Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
29. okt 2009

aký si dala tvaroh?

vejinka
29. okt 2009

claudi...uzi si totam a davajte sa seba pozor

vejinka
29. okt 2009

taky klasicky tehlicky..teda stvorec nie vanicku

momoyka
29. okt 2009

ahojte, pekny dnicek, uz sa aj u nas rozprsalo,
sme u babky, mala este spinka, tak ja trosku zavislacim, idem pozriet ten kolacik veji, co si piekla, lebo aj mne sa slinky zbiehaju... na nieco... moja diagnoza... a budeme priberat a priberat... ☹

euffra
29. okt 2009

vikykiss blahozelam k maximkovi 🙂
nina spi v kociku, tak mam chvilku cas
inak, idu jej este aj zubky, pozerala som a uz jej presvitaju biele ocne zubky a v pravo dole tiez trojka a stvorka, tak ma toho chuda dost aj s tou siestou chorobou. citala som dnes na nete trosku o tej siestej a v jednom clanku bolo pisane, ze prave ked idu ocne zubky, tak sa zvykne vyskytnut tato choroba, ze je vtedy trosku oslabeny organizmus.
ja uz by som bola najradsej, nech uz ma vsetky zuby vonku, lebo si myslim, ze prave kvoli zubom nechce nic papat, len mlieko.

momoyka
29. okt 2009

viky, aj my blahozelame... je to krasne...
hmmm, my mame zatial stale len 4 zuby...neviem kedy nam vylezu dalsie

veji, a nechala si odstat ten kolacik? 😉

momoyka
29. okt 2009

a aku ma gramaz ta jedna tehlicka? ja mam domaci tvaroh... teda nemam, ale bude 😉

winona24
autor
29. okt 2009

veji ale aká značka???? ja neviem či som videla teraz také tvarohy...veď sú už len vo vaničke ....ČI?

evitkamalicka
29. okt 2009

win tie kockove zvyknu mat v jednote aspon u nas maju

jurocko
29. okt 2009

ahojteeeeeeeeeee
jeeeeej viky super ze uz to mas za sebou..gratulujem ti a prajem vela zdravicka a vela mliecka..budte zdravi

my sme boli doobeda na prechazdke a teraz sme doma idem si nieco porobit a povysavat lebo zajtra s mamkou opet do nemocnice do druheho mesta a tak chceme ist do domu a v sobotu ideme na ohnostroj ku hypernove tak sa tesim a chceme zobrat karinku

johnie
29. okt 2009

je mozne ze dnes si bude viac ludi pochutnavat na vejkinom tvarohovom kolaci..
nas sa uz chladi... 😀
dik veji

claudinka
29. okt 2009

tak sme doma 😒 muzik nechcel ostat sam 😀

jurocko
29. okt 2009

tak ja to urcite tiez vyskusam..ale naspodok ste davali lne potrete maslo alebo aj na maslo muku?dik

claudinka
29. okt 2009

davali ste uz spat detuse rodicom alebo svokrovcom? ja idem zajtra prvykrat.. ako to vasi znasali? 😝

vejinka
29. okt 2009

heheh no citam ze sa idete cinit..no u nas chutilo vsetkym aj ked vyhrady boli..zo strany svokry ze som mohla bielka samostatne vyslahat bolo by to nadychane...suhlasim ved ja som to robila prvy krat v zivote takze treba vychytat muchy a bude to dobreee....tvaroh sme mali ani neviem znacku..z kauflandu
naspodok sa dava bud maslo alebo lando pripadne nejaky stuzeny tuk... potom sa da prva cast muky potom tvaroh a potom druha cast muky..na vrh sa daju platky landa alebo hery 😉

vejinka
29. okt 2009

inak odstate to uz neni dobre...tvaroh stuhne stvrdne a uz mi to tak nechuti ako ked je to este teple...ale zasa teple moze uskodit..od poobedia ma boli brucho takze viem z coho 😔

vejinka
29. okt 2009

ale zasa je pravda ze my sme to robili na plech...co ta baba neodporucala ze tvarohu bdue malo..a suhlasim tvaroh sa rozlial po plechu a je ho mala vrstvicka tak centimetrova...cize treba robit bud do pekaca alebo tych mensich plechov s ruckami..zasa ale toho bude menej...takze vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody..nas je vela a sme pazravy cize keby sa spravilo malo ..ani by mi nezostalo pre Erika na kostovku 😅 inak velmi mu chutilo..a uz druhy den odmieta uplne kase..asi sa ich prezral co sa ani necudujem..takze zajtra na ranajky papam krupicovu kasu s jablkom 🙄

luciankasebastianko
29. okt 2009

ahojte idem počítať čo ste dnes robkali maly spinká pozerám ružovú 😀

luciankasebastianko
29. okt 2009

gratulujem viky srdečne gratulujeme aj Maximkovi všetko naj 😀
claudi ešte že si ostala ved máme na nete robotu 😀
veji asi aj ja správím zajtra ked vám tak chutilo 😝
eufra uff moje chuďa Ninka 😔

jurocko
29. okt 2009

ahojte aj ja som prislaa nakuknut,drahy spi ako zabity po sluzbe akurat som dojedla chlebika ale to u mna este nekonci..čo si dat?

