Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

kamilka12
2. nov 2009

lucianka - veď to...aj mne sa tých očkovaní zdá až moc..zatial sme dali asi všetky čo sa dať dali 😒 ..Luci, a to očkovanie proti klieštom robia kde? Do nožičiek?

luciankasebastianko
2. nov 2009

win kupila som ju v lekarni a kamilka bude to mixovať s tou povinnou v 15 mesiaci tak asi do nožičiek 😕

kamilka12
2. nov 2009

win - ja som sa s dr. na poslednej poradni dohodla, že ho chcem dať očkovať..a ona ma iba objednala na zajtra..takže platit budem u nej..ona to asi teda už kúpila..

luciankasebastianko
2. nov 2009

najlepšie by bolo keby tie kiahne dostal teraz lebo takéto malé deti to vraj znášajú najlepšie a čím je dieta staršie je to horšie ☹ inzerát : kúpim vírus ovčie kiahne zn. veselé sviatky 😀

kamilka12
2. nov 2009

lucianka - my ideme teraz iba na tie kliešte...na tú povinnú sme objednaní až v decembri 😕

johnie
2. nov 2009

mne sa zda ze mi doktorka hovorila ze teraz bude pichat uz do rucicky 😖

luciankasebastianko
2. nov 2009

no aj my ideme až v decembri aby nás nemusela pichať 2 krát 😕 a na jar druhú a už bude ochrana 😅

winona24
autor
2. nov 2009

dík luci...a kúpila si tú čo posielala kamilka link?????stála toľko koľko tam píšu???

sorry pýtam sa jak degeš....ale proti kliešťom b som asi dala zaočkovať.....porozprávam sa s dr....tento týždeň začíname s Prevenarom....

ja som zásadne proti očkovaniu proti všetkému,čo sa zaočkovať dá....ale to je môj subjektívny názor...a nechcem,aby to vyznelo,že tie,ktoré tak spravili odsudzujem.... 😉

vejinka
2. nov 2009

spinkaaaaaaaaaaaaaaaaaa

vejinka
2. nov 2009

akurat pozeram superstar a fakt ten janko bendik je bohovsky spevak...uplne mam z neho zimomriavky 😅

luciankasebastianko
2. nov 2009

baby ja neviem či ste videli tie foto z mojej záhrady ale to je dzungla aplná kiešťakou a raz som počuvala ako jeden pán hovoril že musel svojho vysokoškolsky vzdelaného syna učiť znova chodiť a písaťa hovoriť lebo dostal tu encefal. 😔

luciankasebastianko
2. nov 2009

kliešťakov 😖

miriam24
2. nov 2009

lucianka .. zahlasovala som 😉

veji supis .. ten moj vystraja jak cert .. vzdy je tam kde by nemal 😵

winona24
autor
2. nov 2009

veji no mne sa včera najviac páčil Bendig,Chodúr,Domča Stará a Leona..... 😀

winona24
autor
2. nov 2009

kliešťová encefal.je prevít....toho sa aj ja bojím....... 😖 ☹

luciankasebastianko
2. nov 2009

miriam dakujem už som myslela že si to nikto nevšimol ☹ , je nás tam len 22 tak mám šancu 😅 a skoré uzdravenie martinkovi

luciankasebastianko
2. nov 2009

win no kúpila som ten v junior do 11 rokov 😉

vejinka
2. nov 2009

win sak to su skoro vsetci.. 😀

momoyka
2. nov 2009

babule, ste sa nejak rozpisali, trosku odbehznem a uz nestiham citat...

my sme zatial nerozmyslali davat ockovat proti nicomu, klieste mozno dame, musime sa poradit...my stale chodime do lesa aj s malou, tak asi dame,

my najnovsie spime nespime cez den ju musim znasilnovat aby spala, a to zaspi okolo 3, potom samozrejme dlho santi...a v noci ze santi to uz ani nepisem, dnes bola v kuse na ciciku...

baby je tu niektore babenko, co ma este len 4 zuby? viem, ze bolo, len ci este stale,
nam vysiel posledny asi 29 jula a odvtedy nic...

vejinka
2. nov 2009

lucia aj ja som zahlasovala 😀

evitkamalicka
2. nov 2009

mne najviac Bendig

natasa8
2. nov 2009

ahojte...

tak my sme vcera zvladli uspesne presun z Ke do Ba.... krpata spi tak kavickujem 😵
vidim ze ucast tu hojna, nie ako v lete...

precitala som posledne dve strany, takze sa vyjadrujem:
topanocky - zimne este nemame 😅 ale vyriesime dufam tento tyzden. Na doma som jej najprv obuvala botasky - ale hrooooooozne sa jej potili noziciky a smrdkali, potom som kupila papucky - tie sa mi ale vobec nepacili, zle sedeli na nozicke, tak som objednala liliputy a teraz beha v nich. Vyzera ze jej je v nich pohodlne. Od stredy idem chodit na take cvicenie, ktore vedie fyzioterapeutka, tak sa jej opytam ci moze chodit aj v tych liliputach...

kiahne - proti kiahnam zaockovat malu nedam, ale planujeme sa zaockovat my s muzom. Chcem zaockovat proti zltacke a mozno aj proti kliestom....

vejinka
2. nov 2009

nad tou zltackou rozmyslam aj ja..predsa len pokojnejsie bduem spavat ked pojdeme do materskeho centra a bude chytat hracky po inych detoch..nejako sa bojim aby nieco nedostal 😔

luciankasebastianko
2. nov 2009

Dakujem ,dá sa z jedneho PC iba raz tak tie bohačie čo majú dva možu aj dva krát 😀 😀 😀

vejinka
2. nov 2009

no monika bagarova spieva nejako slabo podla mna..neviem ale v semifinalovych kolach uplne ziarila..a teraz to nieje ono

buksy
2. nov 2009

natas... vitaj... aj nasa navsteva z ba sa vcera presuvala do blavy.. isli rano o deviatej a vraveli ze cesta bola super ale isli spodkom...
a ako katka zvlada cestu? aj si pospi? ja len preto sa pytam lebo o mesiac ideme my do ba a neviem ako prezijeme cestu... petka sice vydrzi pozerat na rozpravku ale neviem ako to bude ked pojdeme na taku dlhu cestu lebo naposledy sme isli v noci a to spala...
dufam ze nemate nocnu moru aj so segrou ...z naseho stretnutia 😀 😀 😀

winona24
autor
2. nov 2009

proti žltačke chcem dať aj ja......

luciankasebastianko
2. nov 2009

zltacku dáme aj my 😉 a baby ked hlasujete tukate na fotku ? treba na boku je stav hlasovania a na tu čiaročku kde ja napísané foto č. 10 vobec mi to neukazuje že mám neaké nové 😅

vejinka
2. nov 2009

som zvedava ako zaspieva elan smajda

natasa8
2. nov 2009

luci... prave som sa chcela opytat ako sa da vlastne zahlasvat ... lebo na fotku som klikla ale nikde nepisalo ze pridalo hlas

buksy .. o chvilku napisem, idem dat varit polievku....