Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
24. nov 2009

u nas to asi bdue to iste...ale bduem sa snazit kamerovat tak casto ako to len pojde...teda ak pan boh nam pozehna aj druhe 😉

vejinka
24. nov 2009

ewul...veru veru mas velku absenciu pozor aby si neopakovala rocnik 😀

estella
24. nov 2009

ewul to aj ja tvrdim ze dieta je najlepsia dieta na svete..ja som schudla vela aj pri Stelle aj pri malom... 😅

veji drzim palce nech sa vam podari druhe baby.... 😉

ewulqa
24. nov 2009

🙂 tak tak, pri dietati spalis naozaj vela energie.... ale tak je pravda ze aj cvicim trocha a aj stravu som upravila malinko.Aj ked v poslednej dobe.......no comment.cokoladky same idu u nas.No veji, to podla mna uz davno som prepadla 🙂) . Vi chcete uz druhe?? juuuj tak to drzim aj ja palecky velice

vejinka
24. nov 2009

estel..no ked pan boh da...tak dufam ze tento mesiac sa podari...to bdue medzi detmi presne dva roky..len aby sa podarilo...a ak nie nic sa nedeje a svet sa nezruti...ale bolo by to pekne..sme sa bavili z muzom ze drahy neminajme uz ten posledny primak nechcem premarnit ani jedneho bojovnika...chapes..a on mi na to ..milacik takze na vianoce xces babo? zasa? 😀

estella
24. nov 2009

veji 😀 😀 😀 😀 😀 .......tak nech sa to podari.... 😉 😉

terezicka
24. nov 2009

Ahojte, pekný deň prajem. Máme sa celkom fajn, len ja sa cítim veľmi slabá, aj včera som mala ešte teplotu, nevládzem dlho stáť na nohách a Lucku nosiť už vôbec nie. Ale to sa zas nedá, tak sa premáham a trochu nosím aj ju... Dnes spala ráno do 9-tej, normálne sme nechápali s Marekom že ako je to možné...Potom sa aj pekne naraňajkovala, samozrejme teraz obed bol už horší. Ale sme ju dali spinkať, potom bude mať mäsko so zemiakovou kašou tak hádam aspoň to zje...

goga03
24. nov 2009

ahojte,

k tomu hovoriacemu vysavacu - annie vsak ho nechaj vysavat normalnym.
oliver ten vysava kazdy den, dojde ku skrini s vysavacom a uz ho musim vytiahnut - kuk http://picasaweb.google.com/matej.zuzana/14Mesi...
tiez rad umyva riad hubkou, utiera prach a pomaha mi mixovat s mixerom ked robim kolac. je to taky pomocnik moj 😀

my sme mu na vianoce kupili take drevene pexeso a plastovy traktor a knizky.No a este on nas dostane detsku izbu -objednali sme poschodovu postel a komodu, ale to sa pre neho nerata, aj ked pre nas to bola dost velka investicia. No a este podostava darceky od jednych aj druhych starych rodicov, svagrovcov,mojho brata takze toho bude mat darcekov kopu.

goga03
24. nov 2009

my stromcek budeme mat, mame umely, celkom pekny. do steny nabijeme klinec a priviazeme na snurku. nebude to sice 100 percent drzat, ale vsak Oliver sa musi naucit, ze stromcek sa netaha a nekmase sa s nim. Tak ako sa naucil, ze sa nechyta krb a rura a ked ide telka, tak sa nevypina 🙂
Gule mame plastove, takze ak by nahodou aj padol, tak sa nic nedeje (okrem zlaknutia).
Podla mna kebyze tento rok nepostavime stromcek, ale az na buduci rok, tak je to zajedno. Buduci rok by to bolo pre neho nove a chcel by si to omaknut. No a vianoce s nejakym mini stromcekom to nie je ono ☹

evitkamalicka
24. nov 2009

ahojte,

terezi ako ste na tom so snazenim? kedy necakas mrchu?

winona24
autor
24. nov 2009

ahojte..my sme dnes mali tour the Kramáre.....ale malá to zvládla OK....rebrá OK,pupok tak isto...jedine na kožnom nás vybavili masťami.... 😒

evitkamalicka
24. nov 2009

ja som dnes bola este na jednej jazde co som si zaplatila a zajtra mam opravne skusky, nastastie len z jazdy

winona24
autor
24. nov 2009

ewulqa prosím ŤA ty sa tu častejšie ukáž.....minule som myslela na Teba,že sa tu ani neukážeš....jedine ne FB Ťa vidieť (aj to sporadicky)....20kg si schudla....OMG..supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer....

