Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
13. okt 2009

Eweny, tak tu v rakusku mame teraz v 14. mesiaci povinne ockovanie na mumps,osypky a na rubeolu, potom v 15. mes mame povinnu Hexu, uz stvrtu.

rony253
13. okt 2009

idem ja spat, dnes asi vsetky oddychuju.... papa

martinna78
13. okt 2009

ahojte 🙂
Ew to tolko doplacas za prevenar? My sme platili len za prvu davku, to bolo este minuly rok a bolo to nejakych 100 korun a teraz sme vobec nic neplatili,ked maly dostal teraz v septembri tretiu davku tak nechapem preco tolko platis 😕 neviem či to zavisi od poistovne alebo od čoho
Inac strasna zima sa dovalila, vcera sme neboli vobec vonku,ale dnes sme na chvilku isli len tu u nas na terasku a dvor, lebo uz bolo malemu dlho, ked si predstavim ze minuly tyzden bolo 25 stupnov a teraz nejakych 6-8 no hruza 😝 😝
Maximko ma este stale 2 spanky, on je taky dobrucky, pekne spi aj doobeda aj poobede, vsetko papa, chuti mu, vie sa aj pohrat, jazycek sa mu rozvazuje, vsetko opakuje, v noci spi super celu noc, klop klop nech mu to len vsetko takto dlho vydrzi
som vam nespominala....caka nas operacia pupčeka o mesiac, mal stale od narodenia cervensi pupcek a zacala mu tam rast taka gulicka -cysta a rastie to s nim, tak mu to budu operovat, ale pruh to nema, ale operacia je taka ako ked pruh operuju, ide do celkovej narkozy, no bojim bojim,ale vybavili sme dobreho doktora, po znamosti na Kramaroch
tak som sa trochen vykecala

perlab
13. okt 2009

mati, držíme pästičky nech všetko dobre dopadne 🙂 🙂 🙂

perlab
13. okt 2009

a prvááááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😝

mishusha
14. okt 2009

ahojte 🙂 a krasne ranko sa praje... ja uz sa tu nudim ako pes... 😒 a najradsej by som sa zababusila k malej pod perinku.... hrozne tato robota... a ako nam zozimilo..tu normalne sneh napadol... v oktobri...nechapem 😖
baby, ako tak citam, alebo na fb, vy mate take sikovne deticky...to len to moje trdlo je nejake lenive... chodit zacala az pred tyzdnom, rozpravat ani nahodou... ak tak nanajvys povie muuuu na vsetko flakate 😀 no a brm brm u nas vedie.. inak nic... ale zase sa velmi nestazujem, lebo sme zdravucky, az na ten soplik pred dvomi tyzdnami.

rony, vy mate aj 4 hexu??? u nas sa len tri krat ockuje a proti mumpsu, osypkam a rubeole medzi 15-18 mesiacom
to len v rakusku takto ockuju? lebo ja som z toho jelen... nas objednali az na januar... a este aj na nozicky musime na kontrolu v ten isty den... neviem ako to vykryjem 😒 zase na ortopeda nablacim ako minule 😀

tak idem ja este daco porobit, aby sa nepovedalo a pekny dnik prajem 😉

rony253
14. okt 2009

Dobre ranko, ja som ´myslela ze ma rano slak trafi, herecku som nakojila o pol siedmej a uz ani nahodou nechcela spat, vrieskala do pol osmej kym som nevstala, lebo ja som chcela spat a ona uz vyvadzala. A v noci bola asi tak hodinu hore, rozpravala sa s plysakmi a ani nahodou zaspat. takze som myslela, ze ma porazi, teraz talci do gati, mliecko vypila, zuby sme umyli tych 6 ks a tvaricka umyta a nakramovana.
Vonku je sneh, stresne okna mam biele a mraz jak v Rusku. No asi zacala zima a to hovorili, ze do neovembra bude leto.

momoyka
14. okt 2009

ahojte, aj u nas kosa ako v ruskom filme...

vejinka
14. okt 2009

my mame nulu...dobre ranko 😉

vejinka
14. okt 2009

moje dieta nexce spat..nic nove pod slnkom vcera to bola vynimka 🙄

rony253
14. okt 2009

diecence my chodimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀
z nicoho nic sa sam pustila cez obyvacku a isla krasne, ja som sa az rozplakala od radosti. Sara na mna pozerala co mi je, esste presla parkrat sama a na mna sa hadzala a uzmievala sa moje zlato. takze prve krociky celkom sama z jej rozhodnutia sme urobili dnes. tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂 🙂
a prave zaspinkala

evitkamalicka
14. okt 2009

rony super, gratulujem....ja som zvedava kedy sa ten nas lenivec pusti

buksy
14. okt 2009

ahojte...
rony tak este raz gratulujemeeeee 😉
inac dobre ze si mi volala a zobudila ma lebo som si aspon v klude dala vianocku cajik a teraz uz popijam kavu a dietatko este stale spi....

