Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
11. nov 2009

Terka moja rec, my sme vonku neboli tusim dva-tri dni, ako takto stale u nas prsi, lenze keby aspon nachvilku prestalo, ale nie a nie....ani uz nevieme kde je obchode a cerstve rozky som nejedla tyzden 🙂)

Uz aj na sebe citim, ze mi je blbo z toho ako som stale vnutri strcena, mozem iba vetrat a vetrat a pocuvat dedinsky rozhlas, aspon tak citim vonkajsi vzduch....🙂) akurat pijem kavicku, lebo ma desne boli hlava..

Ba80, aj my sem-tam zurujeme, ale iba do 22...

eweny
11. nov 2009

buksy, ze o desiatej?..to si ani neviem predstavit..my sme so zeleznou pravidelnostou uz pred 7.00h hore..

terezicka
11. nov 2009

NO ja klop-klop o 19-tej sa Lucka ukladá spať na nočný spánok a väčšinou do tej polhodinky aj zaspí, dúfam že sa nám to nepokazí

bubinko83
11. nov 2009

ew aj my vstavame o 7 niekedy aj skor 😒

ka3n,aj ja som z toho počasia už chora.A drahy nas chcel zajtra niekde zobrat,vraj do nakupneho centra.Hned som mu to zatrhla,pretože všade sa to hemži chorobami a už mi nič ine nechyba,len aby bol maly chory. 😕

terezicka
11. nov 2009

No moje super dieťa mi vyplo PC pred chvíľou 😅
No Lucka ráno vstáva ako sa zmenil čas už okolo 6-tej a cez deň spí max. 2 hodinky, ale väčšinou je to 1,5 hodiny

jurocko
11. nov 2009

tak my sme sa dnes rozhodli ze aj ked prsi pojdeme von aj rano aj poobede..teraz sme dosli..tobiasko dopapal jogurt s bananom..este chcem skocit do KIK na ten rupsak tahaci-kufor
dnes si fajne pospinkal v kociari........ 🙂 🙂 tak nic ideme do toho obchodu

ka3n
11. nov 2009

bubinko, aj my sa teraz vyhybame NC moc sa bojim tej chripky a teda aj obycajnej chripky, radsej nech sme zdravucky doma..ja cakam len aby neprsalo a pojdeme aspon von po ulici...

Asi zajtra uz pojdeme von, aj keby traktory padali, lebo dnes som z toho na porazku a maly ma nejaky divny den, nejaky je dnes mrkotavi a nic sa mu nepaci..viem, ze by isiel najradsej von..

V piatok idem do BA gyndosovi na preventivku tak sa normalne tesim, ze vypadnem z domu, berieme aj maleho, ale myslim, ze bude v aute spinkat....a ce we nas cakaju hody u mamy tak aspon nejaka zmena...

miriam24
11. nov 2009

Ahojte .. tak konecne som skoncila v robote a teraz ma caka dovolenka az do konca buduceho tyzdna 😀 kedze u nas v decembri nehrozi ani den volna tak si to chcem vybrat teraz 😉 .. a to sa chystam k zubarke,gynekologycke,kadernicke,kozmeticke .. kavicky s kamoskami a tak podobne .. 🙂 takze dufam ze mi vyjde vsetko co mam v plane

mne maly spinkava uz asi mesiac len raz za den tak cca od 11.00 do 13 - 13.30 .. par krat sa len stalo ze zaspal este aj okolo 16.00 tak na hodinu ale to potom vystrajal asi do 22.30 kym zaspal ... no a rano mi vstava tak medzi 7 -8 .. dnes vynimocne o 8.45 🙂

no a co sa tyka chodenia von tak bol tento tyzden len raz .. vykuklo slnko tak bol chvilku na ulici s dedom a pozerali na bager co robil na nasej ulici (robia kanalizaciu) ale inak vobec a maly chuda je z toho dost nervozny,cele dni doma,je to des

janac - vsetko najlepsie k narodeninam 🙂

vejinka
11. nov 2009

caute baby tak predsa som sa dala ostrihat 😅

buksy
11. nov 2009

veji daj foto 😉

vejinka
11. nov 2009

buksy vydrzat...pracuje sa na tom 😀

buksy
11. nov 2009

ok drzime 🙂

vejinka
11. nov 2009

len je strasne cierna
a to som mala aj svetlo zazate..tak ale nieco vidiet

vejinka
11. nov 2009

no a dalsie budu asi zajtra alebo neviem..tuto mam z mobilu takze okolo kvality to ani nechodilo...ale tak chcela si 😅

goga03
11. nov 2009

ahojte,

terezka oliver tie nevie chodit v gumakoch, ale ma to tu vyhodu, ze aspon vtedy sa ma drzi za ruku. inak nehrozi.

