Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
4. dec 2009

sara sa paci aj mne..ale men sa pacia aj Antonia, ester, alzbeta, Eliska 😉 zatial tieto mena pererujem a chlapcenske: tomas matus nick nicolas dominik michal leo a viac neviem... 😅

vejinka
4. dec 2009

dnes ma vajecnik bolel..ale brutalne rano lavy 😒

annie13
4. dec 2009

svagrovi skore uzdraveni ka3n

bubinko83
4. dec 2009

mne sa pači velmi Matuško a keby bolo druhe dievčatko tak bud Saška alebo Natalia 😉

annie13
4. dec 2009

my sme velmi chceli pri Brankovi Natalku ale bratancovi sa narodila dcera dal Natalia a este aj priezvisko rovnake takze Natalia nam uz uplne odpadla,

bubinko83
4. dec 2009

annie a už si nedočkava čo to bude ,že?Ja by som ti velmi priala dievčatko ked tak po nom tužiš. 🙂

winona24
autor
4. dec 2009

Natálka.... dobrý výber baby 😀 😀 😅 😅

bubinko83
4. dec 2009

winon,ja som ju mala vybratu Natalku už pri Filipkovy ,kedže sme nevedeli dopredu čo to bude.

jana.hcsba
4. dec 2009

ahojte.
tak uz mame 3 den kiahne, vraj do 5 dna to ma uplne vypuknut!

jeej, uz sa vyberaju mena? 😀 aj ja chcem 😉

jana.hcsba
4. dec 2009

ked chlapcek tak Oliver! dievcatko sme nerozmyslali. 🙂

rony253
4. dec 2009

ahojte,Sara buvinka 🙂
ja sa tu snazim potichu tukat do pocitaca. 😀
jeeeeeeeeeeeeeeeeeej EVITKA tak sa vam to rychlo podarilo 🙂 drzte sa a hlavne budte zdraví.
Ja som dnes bola so mnou na kontrole. tak som dostala dalsie antibiotika, este stale mam zapal a piska mi v prieduskach. ked som fajcila pred tehotenstvom ani chora som nebola 😀 som dnes mame hovorila. teraz sa na cigarety ani pozret nemozem, teda odkedy som Saru cakala nemozem to citit.
Mena: dievcatko Laura je krasne, Lea a Natalia sa mne pacia. Chlapca som tiez chcela Olivera alebo Lukas bez š. ja som bola v tom, ze cakam chlapca. 😀

jana.hcsba
4. dec 2009

no tak je niekto aj zdravi 😒

jana.hcsba
4. dec 2009

?

vejinka
4. dec 2009

ahojte baby poradite mi nejaku stranku kde sa do vinoacneho prinia daju vlozit vlastne fotky??

lucindela
4. dec 2009

ahojte
goga : tak zatiaľ sa to dá zvládnuť,keďže až tak veľa nerobím ako keď som mala iba Adelku...ale je pravda,že je to náročné... 😉 viacmenej robím po večeroch,keď je doma mužík a on ma na starostí 3 deti... 😀 😀 😝 tak treba troška teraz peniaze,pretože by sme sa chceli kúpiť nový domček,tak viacmenej kvôli tomu robím... 😉

winona24
autor
4. dec 2009

tak jeden chlapček z tých siamských dvojičiek je už vraj v nebíčku....už je z neho anjelik.... ☹

pekný večer Vám

winona24
autor
4. dec 2009

mno tak obaja zomreli....ach bože.... ☹ ☹

vejinka
4. dec 2009

to je strasne...no tusila som to 😢

winona24
autor
4. dec 2009

veji to tušil asi každý.... ☹ ☹ ☹ ináč teraz dávali na JOJke rozhovor s ich mamou...mno ale tak...ako by som...no je to taká jednoduhšia žena so 4 deťmi doma...... 😕

vejinka
4. dec 2009

fiha

vejinka
4. dec 2009

ktovie preco sa taketo veci stavaju...ze vraj zla strava matky alebo uzivanie liekov v tehotenstve...och joj

winona24
autor
4. dec 2009

veji ťažko povedať.....ale najlepšie by bolo keby sa tak nestávalo ☹

annie13
4. dec 2009

on pracoval len ako prilezitostny pastier oviec ich otec, ktovieaka buducnosti ich necakala, chudatka ale zomriet, uz su v nebicku obidvaja
jaj ostrihana, aka ulava
bubinko dakujem dufam ze baba

vejinka
4. dec 2009

annie hod fotkuuuu ako vyzeras ostrihana 🙂 urcite ti to sekne 😉

luciankasebastianko
4. dec 2009

ahojte už som tu 😀 😀 ale som akosi mimo tušim mam aj zimnicu,teplotu maly mal zvyšenú ,ale idú mu tuším 4 naraz tie zubadlá som mu dala aj calcel idem dočítať a spať 😅

luciankasebastianko
4. dec 2009

už ani nevidím že calcel - calgel 😕 idem pozrieť na fb a spať 😵

timotej
4. dec 2009

Ahojte babky my sme dnes boli v Dráčiku a kúpili sme Timkovi toho hovoriaceho interaktívneho macka- 2 hod. sa potom doma od neho nepohol poviem vám je to super hračka. Mali na neho rozprávkovú cenu 33 Eur. Je to dosť ale je to úžasné niečo. Predala som chodítko a dostal peniaze tak som si povedala že mu to kúpim. Vytešovala som sa z neho najskôr ja.

annie13
5. dec 2009

Bre ranko, dneska ideme mikulasovat, tesime sa mozno stretneme aj Eweny na superstar
timotej daj link aky je to macko
Veji hodim ked nabijem baterky

jana.hcsba
5. dec 2009

ahojte!

co dnes varit? 😖

jana.hcsba
5. dec 2009

jej, dnes vari manzel - ja idem na kavu ku kamoske 🙂 🙂