Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
14. dec 2009

a maly je hore..prchaaaaaaaaaaaaam

terezicka
14. dec 2009

Nataš krásna je Katka, tie jej vlásky sú úplne krásne a aké ich má dlhé 🙂 My sme Lucku v piatok ostrihali, lebo ofina jej išla veľmi do očiek a so sponkou vydržala tak 5 minút a keď som jej spravila copík tak tiež len tak krátko...

annie13
14. dec 2009

Veji fajn stále sa vytešujem z dievčatka tak ma nerozhádže ani môj MM ani môj otec 😀

natasa8
14. dec 2009

terezi.. diky, aj Katke idu vlasky hrozne do oci, a sponky jej musim napravat kazdych 5 minut, ale muz nechce ostrihat... kyby bolo na mne... ale na vianoce ideme k nasim a tam jej chcem s mamou aspon konceky zarovnat...

silwietta
14. dec 2009

natasa, katka je hrozne milena, tie vlasky ma ozaj nadherne... ale ofinku by som jej asi cvakla - to je odkaz pre tvojho muza 🙂

annie13
14. dec 2009

fakt je Katka krasna, ja sa uz tak tesim na moje dievcatko ked vidim taketo zlate

ka3n
14. dec 2009

Mirka.skoda ze si za nami neutekala a neprehodila par slove :(( ..ja som ta vobec nevidela..

vejinka
14. dec 2009

ahojte

kamilka12
14. dec 2009

ahojte

tak koho tipujete na vypadnutie? 🙂 Ja sama neviem, koho by som teraz vyhodila...ale asi Dominiku..

baby, ktorá ste to tu minule písali, že dávate Nestlé +1 Bifidus, ako pokračovacie mlieko od Beby? Tuším goga?

timotej
14. dec 2009

ahojte ja mám taký vnútorný pocit že pôjde Dominika neviem prečo ale myslím že finalisti budú chlapi uvidíme ale prehadzujem na panelák. Mne dnes malý vstával ráno o 9.30 a teraz zaspal o 19.30 ale cez den spal iba hodinu a to sa celý den hrozne jašil. Zoberie si podušku z postielky zakryje si oči a uteká a rehoce sa a nepozerá kam je spolahnutý že ho zachytím.

luciankasebastianko
14. dec 2009

ahojte no to timotej pekne spáva my sme hore pred 7 a cez obed spí 1h. a večer chodíme spávať o 20:00 idem počítať čo ste popísali 😀

evicka1
14. dec 2009

ahoj zeny
pozeram ze ste v pohode a mate sa fajn.
my mame zapal priedusiek tak to aj u nas vyzera ☹ 😒 chjo tak dufam ze to rychlo prejde mame atb vo stvrtok na kontrolu ...
kocky co davate deturencom na ranajku
mne dochadza fantazy:kedze hugo nechce ani tie mliecne kase/ani rano ani vecer ani na obed/, nechce ani chlebik, no parky a sunku zje 😀

luciankasebastianko
14. dec 2009

ja dávam ráno roštek s maslom alebo syrčekom alebo vianočku s džemom alebo croasant 😀

natasa8
14. dec 2009

ahojte..
evicka - ja davam rano jogurt - tiez nechce chlieb ani ine pecivo

timotej
14. dec 2009

Evička ja dávam jogurt a potom väčšinou banán alebo kúsok mandarinky. Alebo kúsok chlebíka ale moc nechce ranajkovať lebo nad ránom ako sa zobudí tak zarábam mlieko.

vejinka
14. dec 2009

no ja tiez neviem koho vyhodit zo superstar...ale ja by som tam nechala vsetkych troch je to spicka.. 😵 ale viem ze niekoho musim tipnut ta asi smajdu

evicka1
14. dec 2009

dakujem za rady
tak ja nieco skusim
he tema superstar- tu som videla asi dva krat ale vidim, ze tu je dost "manikov" 😀 😅

kamilka12
14. dec 2009

Tiež máme problém s raňajkami, ráno vypije mlieko a potom takú hodinu až dve nič nechce..tak si len trochu zobne z chlebu s maslom, alebo z vianočky, alebo piškoty 2ks si dá...nič viac..

evitkamalicka
14. dec 2009

my mame na ranajky mlieko....na desiatu jogurt alebo ovocie, obed nieco varene, olovrant jogurt, puding, vyzivka alebo ovocie a vecera chlebik, vianocka, lupacka, krupicka

annie13
14. dec 2009

my tiez jogurt,
superstar nesledujem velmi, ale tiez myslim ze pojde ta baba

timotej
14. dec 2009

Moje tušenie bolo správne išla Dominika....ale neva však záleží čo dokáže v živote ako sa presadí už takých superstaristov bolo a čo je z nich?

vejinka
14. dec 2009

no tak dominika vypadla...co uz smskuju hlavne mlade zaby 😀 idem buvat dobru noc

ka3n
14. dec 2009

No ja superstar vobec nesledujem, radsej sedim na nete 🙂) ...Maly sme tu kamosku Matusko sa unavil a uz spinkame..idem sa nudit bez tatinka.🙂)

goga03
14. dec 2009

kamilka ja davam mlieko babylove,takze to bol asi niekto iny

evicka oliverovi davam na ranajky cornflakesy(kukuricne) zaliate umelym mliekom. chleba mu prestal chutit.on ho aj tak s inym ako s maslom nechcel :( takze teraz uz tyzden fici na cofnlakesoch, v nedelu som skusila rozok, ale nechcel, rozok mi zje iba ked mu ho kupim v obchode a potom si ho zuzle v kociku

ka3n
14. dec 2009

Ja davam medzi 7-8 hod. este mliečko a potom o 10tej pribinácika, o 12tej obed a potom spinkat 🙂

johnie
14. dec 2009

dobry vecer damy..
ako sa vam dari, dufam ze nieste chori a deticky posluchaju...
ja som si dnes vyskusala ake by bolo mat deti 2 a teda fuska.. kebyze nemam doma muza tak sila 😝

evicka1
14. dec 2009

cornflakesy to ma ani nenapadlo... no zajtra huraaa do obchodiu 😉

johnie
14. dec 2009

sofi conflaky nechce... 😅

johnie
14. dec 2009

teda v mlieku.. len take suche zje vselijake somarinky

jurocko
14. dec 2009

ahojteeeeeeeeeeee
mne drahy čisti mraznicku s chladnickou..rozmraza sa a vycistil uz celu ako nova 😀 a ja som cistila pec nastriekala s takou penou a este raz musim 😝
zajtra mam narocny den ale nestazujem sa...zajtra nas caka ockovanie na 15 mes.drzte palce..bojim,bojim
silvii nenasnežilo nam este ale tiez sme uz na zimu nachystany a stale nic ale moja mamka povedala ze hlasili ze na vianoce ma byt sneh tak co mame robit len byt trpezlivy a cakat ved vianoce su uz za tyžden tu 😝 😀 🙂 jooj ako sa tesiiiim

ranajky ..mi ci vajicko,prazenica..chlieb s dzemom.......buchty