natasa8
24. nov 2009

ahojte....
evit... drzim palce na skuskach 😉

win... a co je natalke ze ste boli na koznom? Mne sa mala tiez casto trosku vyhadze, ale nejak sa mi nechce vlacit ju teraz po doktoroch.... 😒
vcera sme dostali pozvanku na to ockovanie - ideme 8.12 ... bojim ☹

evitkamalicka
24. nov 2009

natas dakujem

winona24
autor
24. nov 2009

natas na stehienkach pod riťkou sa jej vyhodili lišaje...a keĎže to nemizlo,tak sme museli ísť....dr povedala že je to tá pokakaná seberoická dermatitída....čo vlastne Natuška mala ako bábo.... ☹ ☹ 😠 😠

ináč moje dieťa sa prekonalo a nerobilo cirkus....v chirurgickej ambu urobila dr a sestričke takú show,že sa na nej zasmiali...máme doma herečku..... 😀 😀 😝 😝

winona24
autor
24. nov 2009

my sme boli včera na Prevenare...klop klop....zatiaľ žiadna reakcia....a až v januári to 15m.očkovanie...aj ja bojím 😖

natasa8
24. nov 2009

win.. drzim palce nech vam to zmizne. 😉

ste ma nakazili s tymi vianocnymi darcekmi, hladala som inspiraciu na mmb ale nic zaujimave som nenasla ☹
Katka teraz dostala plno novych hraciek, lebo sme boli pozriet rodinu na Morave - tam ju videli prvy krat a navyse ma meniny....uz mame plny byt hraciek a malu skoro nic nezaujima 😠

winona24
autor
24. nov 2009

ďakujem Natas.....bohes anija neviem čo malej kúpiť....určite knižku nejakú...ale ďalej nevieeeeeeeeeem...resp.mať prachov ako pliev tak by som vedela a nemala by som dilemu... 😠 😠

terezicka
24. nov 2009

Evitka no v nedeľu som skončila mrchu, čo prišla po 4 týždňoch meškania, čiže ďalšia by nemala prísť 15.12., bolo by tiež fajn keby sa to podarilo, lebo tiež ako Vejinka by sme chceli 2-ročný rozdiel tak uvidíme. Rozmýšľam že v piatok zbehnem k môjmu dr, aj stery by mi mal zobrať aj sa ho povypytovať na ten môj zblbnutý cyklus 😅

evitkamalicka
24. nov 2009

terez ja som teraz tesne po ovulke, takze som v ocakavani

terezicka
24. nov 2009

Baby my sme kúpili Lucke kočík pre bábiky, takú buginu. A keď sme boli týždeň na návšteve, tak jej sesternica mala teiž takú podobnú no a Lucka sa s ňou tak pekne vyhrala, zlatučká bola ako chodila s tým kočíkom po izbe. A bol v Tescu v akcii za 5 euro, ale aj v dráčiku tuším majú za 8 euro alebo tak nejako

annie13
24. nov 2009

https://www.orange.sk/eshop/detailtelefonu.html...
tak uz aj ja mam darcek pod stromcek, dnes som si ho bola zobrat, je super, velmi sa mi paci, len Branko ho nesmie dostat do ruk lebo je po dotykovom display
ja som sa tesila z toho vysavaca k tomu prvemu vlaciku a knizkam by to uz aj bolo dost
pre svokra mame tlakomer
svokre dig. vahu do kuchyne, kuch.utierky (aj tak vsetko ofrfle)
nasim este nemame nic ani bratom

annie13
24. nov 2009

jaj tie kociky som aj ja obzerala, take krasne ruzove, fialove, len to nemam komu kupit

terezicka
24. nov 2009

No my sme aj mojich aj Marekových rodičov už poriešili, ešte mojej starkej, no a samozrejme Marekovi ešte nemám nič ani len vymyslené, vôbec netuším čo mu kúpiť...

Evitka silno držím päste nech to vyjde

winona24
autor
24. nov 2009

annie taká ma segra...je fajn.....pekný telefon..

annie13
24. nov 2009

http://new.hej.sk/tovar-pre-deti-zabava/obchod/...
my sme chceli Brankovi toto ale ta suma zmenila plany

winona24
autor
24. nov 2009

https://www.orange.sk/eshop/detailtelefonu.html...

ka chcem tentooo....ale vzhľadom na tú cenu...zabúdaj zabúdaj 😀 😀

winona24
autor
24. nov 2009

ináč annie ten je bombový....videla som v reklame..ale tá cena??? mi zabehlo skoro....ale je geniálny

terezicka
24. nov 2009

Annie neboj, na ďalšie vianoce budeš môcť aj ty kupovať kočík 🙂