Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

cemi
11. máj 2009

ahojte....no po sto rokoch sa ozyvame. asi si uz nepamatate, ale tak popiseme aj cosi o sebe. ondrejka stale kojim. od 6.mesiaca som mu skusala davat prikrmy ale vobec sa nechytal, az teraz zacina papkat. ale velmi pomalicky. on je cely taky jemnulinky, citlivy, hned sa rozplace ked sa deje nieco co necakal. skratka chlap 😉
inak uz aj lozi, resp. sa plazi, aj sa sam posadi, co ma tesi, lebo uz sa s nim hanka pekne zahra. dnes som mu uz dala nizsie spodok postielky, lebo uz sa chce stavat. zubky nemame. pridam nejake foto.
cat: videla som simonku v mama a ja. je uzasna 🙂

vejinka
11. máj 2009

cemi jeeeeeeeeej ty zijes? no maly je podareny...zlatusik 😉

cat tiez som videla simonku ale nebola som si ista ci je to fakt ona...zlataaaa 😉

vejinka
11. máj 2009

my vydavame kadejake zvuky...mama dada lala nono tata baba gaga no proste siroky repertoar 😀

cemi
11. máj 2009

veji zijem, zijem, ale s dvoma je to brutal 😀

vejinka
11. máj 2009

aaa uz ho pocujem ...babababab 😉

ka3n
11. máj 2009

no a moj maly si odobral 2 spanky a ma niekedy iba jeden poobedny...

silwietta
11. máj 2009

ka3n, iba jeden spanok? uf uf... a kolko ti pospi?

vejinka
11. máj 2009

ahojte no mne dnes maly lame rekordy..ranny spal 3 hodiny poobedny 2 hodiny a teraz som ho ulozila

evitkamalicka
11. máj 2009

ka3n ja som rada, ze este stale mame 2 spanky aspon...neviem si predstavit len jeden

vejinka
11. máj 2009

cemi to ti verim moja...ja by som uz bola v cvokarni 😀

cat
11. máj 2009

dakujem, ano je to Simi, na moje prekvapenie mi tu foto uverejnili 😎
cemi, mas uplnu pravdu, s dvomi detmi je to brutus obcas..

vejinka
11. máj 2009

u nas kraaaaaaasne leje 😵

vejinka
11. máj 2009

kde ste zasa vsetky? 😕

winona24
autor
11. máj 2009

no akurát som pozerala na nete video,že aké krupobitie je na severe...ZA a okolie...a tu nič....tu dnes bolo 30st. 😖

vejinka
11. máj 2009

krasa...tu tak lialo nadheraaaa ale nie krupy

vejinka
11. máj 2009

aj tu bolo hrozne teplo dnes..a ja som ani vonku nebola..len maleho som posala s tatom

ollako
11. máj 2009

Ahojte maly konecne spi, uplne sa mu po tychto predlzenych vikendoch pokazil rezim, aj ocino nam chodi castejsie domov, tak maly je zmateny...uz zase spava po pol hodinach 🙄 a kamoska mi vravi, ze naco ho davam na tri spanky? no vsak niekedy spi aj styri, keby spal aspon hodinu a pol 😒.... som ho asi velmi pochvalila, tak sa pokazil 😠
a tu co noveho?

zuzana1710
11. máj 2009

vidim,ze moj brat sa cinil..niektore prispevky som nepridavala ja...pardon.. 😠

vejinka
11. máj 2009

pridala som dve fotky 😉

vejinka
11. máj 2009

zuzi ktore konkretne?

rony253
11. máj 2009

ahojteeeeeeeeeeeeee
tak ja som tu par dni nebola, mala som pokazeny internet, ale uz ide.
nestiham to docitavat, je tu nieco nove?
Veji ako autosedacka?
olla ako sa ma tvoja prisavecka? (myslim maleho na ciciku?)
Sare uz je lepsie, konecne po dvoch tyždnoch, teraz spinka.
ked si s nou doobedu lahnem spi aj vyše hodiny a pol a dnes poobede spala vyše pol hodinky a to som ja vosla do izby a sa zobudila, potom sme boli prec asi 3 hodiny po nakupoch a vybavovackach a zaspala po piatej a to az do pol siemej. Ma uz take dlhsie spanky, nejako sa jej to meni. ale som spokojna, doobeda si pospim s nou, tak dobre to padne.
Dom hore nohami, treba upratovat a zehlit, daco som urobila cez vikend, ale nestihla som vsetko.
tak skusim daco pocitat. zatial pa

vejinka
11. máj 2009

rony ..zajtra by mala prist pofotim a hodim sem aby ste videli 😉

vejinka
11. máj 2009

teraz popijam samoser 😀 (jablkova 100% stava domaca vyroba)

ollako
11. máj 2009

ahoj rony..pochopila som 😅 maly je rovnaka prisavka ako aj bol a niekedy aj horsia 😝 ...tuto noc bol kazdu hodinu hore a inak sa nechcel utisit len cicikom, ale je mu aj teplo ...asi ho smadi, ale caj nechce ani za svet 🙄
rony ja mam dva susiaky pradla , ale ja nezehlim, len poskladam a ked idem obliect ozehlim ak treba, ked to pekne naskladam, tak sa to v skrini vyrovna 😀 ani malemu uz nezehlim aspo sa nenervim, ked nevidim u hromadu na zehlenie 😉

ollako
11. máj 2009

veji ty mas hefty 😀 😀 😀

vejinka
11. máj 2009

co ja...to sa tu (v dome) tak volako vraj odjakziva 😉

ollako
11. máj 2009

ozaj som sa asi nepochvalila, ze som o rok starsia fnuk 😢 aj ,uzik ma narodeniny tak som mu objednala toto http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/o...

rony253
11. máj 2009

veji 😀
inak zub nam nerastie ma ubezpecil lekar, takze este cakame.
Sara nelozi, len sa guľa chrbat bruchi chrbat brucho ale ona sa guľa v jednom smere, takze sa odgula komlet na kraj postele, ked ju dam do sadu, hned sa dviha na nohy, ale sama si este nesadne, ale ked ju posadim tak sedi, sem tam ju hodi na bok. V postielke nechce byt, tak sa tam asi ani na nohy staviat nebude uvidime,ked ju tam polozim, spusti sirenu.
Bľaboce o 106, mama, baba, dada a vselico mozne, tlieska si pekne rucickami, aj ked jej poviem urob ťapi ťapi hned tlieska. Všetkym ludom kýve čau čau, no je podarena. Snad sa uz coskoro, aj sama posadi, alebo zacne nejako lozit. ako to vyzera s vasimi deturencami?
papat papa, kupila som jej uz kasu s ryžou kukuricou ovsenymi vlockami a este nieco tam je neviem co bez mlieka, robim jej ju, chuti jej moc aj s ovocim no dva dni ma nejaku tvrdu stolicu, vykaka sa, ale tvrde bobky. Neviem, ci ta kasa nebude pricina. Ked som jej robila, len rýžovu kakala v pohode, no na tých kasach píšu, ze do 3-4 týždnov po otvoreni spotrebovat, spotrebujete to?
a co tomu moze byt, ked ju dovtedy nespotrebujem?

vejinka
11. máj 2009

ollako vsetko najlepsieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a kraaasne tricenkoo 😉

vejinka
11. máj 2009

baby co hovorite na ten bazen? ha??? kuk album 😉