Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
17. dec 2009

totalny horor..

ka3n
17. dec 2009

tak ja asi neviem, co je to mat rada svokru..ani neviem, ci ju mam rada, lebo ona do mna stale rype, uraza ma, ona ma stale pravdu ja nie a ja som ten najhorsi clovek...ale uz ignorujem tie jej blbe poznamky..

vejinka
17. dec 2009

takze neodporucate baby parky? no a spisske su palive...teda troska stipu aspom mna...ale su aj najkvalitenjesie..a malemu chutil brutalne stiplavy gulas na kare takze asi dam rovno tie spisske..a ozaj horsicu davate?? maly miluje kecup ale horcica sa ku parkom hodi nie?

ka3n
17. dec 2009

kecup ano ale horcicu som este nedavala..este ma cas..no ale uz aj minule mi vravela kamoska, ze tie spisske su stiplave, ze preco mu ich davam, ona dava viedenske...len ja neviem ake spisske kupujeme 🙂 ale mne sa nezdaju vobec stiplave a maly mi zjed aj dve na posedenie..

kamilka12
17. dec 2009

jeej vy dávate už aj bravčové maso? 😕 Ja som ešte nedala....párky sme jedli zatial iba kuracie...ale chcem aj iné skúsit

vejinka
17. dec 2009

ka3n ja som si zvykla ze som nevesta-problem . lebo mam svoju hlavu a furt jej protirecim a ona na to nieje zvyknuta tych svojich 4 chlapov si drzala ako na povrazku nik jej neprotirecil a ja len furt do nej stekam..ale tak berem to ze v zime za mna vesia pradlo lebo nexce aby mi prechladli cicky kedze este kojim a predtym zasa vesela lebo som bola tehotna a nedovolila aby som sa natahovala s pradlom...ona je uzastna co sa tyka pomahania..len v tej kuchyni a najnovsie pre ERika sa len hadame..ale verim ze ona ustupi lebo uz som jej milion krat dala najavo svoju tvrdohlavost a ona koli mne plakala..ale ja neustupila ani za duba 😅

luciankasebastianko
17. dec 2009

Ahojte evka super som pozerala fazulku 😀

vejinka
17. dec 2009

jooj bravcove maso mal prvy krat asi v 8 mesiaici 😉 a doteraz mu chuti len musi byt na drobunko pokrajane inak si v pusinke vytvori guču a zuje kym mu ju nevyberem 😀

kamilka12
17. dec 2009

My mávate teraz otrasné noci...zobudí sa okolo 01.00 a nechce spat...a tak sa 2 hodiny hráme..dnes sa pre istotu zobudil "až" o 2:30 a hrali sme sa do 5:00...a ja to už nejako s nervami v noci nezvládam...dnes mi už bolo jedno, či muž vstáva o 5tej do roboty alebo nie, som ho zobudila, že nech ho nejako uspí, lebo som už mala nervy pekne v ...Vždy to vyzeralo, že už by aj spal...a po 15 min. keď ja som už pomaly zaspávala, začal znova plakať a pýtať sa na ruky..a ked už bol na rukách, zrazu bol vyrehotaný a ukazoval, že chce sa íst do izby hrat..

winona24
autor
17. dec 2009

mno neviem či je tých baby párok viac druhov,ale tie čo sme mali,vôbec neboli ako blato a aj chuťovo boli fajn...veji viedenské párky obsahujú veľa mäsa....cez 80%....a spišské párky nedávam kvôli tomu,že sú pikantné....

kamilka12
17. dec 2009

Joooj tak ja si už pripadám vážne ako vadná 😅 ...ja sa stále držím tej tabulky čo si raz ty dala veji ten článok...a tam je bravčové až od 3 rokov. Kuracie, morčacie, králičie, teľacie, ryby...toto všetko dávam...len to bravčové akosi nie...mám to tak zafixované, že sa to "nemá"... Už by som niekedy chcela prestať na to myslieť čo može a čo nie...ale akosi sa mi nedarí 😎

kamilka12
17. dec 2009

aj hovädzie už jeme normálne..

vejinka
17. dec 2009

kamil..no dovolim si napisat ze robim chybu..co sa tyka nocneho hrania jemu to vyhovuje a vy s muzom sa takto znicite...moj maly sa naucil tak spat ale samozrejme nie celu noc ze ked sa zobudi automaticky si sadne a zacne revat rychlo ho zoberiem na ruky a dam cicku ked sa to opakuje kazdu hodinu cize najprv dam pravu dalsie kojenie lavu cicku a ked viem ze uz nemam drgnem do muza nech ide urobit um 200ml a maly vsetko vypije odgrgne a zaspi lenze behom papania je zhasnute behom pripravy um som ticho nehovorim s nim neraz sa mi stalo ze mi zaspal na rukach a potom som isla za muzom ze nech nerobi ze maly zaspal...ale vzdy treba byt ticho v noci inak by som si ho prebrala uplne....a to samozrejme nikto nexce a potom um mi spal do pol siedmej a um mal o pol tretej 😉

vejinka
17. dec 2009

kamil neverim lebo podla nej idem aj ja..od troch rokov je klobasa salamy udene a maso udene 😉