rony253
29. okt 2009

ahojte, mala spinka, ja idem dat kuchynu doporiadku.
manzel je tiez chory aj ja citim preidusky, ale beriem antibiotika a neviem co si k nim mozem dat, aby sa mi spustili hlieny, Sara este pokaslieva, toto co nam dal doktor vyzvracala, dnes som jej dala aj ten sirup z cibule.
Jurocko ja som tu cibulu posypala praskovym cukrom a co pustilo som jej dala, urobila som to spravne, nevadi, ze je v tom tolko cukru?
Rano idem s prsom na kontrolu, potom sa ozvem, ale uz ma chvala panu bohu neboli.
Viky gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee k Maximkovi, vela, vela zdravicka a dobreho mliecka.
idem vypit teply cajik a pustit sa do kuchyne.
kolacik som nepiekla, ten vejinkin myslim, lebo som nemala kedy. 😀

kamilka12
29. okt 2009

Ahojte,

aj ja viky gratulujem a Maxima vítam na svete, nech je hlavne zdravučký 😉 ..Inak miery má veľmi podobné,ako moj Martinko mal 🙂

Nám asi lezú zuby..už zrejme stoličky..len plače a plače a chytá si ústa.. 😒 Sú naozaj stoličky najhoršie ked lezú? Ako to je? 🙄

jurocko
29. okt 2009

rony nie praskovy ale krystalovy nechas odstat a 3 krat denne jej mozes dat aj dva kavove lyicky vypit moje zlaticko to ma velmi rad
kami u karinky sme mali najvecsi problem stolicky a vecsi problem este aj ocne u kazdeho dietatka je to ine 😅

janac1974
29. okt 2009

kamilka...zubky su nas vecny problem...maly ma 16 zubkov a teraz mu idu asi stolicky tie posledne styri ☹
rucky si pcha az do krku hryzie prsticky a je nepokojny...ja som uz z tych zubkov taka nestastna 😒
este nas ani nezaockovali kvoli nim..
no velky problem sme mali aj s dolnymi trojkami,kym nam vysli,stalo ma to vela trpezlivosti...

janac1974
29. okt 2009

rony...aj ja ako jurocko ...nakrajam si cibulu nadrobno mozes aj dve aby si mala viac stavy a posypem
krystalovym cukrom,nevadi ze ho das viac,vsak malinkej budes davat len kavovu lyzicku 🙂
uvidis je to skvely prirodny liek nam vzdy zabral...

luciankasebastianko
29. okt 2009

Dobrúúúúúúúúúúúú 😵

johnie
29. okt 2009

claudi je to super vec ked ti ma kto zobrat dieta aj na noc... sofi chodi k nasim uz davnejsie, a miluje to tam
mame tam prenosnu postielku a casto sa stava ze tam spi lepsie ako doma 😉
prvych par krat to bolo tazke ked som isla spat a prazdna postielka, rano to iste.. trhalo mi srdce, ze ako sa ma, co robi, ale uz je to za nami, viem ze je o nu postarane a mozeme si s muzom vylehovat trochu dlhsie
co sa tyka drobca, zvladla to perfekne, ani na mna nepomysli ked je tam... stale ma co robit! lubko tiez chodieva k svokrovcom na dni.. tak zvladne aj noc v pohode.. kazdopadne drzim palce.. je to na nezaplatenieeeee
😉

johnie
29. okt 2009

kamil.... my mame dve stolicky vonku... ale teraz bojujeme s dolnymi dvojkami... hruuuza, takze to je asi jedno ci stolicka ci iny druh zubu, furt ich to boli drobcov nasich malickych 😒
jurocko naco by si vysypala plech ked tam ide ta muka - ako cesto
je super ten kolacik...len som dala malo cukru mohol byt sladsi. ja som robila v malom plechu a je taky akurvat 😀 len mi zas trochen prihorel 😎
no idem spat pomaly...
dobrou noc

winona24
autor
30. okt 2009

dobré rénko....prvá??? to sa mi už dávno nestalo..... hehe

winona24
autor
30. okt 2009

rénko? ránko? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