Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
13. nov 2009

no tá tema stou matkou je fakt sila ona sa fakt prišla pochváliť aká je Trúúúúúúúúúúba 😠 😠 😠 prečo si táké ženy robia deti ????????????????????????????????,, no ved si mohla spokojne tancovať ďalej vo Viedni a mohla telefonovať v spodnom prádle ale prečo sa hrabala na materskúúú ????

mishusha
13. nov 2009

ahojte idem vas docitat, kym dietko spinka.... ale asi ma dlho nenecha 🙂

luciankasebastianko
13. nov 2009

mischu aka si nova 🙂 som ťa tu dlho nevidela
evka hlasovať sa može aj viac krát ? 😕

mishusha
13. nov 2009

luci...lebo ste vela popisali 😀 ale konecne som to vsetko docitala...

mishusha
13. nov 2009

a uz aj musim zas bezat, lebo drobec vstava.... 😒
tak papa a snad ma MM pusti vecer na komp... musim mu nieco slubit, a hadam ma necha 😀

rony253
13. nov 2009

😀 ahojte, Sara sa okolo stvrtej zobuidila, spala asi hodku a pol, dnes celkom pekne hajala cez den. prave sme dovecerali, teda doobedovali, mame otoceny rytmus, teda moj muz, ale Sarka mala na obed ine a teraz papala s nami zemiakvu placku a stroganov trosku.
prave cita noviny a vysvetluje mi tu volaco comu nerozumiem 😀 hovori habda habda, neviete co to moze byt? 😅

claudinka
13. nov 2009

Caute babule, píšem z muzovho iPhonu, stále nemám zapojeny net, nevedia z toho t-comu zavolať.. Mame sa dobre, síce tatino už druhý deň maroduje v posteli a maly rano tiež vracal, odvtedy mu davam iba cajicky a prepasirovany banán. Maly sa prestahovanim zmenil na certa v takomto veľkom byte a mám ho vyše hlavy.. Vy máte čo nove?

ka3n
13. nov 2009

ahojte..ja som bola dnes v BA u gyndosa, potom sme boli u maminky, teraz sme sa vratili a inak konecne trosku odlisny den 🙂))

winona24
autor
13. nov 2009

ahojte...dnes som akosi nemala čas Vám napísať....len tak zbežne som Vás prebehla,čo sa tu riešilo...

KAMILKA Natálka už papala kapustu a úplne v pohode...prdela ako závodný kôň,ale ináč OK.... 😀

CLAUDI super,že ste presťahovaný...až na to,že to zapôsobilo na Ľubka tým nesprávnym smerom....ale to sa utrasie....a ste spokojní?????

MNO A DOČÍTALA SOM TÚ TÉMU,ČO SEM HODILA ANNIE....ŠKODA,ŽE JE ZAMKNUTÁ...AJ JA BY SOM NAPÍSALA PÁR TEPLÝCH SLOV....TO JE VRCHOL.....SA MI ZDALO,ŽE SA MI SNÍVA,KEĎ SOM TO ČÍTALA....INÁČ JA ICH Z VIDENIA POZNÁM...PÁR KRÁT SOM ICH STRETLA NA PRECHÁDZKE.....HNUS,HNUS A EŠTE RAZ HNUS....TAKÝMTO ŽENÁM BY SOM V ŽIVOTE NEDOVOLILA PRIVIEZŤ NA SVET DIEŤA ☹ 😠 😠 😠 😠

ka3n
13. nov 2009

win, aj ja som sa k tomu v tej teme chcela vyjadrit...trosku som sa chcela do nej obut 🙂)..nevadi..

Ona sa ani matkou nemoze nazyvat, ako moze oddelit dvojicky, ved to je ako lava a prava ruka..alebo ako dve oci...otras zena...zena, nie matka.

winona24
autor
13. nov 2009

ka3n podľa mňa ju NIČ,ale naozaj NIČ neospravedlňuje za také konanie......ja osobne voči takémuto niečomu nemám zľutovanie a pochopenie..... 😠

mishusha
13. nov 2009

ahojky baby 🙂

tak som aj ja konecne docitala tu temu... ty kokos...tak to je fakt hnus zenska 😠 ja len podla toho co pisala, predpokladam, ze cela rodina je fakt nejaka posahana... jej matka ju zjavne tiez takto vychovavala, ked to dokazala urobit svojim detickam.... ale mozno to je najnovsi trend vo vychove deti... 😒 normalne by som na tu zensku poslala nejaku socialku, alebo daku kontrolu, alebo co... 😠

lucindela
13. nov 2009

ahojte...
aj ja som si prečítala tú tému...no a až mráz po mne prešiel.... ☹ je náročné mať dvojičky...ale určite by som ich nikdy neoddelila...takže to ani neviem pochopiť ako tá žena mala na to srdce... 🙄

evitkamalicka
13. nov 2009

lucianka asi sa viackrat neda, len raz z jedneho nicku

winona24
autor
13. nov 2009

ja neviem...nechápem ani ja....je všeobecne známe,ako sú dvojičky naviazané na seba...navzájom prepojené....ako sa dopĺňajú.... 😔

neželám nikomu nič zlé,ale ja verím,že sa jej to raz vráti aj s úrokmi 😠

vejinka
13. nov 2009

ja by som na nu tiez posalal socialku naech jej vezmu aj olivera v adidas bunde 😠

winona24
autor
13. nov 2009

ako mňa by to celkom zaujímalo,či je to medziach nejakých pravidiel a čo by na to povedali sociálni pracovníci 😠

winona24
autor
13. nov 2009

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/phot...

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

winona24
autor
13. nov 2009

idem ja panelák kuk....nesce sa mi tu sedieť....pekný večer Vám..... 😉

luciankasebastianko
13. nov 2009

kočky kde kúpim šmykalku pre malého ? ale nie zo schodíkmi hladám takú 3 m muž chce najar robiť preliezačky so smykalou 😅 veji nieje niečo v LM ? nič mi to negoogle 😀

vejinka
13. nov 2009

lucia..o nicom neviem asi skor nie ako ano...ale uz mam vela hodin a muz po mne divno kuka... 😀
dobru noc 😉

buksy
13. nov 2009

luci pozri na biga.sk... my sme odtial kupili schodikovu 150cm ale sa mi zda ze mali aj ine

luciankasebastianko
13. nov 2009

buksy vdaka ale nič som tam nenašla ☹

buksy
13. nov 2009

sorry za natiahnutie stranky...mne ti nenatahuje ale vam asi ano...

rony253
13. nov 2009

caute idem spat, uz som vzala aspirin a ide sa na haja. papa a prajem dobru noc

buksy
13. nov 2009

rony papa

rony253
14. nov 2009

dobre raaaaaaaaaaaaano, co som tu prva? Aha je sobota 😀 zabudla som. Sara spala od pol deviatej do siestej rana, dala si mliecko a spali sme dalej do 8.15. celkom sa mi to takto paci, len skoda, ze to nie je kazdy den. 🙂
urobila som jej mliecko aspon 120 ml a ta koza vypila asi len 80 ml, vecer pred spanim vypila asi 30ml a caj a o siestej som jej urobila 150 a to vypila asi len 100ml. ja neviem niekedy vypije pekne a inokedy skoro vobec. ale ako jú mam nanutit aby vypila viac. uz fakt neviem

rony253
14. nov 2009

no nic, idem si ja urobit ranajky a Sara dostane zemlu s maslom a caj.

eweny
14. nov 2009

pekny sobotny dnik sa praje 🙂