Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
24. okt 2009

Dobré ránko no pozerám vejinka ešte nepísla ☹ janac aj mužovi sa páči to autíčko 😀

momoyka
24. okt 2009

dnes by malo byt lepsie, u nas zatial neprsi..

claudinka
24. okt 2009

annie ako vidim, teraz je nejake zakliate obdobie, vcera mi dve kamosky pisali na facebooku, ze im detuse spadli a obe boli s nimi na pohotovosti.. jeden tiez nejako nestastne, v noci vracal a zobudil sa s krikom a krv mu z nosa tiekla, mal slaby otras mozgu a druhy nastastie iba oskrety a doudierany.. juuj snad budete v poriadku, drzime silno palceky a myslime na Vas 😵 😵 😵

mishusha
24. okt 2009

ranko...sorry, ze som vcera tak usla...vyplo mi komp(nejako sa kazi, uz asi melie z posledneho), a uz som ho potom nezapinala...
u nas prsi... 😒 som zvedava, koho vyzeniem s malou lolou vonku poobede 😀
dnes ideme tlacit kapustu...tak bude veselo... 🙂 u nas je to taka tradicia.... minuly rok som chcela tlacit s bruskom...ale prdo sa narodil skor....tak nevyslo...

veji sa este neozvala.... dufam, ze je vsetko v poriadku... myslime na vas....

luciankasebastianko
24. okt 2009

baby idem makať perem ,skladám, podlahy umyť,navariť no uff uff už musím začať lebo to budem robiť do večera 😠

vejinka
24. okt 2009

ahojte babenky...tak noc bola otras co otras to je slabe slovo..vecer som este ipisala muzovi co a ako a ako na neho myslima ako ho lubim..ale neodpisal ...cakala som do jedenastej nic...dovtedy som aj plakala ale len potichu aby som maleho nezobudila...od unavy som zaspala no vzdy ked som zavrela oci mala som muza pred ocami ako lezi na zemi 😢 no a okolo pol noci akurat ked som kojila pocujem nejake hlasy...boli velmi potichu takze len viem ze dosiel otec teda svokor asi povedat svagrovi ze volal muz ale ze ma nejde budit alebo nieco take som myslela ze hovoria..celu noc som marne pozerala na mobil ci napisal alebo aspom najdem neprijaty hovor...nic a rano volam segre ze je tu v paludzke burza pre deti..mala som jej uz vcera volat ale uplne som na to zabudla..a ked sa pytala co mame nove zacala som plakat vtedy uz bol maly hore a kukal na mna ako vyorana mys preco placem...no zacal aj on..takze super rano ale to najlepsie pride o chvilku....

isla som na wc (prebalit sa) a maleho som dala do postielky a zrazu pocujem z obyvacky zvuk termosky a niekto si z nej nalieva caj...letela som do obyvacky a tam moj drahy muz siroky usmev..a ze ahoj zlatko..skoro som z noh odpadla...vrhla sa mu okolo krku a plakala a plakala...ze vraj prisiel okolo polnoci ale nexcel nas budit a sms by uz bola zbytocna...tak som sa mu vyplakala na ramene a cela spokojna ze testy co mu robili vsetky negativne...a dalsie mu budu robit v pondelok eeg a neurologiu zasa...vraj je vsetko v norme...no ten kamen keby ste poculi ako mi padol zo srdca...uff dakujem panu bohu za vsetko 😔

momoyka
24. okt 2009

veji, som rada, ze su vysledky negativne, aj ked neviem o com, ale to nie je podstatne, hlavne ze ste ok, a naozaj treba dakovat...

vejinka
24. okt 2009

robili mu roongen krv brali moc ctcko ekg no proste kopec testov..a vsetky su v norme 😉

momoyka
24. okt 2009

😉 , to je jasne len neviem kvoli comu, ale to tu nemusis pisat..

rony253
24. okt 2009

no veji chvala bohu je v poriadku.
inak ahojte, idem ulozit malu.

vejinka
24. okt 2009

dievcata ste zlate ze mi takto pomahate...bola som uplne na dnes vecer.. 😔

vejinka
24. okt 2009

na dne..som xcela napsiat

mishusha
24. okt 2009

veji super, tak si mala rano prekvapko 🙂 to je fajn, ze je vsetko ok...len nech ho riadne preklepnu, ked ta tak nastrasil... 😝

ja bezim cistit cibulu... kapusto-tlacenica sa blizi... 😀

vejinka
24. okt 2009

mish...veru prekvapko... 😉 a nezabudni sa vyzut ked bdues tlacit kapustu 😀

jurocko
24. okt 2009

CAUTEEEEEEEEEEE
BOZE VEJI JA BY SOM TIEZ TAK STRESOVALA TIEZ SA VELMI BOJIM O MUZA A SOM NA NEHO VELMI NAVIAZANA........VELMI HO LUBIM A TIEZ SA O MOJHO BOJIM ZE KED POJDE NA TU MISIU ABY SA MU NIC ZLE NESTALO...VERIM ZE SA STASTLIVO VRATI 🙄 😔 😔 😔 😔
ALE HLAVNE VEJINKA ZE VšETKO JE OK
A ANIE AZ MRAZ SOM MALA CO SA MALEMU STALO ALE HLAVNE ZE VSETKO JE OK
JA SOM DOVARILA OBED,ZEMIAKY SA PECU V RURE..DNES SOM ROBILA HUBOVU POLIEVKU A MORCACIE MESKO S PRAZENICOU,BROKOLICOU A SYROM
IDEM TERAZ POUTIERAT PRAH,LEBO POTOM POOBEDE UTEKAME ZA MAMKOU DO NEMOCNICE TIEZ JE PO OPERACII ALE DO DRUHEHO MESTA TAK PEKNY DEN BABENKY UTEKAAAAAAAAAAAAAM,PAAAAAAAA

