Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
12. nov 2009

ano..ano..ano..to je onooooooo 😀

eweny
12. nov 2009

winon, ale len tak trosku..na par hodin mesacne..

evitkamalicka
12. nov 2009

ew sladke obcas mozem, ale malinko

eweny
12. nov 2009

a par euracov naviac..snad to budem zvladat..bude to nieco nove pre mna, co som doteraz nerobila..ale kolektiv ten isti..

silwietta
12. nov 2009

no som si kukla tu dietu a u mna nehrozi... by som umrela od hladu...

eweny
12. nov 2009

evitka, co je to malinko?

eweny
12. nov 2009

silwie, ja som radsej ani nekukla

evitkamalicka
12. nov 2009

no raz za tyzden si dam tak 4 kocky cokolady alebo jeden keksik, pravdupovediac som si uz aj odvykla tak mi to uz velmi nechyba

winona24
autor
12. nov 2009

a čo to bude ew ak sa smiem spýtať....apropo každé € je dobré.... 😉

eweny
12. nov 2009

evitka, tak tolko sladkeho zvyknem aj ja zjest 🙂

vejinka
12. nov 2009

maly je hore prchaaaaaaam

eweny
12. nov 2009

winon, bude to mat docinenia s uctovnictvom..nasa skola dostala dotacie v ramci jedneho projektu z europskych fondov..a ja budem musiet viest po uctovnej stranke na co sa tie peniaze pouziju..zatial je to rozsah nejakych 15 hodin mesacne a vacsinou ku koncu mesiaca bude perno..

kamilka12
12. nov 2009

My ideme do obchodu, dnes bude syr s hranolkami... 😀 😀 Dobrá som čo? Šak nie nadarmo som blíženec..jeden chudne a druhý priberá...ciao zatial

winona24
autor
12. nov 2009

tak to je v poho....to sa dá.....super..... 😉 😉

eweny
12. nov 2009

kamilka, to fajn obedik budete mat 😀

u nas je dnes karfiolova polievocka a zapekane cestoviny so zeleninou..

evitkamalicka
12. nov 2009

mnam vyprazany syr, dala by som si, mozno cez vikend

eweny
12. nov 2009

winon, len sa bojim toho zaciatku..uctovnictvo som mala jedine v skole, v praxi som to este nerobila..

winona24
autor
12. nov 2009

do toho sa dostaneš ew...neboj...podľa mňa to chce len prax..... 😉

eweny
12. nov 2009

pokial bude doma ocinko, tak nie je problem ist do skoly a robit co mi treba, ale ked nebude doma, musi drobec zostat s maminou a ta nadsena nejak extra nie je..hoci ona bola prva, ktora mi to schvalila, ked dosla takato ponuka..tak neviem, co ma teraz za maniere 😒

eweny
12. nov 2009

winon, urcite to je len o praxi..ved clovek sa nauci uplne vsetko, ked musi 🙂

kamilka12
12. nov 2009

ew - držím palce v práci..a win má pravdu, chce to len prax...tiež som sa v škole učila teoriu a chvílu som to potom robila aj v robote a veru tá teória mi bola na prd...všetko podstatné som sa naučila v robote..

eweny
12. nov 2009

malemu som zapla pesnicky, nech si este nejakych 10 minu zatrsaaaaaa 😀

eweny
12. nov 2009

kamilka, dakujem..je to presne tak..teoria je onicom a lahko sa zabudne 🙂

eweny
12. nov 2009

joooooooooj baby, k nam uz dorazil jezisko 😀 novy koberec je uz prestrety, gauc priemiestneny tak ako ma byt..obrovska plazma este v krabici a obyvackova stena tiez..caka na poskladanie 🙂 dali sme si aj skylink namontovat, lebo to Digi nam uz total liezlo na nervy, vecne nejaky problem..

winona24
autor
12. nov 2009

ew 😵 😵 😵 😵 😵

eweny
12. nov 2009

winon, sa tesim..kedze si ocinko vymyslel novu telku, tak bolo treba vsetko tomu prisposobit 🙂

eweny
12. nov 2009

takze ucet vybieleny..mozme znou zacat setrit 🙂

rony253
12. nov 2009

ew tak dost skoro prisiel ten jezisko 😀 ale sa urcite tesis. Ja mam nervy ked moj muz pozera telku cez 5 repravkov, zabila by som ho vtedy, huka to na cely dom. on totiz uz nepocuje dobre 25 rokov mal diskoteku a odisli mu trosku bubuienky. 😀

rony253
12. nov 2009

bubienky 😀 😀 😀 sorry

eweny
12. nov 2009

rony, ano taky predcasny jezisko..ten pravy potom uz len malemu darceky ponosi 🙂 joooooj, by som mala ine nervy, keby to tak hucalo..ale co s nim narobis, ked chce pocut 😀