Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
10. nov 2009

pekne citanie 😀

vejinka
10. nov 2009

vazne? 😀 ja ti neviem mne uz idu tieto na nervy..a vzdy ked v noci vytahujem maleho z postielky vlasmi si ho zobudim uplne

winona24
autor
10. nov 2009

to sa pýtaš mňa???? ja krátke vlasy nosím už v podstate dlhé roky ...a do 15 som mala vlasy skoro po pás....tak viem o čom píšem 😉

kamilka12
10. nov 2009

Baby neviete, či sa može CEBION dávať aj dlhodobo? Mne ho dr. kázala iba vtedy, ked niečo na neho lezie alebo je chorý..ale teraz v zime by som mu ho chcela dávať častejšie, kedže o 3.12. nás čaká to očkovanie 15mesačných 😒

kamilka12
10. nov 2009

bez toho "o" 😀

vejinka
10. nov 2009

win takze ty si vlastne odbornicka..co myslis sli by mi kratke vlasy? 😉

winona24
autor
10. nov 2009

odborníčka??? to ťažko...hehe 😀 😀

Tebe krátke vlasy???? určite...ale to záleží od strihu a účesu...a keďže nie som hair stylista,tak v tom Ti neporadím.... 😉

vejinka
10. nov 2009

kurnik maly je hore..nespal ani pol hoidnu 😔

miriam24
10. nov 2009

no ten pribeh mi prisiel mailom od znamej 🙂 je v tom kus pravdy

veji ja som mavala casto kratke vlasy .. a je pravda ze dlhe das do copu a ides .. zato ked si na kratko a chces ako tak vyzerat tak sa s tym musis aj pohrat ale zasa ja mam vlnite vlasy takze mne to stalo na vsetky svetove .. nechaj si poradit od kadernicky 😉

eweny
10. nov 2009

Ahojte dievcata 🙂

veji,tiez mozem dosvedcit ze s kratkymi vlasmi je kopec roboty..teda aspon ja mam..

jurocko
10. nov 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeee
ja som doranajkovala a vas docitala..idem dnes si nieco povybavovat do mesta..pokupit nieco..maly mi tu vrieska nema rad ked som na nete.....je zasopleny a zubky ma uz take naliate a stale nic 😠
u nas prsi,hmla hrozneee počasne ale s malym ostane babka

ja osm mala aj po pas vlasy aj kratke ale drahemu sa pacia dlsie tak pestujem 😀

dobre idem zmyt podlahu a potom pojdem do mesta ale prv musim dat maleho spat..tak paaaaaaaa a pekny den

natasa8
10. nov 2009

ahojte... miri - dobry pribeh... poznam ho uz niekolko rokov, ked som studovala v Ke tak to tam kolovalo po intrakoch...
Kamilka... aj ja chcem davat cebion dlhodobo, pretoze surove ovocie mala vobec nepapa, vyzivku mi zje tak raz za 3 dni a tam je len 40% odporucanej dennej davky vitaminu C.
Ale ak ti papa surove ovocie a nebudu mu robit citrusy problem, tak to je ovela lepsie ako umely vitamin. Ale na druhej strane vitaminom C sa neda pdredavkovat, lebo telo ho rychlo vylucuje.

natasa8
10. nov 2009

veji... no ja by som odporucila nieco polodlhe, take ze v pripade potreby sa to da stiahnut do copu, ale pekne zostrihane - takze ked mas cas tak vyfukas a budes sik 😉

eweny
10. nov 2009

kamilka,mne sa zrejme od Cebionu maly nechutne vysypal a to sme ho papali 2 dni..doktorka povedala,ze to mohla byt reakcia aj na to,ze bol prechoreny a nesadlo mu to spolu..chcela som mu posilnit imunitu aj vitaminom a narobila som mu este horsie 😢

eweny
10. nov 2009

Dnes dorazil aj ten fusak emitex,je fajn..tak uz sme aj na zimu pripraveni..

