Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

timotej
10. okt 2009

Ahojte ja som zapekala brokolicu so syrom v omáčke a k tomu zemiačky ale MM bol dnes v obchode a chcel mi urobiť radosť tak sa stavil v stánku s Kebabom a doniesol mi no ja radšej tú brokolicu. Mne malý stal o 9.30 a išiel až 13.10 spať. Prespal v noci 12 hod. Strašné počasie stihla som ísť aspon doobeda do obchodu s malým aspon sa vyvetral trochu. čo dávate drobcom na večeru okrem mlieka? Ja rožok alebo chlebík so syrom.

vejinka
10. okt 2009

krupicovu kasu🙂 o siestej a o piatej ked jeme my tak kusok sucheho peciva aby vladal kasu

rony253
10. okt 2009

Iank uvazujem, ze si idem zvysit laktaciu ak sa bude dat aspon na noc, lebo sa mi nadranom nechce vstavat a robit jej flasku s UM 😀 kedze uz moje cici tam skoro nic nemaju

rony253
10. okt 2009

predstavte si spali sme spolu skoro dve hodiny

luciankasebastianko
10. okt 2009

baby aj si niekto prečítal čo som sa pytala ? ráno prvá ? 😒

luciankasebastianko
10. okt 2009

rony aj my sme si schrupli na 1 a pol 🙂 júúúúúúúúúú dobre padlo vonku prší, hmla musela som si dať café 😕

claudinka
10. okt 2009

luci tak o delfinoch prvykrat pocujem 😀

luciankasebastianko
10. okt 2009

dakujem aspoň niekto 😀

rony253
10. okt 2009

Luci ja som to tiez este o delfinoch nepocula, ale moze to byt zaujimave. My sme prisli z nakupu, ked sme sli na kavu na jednu terasu dala som Sare do ruky jogurt a ta moja koza ho otvorila z activie stiahla foliu a mala to na sebe a v kociari, hned som zasla do detskeho obchodu a kupila jej nove pancuchy, mala len riflove saty a tie neboli mokre, tak sme len pancusky vymenili, predavacky jej obliekali pancuchy tak sme sa smiali 🙂

lucindela
10. okt 2009

ahojte...
tak včera prišli na svet už naši drobčekovia... 😎 máme sa v celku fajn.... 😉

perlab
10. okt 2009

jéééééééj, luci gratulujééééééééééééééém 😉
len na skok som sem kuk a čo nevidím
prajem veľa zdravíčka, maminke mocmoc mliečka a detičkám krásne sníčky, nech ti pekne spinkajú a papkajú, cmuk

buksy
10. okt 2009

teeeda supeeer..
gratulujeme a prajeme vela zdravicka drobatkam.... 🙂

evitkamalicka
10. okt 2009

aj my gratulujeme

perlab
10. okt 2009

baby pozdravujem
nemám vás kedy čítať, moje malé žieňatko už bežká ostošesť, kolienka už šetríme konečne 😉
soplíky sú už fuč, dúfam, že nadlho
no dnes to bola riadna nuda, pršalo, tak sme boli vonku iba kratúčko, ale mala tu bratranca a sesterku, tak sa nenudila
jašili sa spolu, odkedy bežká už je pre nich lepšou parťáčkou 😉

a neviem, či mi niekto uverí, tak ona už spinká, čo u nás nie je zvykom .... dnes totižto popobede nechcela spať, boli tu naši, tak sa jašila zasa s babkou 😀
bojim bojím však, že o 22,30 vstane a bude fičať do 01,00 😀

idem teda niečo popratať, pá

rony253
10. okt 2009

Ahojte, Lucindelka jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej gratulujemeeeeeeeeeeeee ja som ani nevedala, ze cakas dvojcata, tak sa opatrujte, tak ako perlab povedala velaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mliecka, zdravicka a nech pekne spinuskaju nech si mamka oddychne. Normalne mi az vybehli zimomriavky a slzicky, odkedy som porodila som este citlivejsia jak som bola. Posielame babätkam bošteky.
Mne mala zaspala nejako po siedmej ale bez mlieka, toto nemam rada, ja neviem o piatej zjedla vyzivu ale len malu boli sme totiz von, potom chrumala malu zemlu tu nezjedla celu a neskor este koštovala z jednej syrovej zemle a to tiez nezjedla cele, po pol siedmej som jej isla dat mlieko moje tak nechcela, urobila som jej UM ani to nechcela a potom este o pol hodku jedno UM a ani to nechcela, tak je asi plna, uvidime, kedy sa teda zobudi. 😒

