Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
21. nov 2009

my sme prave zaspali..tato v obyvacke kuka horor a mna vyhnal..svojim pocinanim...vraj ma nauci pozerat hororry..to tazko vcera sm len jednym okom kukala co pozeral svagor a v noci sa mi snivalo o nejakej oblude rybe s navigatorom na chvoste.. 😀

evitkamalicka
21. nov 2009

horory ani je nemam rada

vejinka
21. nov 2009

teraz s muzom asi dva tyzden kazdy den pozerame taky serial o upiroch..celkom je to dobre vysetruju nejake nadprirodzene veci..a tak fakt super serial..ale to je tak vrchol toho co ja znesiem 😀 a ten upir je tak hrozne sexi...a moj muz ze aj on ma pohryzie ked xcem.. 😀 😀 😀 😀 ale tamten upir nehryzie...on len drazdi 😀 😀 😀 😀

winona24
autor
21. nov 2009

no čaute......kde ste všetky???? či umývate okná????? 😅 😅 😝 😝

vejinka
21. nov 2009

mrcha dorazila 😔

sasasx
21. nov 2009

ahojte

veji, magicky datum teda nevysiel? tak sup sa do snazilkovania dalej;)
pozeram, ze ste tu toho vela nepopisali dnes. ja ani neviem, ako dnesok rychlo zbehol...
ak vas mozem poprosit, zahlasujte za Riska

http://www.kamsdetmi.info/fotosutaz.php?sid=11

je pod cislom 60 na konci prvej strany. dakujeme vam.

evitkamalicka
21. nov 2009

veji skoda....uvidim ako ja dopadnem tento cyklus

sasasx
21. nov 2009

drzim vam palceky pri snazilkovani v tomto obdobi - to budu mat akurat deticky 2 rocny rozdiel, podla mna idealny (ale to je tym, ze s brachom mame 2 roky rozdiel bez 3 tyzdnov a mne sa to zda super🙂

evitkamalicka
21. nov 2009

sasax dakujeme 😉

vejinka
21. nov 2009

no maly zaspal..a ja hned ako skoncim mrchu tak supneme na to..a posledny primak utratim...aby nam nekafral do snazenia..lebo ako poznam muza bdue ho xciet minut..co ja nexcem ..ani ejdna spermia nazmar 😀 😀 😀

evitkamalicka
21. nov 2009

veji 😀 😅

vejinka
21. nov 2009

inak bola by sranda kebyze druhe sa mi narodi 27.8.2010 😀 dve panny v dome 😀 a este ked bdue chlapec...no zbohom rodina 😀

evitkamalicka
21. nov 2009

veru aj to sa moze stat....ja by som chcela mat augustove babo, aj ja som augustova

vejinka
21. nov 2009

no ja tento mesiac bduem snazilkovat podla kalendara...nie podla ovulacie..teda ak vobec nejaka bdue..proste skonci mrcha a este tu noc znasilnim muza...len pre istotu aby som nezabudla..a potom pekne kazdy treti den teda ak budeme mat naladu..ale ak bdue ticha domacnost tak to mozem zabalit..cize tento mesiac musim byt dobra a nerobit si z muza srandu ani nijako ho nepodpichovat...jooooooooooooooj to bude nudaaaa 😅

evitkamalicka
21. nov 2009

veji ja sa tiez nespolieham na ovu, proste ked je chut tak sa snazilkuje

sasasx
21. nov 2009

veji kazdy treti den? to je na to aby si muz oddychol?

evitkamalicka
21. nov 2009

veji u mna ovulka zatial zda sa nebola a kriziky su zatial celkom pravidelne 😅
http://www.fertilityfriend.com/home/evitkamalicka

rony253
21. nov 2009

ahojte, my ideme zajtra na Slovenskooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😀 idem balit kufor, uz som tam daco nahadzala. Mama mi dnes kupila letenku na zajtra takze sa leti opät a znova. o 12.30 je odlet z Bratislavy myslite na nas, budeme bratislavcanom a -kam kývat. ked uvidite lietadlo o 12.30 vzlietat sme to my. o 13.30 sme v Kosiciach. Dufam, ze to Sara zvladne a nebude zas spekulovat, ze chce chodit, musim ju nejako zabavit, ale hodinu sediet neviem neviem, pri jej energii. no modlite sa za nas 🙂
tak ja idem, este zbytok dobalit a dozehlit. Pridem este neskor, ak sa bude dat, lebo moj muz ma nejake plaaaaaaaaaaaaaaaaany 😀 😀 😀 ta uvidime, a nemame ziaden kondom. ☹

vejinka
21. nov 2009

sasax 😀 😀 😀 oddychol?? jooj kdeze (keby som mohla tak ho pretahujem kazdu hodinu a vobec by som s nim nemala zlutovanie ze nevaldze) 😀 😀 😀 to je an to aby boli spermosky v dobrom stave akurat na oplodnenie silne a zdrave...este dohliadnem aby vyhodil ten sajrajt chilli po zaruke ...nece sa toho vzdat vraj tam by ziadna bakteria nemohla prezit..ale mna to nezaujima zajtra to poputuje do kosa..par razi mu vyprazdnim miesok a potom ked bduem moct vhupneme na to 😀 😀 😀 😀

vejinka
21. nov 2009

evit zaujimave...

vejinka
21. nov 2009

rony bez kondomu sa deti plodia 😀 s kondomom je len ostara 😅

sasasx
21. nov 2009

fiiha, toto su riadne oplodnovacie teorie;)
rony stastnu cestu, super last minute... nezastavite sa v PO?

luciankasebastianko
21. nov 2009

ahojte babenky idem čítať ako ste vikendikovalali 😉

annie13
21. nov 2009

dnes som bola este aj v tescu v Detve a Ziari, ale nemame take stastie ako vy v LM lebo tu su hnusne tetky, nebola mi ochotna ani pozriet ci ho maju nie este aby mi zavolala, ja som to chcela krstnemu a kamaratk. synovi

annie13
21. nov 2009

sasax zahlasovane
😉

luciankasebastianko
21. nov 2009

veji som sa nasmiala akú super teoriu a plán plodenia si vypracovala 😀 😀 😀 dnes som to dostala aj ja sranda ideme súťažiť ktorá bude prvá tehul ked štart mame rovnaky ? 😀 😀 😀 určite nieeeeeeeee 😲 😀
rony šťastnú cestu 😀 no to as prídeš pozrieť len raz za čas 😅 hlavne si to uži 😀

evitkamalicka
21. nov 2009

luci aj vy zacinate?

winona24
autor
21. nov 2009

pekný večer Vám...

rony šťastnú cestu a let.....🙂 😉

tu sa zase plodia deti????? idem radšej kuk TV 😅 😵

evitkamalicka
21. nov 2009

win nepridas sa? 😅

winona24
autor
21. nov 2009

mno na to by som musela mať vhodný biologický materiál.....no a ten môj nie je ani vhodný a ani nie je doma..... 😵