Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
11. máj 2009

ja som kupila Sare na slov taku jednu satku, ktoru ma na uska, a ta ju miluje, ale moj muz stale hovori, ci ideme na pole zemiaky zberat, ona je v nej taka zlata,vyzera ako mala kucharka. a muz sa smeje.
Davam jej aj klobucik, ale to len ak vôbec nefuka vietor, len na prikytie hlavky,ale akonahle fuka vetrik len trosku uska sa prikyvaju. Zatial si nic netahala dolu z hlavy, len si drzala klobucik, stale jej ukazem v zrkadle aka je pekna a on sa smejka.

skrecok
11. máj 2009

Inak aky nazor mate na detske slnecne okuliare? Su tu rozne nazory, jeden povie ze treba kupit a druhy ze az okolo 1,5 roka. Tak kde je pravda?
Na druhej strane v obchode nevidim vhodne okuliare pre take malicke deticky ako su na nete, lenze treba vyskusat aby mu dobre sedeli. Napr. tieto http://www.biga.sk/dojcensky-tovar/slnecne-okul...

A co sa tyka ciapocky, nas ma taku satku a je spokojny. Este mu chceme kupit klobucik, aby nemal len tu letnu satku. Klobucik sice ma, ale je velky 😖 .

sasasx
11. máj 2009

este som chcela = tusim ka3n sa pytala na papucky na doma. My nemame papucky, ale kupila som na skusku protismykove ponozky (za 1eur), maju naspodku take gumove vycnelky malicke a fakt pomahaju...maly sa uz nesmyka a mam pocit, ze sa uz neboji postavit na celu nohu, lebo predtym len na spickach bol (a to nebol nikdy v choditku). takze odporucam...🙂

skrecok
11. máj 2009

Sasasx, super napad. My sice mame protismykove pancusky, ale su velke. Takze nove protismykove ponozky by boli fajn, ked sa stale smyka. 🙂

sasasx
11. máj 2009

no ja to teraz davam na vsetko...aj ked je doma iba v pancuskach, tak mu na to dam este ponozky...ale musim ist zajtra asi kupit este druhe, aby som mala na striedacku...mame ich iba tyzden, este som neprala, tak som zvedava, ci tam tie protismykove ciastky ostanu aj po prani;)

sasasx
11. máj 2009

a o slnecnych okuliaroch sa tu viedla pred casom vasniva debata;) ale my nemame tak neviem... ja som kupila slnecnik aby som ho chranila a priamemu slnku sa maleho snazim nevystavovat

skrecok
11. máj 2009

Ja som este nevidela v obchode, iba normalne...snad niekde v BA budu mat. A s malym chodit po obchodoch je fuska 😅 .

rony253
11. máj 2009

tu sa rozprsalo neuveritelne a fuči jak v horore, fantazia.
aj hromy blesky su.
my okuliare este nemame, ale slnecnik mame, musim sa po nejakych poobzerat. a mame kopec protismykovych ponoziek, len keby sa Sara este tak postavit chcela.

winona24
autor
12. máj 2009

dobré ránko baby.....prvááááááááááááááááááááááááááááá

niečo n a rozosmiatie na ránko....

https://www.youtube.com/watch?v=SFLw8aH-M2w

my ideme na kontrolu na kĺbiky

winona24
autor
12. máj 2009

kĺby

winona24
autor
12. máj 2009

čo sa týka slnečných okuliarov....treba v optikách pozrieť.....

evitkamalicka
12. máj 2009

Dobre ranko mamulienky

johnie
12. máj 2009

ranko... ide sa makat 😝

johnie
12. máj 2009

win 😀 😀 som to uz tusim videla, najlepsie je ze najprv si na ten mic naprdi a potom do neho rozprava... 😀 😀 😀

eweny
12. máj 2009

Dobre ranko sa praje,kavickujem rychlo a potom nas musim vychystat a ideme na kontrolu k ocnej..

kamilka12
12. máj 2009

Ahojte 🙂

aj my by sme malí íst na klbíky...tento týžden to už musíme obehať 😒

Včera nám prišiel golfáč, slnečník a aj detská ohrádka, ktorú sme kúpili cez inzerát za 12 Eur 🙂 Konečne sa nemusím báť nechať malého samého keď idem na WC..na posteli to nebolo moc bezpečné 😒

eweny
12. máj 2009

Co sa tyka slnecnych okuliarov,tak mne ocna povedala,ze to skor ak pojdeme k moru,alebo na kupalisko..ze na bezne nosenie az tak netreba,ved dieta nema byt na priamom slniecku..takze je to na kazdej mamicke ako si rozhodne..ja kupovat nejdem,ma slnecnik a siltovku,tak mu to na ocka tieni..

