Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
15. nov 2009

ahoj evi

luciankasebastianko
15. nov 2009

dobrúúúúúúúúúúúú 😵

sasasx
15. nov 2009

ahojte baby
ja sa opatovne zapojim, som taka "stratena" septembrovka... ale uz par dni som v obraze, co sa mi podarilo kazdy den vas troska citat🙂))
pytali ste sa na tatru - my mame este tu staru oranzovu po mojom brachovi (nasi poctivo odkladali hracky a teraz sa velmi velmi zisli, aj moja babika), no a ta tatra je denne na programe - vozi sa v nej, on vozi v nej babiku, alebo macka, alebo kamosa Miska🙂, naklada a vyklada kocky (drevene, male, inak tiez super hracka) a posledny tyzden to ma na spagatiku, tak to taha po celom byte. Jedina nevyhoda - zabere vela miesta.

sasasx
15. nov 2009

a ked uz idete vsetky spat - tak dobru noc;)

ollako
15. nov 2009

sasasx ahoj dlho si sa neozvala 😉
aj my mame tatru po synovcovi je ako nova, ale musim ju asi dat dnu, lebo kedze je vonku zima, asi ju tam moc nevyuzijeme 😅

sjuzocka
15. nov 2009

ahojte, no ako sa mate?

sasasx
15. nov 2009

no ano, dlho som sa neozvala a som si povedala, ze uz vas tu nebudem len citat, ale hadam niecim opat aj prispejem... a zacalo sa take obdobie, ze sem tam sa potrebujem s niecim poradit..
inak ked som tu pred casom nazrela po dlhej dobe, tak ma prekvapilo ze mamicky septembrovky uz maju aj druhe dietatka a kopec novych tehuliek;)) to je super, blahozelam vsetkym a prajem vela zdravicka a stasticka.

ka3n
15. nov 2009

ahoj sasasx, pamatam si ta...🙂)

annie, my mame taky ze americky kamion, uplne to v yzrea ako klasicka tatrovka..mrkni..

toto sme Matuskovi kupili na meniny..

http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

ollako
15. nov 2009

ahoj sjuzocka, ty si tiez mala dlhsie pauzu
my sa mame no ako kedy 😅
inak dnes som si citala diskusiu, ked sme prislo z porodnice a tak, ja som vtedy velmi nepisala, ked si pomyslim aka som bola, je mi z toho do placu 😢 , asi som mala vyhladat odbornu pomoc, mohla som si drobca lepsie uzivat 😔

sjuzocka
15. nov 2009

no veru, ja akosi s tymto pisatelskym tempom nestiham.... a to este ked si na chvilu k notebooku sadnem tak manzel mi zacne hovorit ze dieta zanedbavam ked vysedavam pri PC pritom moje dieta spokojne chodi hore dole po byte a nevyzera ze by ma potreboval nonstop pri sebe, ved sa vie chvilu aj sam zahrat... ale podla mojho muza by som asi mala mu dychat na krk furt a mavat mu pred nosom nejakymi hrackami ktore ma uz aj tak tak okukane ze ich ma v pazi ten moj synator :D
byva to niekedy tazke na tej materskej, zvlast ked vas nepodrzi okolie... :(

luciankasebastianko
15. nov 2009

no ale už ozaj idem 😵 😀

bubinko83
16. nov 2009

ahojte 🙂

evitkamalicka
16. nov 2009

dobre ránko

terezicka
16. nov 2009

Ahojte 🙂
My sme boli od piatku u našich, mamina neplánovane odišla v sobotu ráno do Blavy. lebo sestre sa dosť skomplikoval stav po operácií...Takže sme bratovu birmovku museli zvládať bez rodičov, dalo sa to síce v pohode, ale veľmi bolo cítiť že tam ani neni ani jeden z rodičov. Ale prvoradé je teraz zdravie sestry...
Inak vše po starom, len Lucka je nejako vždy uvrešťaná, zaberajú jedine ruky ale to sa fakt celý deň zvládať. Včera mi bola na rukách celú omšu, nechcela ísť k nikomu inému, no ja som mala veru dosť...Neviem čo sňom mám robiť, kedy ju prejde toľká uvrešťanosť...
Zajtra ideme na návštevu, ideme pozreiť malého synovca, švagriná vravela že už mu oblieka veľkosť 68 a to bude mať v stredu len mesiac. Ale on bol aj dlhý aj ťažký keď sa narodil...No dúfam že čo som mu kúpila oblečenie na leto tak mu bude vtedy aj dobré 😅

martinna78
16. nov 2009

ahojte 😉

tak my sa dnes balime do nemocky, zajtra nastupujeme a v stredu operuju Maximkovi pupček, drzte nam palce, uz nech sme doma, ale 3 dni tam budeme minimalne.
nemam vas ani docitane, vsetko som vyupratovala, poprala, vcera vecer som mala zehliaci maraton,nech maju Sofi a ocino co nosit 😀

winona24
autor
16. nov 2009

martinka držte sa nech operácia dopadne dobre a Vy ste rýchlo doma.... 😉

terezicka
16. nov 2009

Maťka nech všetko dobre dopadne a čím skôr nech vás pustia a budete opäť všetci pekne domka 😵

martinna78
16. nov 2009

dakujeme 😉

vejinka
16. nov 2009

dobre rano my sa uspavame alezatial bez vysledku

buksy
16. nov 2009

dobre ranko
mati.. drzime palceky nech ste rychlo znova doma....
veji..aka bola noc?

vejinka
16. nov 2009

buksy bol hore o jednej o stvrtej a o siestej 😉

vejinka
16. nov 2009

citim sa ako znovuzrodena 😀

buksy
16. nov 2009

teeeda super.. 😉

buksy
16. nov 2009

veji...mozno sa erik zlakol ze mu chcete nanutit sunar tak si povedal ze radsej menej krat ale predsa maminkino cici 😀 😀

vejinka
16. nov 2009

no a teraz mu idem dat UM lebo moje ciciky vyzmykane a on nechce spat...tak do neho nalejem sunar 🙄

vejinka
16. nov 2009

a bude revat ako pavian..ale nech muz bude drzat ruky a hlavu a ja bduem do neho liat...on sa brani len do ust...potom uz pekne sam taha...ale ten boj predtym je nutny 😖

vejinka
16. nov 2009

ozaj muz je dnes doma..zobral si dovolenku lebo zajtra je sviatok...tak aspom mi s nim pomoze abdue svedok ako sa s nim trapim ja

buksy
16. nov 2009

drzim palce... 😅

vejinka
16. nov 2009

uff dala som mu 90ml a vypil to na ex..a stale nespi...do kelu mam mu dat este?

vejinka
16. nov 2009

a reve a reve a reve 🙄