochvilu a bude chciet mamicku aby fungovala 😀 bruuuuuuuu nocku a paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaáááááááááááááááááááááááááá

momoyka
23. sep 2009

my este santime, ale uz o chvilu urcite odpadne... akoby vedela ze ma narodeniny... este chvilocku...

rony253
23. sep 2009

momoyka este ste hore? ja som dala kuchynu doporiadku, konecneeeeeeeeeeeeee, vobec sa mi nechcelo, ale musi to byt. Vobec sa mi nechce spat, idem este dat hore kupelnu doporiadku a neviem kedy bude Sara vstavat na cicik, lebo pred spanim si len trosku cucla prso a nechcela ani UM. aj tak mam pocit, ze Sara nevypije 500 ml mlieka denne, v noci ju raz alebo dva krat kojim, rano jej urobim este UM a to mi vypije max 120 dnes len 60 ml, urobim jej sice kasu s UM, no a jogurt activiu papa skoro kazdy den. musim hodit rec s lekarom. tak sa s vami lucim a prajem dobru nocku. papa

johnie
24. sep 2009

claudiiii super bytik .. tesim sa s vami
a luboskovi malemu vsetko naj naj k meninam... aj velkemu 😉

vejinka
24. sep 2009

dobre ranko vsetko najlepsie sarinke 😉vela zdravicka a nech poslucha maminku a robi vsetkym veliku radost 😉

claudi krasny bytik len ta kuchyna je mini...to by mne asi vadilo..no ktovie mozno aj ja raz bduem v podobnom bytiku..ale vyzera fakt pekne hlavne ta obrovska obyvacka sa mi paci...skoda ze neukazali ako vyzera spalna..ale sak to vy viete a my mozeme len ticho zavidiet..gratulujem k super vyberu 😉

momoyka
24. sep 2009

ahojte,
sarinke zelame vsetko najsamlepsie... 🙂

claudi, mne sa paci bytik

cize od dnes uz mozeme papat vsetko zaradom? veji ty si tak davala? alebo co papa teraz erik

claudinka
24. sep 2009

ahojte, vcera sme ani nevedeli zaspat 😀 😀
rony nie, platit zacneme riadne az od novembra, oktober platime najom este v tomto byte
jurocko naozaj to vyzera byt ticha lokalita, najma v zime tam snad bude pekne 😵
vejus hej veru, mala kuchynka, ale to nam vyhovuje, teda mne, sice muzik chcel vacsiu, ale pre mna je akurat 🙂 mne sa najviac rata, ze z kuchynky je taky velky vyklenok do detskej izby a mozem ho tam sledovat, co robi 😀 ta izba je uplne prazdna, tak malemu to zariadime podla vlastnych predstav..
ani nemozem uverit tomu, ze z jednoizbaku ideme do 3, to je uplny zazrak 😵

johnie
24. sep 2009

inak to je riadna haluz, ze do roka nemozu tie deticky nic a zrazu od roka akoby utal mozu vsetko... ja teda davam malej uz daaavno vselico mozne
no a som sa rozhodla ze malu ostriham, nech jej to zhustne,, teda pevne verim ze ano...nevyholim ale ostriham tak na jeza... len neviem ako, ci mam ist ku kadernicke alebo to zvladnem sama, ci sa bude vrtiet alebo co???

vejinka
24. sep 2009

johnie bude sa vrtiet..takze patrne..u nas som drzala ja svagor fotil muz natacal a svokra strihala..a dedko zabaval aby sa nevrtil a nekrutil... 😀

vejinka
24. sep 2009

ja uz ostriham az na rok na jar...v zime nech mu vlasky hreju hlavicku 😉

vejinka
24. sep 2009

a aj tak uz mame zasa kopec vlasov..a to som skoro plakala ked stratil to svoje paco...teraz postupne sa zasa tvori nove.. 😉

johnie
24. sep 2009

😉 ja teraz ostriham aj tak bude nosit ciapku v zime...
pockam na mamu, dnes pride pozriet tak s nou nieco poriesime

ka3n
24. sep 2009

ahojte..johnie ja davam malemu tiez uz davno vsetko a nie iba od roka..

Dnes ma caka super dni straveny u silwietty a jej Miska, uz sa velmi tesime..este si idem zisitit domov busy..papa

silwietta
24. sep 2009

dobre ranko...

oslavencom vsetko naj prajeme!

silwietta
24. sep 2009

claudi super bytik, a dost dobra cena... na zariadeny trojizbak...

silwietta
24. sep 2009

kati, ktorym busom dojdes?

vejinka
24. sep 2009

no mne sa ta cena nezda ..ale tak tu su uplne ine pomery ako dole..ale podla mna je drahy 😔

silwietta
24. sep 2009

veji my sme s manzelom platili za jednoizbak 9000 a to bola dobra cena...