kamilka12
12. máj 2009

Tiež si myslím, že slnečné okuliare majú zmysel, ak by som plánovala malého vystavovať slnku...čo neplánujem.A keby som ju ich aj dala, musela by som mu ich prilepit 😀 , lebo všetko zo seba strháva...čiapky, topánky, šnúrky..

eweny
12. máj 2009

kamilka,no super..a spokojna si s golfacom?..je to uplne ine vozenie,ja sa vytesujem z neho 🙂

kamilka12
12. máj 2009

ew - no jasné že som 🙂 , nakoniec som objednala iný ako ten tvoj...babypoint..ale je super. Oproti tomu ťažkému 20kg tanku čo som mala predtým mi tento pripadá ako hračkársky 😀 😀

claudinka
12. máj 2009

win to bolo dobree 😀

bre ranko, vcera som malemu kupila u nas vo wiky hraci nocnik, cela vytesena som ho tam dnes rano dala, nech sa vycika a strasne sa mi tam rozplakal.. nechcel tam sediet 😒 tak som ho zobrala na ruky, vyskusala este raz, zase plac a nakoniec mna aj seba celeho ocikal.. on sa tam bal sediet 😒 ako ho to naucit?

dnes ideme kupovat prve topanocky, vcera sme ich boli vyhliadnut, ale iba suseda malemu kupila, lebo ten moj sampion akurat spal, my ideme kupit dnes.. take sandalkove, z protetiky - u nas v zdravotnickych potrebach, stoja 21,90 euro. Poobede ide maly k svokrusi na dve hodky, idem ku kadernicke a na kozmetiku 🙂 a buduci tyzden som objednana gynekolovi a k zubarovi (to budu zase palky, mam asi 3-4 kazy sa mi zda, juj uz teraz sa bojim)

a tlacime do gati sakra kebyze chce ist na ten nocnik 😒 😒

claudinka
12. máj 2009

„Aby deti otcov mali, aby mali mamy!“ Príďte to povedať nahlas aj vy.

Oslávte Deň rodiny,

v sobotu, 16.mája od 13 do 17 hodiny

na námestí SNP v Bratislave v spoločnosti rodín z celého Slovenska . Bude plný hier, zábavy i vážnych slov.

Pre najmenších sme pripravili rodinkovský detský kútik, pre deti sú pripravené tvorivé aktivity, pre tínedžerov dávka adrenalínu a pre všetkých vystúpenie Petra Cmoríka a ďalších hostí.

Viac na informácií TU alebo na www.denrodiny.sk

kajkas
12. máj 2009

Dobre ranko 🙂 zase po sto rokoch....Ako sa mate? Mna uz ide porazit, Janko sopli uz treti tyzden...

skreci, tie okuliariky sme malemu kupili a som s nimi spokojna, opticka mi povedala, ze nieje dobre, ked ich ma babatko stale, lebo mozu zostat svetlocitlivy, ja som ich kupovala hlavne kvoli dovolenke, pojdeme na lod k moru, a tam brylky musi mat, tak snad sa mi dovtedy podari ho na ne zvyknut 🙂
jaj a protismykove ponozky maju za smiesnu cenu v nemenovanom svedskom obch.dome s nabytkom... 😉

vejinka
12. máj 2009

ahojte maly mi akurat zaspal idem vas docitat

evitkamalicka
12. máj 2009

my sme na klbiky boli pred 2 mesiacmi a maly ich este nemal celkom vyvinute tak ideme na dalsiu kontrolu v roku

silwietta
12. máj 2009

ahojte zienky, ja som sa dnes v noci aj celkom vyspala, kojila som len 2x, je to super pocit 😵

claudinka
12. máj 2009

my ideme na klbiky v utorok 😀

silvi juuuj supeeer, ja tiez nie velakrat, ale urcite viac ako dvakrat.. 🙂 ale vcera bol maly cely den uplne dobrucky, tak mi to nevadilo 🙂

evitkamalicka
12. máj 2009

silwi tak to je super

vejinka
12. máj 2009

uff tolko citania..normlane som sa spotila