Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
30. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6994095

waw aky "zaujimavy" kocik... 😅

vejinka
30. nov 2009

uz som si spomenula na znacku fusaku..mam womar..neviem kde som videla Z ale nevadi 😀

vejinka
30. nov 2009

a dieta je hore..koncim tak vecer. 😉

rony253
30. nov 2009

ahojte, tak dnes som bola tu u doktorky, lebo moj kasel neprestaval a citila som, ze nie je vsetko v poriadku, nemam ani teplotu ani ma nic neboli, len kasel. A predstavte si mam anginu mala som hnis na mandli vybrala mi ho s palickou skoro som sa pogrcala 😀 a vraj mam prechodeny zapal priedusiek ale este je tam zapal priedusnice. ale inak som v pohode 😀 zaklad ze Sara je zdrava. V piatok mam ist na kontrolu, len najlepsie je ze tu nevedia ako maju pracovat s mojou zdravotnou kartou, je to karta EU a su y toho v prdeli, volali aj moju byvalu vseobecnu zdrav poistovnu, mam vraj narok na zakladne osetrenie, lieky som si platila sama (hej dostala som antobiotika) a kto bude platit moju kontrolu to nik nevie. Takze sa chystam zajtra do poistovne riesit, ako to tu funguje, ale nasrata som jak perúúúúúúúúúúúúúúúúún. 😠

claudinka
30. nov 2009

Ahojte babulky 😵 som tu nebola ani nepamatam, odkedy sme sa prestahovali, tak so prve tyzdne nemala net a posledny tyzden sa pripajam cez mobil a to aj tak travim na facebooku, lebo sa mi to vsetko tri hodiny natahuje a na to ja nervy nemam 😀 😀 neviem, kedy nam pridu zapojit normalny net, bola tu nejaka firma v stredu, tak sa dufam co najskor ozvu.. dufam, ze ste vsetky zdrave a detuse tiez, my sa mame fajn, maly je jak sto certov, odkedy sme sa prestahovali, nevie, co so sebou.. uz sa snazim spravit si program na cely tyzden, lebo uz mu je dlho byt cele dni zavrety doma a von tu nie je kam ist, celu dedinu mam prejdenu za hodinku a nemam ho ani kde vypustit, aby si pobezkal trosku, nie je tu ani ihrisko, ani ziaden park.. ale zvykam si tu pomalinky 😝 ja som ale moc akcny typ na byvanie v takejto malej dedinke.. som bola dnes v Malinove rano a tam to je o niecom inom, maju tam park, materske centrum, to by bolo nieco pre mna 😀 tu okrem malych potravin, posty, kostola a dvoch bankomatov nie je nic, co je skoda.. neviem tu ani ziadnu mamicku stretnut na ulici, tu asi maju iba deti vo vanickach a aj to som za cely mesiac, co tu uz byvame, stretla iba asi pat maminieka tot vsetko.. to je tak, ked ma dedina iba tri ulice 😀 a zase cestovat stale hore-dole nie je len financne drahe, ale aj casovo narocne atd.. vsak to vsetky poznate, doma skor ako je po piatej tma a podobne.. a zosuladit sa s niekym je naozaj niekedy umenie, lebo kazdy chce spat inokedy atd.. tak som sa trosku vykecala, snazim sa tu zvyknut si, ale na tento dedinsky zivot si teda nezvyknem, tym padom bud mi muzik kupi auto, ak tu budeme chciet tento bytik kupit alebo sa prestahujeme naspat do bratislavy 😵 😀

terezicka
30. nov 2009

Ahojte 🙂
Claudi a kde ste sa sťahovali? Ja nejako nemám prehľad...

My sa máme fajn, včera a dnes Lucka konečne aj trochu jedla 😅 Mali sme návštevu pred chvíľou odišla, čakajú bábätko tak som si trochu pochytala bruško, snáď sa nalepí 🙂 Dnes je Lucka celkom fajn až na to že spala 45 minút a dokým pôjde spať večer ešte treba kus času aby prešiel tak uvidíme...
Inak sa učím na dva skúšky ale staršne sa mi nechce, už strácam vzťah pomaly k učeniu ( nie že by som nejaký extra vzťah vôbec dakedy mala )...No uvidíme, v piatok ideme do Bystrice na víkend tak snáď spravím skúšky a budeme si potom aj môcť spraviť pekný víkend...

ollako
30. nov 2009

Ahojte ..maly uz spinka, dnes spal len jeden spanok doobedny a poobede ani za pana zaspat, tak som sa nato vykaslala, a teraz zaspal ako poleno, tak dufam, ze sa nebude velmi v noci budit.... posledny tyzden je problem ho uspat, tak som sa rozhodla, ze ho skusim davat spat len raz o nejakek dvanastej ...uvidim do kedy bude 😒
vam ako spavaju ak spavaju len raz? kedy sa rano budia a kedy ich potom ukladate a aky mate potom rezim papkania? lebo asi aj jedenie budem musiet zmenit 😕

annie13
30. nov 2009

Branko spinka len raz, zaspi kolo tej 11tej-pol12tej ale spi len zo hodinu potom obedujeme
tu chladnicku sme dnes kupili tak sa z nej vytesujem, dole ma mraziak 3 zasuvkovy, stireborna, velmi pekna
este tu mikrovlnku stirebornu a mame po vianocnych darcekoch