vejinka
24. okt 2009

jurocko dakujem..ja by som toho mojho na zaidne misie nepustila...mala by som mu skratit retaz...aby sa uz viac nedostal do nemocky 😉

silwietta
24. okt 2009

ahojte babule... no pravdu vam poviem, neviem ci som niekedy s takym strachom docitavala stranky na MK... annie, veji, som rada ze vasi chlapi su po tych peripetijach v poriadku... niet nad zdravie...

vejinka
24. okt 2009

veru veru zdravie...je to tak krehke 😔

evka1310
24. okt 2009

veji som rad aze je vsetko OK 😀 si statocna ako si to zvladla...

momoyka
24. okt 2009

mishu, my uz to mame za sebou, tiez som minuly rok netlacila... lebo som bola na spadnutie a moja storocna babi mi to zakazala, inac by som mozno aj porodila do suda.. 😀 😝

momoyka
24. okt 2009

myslim nakladanie kapusticky, tiez je to u nas taka tradicia, ja tlacim od svojich mozno 7 rokov, a minuly rok som porusila tradiciu... 😀

claudinka
24. okt 2009

vejus super, ze je vsetko v poriadku.. 😵 😵

jurocko muzik ide prec? na kolko, kedy?

claudinka
24. okt 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17608
som akurat robila.. uplne mnaaam je 😵 😵

mishusha
24. okt 2009

veji 😀 😀 😀 hadam sa nezabudnem vyzut... 😀 aj ked minuly rok som chcela tlacit v ponozkach, aby som neprechladla 😀

momo...ja tlacim len poslednych par rokov, u nas to je vysada chlapov..ale jeden rok sme sa s mamou nas..., lebo vzdy bola kapusta makka, a odvtedy, co tlacim ja, kazdy si ju chvali 😀 asi to bude tymi oholenymi nohami 😀

jurocko, ty mas tiez chlapa v armade??? ten moj snad nepojde nikam... nepustiiiiim ho!

annie13
24. okt 2009

Ahojte babenky
vsetkym velmi pekne dakujem za psychicku podporu, dufam ze uz nic take neprezijeme, keby ste ho videli ako chodi s tou rucickou, zohnutou ako kuriatkou, ked si sadne na zem tak nas vola aby sme mu pomohli vstat lebo sa boji o nu opriet, boze take je to dojimave ked ho clovek vidi ako ju nosi opustenu ako dolamanu
Veji DRZ SA, myslime na Vas, si mala hroznu noc

perlab
24. okt 2009

ahojte babenky,
tak včera večer /v mojom čase 😵 / som si to tu všetko prečítala a aj poplakala ☹ , čo sa to tu zomlelo
som rada, že je už všetko v poriadku annie a veji, veď sú to naše zlatíčka, ktoré máme najradšej, ako toho malinkého, tak aj velikého, hoci nás občas hnevajú 😉 /ten veľký dosť často 😀/
tak sa pekne držkajte a nech sa dá všetko do poriadku 🙂

annie, braňulko s tou ručičkou, maródik jeden zlatý 🙂 , len mu pekne pomáhajte, ale nech si na to nezvyká 😉

veji, a ten tvoj chlap mal byť jednu noc bez teba a už aj skolaboval, no čo dodať 😉 a to že prišiel v noci a nechal ťa do rána trpieť, tak to 😠 .... chlapi to chápu inak ako my ... on ti chcel iba dobre 🙂

prajem pekný víkendík a už iba dobré správy ... napr.: žeby mal braník sestričku? 😵 😵

luciankasebastianko
24. okt 2009

ahojte upratané dieťa nakrmené a spíme 1 asi aj posledny spánok 😉 veji no nedočkavo som čítala a nakoniec happyend krásny 😀

janac1974
24. okt 2009

ahojte...veji som rada,ze to dobre dopadlo,som myslela na vas a naozaj zdravie je najdolezitejsie.
mishusha 😀 vraj kapusto-tlacenica 😀
lucianka 🙂 toto auto sa mi paci,ale neviem sa este rozhodnut,lebo ani nissan nie je zly,
chcela by som nejaky jeepak taky vyssi...jazdim denne aj s malym a na mojom 10rocnom
auticku nemam ani abs co je v zime dolezite...

luciankasebastianko
24. okt 2009

baby a to fakt tlačíte nohami asi by som mala predsudky 😀 my používame ruky je chutná 😝 janac no bez abs to fakt 😖

janac1974
24. okt 2009

jeeej u nas vyslo slniecko,ked maly vstane,ideme vonku,nakupit a uz sa venujem len jemu 🙂
muzik cisti bazen,napadalo nam tam toooolko listia a konarov,ked fukal ten vetrisko...