Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

janac1974
12. okt 2009

tak idemaj ja spat aspon na chvilu lebo maly je strasne zly dala som mu trosku
panadolu tak uvidim aka bude noc ale aj tak ho lubim ved raz tie zubky vyjdu a mozno mi to
raz bude chybat... mysim tieto noci...a aj tie vsedne dni...

janac1974
12. okt 2009

dobruuuu noc papapapapa

luciankasebastianko
12. okt 2009

anac mne maly stále leze na schodiky ale už vie aj zliesť ale predsa ..... 😒 vzdy ked vybehne tak len opatrne výdem zaním aby si nemyslel že ho nahánam lebo potom sa zbrší a začne utekať vyšie a máme fakt vela schodov a ostré z obkadu 😖 tak sa robím ,akože nič ale srdiečko mi zviera a pokojne mu poviem že ideme po cucu alebo čo si také muž slúbil ,že tam spraví zavoru ,ale asi až ked pojde doškoli 😠
tak dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúú 😵

vejinka
13. okt 2009

dobre ranko ale mame cerstvo..tu su 3 stupne a brutalny vietok takze dnes von nejdeme 😅

rony253
13. okt 2009

ahojte, dobre ranko, tak aj tu u nas sa uz okosilo, ale fajnovo,kosa jak v Rusku.
Jedna otazka, to aj vase deti na vas tak visia ci vedia byt aj samostatnejsie, Sara sa pohra 5 min sama a uz ma taha za nohavice bud na ruky alebo chodit za jeden prst.
Druha otazka, neviem co to ma za zvyk, ale pcha si prsty do hrdla, ze ju az napina, ale to robi naschval. nema niekto tento problem. uz som jej parkrat capla po ruke, ale nic nepomaha.

vejinka
13. okt 2009

rony tak k tym otazkam: tiez nas nic nebavi dlhsie ako apr minut..niekedy par sekund..a tiez chce len za prst chodit a niekedy mi ani ten neda a rozbehne sa a k druhej otazke mno my si pchame do ust prakticky celu past a najnovsie ma zasa zacal hryzt ale hocikde nie do cicky..do ruky do pleca do prsta do stehna kde kolvek a zostavaju po nom len flaky podliate krvou a bolest ako keby ma uhryzol pes 😔 a nepomaha nic...ani napominanie ze to nesmie ani plac pre nim..asi tym musi prejst 🙄

vejinka
13. okt 2009

ozaj a vcera u nas bola ta baba s malou..a maly k nim bol velmi dobry az som ho nespoznavala..a ta mala sa triasla od strachu pre Erikom mozno tym ze bola od neho o hlavu mensia...neviem ale on mal bohovsky pocit ze sa ho konecne niekto boji a daval to najavo ako taky kral...no a po dvoch hodinach sa dievcatko konecne osmelilo a pri hrani sa chcelo na neho vrhnut a vystiskat ho a Erik si myslel ze utoci a smaril do nej celou silou umelomhmotnu tazku lopticku..ach to bolo revu chudatko malaaa..a erik len kukol co spravil a spulil pery ze uuuuuuuu 😀 asi jej tvaricku xcel pofukat neviem..ale vyhresila som ho ze to sa nesmie az mu bolo do placu..ale inak bolo super a potom sme isli do kaufiku kupit bagety a s tou babenkou a jej dcerkou a vedla seba sme mali kociky ked sme nakupovali a Erik tahal malu za rukav a ona mu trieskala rukou po ruke...no sranda 😀 😀 ale aspom mal trosku iny den ..konecne

evitkamalicka
13. okt 2009

dobre ranko 🙂

vejinka
13. okt 2009

dobreee🙂

buksy
13. okt 2009

ahojte babenky
tak ja vam pisem z muzovho pc...lebo ten moj notebook je nejaky zblbnuty a moj drahy manzelik ho vcera nemal cas opravit takze preto len takto...
no necham zapnute jeho pc a pridem nakuknut aj v priebehu dna ... kedze to dnes vyzera tak ze vonku nepojdeme... je tu asi tak 5 stupnov a neuveritelny vietor ...

takze baby dakujem za prispevky okolo petkinho spania... este stale spi celu noc tak dufam ze nezakriknem...aj terraz este spinka tak som vas stihla precitat...
k tym fusakom .... my este nemame ziadny lebo minuleho roku sme mali ten klasicky kozusinkovy ktory sa pouzival este v nasich detskych casoch... bol uplne suprovy celu zimu v nom petka krasne spinkala...a do vajicka sme mali fusak wallaboo a ten bol tiez uzasny a este aj na jar v sportaku ho mala...
a teraz by sme chceli asi tiez ten emitex...
rony aj petka je cely den na mne zavesena... trosku sa pohra a potom ma pride tahat za nohavice ze ona chce chodit... stale mi berie prst a strka si ho do svojej rucky... alebo ked som pri nej na zemi tak stale po mne lozi...
a rucky si pcha do ust ale to asi kvoli stolickam ktore jej postupne vychadzaju..

