Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

janac1974
15. okt 2009

ja sa neda ja by som ho najradsej vymenila ale co uz ked on ja taky trpitel a nedokaze zobrat
dieta ist ho dat spat ale vzdycha tu je to na nervy ale nenavyberam si...

rony253
15. okt 2009

jani teraz som sa tak zasmiala a moj muz tiez som mu prelozila som si pisala o svojom muzovi, ako keby som ho videla, on sa s nou pohra aj jej da jest ked mu prikazem, ale spat a prebalit ani nahodou, ked bola mensia zaspala pri nom ale teraz nie. a tie vzdychy poznam 😀 hned si mi zlepsila naladu 🙂

janac1974
15. okt 2009

nooo ale moj muz fakt ale naozaj nedokaze nakrmit vlastneho syna...vsak vcera som bola
na rodicovskom a pridem povyse dvoch hodinach a pytam sa dal si mu jest??? a on ze dal ale
vypil len 40ml vsak ma skoro porazilo a ja som otvorila dezert cokoladovy od nestle a on sa vrhol
a cely zjedol na jeden sup ale celkovo ked som dosla tak hned sa na mna vrhol ani som sa nestacila
prezliect....

janac1974
15. okt 2009

rony nasi manzelia by si spolu rozumeli na 100% su asi podobne typy.....

janac1974
15. okt 2009

no a uz prisiel vsak som ho donutila aby isiel uspat maleho a on je uplne urazeny vsak to je pod
jeho uroven...fuuuu....nevadi ved ja som tiez clovek a ponizovat sa???

luciankasebastianko
15. okt 2009

janac a tvoj muž vie po nemecky?? ked by si rozumeli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 možno ani nie 😀

luciankasebastianko
15. okt 2009

no pán tvorsta fakt ma niekedy vie dožrať, lebo okolo domu už nemá čas ani šrknuť a všetko je namne 😔

rony253
15. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jurocko
15. okt 2009

cauteeeeeeeeeeee 🙂

janac1974
15. okt 2009

no to asi nerozumie ale po anglicky asi ano

janac1974
15. okt 2009

no tak baby 😀 mne nevadi okolo domu ale v dome???tak to je na porazenie
cau jurocko 🙂

jurocko
15. okt 2009

ja som dovecerala a tlacim cipsy 😀

luciankasebastianko
15. okt 2009

ahoj jurocko

janac1974
15. okt 2009

jurocko aj ja tlacim cipsy ale je to vtakom zeleno-zltom obale a su to futbalisti mnaaaam

luciankasebastianko
15. okt 2009

janac tak v dome to už neriešim (račej) on moc nemá vstah k malym detom ani k svojmu nemá na neho nervové bunky 😕 a ráno skoro odíde potom príde k obedu a potom až okolo 21.00 príde tak čo má hovoriť ? nemať net už som v cvokárni 😠

jurocko
15. okt 2009

ahojteeeeeee......co sa pozvysovalo tak tlacim do seba 😀 to je hrozne.....maly sa mi stresne budi od osmej som ho uz 2 krat budila 😒

rony253
15. okt 2009

ahoj jurocko, ja so m do sebe v trepala marcipanovu tycinku a nejake kakaov keksy je mi sladko az na grc 😀

jurocko
15. okt 2009

tk kazdy do seba bieco tlaci,nie som sama 😀

jurocko
15. okt 2009

tak nieco pisem ako madar

janac1974
15. okt 2009

luci moj muz je sikovny pracovity ale ked ma byt s malym tak fakt si nedovolim mu nechat maleho
dlhsie ako tri hodiny...maly ani nechce od neho jedlo je zvyknuty ze ho krmim ja...no vies ja som
bola sama s detmi presne rok...muz odisiel rano o 6 a prisiel o21hod....bolo to na nervy....
zivot akoby slobodnej mamicky,ale teraz vypadnem aspon na dve tri hod.von

rony253
15. okt 2009

luci,ja neviem, naco tych muzov mame, prave mi bolo vyhodene na oci, ze rano ked uz ma on plan v hlave co ma robit, mu supnem malu do ruk a poto m na vsetko zabudne a bla bla bla, trosku sme sa chytli ale nevadi, ten v noci je hore, cez den spi, ked ho doobedu zobudim, ze daco treba tak ma ide prerazit ale ma aj dobre dni, ked povie, nech mala k nemu hocikedy do izby pride a pod. no sam nevie co rozprava raz tak a raz onak, ale nic si z toho nerobim.

