Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
6. jan 2010

my sme mali doteraz navstevu
3 deti do dvoch rokov, vyzera to tu ako po tornade, roztahali vsetko co mohli, vsade su chrumky, chlieb, a ine drobnosti, sibne
Branik sa tak vyhral ze uz haja a idem aj ja, dobru noc vsetkym
nejaka slaba ucast dnes

luciankasebastianko
6. jan 2010

ahojte rony to je fakt stašná tragedia 😔 a mala je taká ako 99 % detí keby si vydela čo mne robí maly 😅 škriabe sa po nábytku, ked zabudnem otvorenú kupelnu sodoma-gomora 😀 už aj dialkové bolo v zachode a už tam plával aj cumel ,varecha, papier , flaša a čo já viem 😠 a ked si spomínaš na moje videjká na fb vieš čo mám za čerta a adrenálínového syna 😅

luciankasebastianko
6. jan 2010

ahojte rony to je fakt stašná tragedia 😔 a mala je taká ako 99 % detí keby si videla čo mne robí maly 😅 škriabe sa po nábytku, ked zabudnem otvorenú kupelnu sodoma-gomora 😀 už aj dialkové bolo v zachode a už tam plával aj cumel ,varecha, papier , flaša a čo já viem 😠 a ked si spomínaš na moje videjká na fb vieš čo mám za čerta a adrenálínového syna 😅

luciankasebastianko
6. jan 2010

už ide 😀

timotej
6. jan 2010

Ahojte tuším nešiel koník.
My sme sa dnes krásne vonku posánkovali pobehali po snehu len keby to vydržalo. Dala som foto na fb. Annie ty ma máš pripojenú.

jurocko
7. jan 2010

bree ranko tobiako je pred pol siedmou hore,teraz ma prist k nam mamikine krsniatko do zajtra na prazdniny a zajtra pride Tobiaskou krsny na navstevu
dnes chceme pochodit obchody lebo prisla kamoska z Bratislavy tak sa tesim a poobede posankovat..juuuuj to bude radosti

zeby som dnes bola prva?

rony253
7. jan 2010

ahojte, ja idem na 11-tu k doktorovi, Sara bude vtedy asi spat. ostane s muzom doma. mne tece z nosa a kycham jak hrom. ☹

ollako
7. jan 2010

Ahojte baby, potrebujem poradit, tie ktore davate UM, ako deti kakaju, maly zacal dost casto kakat, a niekedy ma uplne riedke, lekarka mu robila testy na alergiu na mliecnu mliekovinu, ale vraj alergicky nie je,tak alergiu to zrejme nebude, davam mu sunar vanilkovy a deste kolko va, toho mliecka vypiju?

ollako
7. jan 2010

oprava: kolko vypiju za den mliecka?

estella
7. jan 2010

ahojte....tak ja som skoncila na ATB a vraj mam lezat ale to sa neda a ani neviem cez den vylihovat....Maxim sa tu hra s hojdacim konikom ktoreho dostal na Vianoce....ked rano vstane tak to je prve co urobi ide si sadnut na konika...bola to dobra kupa 🙂 ...

ollako ja neporadim lebo ja este stale kojim... 😅

ollako
7. jan 2010

estell ahoj , ja som prestala kojit, pred Silvestrom par dni... a do vtedy kakala, tazko tak raz za 2,3 dni a teraz aj 3x za den...neviem ci to je tym sunarom ,ale asi ano velmi mu chuti a vypije ho vela, no ked si pomyslim ako ho predtym vobec nechcel...neviem co sa mu porobilo, takto skrachujeme, no asi skusim normalne mlieko z obchodu 😝 ....
uz ste s podali ziadost o zvysenie? ja tam zajtra pojdem, ale neviem ako mam napisat tu ziadost, lebo ja som stale zamestnana v CR, tak neviem ci to vobec dostanem 😒

winona24
autor
7. jan 2010

ahojte....tak my sme už zase v Ba....včera večer sme dorazili.....

nemám ani čas ani chuť dočítavať čo ste popísali za ten čas čo sme tu neboli.....

chorým skoré uzdravenie....zdravým nech to vydrží.....

katkaaalex
7. jan 2010

Ahojte baby, co dnes varite? Poradte, dochadza mi fantazia...

ba80
7. jan 2010

ahojteeee... 🙂

ollla, ja teda malu tiez este kojim, ale najnovsie (posledne dva dni) mi okrem toho vypije za cely den asi pol litra kravskeho mlieka... tusim uz nebude jest vobec, len mlieko pit... 😅 😀

terezicka
7. jan 2010

Ahojte
konečne dnes pustili sestru domov z nemocnice, síce zrejme v pondelok musí naspäť ale aspoň na chvíľku. Takže podvečer ideme k našim, keďže tam sa darčeky ešte nerozbaľovali ( okrem mojej vydatej sestry, oni už v pondelok boli veľmi nedočkaví tak dnes nedostanú nič a ďalšej sestry ktorá ale už dnes odišla do KE na skúšky ). Inak bola dohoda že až keď príde Anka z nemocnice sa rozbalia darčeky, tak som zvedavá čo nám tam Ježiško priniesol 😵 Ale najkrajší darček príde aj tak z BA - moja sestra 😵
Lucka je dneska kľudná, sme skonštatovali s Marekom že keď je len so mnou alebo s ním, tak je veľmi dobrá - teda nereve, nedriape sa furt na ruky, dakedy sa aj naje ( ale väčšinou nie ), ale keď sme doma pri nej obaja tak to je koniec, neviem či je z toho zmätená alebo prečo, nevie čo so sebou, raz chce byť pri jednom, potom pri druhom, je oveľa horšia...
Túto noc sme aj zle spali, začínam rozmýšľať že ju presťahujem do vlastnej izby... Len my máme voľnú už len jednu izbu a keď tam dáme Lucku tak neviem kde dáme všetky ostatné veci 😅 Nejako to budeme musieť domyslieť...

