Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
7. dec 2009

kamilka, ja by som urcite radsej kupila toho psika..nas maly sused ma ten hovoriaci hrniec, ale nejak nas to neoslovilo..ani maleho ani mna..toho psika ma velmi rad..je to mila hracka 🙂

eweny
7. dec 2009

citam, ze pribudli nove zubky 🙂 aj ja stale nachadzam dalsi a dalsi..minuly tyzden v nedelu jeden, v pondelok druhy a v piatok znova dalsi 😀

ka3n
7. dec 2009

eweny, tak to si ruky mozeme podať 🙂)

Mna muž viezol zo zabijačky na mikuláša friško len nech ho stíhame u nás v KD a ešte sme ani bundu nemali dolu a cirkus o sto šesť..otras, nič ani utíšiť sa ani nic..tak sme isli von, chvilku sa utíšil a potom zase rodeo, tak sme isli domov :((( skor ma piclo....hadam o rok nebude takýto..a to všetky deti pekne sedeli v kulturaku, počuvali a pozerali na mikiho a my sme s rodeom odchádzali domov..nechápem to..a pritom v kolektíve sme velmi casto..

My sme teraz zaspinkali.

kamilka12
7. dec 2009

ew - tiež sa mi ten psík viac páči..je určite milší ako ten hrniec..ale ten hrniec je zároveň aj "logická" hračka...tak neviem že čo.. Ale zrejem toho psíka kúpime.

A baby nemáte nejaký link na také knižky, ktoré sa listujú ale zároveň aj "rozprávajú" ? Aby sa snažil opakovať po nich. On už toho nakecá dosť ale mne akosi dochádza fantázia...

Estel - jeeej boli ste vo vianočnom mestečku? My sme nakoniec nešli, Martin bol dosť soplavý ešte a potom mi sestra volala, že dobre že sme nešli, vraj hlava na hlave a presne čo píšeš ty...vraj by sa tam Martin asi bál..ten ohňostroj a pirátov tam stále hádzali..Však do vianoc to tam bude, takže ešte času dosť íst sa pozrieť na stromček a dať si medovinu 😀 😝

evitkamalicka
7. dec 2009

my sme toho psika dostali na Vianoce minuly rok....v sobotu sme boli v hrackarstve a kupili sme taky velky vagonik na baterky, ktory ide, hra, svieti a z komina pusta bublinky

evitkamalicka
7. dec 2009

teda je to lokomotiva

vejinka
7. dec 2009

ahojte tak ja som si konecne vydrazila darcek pre Erika od svagra 😉
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1576813

moj maly je dost zatazeny na taketo veci...jeho by plysak vobec nezaujimal aj ked na larione ho bavil 😅

kamilka12
7. dec 2009

veji - super cena 😉

ka3n
7. dec 2009

kamilka.taka knizka hovoriaca sa mi paci od FP ..učime sa riekanky..

Aj my sa chystáme na vianočné trhy do NR túto nedeľu a máme rande s Estelkou tak sa tešíme..

vejinka
7. dec 2009

takze uz mame vianoce vybavene od mojej mami dostane hojdacku klasicku drevennu a ciapku sal a rukavice
len od segry mojej s muzom neviem co dostane a od mojho brata tiez netusim...ale verim ze to bude nieco pekne...len dufam ze ziadny plysak...lebo tie som zakazala sada na to prach a nemame to kde davat.takze od prveho svagra dostane tu deku na ktoru sa da pisat vodovym perom od druheho svagra labirint od svokrovcov auticko na ovladanie od nas sanky a hrajuci hovoriaci klavir ..no bude mat toho dost 😅
ozaj na trhoch som si kupila bielu ciapku sal a rukavice za 12 euro taka som spokojna... 😀

evitkamalicka
7. dec 2009

ka3n aj tu knizku sme dostali minule Vianoce 😅

vejinka
7. dec 2009

kamil no veru som presla cele mesto vsetky draciky a vraj uz sa to nevyraba a aj ak by som zohnala tak velmi draho..a aha podaril sa mi husarsky kusok 😵

vejinka
7. dec 2009

a navyse to je velke...lebo na nete som naslakadejake ale malinke..a toto je ozaj fajneeee a pisala mi ta zienka ze to narvala do krabice od kuchynskeho robota...a ze ked mi to dojde mam krabicu roztrhat aby som si neposkodila hracku

ka3n
7. dec 2009

a inak chcela som povedat, že svagrovi nezistili nic, iba zevraj je prepracovany, dnes pojde domov, ale to prvorade, ze v tej nemocke v BA lezia 3 ludia zo SENCA na prasaciu chrípku...

Veji, čiapku a sal chcem aj ja, ale taku tu skor baretku ako to teraz leti..taku velku strikovanu...

vejinka
7. dec 2009

ka3n ja mam taku klasicku ciapku pletenu a s kvietkom naboku 😉 a kvietok ma aj sal a na rukavickach su kvietky glitre 😉

vejinka
7. dec 2009

alebo flitre sa to pise?:D neviem take ligotave kvietky 😀

vejinka
7. dec 2009

ann...krasne brusenkoo..ake je uz velikeeee 😉 a super strih len by to xcelo trosku usmevu 😉

vejinka
7. dec 2009

kde ste vsetky? maleho ma svokra a ja relaxujem

zabavka
7. dec 2009

Ahojte babule.Chcem sa vás opýtat, je dobrá cena za ten vysavač DUSTY čo gúla očami, rozpráva 2Oe aj s poštovným?
veji a ten link na úpravu foto je fakt super, dokonca ho zvládnem aj ja 😉

annie13
7. dec 2009

s tym ksichtom a este sa aj usmievat, no vyhuplo 😀 bruško, ďakujem že pristane
Kami jednoznačne sa priklanam k psikovi
mame aj tu knizku riekanky od FP aj ta je fajn
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_hracky-pre-najm...
ale jednoznacne vedie psik, aj ked mame hrniec a riekanky

annie13
7. dec 2009

zabavka aj ja som tak dala podla mna super, lacnejsie sotva zozenies, pokial je v slovencine, ceske idu po 10e
nam uz prisiel ale nejak ma to neoslovilo

vejinka
7. dec 2009

ja som ho videla v obchode a dako ma tiez neoslovil ten vysavac..taky o nicom 😔

annie13
7. dec 2009

winon moja suma bola 8 eur ale tebe aj farbili ze?

vejinka
7. dec 2009

a moj uces stal 7 eur 😀

zabavka
7. dec 2009

tak ja neviem, ale malá sa rada hrá s vysavačom, akože tiež vysáva 😀
Mám jej ho teda zobrat či nie.Cena bola najskor 12e ale pri osobnom odbere a to je zo ZA, takže mi ho je ochotná poslat ale za 20e

annie13
7. dec 2009

to preco preboha chce za poslanie az 8 eur, maximalne 3-4
zabavka ak by ju to nebavilo potom to v pohode predas na MMB

zabavka
7. dec 2009

ozaj a kupujeme malej aj tú skákaciu zebru od FP, dúfam že sa jej bude páčit, tú s om ukecala na 40e takmer nepoužívaná 😉

vejinka
7. dec 2009

nejake drahe postovne kuuurna 🙄

vejinka
7. dec 2009

akoze to nepochopim..moja ta hracka stala 4,60 a pytala 2,20 za postovne a v tom je aj poistenie a prvou triedou..takze je to podla mna hovadsky prehnana suna za postovne...by som jej inak vycistila zaludok!

annie13
7. dec 2009

zabavka to je nasa naj na aktivitu hracka mame ju od narodenia, dali sme mu ju na rocik a kazdy den na nej skacka