Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

buksy
13. máj 2009

nasa petra zacina vymyslat s papanim.. uz asi zistila co je sladke lebo len ovocie by papala a potom este hotove od hipp.. ale aj to len vyberane... odmietla mi spenat a aj meso s ryzou ... na desiatu jej davam ovocie podla toho co mam doma ale vacsinou je to banan jablko a hruska... to jej chuti no a potom sa kojime a na obed mame vacsinou problem lebo polievocku nechce... zemiak nechce... maso s ryzou nechce... takze bud sa len nakojime alebo spapa mrkvu + nieco ale len to hippkove... no proste katastrofa... a vecer bud ryzovu alebo spaldovu kasicku od nutrilonu, to jej tiez velmi chuti lebo je to sladke...

winona24
autor
13. máj 2009

claudi odkiaľ máš tie puzzle penové???

eweny
13. máj 2009

drobec trosku zabuval, tak mam cas..

eweny
13. máj 2009

claudi, svetovy je 😀

buksy
13. máj 2009

win aj my mame podobne puzzle akurat maju este taky rovny okraj a su v nich zvieratka nie pismenka... kupili sme to v hornbachu za 450 sk

eweny
13. máj 2009

aj my mame take pizzle, ale nie s pismenkami ale s cislami..kupili sme to v tescu..len ich nemam kde mat stale rozlozene, tak skladam a rozkladam hore-dole..

eweny
13. máj 2009

boze nie pizzle..ale puzzle 😀

cat
13. máj 2009

ahojte,
buksy, tak aj vasa vymysla ? mne dnes v poradni bolo povedane,ze malo papame, malo priberame ☹ co uz ked nechce. zatne pusu a hotovo. mame 7130g.

claudinka
13. máj 2009

winon z tesca 😉

buksy tak to mate vesele 😉 ale neboj, urcite sa nauci papkat, asi nepotrebuje este 😀

vejinka
13. máj 2009

prave prisla autosedacka aj ring sling..jeeeeeej tak sa vytesujem a maly mi zaspal akurat 😉

buksy
13. máj 2009

cat... ano vymysla a zo zaciatku to vyzeralo tak slubne ale teraz je to hroza... no ved uvidime... snad sa to zlepsi... my mame cca 7400g... ona tiez zatne pusu a ten kusok co jej do pusy vosiel tak vypluje...

claudi... mame vesele to hej ale najhorsie ze sa snazim vzdy jej nieco navarit a nechce a potom stale vyhadzujem no proste o nervy 😢 .... ona papat chce snad kazdu hodinu ale len to co jej chuti alebo to co mame my v ruke alebo na taniery.. az naprazdno otvara usta ked my obedujeme.. je podarena

claudinka
13. máj 2009

bnbnbnbnbnbnbnbnbnbnbnbnbnbnbnbnbnbnbnbnbnbnbnbnbn
sb akbn bbnm vmgm aysščťet fgggggggggcv
lubko vas pozdravuje 😵 😵

noo baby si drzia liniu 😀

martinna78
13. máj 2009

ahojte 🙂 maly mi spinka, tak som vas dosla troska pozriet 😉
vsetko naj dnesnym oslavencom 🙂
Cat Simonka je taka rozkosna babika, strasne je podarena a ma krasne licka buclate, vobec nevyzera,ze by jej nechutilo, ona to dobehne 🙂 a ta mucha puk je super 🙂 a v tej Mame a ja vam to pekne vyslo s fotkami, minuly rok bol sibac Tomi a teraz Simonka 🙂

martinna78
13. máj 2009

Lubko a ty nespinkas??

cat
13. máj 2009

ahoj Mati, diky ,ty si to este pamatas? 😵 no idem si vas popozerat..

eweny
13. máj 2009

Lubko, ty si ale sikulko 🙂

martinna78
13. máj 2009

pamatam 😉 a Tomi poslucha?

buksy
13. máj 2009

cat vidim v albume ze mate manducu.. nosite sa casto?

cat
13. máj 2009

popisem neskor, Simi je hore, musim utekat

buksy
13. máj 2009

aj ja idem lebo petka je hore.. ideme sa napapat a na prechadzku... papa

estella
13. máj 2009

ahojte.....dakujem baby sa povzbudenie...hadam sa uz fakt nejako z toho vymotame....

zizi ano mam doma skolkarku a dakuejm za radu urcite to doktorke poviem nech mu zoberie ster...ale nastastie mam uz vybavenu tu alergolo.tak pojdeme aj tam...vybavila mi to kamoska doktorka lebo inak sa tma caka strasne dlho..objednavaju uz az na november....

Maximka na nocniku sediet nechce doslova chyta sok ked ho tam dam tak kaslem na to..Stella v pohode sedela uz v piatom mesici a pekne s tam vykakala vzdy ale on nechce...aspon vidim ze kazde dieta je ine.....

vikykiss
13. máj 2009

Ahojte.Tak včera sme boli na sono.Všetko O.K máme aj fotku 😵
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

vejinka
13. máj 2009

viky jeeeeej no krasne je ..aj tretie bude ako obrazok 😉

vejinka
13. máj 2009

pridala som fotky v autosedacke a sling 😉

vejinka
13. máj 2009

dedko sa hra s malym tak mam chvilku cas..a vas nikde 😖

vikykiss
13. máj 2009

ahoj veji ďík 😉

vikykiss
13. máj 2009

pozerala som fotky autosedačka super parádna aj Erik je krásny 😉 len sa mi zdá taký maličký v nej 😀 😅 a čo doviezli ti ju?

vejinka
13. máj 2009

viky hej ale az ked im muz poriadne vynadal 😅

vejinka
13. máj 2009

nooo ta autosedacka je od 9 do 36kil takze je v nej "zatial" malicky....a teraz som ho vazila po kupani a ma 10,5 kil..uff 😅