luciankasebastianko
30. nov 2009

ahojte a pekny večer maly spí idem čítať 😀

evicka1
30. nov 2009

ahojte
tak dnes mam doma poklad. do obeda spal dve hodiny a po obede hodinu a teraz zaspal za desat minut 😵
win: robila som tu kuraciu dobrotu co si davala minule no zmizla rychlostou blesku 😀

johnie
30. nov 2009

ahojte..
olla ja davam sofi uz len raz. lebo je skoro tma a potom je dopletena z poobednajsieho spanku...
... vstava okolo osmej potom ide o pol dvanastej, snazim sa aby obedovala pred ale nie vzdy cchce tak niekedy aj ked sa zobudi ..jej je to jedno 😀 spinka tak 2 hodky, a potom vecer clasika o pol osem kupem a o osmej do postielky a dam jej flasu s kasou a nestaram sa viac.. ked dopije ma zavola prikryjem zhasnem a nestaram sa viac... v poslednom case zaspava s flasou v ruke... 😀 ja ze co ma nevola a ona tuha 😀

luciankasebastianko
30. nov 2009

aj maly spí len raz 😉 a večer tiež začal zaspávať sám klop klop

luciankasebastianko
30. nov 2009

dobrúúúúúúúú 😵 😵 😵 😵

timotej
30. nov 2009

Ahojte aj náš spinká len raz. Dnes išiel o 13. do 15.15 a teraz sme mali problém ho uspať zaspal až 22.10 boli sme v detskom centre v TT v Arkadii platí sa na hodinu 1 E ale také je to tam perfektné, že som z toho nemohla. Taaak sa malý prehral Manžel bol chvílu s ním sám a ja som si zatial urbila radosť kúpila som si nohavice a tričko a synovcovi tričko.

kamilka12
1. dec 2009

Dobré ránko,

dnes nás čaká to 15mesačné očkovanie 😒 aj poradňa a opäť ideme k dr. s obrovskou fialovou hrčou cez polovičku čela 😒 . Vždy sa nám stane nejaký ten úraz tesne pred poradňou, prídeme tam otlčení a potom vyzerám akoby som na neho pozor nedávala..

annie13
1. dec 2009

ahojte
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1584159
ten vysavac je zase v aukcii ta pani ho neprevzala
my mame ockovanie az po Vianociach 😉 aspon mu sviatky kazit nebudem

kamilka12
1. dec 2009

annie - vy ten vysavač už doma máte? Ja by som tiež rada kúpila malému niečo, čo "rozpráva", aby ho to motivovalo opakovať po tej hračke..len neviem čo.. 😒 Aj ten hovoriaci psík sa mi celkom páči...

kajkas
1. dec 2009

Ahojte, Kamilka to ockovanie je uplna pohoda, Janko nemal ziadnu reakciu, ani nozicka ho nebolela...

kamilka12
1. dec 2009

kajkas - vás očkovali do nožičky? 😕 Vraj sa to do ruky už pichá...no ved uvidím...Tiež dúfam,že bude všetko ok, aj ked nám lezú práve stoličky, takže imunitu má oslabenú..ale ja verím, že všetko bude ok.

llumka
1. dec 2009

Ahojte,uz dlho som tu nepisala ale vas citam 🙂
my sme mali 15 mes.ockovanie,bez reakcii
vcera maly hrozne malo spal,spal pred 12 hod do 13,30 hod to je okej ale potom som myslela ze zaspi o 19,30hod a hadajte o kolkej isiel spat!
O 23,00 HOD!!! 😠 😠 😠

winona24
autor
1. dec 2009

ahojte....aj u Vás je dnes tak "krásne"???? 😠 😠 😠 😠 😠

som rada,že chutil recept ,čo som sem hodila 😉 😉 😉 😉

silwietta
1. dec 2009

ahojte...

silwietta
1. dec 2009

nejdem ani docitavat lebo by ma piclo 😝

ako sa mavate babeny?

winona24
autor
1. dec 2009

ahoj Silwi 😉

natasa8
1. dec 2009

ahojte... 🙂
no u nas od rana leje, ani von sme neboli, ale poobede pojdem lebo musim ist do obchodu ...

Moja mala spava tiez uz len jeden spanok, ide spat okolo 12-12.30, a spi tak 1 - 3 hodiny....
Kamilka... drzim palce na ockovani, my ideme buduci tyzden, tiez sa bojim 😒

ka3n
1. dec 2009

Silvi, ahojcek..kedy sa vidime?

ahojte babenky, ja dnes peciem pizzove oci a uz mi to tu rozvoniava..kym bol maly hore pocuvali sme koledy..ja uz zijem vianocnou atmoskou..

vejinka
1. dec 2009

ahojte maly spi a ja som u dokiho dopadla celkom dobre cudoval sa ze este kojim a xcel ma poslat na vysetrenie prsnikov ultrazvukom ale vraj az ked prestanem kojit..co bude neviem kedy 😀 no a maternica aj vajcaky su ok..a ze je otocena ale ze su zeny ktorym sa v priebehu cyklu maternica toci...takze patrim medzi ne sranda mam v bruchu kolotoc 😀 😀 😀 a teraz vraj mam ovulku lebo videl hlien a ze ak xcem babo mame sa snazit tak dnes znasilnim muza...ci sa mu to paci alebo nie 😀

ka3n
1. dec 2009

veji, tak super, mas velku sancu teraz..hybaj na to 🙂)

vejinka
1. dec 2009

ka3n nemam s kym.. 😀 😀 jediny kto je doma je svokor...a ten ma nelaka 😀 😀 😀