Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

jurocko
9. okt 2009

takže vam prajem pekny den 🙂

lisula
9. okt 2009

ahooooooooj

lisula
9. okt 2009

jurocko a kolko si kojila malu???

jurocko
9. okt 2009

ahoj lisula,Karin som kojila dva roky a dva mesiace

lisula
9. okt 2009

ja mam tiez dost mliecka, a kym mam svoje tak nedavam ine. pisala som nedavno ze mam menej no teraz je to opak. niekedy kojim este poobede a vecer ostalo a cez noc. chuti mu zatial.

lisula
9. okt 2009

hezki a potom si akurat otehotnela?

lisula
9. okt 2009

alebo ako si prestala? ja sa za kojenie nehannbim tiez.

johnie
9. okt 2009

dobre ranko..
tak je to tu, mame novy rezim, rano vstavame o pol deviatej potom poobede ju ulozim o 12tej a potom az vecer o osmej...
a verim tomu keby nas dnes nezobudil ujo co kope kanalizaciu tak este spime 😉
jurocko jasne ze je to kazdeho vec, baby len hovorili svoj nazor ;)

evitkamalicka
9. okt 2009

ahoj kocky

jurocko ved nikto nenarazal na tvoje kojenie, my sme sa tu bavili vseobecne 😉

winona24
autor
9. okt 2009

ahojte....

jurocko neviem čo sa ježíš....každá sme napísali svoj názor na kojenie a jeho dĺžku...ak to bude Tebe vyhovovať,koj aj do 5 rokov....áno...dobre píšeš...je to každého osobná vec..... 😉

johnie
9. okt 2009

evitka kolko si dala dolu celkovo? ja ti tak zavidim pevnu volu 🙂

lisula
9. okt 2009

ahoj babi 😀

winona24
autor
9. okt 2009

nepostrehla som,že by tu niektorá z nás písala,že sa hanbí za kojenie...... 😅 😅

kojenie je to najúžasnejšie,čo môže žena zažiť......

evitkamalicka
9. okt 2009

johnie uz nechudnem kedze sa snazime o surodenca, dala som dole celkovo len 15kg, ale tie urcite v tehu priberiem naspat, tak potom sa do toho dam znova

ka3n
9. okt 2009

ahojte..

Jurocko, suhlasim s evitkou, nikto ani ja ani, win, ani rony, co sme povedali, ze by sme tak dlho nekojili, sme nenarazali na tvoje kojenie, iba sme si povedali svoj nazor toto je tema, tak diskutujeme, myslim, ze sa tu mozeme o vsetko bavit otvorene, bez toho aby sme na nieco narazali alebo tak...

jurocko
9. okt 2009

ale ved ja viem ze ste ma neodzudzovali...ja som tiez napisala iba svoj nazor ved ja sa nehnevam
ano johnie je to kazdeho sukromna vec

lisula ano otehotnela som a mne hned nahle zhorklo mlieko a mala mi viacej prsnik nechytila ale teraz by si aj cvrkla ale hovorim jej ze ona dlho pila a teraz musi aj bracek aby bol zdravi 😀

ale mam kamosku ktora ma rovnake deti ako ja karin chodi s nim aj do skolky a ona do teraz koji maleho a ma 1 rok a 7 mes. a ten 4 ročny si este popija mliecko cicu

johnie
9. okt 2009

ale aj tak... je to dost a urcite sa citis lepsie a veeeeeelmi vam drzim palce aby sa to cim skor uspesne podarilo 😉

evitkamalicka
9. okt 2009

johnie urcite sa citim omnoho lepsie, hlavne ked dlho chodim nebolia ma nohy a podobne a dakujeme

johnie
9. okt 2009

no ja idem od vas na fb 😀 hadam sa stretneme aj tam

ka3n
9. okt 2009

...no mne to pride chore co pises o tvojej kamoske, ze 4- rocny si este cucne z prsnika..ale na druhej strane, ked to tej babe vyhovuje, nech si robi po svojom..ja by som to nerobila.

evitkamalicka
9. okt 2009

ja by som to tiez nerobila

lisula
9. okt 2009

mne sa dost ludi cuduje ze kojim a to kvoly hanbe. ale kolko ludi tolko nazorov na zivot. a ze preco nedavam kravske. vsak som ja horsia ako dajaka krava? 😉 😀

ka3n
9. okt 2009

som na fb .))

winona24
autor
9. okt 2009

idem aj ja na FB...pekný deň Vám.... 😉

evitkamalicka
9. okt 2009

aj ja som na fb 😉

ka3n
9. okt 2009

ja mam takyto nazor (iba moj osobny nazor)..."nie je hanba kojit dieta, ale je hanba kojit 4-rocne dieta"

vejinka
9. okt 2009

ahojte baby tak k tym otazkam
...spime uz len raz denne neskutocne ho to ale vycerpava byt do vecera hore ale spat ani za duba!
som uz z neho zufala ale nevadi

..ked ma maly sopliky najprv streknem MAR pockam minutku a tycinkami do usi klasickymi povytahujem sopliky ide to velmi dobre takze odporucam..a nakoniec ked je nostek cisty streknem nasivin a na druhy den sopliky niesu..vacsinou sa vytvoria ked prideme z vonky..ale kym ideme papat tak zmiznu same a ak nie postupujem ako som uz pisala.teraz k mlieku:
vecer robime kasicky viacmenej len krupicove ryzova mu nechutila a kedze ja ju lubim kazala som urobit z litra mlieka..a hadajte kto to musel pojest ryzova kasa mi isal aj z nosa..takze uz ju nexcem vidiet nielen ja. a ta krupicova sa da sa sto sposobov urobit..robim takto teda ja nie moj muz ju robi🙂 tri deci mlieka dve lyzicky kripici mala lyzicka cukru a mala lyzicka skoricoveho cukru v pohari rozmiesa krupicu s cukrom a mlieko da do mikrovlnky tak na minutu potom preleje do panvicky a caka kym zovrie medzitym da crk do krupice a rozmiesa ked mlieko vrie da to tam a vari cca 5-7 minut odstavi preleje do jeho misticky a miesa kym nevychladne a maly je schopny to zjest za 3-5 minut.. 😀 no a robi z polotucneho trvanliveho a z toho isteho aj varime omacky.
o na co sa tyka ovocia.
.je to bieda kedze mam vela mlieka len kojim prakticky a ovocie ma raz do tyzdna na obed ale jahodky ma kazdy druhy den zo zahradky takze aspom to..inak velmi mu chutia aj vcera mal asi 10 kuskov a reku okostujem aj ja..ved som davno nemala a krmim maleho a hovorim jednaaa dveee triiii a uz mas len 4 kkusky..a tri som si supla do huby...ked nevidel a potom ze poslednaaaa a on sa kukol do misky kukol na mna..a citala som mu v ciach : ved predchvilkou boli 4 jak je to mozneee? mama ty si mi ich zozrala 😀 😀 no tak prisno po mne kukol a labuznicky si vopchal do ust poslednu jahodu.. 😀

evitkamalicka
9. okt 2009

nasmu zatial ovocie chuti, na olovrant mu vzdy zvyknem dat jablcko alebo hrusku do ruky a pekne si zobka

lisula
9. okt 2009

to uz ano. je to trocha akoby som povedala take mamickovsky osvojene, alebo rozmaznanucke dieta? ale tiez poznam jednu kocku a ona do pozor 5 rokov kojila druhe do 4rokov a na tretie nemala nervi a zlizlo si to za prve dve a kojila ho 3mes. tak to bolo od nej trocha krute

evitkamalicka
9. okt 2009

aj my robime klasicku krupicu