vejinka
14. okt 2009

a stale nespi...

vejinka
14. okt 2009

rony gratulujeeeeem aj my chodime...pustili sme sa presne 2.10 ked mal jeho bratranec 6 rokov

johnie
14. okt 2009

ahojte...
rony super... sarke velku pusu, to preto nemohla spinkat rano, lebo uz rozmyslala ako ti ukaze co vie 😀 aj mne vyhrkli slzy ked sa pustila presne 22.6.
ja mam nieco s okom, mam opuchnute viecko a dost ma to stipe.. budem sa musiet objednat k ocnej. neviem ci mam alebo nemam ist do mesta v tomto pocasi... je to na neervy 😝

momoyka
14. okt 2009

my sme urobili prvych par krockov 20.9. presne 3 dni pred rokom... sa sama z nicoho nic pustila u babky cez kuchynu... a teraz uz chodi sama ako suteren... 🙂

momoyka
14. okt 2009

ja by som chcela ist vonku, vcera som bola zavreta cely den a asi mi to lezie na mozog...

baby meskala mi mrcha, uz som si myslela, ze bude bracek... 😉 ale dnes prisla... zatial este nastastie..

vejinka
14. okt 2009

tak ja uz mam darcek pre maleho na vianoce..teraz volala segra ze maju detske sanky klasicke drevenne za 33 eur v bazari uplne noveee tak akurat muz odbehne z roboty a kupi ich

buksy
14. okt 2009

johnie vy teda uz riadne dlho chodite... 😉

momoyka
14. okt 2009

zaujimave je, ze ma uz tyzden tak vsetko pobolievalo ako pri kramoch, presne ako som mala mat a nic nebolo, (tak to bolo ked som bola tehotna prvykrat...) a dnes ked naozaj som dostala, tak mi nic nieje, len mam upratovaci zachvat.. 😝

evitkamalicka
14. okt 2009

veji tak to mas dobre, ja netusim co malemu na vianoce

buksy
14. okt 2009

veji my dedime take sanky po neterke

johnie
14. okt 2009

veji aj my kupujeme sanky na vianoce 😉 tie klasicke...
akurat ze vy ich vyuzijete aj hned 😀

johnie
14. okt 2009

buksy.. uz mame natrenovane rozne variacie... ale stale mi pripomina chodzu zombika 😎 😀

buksy
14. okt 2009

ja tiez neviem co malej na vianoce ale my sa chystame v novembri do rakuska do scs a tam sme vzdy vedeli nieco nakupit je tam velke hrackarstvo a rozne veci pre deticky...

vejinka
14. okt 2009

len dufam ze nebudu niekde v akcii za lacnejsie lebo ma klepne

natasa8
14. okt 2009

ahojte... ja som dala prave malu spinkat... vstavali sme az o pol deviatej, tak dnes bude asi len jeden spanok.

V noci bola hore od stvrtej do pol siestej, nevedeli sme co jej je, nakoniec sme jej dali cipok, potom zaspinkala. No a rano uz mala sopliky ☹ ☹ ☹ Takze uz zase odsavame (ani nie po dvoch tyzdnoch) a pravdepodobne sa rusi aj nas vylet do kosic - skoda, uz som sa tesila ☹ ☹

Vcera sme boli na nakup veci na zimu pre malu - fakt skoro nikde nic nemali, nakoniec sme nakupili v CA. Sme plno penazi minuly 😠 Kupovala som velkost 80, lebo 86 jej bola este hrozne velka, dufam ze teraz zase nepride babie leto a kym pride opat zima tak jej tie veci budu male 😠 😠

Rony blahozelam k chodeniu 😵 😵 😵
My stale nic ☹

Mam depku, idem si otvorit cokoladu a pozriet vcerajsiu ordinaciu ...

timotej
14. okt 2009

Ahojte tak to ma teši že už vám detičky chodia náš má 1rok aj mesiac a sám stojí dlho ale krôčik sa bojí urobiť. ako ho mám motivovať? Ale asi to netreba siliť. My máme sánky ešte po nás ale len či sa bude na čom sánkovať tu je sneh tak 2x za zimu. Nášho malého nebavia hračky najradšej je zavretý v sprchovom kúte a trieska s ním. Alebo stojí pri záchode a búcha na neho. Ale ak sa predsa s niečím zabaví ja sa potichučky odplazím do druhej izby a upratujem ale ako zistí že som zmizla tak je hned pri mne a kričí mamamamama.

vejinka
14. okt 2009

natas depka z pocasia? tu snezi od vcera 😉