kamilka12
10. nov 2009

natasa, eweny - dakujem za odpovede 😉

Malý mi zje ovocie iba doobeda aj to 1 jablko, niekedy len pol jablka alebo malú výživu...myslím, že je to dost málo, preto chcem ten Cebion dávat 😒

kamilka12
10. nov 2009

Inak..odkedy som dala pár krát malému pribináčika, alebo termix, tak od vtedy biely jogurt už nechce...ach jaj, ako rýchlo sa vie naučiť na sladké 😒

eweny
10. nov 2009

Kamilka,ja mam presne taky isty problem,nechce papat ziadne ovocie ani len vyzivu..cebion som uplne vysadila,musim zistit ci to je naozaj z toho..

A kolko kvapiek vlastne davate?

luciankasebastianko
10. nov 2009

ahojte dnes mi je zléééééééééé 😖 maly ešte nespal už spíme len jeden krát 🙄 asi mám zly tlak 😅 normálne sa trasem pečiem štrudlu jablčkovú a jednu aj s orechami 😝

kamilka12
10. nov 2009

do roka som dávala 8, a teraz dávam 10..len už nemám ten papier k tomu..tak ani neviem, či dobré dávam

eweny
10. nov 2009

Kamilka,vedia co je dobre..mne ani biely jogurt nikdy nejedol,nechcel ho..

kamilka12
10. nov 2009

lucianka - mňam 😝

eweny
10. nov 2009

Kamilka,v letaciku je 10 kvapiek denne..

luciankasebastianko
10. nov 2009

inak aj ja uvažujem tiež nad vitamínom C zatial papá ovocie a ja beriem vit. ešte niečo prejde do mliečka 😕 ale ked budeme mať to očkova nie no neviem

johnie
10. nov 2009

ahojte, my sme vstavali o 10tej.. hallelujah 😀
ja tiez rozmyslam nad Cckom... my ockujeme teraz 24.11. a tiez zvazujem tie homeopatika, len neviem ake, sa v tom nevyznam
luci mne bolo tak vcera cez den ze mi bolo tak blbe ze som sa az triasla... ale vecer uz dobre

johnie
10. nov 2009

pisal mi dnes moj frajer byvaly ze mu zomrel brat... to uz co je 😔

bubinko83
10. nov 2009

ahojte maminy,po storokoch sa hlasim.Ako sa mate a čo drobci? 😉

lucianka aj mne bolo včera zle ,hlava sa mi točila akoby som mala každu chvilku odpadnut.Ale ani dnes mi neni zrovna najlepšie 😒

buksy
10. nov 2009

ahojte babenky
tak petka chora ... strasne hlienovo kasle a sople jej tecu a kycha tiez velmi casto.,. ideme teraz k dr...
mne tiez vcera bolo nejako divne...
inak noc sme mali hroooooznu ... vobec nevedela petka spat...od druhej do piatej sme boli hore...aj som k nej do izby isla a lahla si s nou na velku postel ale sa hadzala no hrozne vobec nevydrzala bez pohybu... az nakoniec som ju v kociary uspavala ale ani to nevydrzalo dlho no ja uz potom ani neviem ako som ju znova zobrala k sebe a nejak zaspala a spala skoro do jedenastej ale ja som nevyspata hrozne..
a neviem ci to bolo tou chorobou alebo asi skor aj preto lebo som ju este vecer dala spat od 18.20 do 19tej...uz v zivote taku chybu neurobim... ☹

ka3n
10. nov 2009

ahojte...tak mi sme dnes mali dobru noc iba raz sa zobudil o 5tej, dala som mu UM a spali sme do 8, teraz som ho dala o 12 tej a lahol ako delo..varila som sosovicovu polievku a lokse mame, tak sa idem napapat a zacala som postupne balit vianocne darceky, takzeeste jeden idem zbalit..

Ja mam stale take kratsie vlasky, ale chcem si ich nechat narast na dlhe, tie hodim do copu, alebo spravim nejaky drbol alebo dam celenku a je pokoj...s kratkymi som mala ja vzdy ostaru...

rony253
10. nov 2009

caute, co poviete na tuto autosedacku
http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...