luciankasebastianko
10. okt 2009

Luci Gratulujem 😉 prajem vela zdravia a nech kráne rastú 😀 ked budeš mať čas daj aj fotočky 😲

rony253
10. okt 2009

vase deti piju mlieko ako ked hodinu predtym daco jedli? Nejako mi to nejde do hlavy, niekto dava kasu a potom dokoji no ja neviem, kam by to do Sary voslo. Preto nepribera velkou rychlostou, my sme tu asi s najmensou vahou 8400gr, a aj tak mi uz je tazka jak svet 😀 ale pribera normalne, tak ja uz vazne neviem, asi ma dobre spalovanie, my kakame aj 3-4 krat na den. Ta bude asi stihla po mamine. Mne tiez rychlo spaluje, zjem co chcem a nic sa na mna nenalepi, tak to bolo aspon predtym a teraz s tym tiez nejako nemam problem.

lucindela
10. okt 2009

ach jaj baby...no,vedeli sme,že budú dvojčatká,ale nechceli sme o tom hovoriť...dúfam,že bude všetko len ok...
naše miery : joshua 49 cm, 2100g a elissa 48 cm ,2000g...
a ďakujeme všetkým...domov nás hneď ešte nepustia,tak ak bude všetko ok,budú pekne priberať,tak potom pôjdeme domov... 😎

rony253
10. okt 2009

Luci, tak ty si taka tajnostkarka? Ale plne ta chapem? pride niektoz Kosic Ti pomoct, nevedala to ani mamina?
Ale to si pekne s nimi potiahla do 38 týždna, krasne. Aj miery maju super. A ako manzelik? rodila si na cisarak ci normalne? Urcite to vsetko riesil manzel, ze ? joooooooj tak sa s vami tesime.

ba80
10. okt 2009

jeeeeeeeeeeej, lucindela, aj ja sa pripajam ku gratulaciam... 🙂 🙂 ...prajeme hlavne veeeela zdravicka a pevne nervy... ja si to ani predstavit neviem pri tejto mojej blche... 😅

rony, my pijeme mlieko po vsetkom, ja uz mam pocit, ze to ma ako zakusok... 😀

lucindela
10. okt 2009

rony musel to byť už cisarák.... tak to malo byť prekvapko pre všetkých....tak sme si to naplánovali... 😀 😀 😀 tak keď prídeme domov,pomôžu mi isto svokrovci i manžel a neskôr príde aj mama... 🙂

buksy
10. okt 2009

lucindela... to ste fakticky ani rodicom nepovedali? teda to je dobreee... 😉
a kde byvas? akosi nemam prehlad...

rony253
10. okt 2009

preco, boli nejake komplikacie? Alebo manzel asi rozhodol, ze to bude tak lepsie.

rony253
10. okt 2009

a este jedna otazka luci, mate v rodine dvojcata? Moj manzel je z dvojciat a aj ked sa hovori, ze sa to moze stat az ob generaciu, ale nikdy nevies, tak sa ja bojim ked by som druhy krat otehotnela, aby nahodou u ans motyka nevystrelila a budu dvojcata. 🙂

vejinka
10. okt 2009

ahojte luci..jeeeeeeeeej ja som ani nevedela ze cakas dvojicky..som ja ale koza 😔

lucindela
10. okt 2009

no,nikto to nevedel... 😀 😀 😀 nie manžel nie je z dvojčat... 😉 my sme o 1 bábo prišli....potom s Adelkou bol dosť problém,kým sa nám to podarilo....a teraz toto...najprv dosť veľký šok...ale teraz sa teším.... 😉 hlavne nech sú zdraví....bude to ťažké,ale hádam to zvládneme... 😎

vejinka
10. okt 2009

no ja by som sa scvokla 😀

vejinka
10. okt 2009

luci panbozko vam to jedno dietatko vratil a pridal dalsie..je to nadhera...no nam dojdu-minu sa primaky a ideme tiez na to..som zvedava co bude... 😅 a este som tam videla 5 kusov..teda 4 a zajtra budu len tri..mno tento mesiac uz asi nic nebude ..lebo okolo 20 cakam mrchu ale nabuduci ideme na to 😉

vejinka
10. okt 2009

boooze kolko je hodin...muz ma kopne do zadku a nie ze ma pomiluje 😀 😀 😀 idem dobru noc 😵

rony253
10. okt 2009

veji nespis??? Tak Vam Veji drzim palce, vsak vyhod tie primaky a chodte hned na vec, mas teraz asi ovulaciu, takze by to bolo fajn. 😀