Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
6. dec 2009

no MM ma nasiel plakat, zase sa rozculil, zobral maleho a siel k svokrovcom, ja som taka urevana nesla nikam ☹

vejinka
6. dec 2009

annie to je hormony...robia nic si z toho nerob 😉

annie13
6. dec 2009

to je moj otec a nie hormony 😀 maly je prec 20 min a uz sa mi zda byt strasne velky a prazdny

annie13
6. dec 2009

ozaj dostali sme ten laptop co som tak velmi zhanala dokonca 2 😀

vejinka
6. dec 2009

annie dostali? od koho?

vejinka
6. dec 2009

jaaaj dostali akoze ste kupili..no super tak nakoniec mas viac ako si chcela 😀

vejinka
6. dec 2009

hodila som par fotiek vianocnych do albumu..ak xcete baby mozete sa kukknut 😉

jurocko
6. dec 2009

ahojteeeeeeeeeee
ja som sa naobedovala a deti spinkaju...pojdeme s drahym pozriet na vypredaj,nedaleko nasej bytovky je tak pojdeme mrknut
dnes sme malemu kupili taku autodrahus vlacikom,vydava to zvuky a ide dookola tak sa vytesujem...darceky by boli len este pre seba aj pre karinku korcule na ľad.....

annie mas to tažške,nezavidim ti to........ ☹ chudtko moje
aj nase deti podostavali toho tobiasko auticko policajne cele rano sa s nim hral,brumiky,...a karinka Hello Kitting falsku,sladkosti,taky pričesok zajtra hodim fotku aka bude kocka
od babky jednej sladkosti a puncochy a svokrovci dojdu dnes-..tak uvidime
tak vam prajem krasny den

vejinka
6. dec 2009

no u nas to bolo nasledovne: rano sme sa obliekli a sli dole na ranajky a tam v okne zbadal daco..isiel kuknut blizsie a ukazoval nech mu to dam...dala som to na gauc a prve odtial vytiahol tusim mikulasa..v brusku mal lentilky tak sa tesil..potom zbadal bublifuk potom zubnu kefku sunarka keksiky a lopticku no a o desat minut prastil mikulasa o zem ked ho dedko drzal na rukach a mikulas na cipr capmr lentilky som pozbierala a dala do pohara a nech jedia..a malemu zostala len hlava...telo bolo z plastu ktory sa rozbil tym narazom..a hlava bola gumova takze ta to prezila..ale rana ako z dela..svokra sa urcite este teraz trasie 😅 no a my sme podostavali susene ovocie a dalej neviem lebo som sa do balicka este nestihla pozriet 😅 inak natacali sme ho aj fotili takze ked bdue video dam vediet 😉

annie13
6. dec 2009

Veji peknucke nove fotky
Dostali ako dostali od svagra aj brata vedeli ako to zhanam a brat byva v Detve tam je tesco a bol rano na rozky a akurat ich vykladali, a svagor robi v Doprastave tak ani neviem kde boli v Nitre ci kde a aaj tam ich mali tak pekne tesim sa z neho ale asi mu to odlozim az na meniny v marci aby to predsa len nepokazil ale je to krasna hracka

annie13
6. dec 2009

starký môj by mal dnes narodeniny, idem do cintorina zapalit mu aspon sviecku, bol to velmi dobry clovek

terezicka
6. dec 2009

Ahojte tak Mikuláš chodil dnes aj u nás, Lucka si dnes dlhšie pospala tak som jej stihla položiť balíček na vankúš a keď sa zobudila tak kukala že čo to je, potom si poobzerala balíček lebo však veď bol pokreslený a pekné obrázky na ňom. Potom sme jej ho otvorili, tak bola zlatá lebo kukla dnu a vyťahovala si z neho čo tam bolo a zakaždým keď vytiahla tak kukla či tam ešte dačo je... Aj v kostole dávali dnes balíčky, náš ocino rozdával 😀 Ale nemal oblečenie lebo p. farár to povedal až pred omšou, ale deti mali aj tak veľkú radosť. A ešte aj včera dostala už Lucka dva balíčky 🙂

terezicka
6. dec 2009

Veji fotky sú krásne ako si ich spravila, tie vianočné myslím? Ja by som tiež rada niečo podobné...

annie13
6. dec 2009

jaj konecne som sa zasmiala, kukam 7 a vravel vtip Latinak

"Letel Robo Kazik lietadlo, a prisiel medzi cestujucich pilot, ze su pretazení a klesaju, tak treba vyhodit nejaku batožinu. O chvilu sa vrati, že lietadlo stále klesa, že musí niekto vystúpiť. V tom sa preberie spiaci manažér Roba Kazíka a skríkne: " A teraz vystúpi Robo Kazik": 😀

annie13
6. dec 2009

Veji krasna ta pre nás 😀 dakujeme

vejinka
6. dec 2009

annie heh dobry vtip....no lenze mne moc do smiechu nieje..prave mi volala mama lebo dnes rano urychlene odcestovali na dolniaky...a mala som ist s nimi ale nemozem lebo kojim tak vraj starka 😢 na tom velmi zle 😢

vejinka
6. dec 2009

este som hodila dve...na tej stranke sa da vselico.. 😉

terezicka
6. dec 2009

Annie dobré 😀
Veji to ma mrzí... 😔

annie13
6. dec 2009

jej krasne, uz mam tu stranku medzi oblubenymi
starkej mi je luto, ja uz nemam ani jedneho starkeho, vsetci umreli a vsetci na rakovinu, zelam jej skore uzdravenie

vejinka
6. dec 2009

musim koncit

terezicka
6. dec 2009

Veji vďaka za link, už mám novú tapetu na ploche...
Annie aj my máme v rodine rakovinu, je to sviňa choroba a najviac ma mrzí že aj moja 13 ročná sestra je ňou postihnutá... 😢

annie13
6. dec 2009

Bože Terezička 13 ročná a čoho, ja som bola na testoch chvalabohu zatial nič, to je hrozné má aj chemo?

annie13
6. dec 2009

Veji fakt skvela stranka a ja uz mam Branka na ploche, konecne nekomplikovana co zvladnem aj ja 😀

terezicka
6. dec 2009

Annie rakovina kolena... Chemo už má časť za sebou, časť ešte pred sebou a pred mesiacom absolvovala aj operáciu, vymenili jej celé koleno a aj kosť nad a pod ním...
Tá stránka je fakt super, ja tiež nezvládam náročné veci ale toto je v pohode aj pre mňa 😀

annie13
6. dec 2009

terez to mi je velmi luto, ked to aj tak mladych ludi postihuje, v takom veku uz mat take trapenie ako chemo a tak, zelam jej vsetko len a len to dobre, bohateho Jeziska hlavne aby jej zdravia nadelil v plnej miere

terezicka
6. dec 2009

Annie ďakujem...

rony253
6. dec 2009

ahojte, tak my sme pekne Mikulaskovali, vcera sa fotila v obchode s Mikulasom a dnes sme boli v kostole a na zaver prisiel Mikulas, veeeeeeeeeeeeeela deti a hudba, no krasne bolo. Terazn mame navstevu, tak sa hrame, poobede nespala nic, dufam, ze pojde skor spat 🙂

annie13
6. dec 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1593930
neviete kde by som kupila nieco taketo

bubinko83
6. dec 2009

baby ako si posielate tie fotky čo ste vytvorili na tej stranke čo vložila vejinka? Lebo mne to emailom neprišlo ☹