winona24
autor
17. dec 2009

ja som bravčovinu dala pár krát,lebo tej kuraciny mám pocit ,že je už aj tak dosť...v nedeľu som napr robila knedlo vepřo zelo a baštila to ako najatá.... 😀 😀

vejinka
17. dec 2009

ja som zasa bola v tom ze aj parky az od troch rokov..svokra aj vsetci na mna kukali ako puci ale ja som sa nedala... 😀

natasa8
17. dec 2009

kamilka... ja som tiez tabulkova, ale podla mojich info bravcove je od 1 roka 😕

ja parky nedavam.... uz ich teda ochutnala, ked jedol muz tak si pytala, zjedla asi 3 susta a to jej stacilo. Mne na parkach vadi, ze neviem co je tam pomlete,... ked obcas mame s muzom parky tak ja zjem tak maximalne jednu, aj to sa musim dost premahat 😒

vejinka
17. dec 2009

win nooo aj my to lubime...hlavne kapustu miluje...teda aj dnes v mortadeli vyberal soju..takze jemu asi chuti vsetko 😅

vejinka
17. dec 2009

inak baby my robime parky tak ze ich popichama supnem do mikrovlnky na pol niekedy na minutu...ale to asi nebduem moct robit ked bduem davat malemu ze? 😕

natasa8
17. dec 2009

no ja mam v noci taku strategiu, ze ak sa zobudi pred druhou, tak dam len caj, zasadne nevyberam z postielky, po druhej idem robit UM, ale to ma uz namiesto ranajok 😀 Ale tiez ju nikdy nevyberam z postielky, len jej poviem ze idem urobit mliecko, ak mrnci muz jej robi divadielko s maznakmi.

natasa8
17. dec 2009

veji.. preco by si nemohla zohrievat pre maleho v mikrovlnke? Ja bezne zohrievam malej jedlo v mikrovlnke

kamilka12
17. dec 2009

veji ved mám tú tabulku pred sebou...myslím tú, ktorá je v tom článku Mama a ja...čo si sem raz dávala link, úplne dole v poslednom riadku s vlaškými orechami je aj maso 😉

A v tom máš pravdu, že to nerobíme v noci dobre...on to robí teraz asi 2 týždne tak...predtým to fungovalo tak ako to píšeš ty, sadol si,začal plakat, ja som mu dala čaj, on bud zaspal hned alebo sa začal prehadzovat a po chvílke zaspla...ale teraz..hned ako čaj dopije, vyberie si cumel a začne vykrikovať "dedo".."baba"..."jeji (to je džeri - jeho plyšový potkan s ktorým spáva), proste čo ho napadne a je jasné, že spat nebude..Ale i napriek tomu sa robím že spím a vačšinou aj veru na pol spím...a zrazu sa preberiem na to, že stojí nadomnou a pochoduje po posteli...to ho v tichosti nasilu položím a ďalej akože spím..no on furt kecá a ked si ho nevšímam, alebo ho položím už 5x, začne plakať..a kedže bývame v paneláku a všade sa to ozýva, vždy ma prejde trpezlivosť a radšej ho zoberiem na ruky a on hned na dvere ukazuje...no katastrofa...Ale predtým krásne prespaval už celé noci..to teraz ako tie stoličky mu idú, sa stále budí...

vejinka
17. dec 2009

kamil divne ze som si to nikdy nevsimla 😀

vejinka
17. dec 2009

tak mozem??? lebo my doma za slobodna sme parky len varili...a az ked som sa tu nastahovala som pozerala jak krava ze preco tie parky pchaju do mikrovlnky 😀

winona24
autor
17. dec 2009

veji ja tiež malej normálne zohrievam v mikrovlnke.....

a párky sa len ohrievajú,nie varia,takže prečo nie v mikrovlnke i eď ja som to neskúšala.... 😨

no dobre ideme sa my napapať a pôjdeme von 😉

vejinka
17. dec 2009

kamil on uz nespava v postielke?? moj este nedokaze vyliezt na postel ale strhol by mi perinu alebo by ma zacal stipat do nohy pripadne ruky..ale kedze je v postielke a navyse v spacom vaku tak dokaze len sediet aebo stat 😀

kamilka12
17. dec 2009

Ozaj...a k tým stoličkám som sa chcela spýtať...ako dlho trvalo kým sa vám prerezali? Mne sa to nejak nepozdáva...idú mu už 2 týždne...dole je pekne prerezaná po celej ploche už, ale tie, čo mu idú hore, tak mu iba z boku ďasna trčí taký ostrý špic...ani nie odspodu ďasna ale zboku, ako má už líce...a viac nič...Takto to má na pravej aj na ľavej strane...to nie je ani 1/4 zo stoličky...a má to tak už 2 týždne 😒

vejinka
17. dec 2009

takze odteraz mu budem davat aj parky...a skusim aj kornflakes..aj ked doteraz som nikomu nedovolila ho tym krmit..a mame doma take vrecia ako pre psov 5 kilove 😀 😀

vejinka
17. dec 2009

vsetci v rodine to miluju len ja to nemusim 😅

vejinka
17. dec 2009

kamilka tak ako to opisujes my to mame uz pol roka takto..a nic sa nedeje 😔