Dnes som mu spravila taku domacu "plastelinu" som myslela, ze ho to bude bavit, ale samozrejme ze nie, jeho nebavi nic kde sa musi sediet, alebo aspon stat na mieste 😠

goga03
11. nov 2009

ozaj vejinka a preco chces davat UM?

Oliver tiez tak hrozne spaval, ze aj 6 krat bol hore za noc a ja som len kojila, ked mal 9 mesiacov, tak som uz bola ako troska, som cez den ledva prezivala a potom sa behom 3 dni naucil skoro prespat celu noc (len jeden krat sa zobudil na kojenie). Isla som nato podla tej knizky kazde dieta sa vie naucit spat, je to aj na nete a je tu aj tema na koniku.

no a ked sme kvoli mojmu tehu a grcaniu presli na umele, tak sa nic nezmenilo, stale sa budi na to jednu davku mliecka nadranom.

To ako to robi olako je podla tej knihy. Ale ci sa jedna o kojenie alebo umele mlieko, tak to tam nehra rolu

vejinka
11. nov 2009

goga zacnem zajtra rano lebo idem zubarke a kedze mi bdue robit zakrok kde pojdu aj injekcie nebudem moct kojit..tak preto som dnes kupila um a oficialne zacnem krmit v noci um v sobotu ked muz nebude musiet ist do prace a pomoze mi..lebo toto je uz neunosne ze kazdu hodinu je hore..a druha vec xceme druhe babo kym kojim ani nepomyslam na druhe

goga03
11. nov 2009

aha chapem.
a cez den ho budes kojit?

vejinka
11. nov 2009

rano a pred spanim a poobede a vecer

luciankasebastianko
11. nov 2009

ahojte baby tak včera zabudla napísať maa som kliešťa a to hlboko v pupku sú to svine málé zákerné 😠 už som myslela že niesu bola som len 10 min unás v záhrade 😒 si viem predstaviť kolko mi ich bude maly nosiť každy den ked bude behať v háji 😢 a my chodíme von každy deň aj dnes som sa prechádzala hodinu s dáždnikom aj maly si trocher pobehal podla mna je to zdravé a vydržať sním cely den doma nehrozí 😅

luciankasebastianko
11. nov 2009

veji a tie fotočky sú kde ? 😅

vejinka
11. nov 2009

lucia http://www.facebook.com/photo.php?pid=30496130&... a je aj tutok v statuse 😅

vejinka
11. nov 2009

ten kriz nad hlavou je najlepsi..nuz co ked je na stene v spalni a fotila som prave tam 😀

evitkamalicka
11. nov 2009

dobry vecer 🙂

vejinka
11. nov 2009

evit dobry aj tebe🙂 adamko uz hajaaa? 😉

evitkamalicka
11. nov 2009

veji uz 2 hodinky

ollako
11. nov 2009

ahojte,
tak ja som maleho nakoniec nakojila, lebo absolutne nic nechcel, od stvrtej, jest, zeby to ockovanie, 😕 na teplotu sa mi zatial nezda...a pripravila som mu z plnotucneho mlieka riedku krupicu,ale kedze muz nebol doma, tak nic nevypil, tak som ho len nakojila a sem tam strcila flasku a vypil asi 10 glgov, ale to asi moc najedeny nebude 😒 , tak neviem, asi sa onedlho zobudi na hlad 😝 , tak si pripravim do termosky vodu na sunar a potom nech mu muz da ...
ma porazi, ak bude mat teplotu, tak je moja dvojdnova namaha v haji a mozem zacat odznova 😠

a inak moj muz je od dnes bez roboty, takze ak si rychlo nezozenie novu, tak je to v riti, slak ma trafi aj z krizou do kelu 😢
vravela som muzovi nech ide na matersku, a ja pojdem do prace, ja by som pracu mala a on by mohol obcas vziat nejaku fušku, svokra by pestovala, ale nechce 😠

evitkamalicka
11. nov 2009

ollako mrzi ma to s tou pracou tvojho MM

goga03
11. nov 2009

veji zajtra drzim palce u zubarky a aj s erikovym nocnym spankom.

vejinka
11. nov 2009

goga diky..a ty ako? nevolnosti ustupili?