rony253
15. okt 2009

jani, presne som mu teraz povedala, ze naco potom spolu zijeme ked nema na nic cas, ale ze on je najradsej s malou, ale ma vela inych starosti. ale ja ked som este tehotna nebola, skoror vsetko bolo na mojej hlave den aj noc som robila a teraz ked musi aj moje ulohy prebrat je mu to vela, uz sme na to 1000 krat sekli. a potom povie, ze preto mu dam malu lebo uz me je jej vela, ze potrebujem nachvilu pauzu, tak som mu vynadala predchvilou do blbcov, mala sa k nemu stale taha a je normalne ze ked ho vidi, ze uz vstal tak sa tesi a taha k nemu ruky no co mam robit. Som mu povedala, a stale sa mu vyhrazam, ze ked sa mu nepaci mozem ist aj na slovensko a nech tu robi co chce. 🙂 tak sa boji ze az.

jurocko
15. okt 2009

ja na mojho draheho nemozem povedat nic...je velmi starostlivy a pracovity az sa na neho hnevam,aby neprehanal...pomoze mi aj s domacimi pracami ale varit nevie 😉 🙂 ale nevadi
uz rok nam tatik robi v praci tak ze kazdy den dochadza tak do piatej je doma a v piatok do tretej ale prezili sme svoje ked chodil na vikend a v nedelu alebo v pondellok rano odchadzala a nehovorim o misiach to bolo silne kafe ale nasa laska sa stale viacej otuzila a zvladli sme to museli....najhorsie ked prisiel na dovolenku a potom odchadzal to bolo placu ☹ 😅 🙄

lucia to si napisala dost smutne to ako ze nema nanho trpezlivost tvoj drahy?to je skoro,ci nie?a čo bude hovorit ked bude mat 3 rocky....a fanty a .....nezavidim ti moja

rony253
15. okt 2009

moj muz je tiez zlaty len ma vie tak niekedu vytocit ze az, ale lubim ho somara 😀
ale co budeme tu o muzoch rozpravat, kazdí ma svoje dobre a aj zle stranky a my sme tiez vselijake 🙂
takze ja idem do spchy a spinkat k mojej bambulke.

rony253
15. okt 2009

Zeny ja sa lucim, prajem vam dobru nocku

jurocko
15. okt 2009

presne kazdy clovek ma nijake chyby a treba si ich respektovat a budovat aby sa aspon trochu zmenili 😉

aj ja idem k anjielikovi a ku drahemu spinkat..tak dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nocku 😅 😕 🙄 😵

luciankasebastianko
15. okt 2009

no krása maly sa zobudil a brachce a chrčí zajtra sa ide k doktorke 😔 tak som hokojila nech mu premaže hrdielko ale znie to ako priedušky ☹

johnie
15. okt 2009

dobry vecer prajeme

tak ja mam nejaky fajny zapal na oku, zajtra idem k ocnej a dnes som zakopla a mam napuchnuty malicek na nohe...tak som jak taky kripel...
boli sme u kamaratky dnes mala sa pojasila s o mesiac mladsim frajerom timurkom, poobede ani nespala a vecer sa okupala a odpadla v postielke jak mech krumpli... 😀
a ja maaaaaam novy telefoooon huray huray 😀

johnie
15. okt 2009

som sa chcela spytat, mate uz niekto deticky vo vlastnych detskych izbach??..ak nie tak kedy sa chystate ich nechat spinkat samych v izbickach...
ci to az ked prespi celu noc, co?

luciankasebastianko
15. okt 2009

ahoj johnie buksy už má Petku vo vlastnéj izbe aj pekne spinká mne sa ešte nechce behať podome 😅
jurocko moj muž má trpezlivosť práve na také odrastené 3-7 deti aj neter a krstny syn sú stále prinom v dielni už liezli aj mne na nervi a on im dal šiť a tak tešil sa, že sú tam al,e také upišťané male ako máme teraz doma tak pritom vela nebude 😅 a dobrú