buksy
13. okt 2009

ew.. gratulujeme ku pekne prespinkanej noci... len tak dalej 😉

momoyka
13. okt 2009

ahojte, pekny dnicek... aj u vas je taka tma depkova? ☹

buksy
13. okt 2009

momo.. pocasie uplna hroza.. u nas lame stromy az na zem

momoyka
13. okt 2009

hanka uz asi 5 min cita knizku 🙂 , listuje si v nej, taka super kniha - moja prva knizka, dostala ju na rok

momoyka
13. okt 2009

tak kosice boli furt take slabo veterne 🙂 bola som tam na vyske...

buksy
13. okt 2009

ano to mas teda pravdu... dost casto tu fuka no ale dnes katastrofa... ale to asi na celom slovensku je teraz take debilne pocasie... sorrac za vyraz...

buksy
13. okt 2009

urobila som si cajik a zapla kurenie lebo uz tu zacala byt kosa... a otvorila som dvere na detskej izbe a moje milovane babatko este spi...tak ja to nechapem...nie je to nejako moc? spi od 21.30

buksy
13. okt 2009

kde ste vsetci v tomto necase? zasa fb?

evitkamalicka
13. okt 2009

ja som tu a tiez rozmyslam, ze si urobim cajik....od vcera nam kuria tak mame konecne fajne teplucko

buksy
13. okt 2009

no my sme uz pustili kotol pred dvoma tyzdnami ale velmi sme nekurili len sem tam ked sa nam zdalo chladnejsie ale v noci skoro nikdy nekurime aby nemala petka velmi prehriaty a suchy vzduch... aj ked mame zvlhcovac ale aj nam sa lepsie spi ked nieje velmi teplo...

evitkamalicka
13. okt 2009

v noci nezapiname radiatory ani my, ale Adamkovi ano, lebo on nechce byt prikryty

buksy
13. okt 2009

ani petka nechcela byt prikryta ale teraz uz ano.. od kedy ma nove obliecky so zirafkami tak uz jej paplonik nevadi 😀 😀

momoyka
13. okt 2009

ani hanka nikdy nespi prikryta..., ja som si tiez pustila pred chvilou radiatory a idem si urobit cajik...

idem dnes robit fazulove leco, tak si pripravujem material... a velmi sa mi nechce, ale uz nie je co odkladat... a lubime ho velmi...

terezicka
13. okt 2009

Ahojte tak táto noc bola úplný otras, najskôr Lucka zaspať ani za svet a keď konečne zaspala tak sa furt len budila a bola hore skoro celú noc. Ledva sme zaspali, už sme vstávali...No proste hrôza a ešte aj soplíky máme, aj hnačku mala tak čakám že vylezie ďalší zub každým dňom. Nevyspatí sme úplne všetci, bola pri nás na posteli, krútila sa celý čas - otrasná noc. Ale ráno sa tvárila úplne vyspatá 😅

evitkamalicka
13. okt 2009

terezi ach tie zubky....u nas nastastie lezu bez nejakych vacsich problemov

natasa8
13. okt 2009

ahojte... 🙂
ja mam na dnes navarene, takze upratujem, ale mala spinka tak som si prisla vypit kavicku 😝

My este nekurime, mame kurenie vlastne a termostat nastaveny cez den na 22 stupnov. Zatial je to v pohode, len som vymenila tricko s kratkym rukavom za dlhy rukav. V noci mame nastavene na 17 stupnov, ale este nikdy nam teplota neklesla pod 20 stupnov,takze v noci nekurime nikdy 😉

Buksy.. aj tu je vietor, ja som kvoli nemu nemohla v noci spat, mne vietor vzdy vadil....
Na kosicky vietor mam uzasne spomienky 😀 😀 😀

Ja som malu v noci supla do vreca na spanie, lebo ona sa stale odkopava a ja potom nemozem spat a stale ju kontrolujem 😒

evitkamalicka
13. okt 2009

natas nas nechce byt ani v spacom vaku, to chyti take nervy ze koniec

natasa8
13. okt 2009

terezi.. esteze si mi pripomenula, - ja som dnes objavila stvrty zub 🙂 🙂
Tiez dva dni hnackovala ...

buksy
13. okt 2009

ahoj natas... kedy to idete do tych kosic?

natasa8
13. okt 2009

buksy... no zatial to vyzera ze v sobotu 😉