buksy
7. jan 2010

ahojte..
tak my este stale prazdninujeme... v pondelok sme sa presunuli z liptova do blavy...
v utorok sme boli v rakusku na nakupy a vcera tu v blave a dnes poobede este do auparku skocime a zajtra odchadzame dom....
mala mi spinka vonku v kociary... sme sa vybehali a potom zaspala...
tak mam chvilu cas pocitat....

olla skus lacnejsie mliecko z dm drogerie... babylove stoji 4,45 eur...
nam velmi chuti... a je lacnejsie ako sunar....

terezicka
7. jan 2010

Ba80 ani tebe Olívia poriadne neje však?
A baby som sa chcela spýtať, ešte si vaše decká pchajú všetko do úst? lebo Lucka hej a všetko a vždy, neviem či je to ešte normálne...
Ollako malá moja je tiež na UM a stolicu má ako kedy ale môže to byť aj zvyk kým si Peťko zvykne na iné mlieko...

katkaaalex
7. jan 2010

Terezicka, aj nas Alex dava stale vsetko do ust, uz to ani neriesim len cakam, ze ho to coskoro prejde 😉

natasa8
7. jan 2010

ahojte...
ollako, my mame podobny problem, ale ona mala taku stolicu este kym som ju kojila. Ja sa snazim nedavat mlieka vela, aby potom papala normalne jedlo, ale nie som si ista ci to vzdy funguje.
Skus dat probiotika - kvapky BioGaia, nam ich poradila lekarka. Mali by mu napravit mikrofloru v crievkach.
Ale taka stolica moz byt aj zo zubkov.

terezicka.. aj Katka dava vsetko do ust, uz je to sice menej ako kedysi, ale este stale dost. Vraj do 2 rokov je to uplne normalne a netreba to riesit.

terezicka
7. jan 2010
terezicka
7. jan 2010

Ok kočky tak to teda nejdem riešiť snáď ju to čoskoro prejde

ba80
7. jan 2010

terez, neboj, aj u nas sa pcha vsetko do ust...
a jest nechce... nech uvarim cokolvek, aj tak nakoniec obeduje kazdy den cestoviny... (tak asi 5-10 ks) 😠

a stolicu mava aj oliv redsiu, ale to asi kvoli MM... ale ako pije do toho to kravske mliecko, je to lepsie...

ba80
7. jan 2010

jeeeeeeeeeej, pjeeeekny album... 🙂

terezicka
7. jan 2010

Lucka tiež bojkotuje jedlo ja som zúfalá z toho a potom neznášam keď mi niekto povie aká je malá a chudá 😅 Jej málokedy niečo zachutí, akurát tak šošovicová a karfiolová polievka - tie môže

terezicka
7. jan 2010

A ďakujem za pochvalu albumu, konečne som sa k tomu dokopala... Potom pridám aj ďalšie fotky

evitkamalicka
7. jan 2010

ahoj maminky

terez pekne fotecky

estella
7. jan 2010

tak ja mam obidve deti totalnych pazravcov....dokazu pojest toho ovela viac ako ja.... 🙂 .....ale ja som rada ze im chutiiii...... 😵

ba80
7. jan 2010

tak to nasa nie je, jej je dost, pred mesiacom mala 11 kg, neviem, kolko ma teraz... ona by zas kazdy den mohla jest prazenicu... pripadne nejaky ten parok... a miluje mandarinky... no a cestoviny, tie ma asi furt, uz som hotova, mne to pride take blbe, ze je furt dokola to iste... 😅

jurocko
7. jan 2010

ahojte my o taku hodinu sa ideme sankovat uz sa nevedia dockat dievcata...teraz mi ich sesterka bavi,pekne sa hraju v detskej tak mam cas pocitat....
my sme kojeny a stolicu mame aj 3 krat denne a tiez nie je husta taka stredna...včera mal kasovitu ale ja si tiez myslim ze su to zubky ten ocny mu ochvilu vyjde aspon si myslim....uz tak vyzera

terazka krasny album,mala je krasna

terezicka
7. jan 2010

Mandarinky nemá rada, praženicu celkom hej a párok? - to je mäsko tak to ujde. Ale nemôže byť príliš často. Mäso ešte ako tak zje, ale včera napr. nezjedla pečené kura so zem. kašou, ju riadne naplo z toho nechápem prečo...Hádam nie som až taká zlá kuchárka?!?!?! 😅
Estella v dobrom závidím, aj ja chcem mať pažravé dieťa 😀
My ideme o týždeň do poradne, som zvedavá koľko budeme vážiť, keď mala presne rok mala 9kg...