Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
10. jan 2010

baby PROSIM VAS ktore kupujete nejake znackove veci deckam, bud oblecenie alebo obuv, tka mi dajte prosim vas vediet kde..obchode, netova stranka..dakujem..

vejinka
10. jan 2010

http://spreadsheets.google.com/ccc?key=px3hiLOe...

kto chce ist treba sa zapisat!! neskor budeme riesit kde zatial len kto ide!!!

ka3n
10. jan 2010

veji....som sa zapisala!

ka3n
10. jan 2010

veji...budeme riesit KDE a KEDY!!!

evicka1
10. jan 2010

ahojte
tak doma zo skoly. kocky tolko plno vela snehuz co je v crke-paraaaaada. uz nech to dojde aj k nam...
ka3n: ako bolo na dovolenke?
pozeram ze riesite nejake stretko ? no vie sa aj kedy a kde? ci to len tak na slepo sa zapisat

rony253
10. jan 2010

jeeeeeeeeeeej ahojte, co sa tu chysta stretko, vsak tu vsetko citam a nejako som sa o stretku nedocitala. huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a predpokladate kedy asi???????????? tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, len nech sme vsetci zdravíííííííííííííííííííííííí

ka3n
10. jan 2010

evicka..na lyzovacke bolo uplne super...hned by som sla aj zajtra znovu .))

winona24
autor
10. jan 2010

ahojte....

ka3n ja kupujem väčšinou na MMB...

ka3n
10. jan 2010

winona, aj ja..ale teraz cakam na novu kolekciu..a v nedelu ideme asi do avionu pozriet..

kamilka12
10. jan 2010

ahojte,

prišla som trošku kuk..

Malý je v poslednom čase hrooozne neposedný a robí všetko napriek 😠 Aj dnes večer sme boli na návšteve a dobre že sa tam nehodil o zem len preto, lebo sme mu nechceli dovolit skákať po ich posteli (čo mu zakazujem aj doma)..no katastrofa, aké jedy ho chytajú. A strašne sa mu začalo NEpáčiť v kočíku...nevydrží ani 5 min., a tak naše prechádzky trvajú vždy len krátko 😒

luciankasebastianko
10. jan 2010

ahojte som sa zapísla 😀 maly sa dne pekne pytal cikať sme maly cely den suchu plienku 😀 tak som mu hned v tescu kupila na leto slipy 7 ks bude behať bez plienky 😀

bubinko83
11. jan 2010

baby už davate všetky deti na nočnik?

silwietta
11. jan 2010

bre ranko...
bubi ja davam uz asi tyzden kazde rano po zobudeni a vzdy sa vykaka a obcas aj vycika... ale inak pocas dna velmi nie

bubinko83
11. jan 2010

silvi fakt? To je super,že sa ti vykaka.A potom už nekaka vobec alebo počas dna do plienky?Ja som maleho davala ešte cez leto,ale jedoval sa a plakal tam tak som to vzdala.Ale budem musiet zase skusit.

kamilka12
11. jan 2010

ahojte

luci - to je super, že sa ti takto pekne pýta 😵 a ako ti to "naznačuje"? Mne sa malý pýta iba kakať...uteká k WC a ukazuje na dvere...ale keby sme na návšteve, neviem ako by mi to ukázal 😀 Kakáme iba raz za deň a vždy do nočníka...ale cikanie nehrozí 😒 Dokonca, ked som ho nechala behať holého, tak sa vycikal na zem a ani si to nevšimol...klľdne sa naháňal ďalej..ani nevedel, že niečo spravil..

Ja dnes idem k zubárovi a práve som raňajkovala cesnakovú pomazánku 😀 😀 😀 Som normálna? 😀

evitkamalicka
11. jan 2010

ahojte, my kakame len do nocnika uz takmer 2 mesiace a uz tam zaciname coraz castejsie aj cikat, takze velakrat mame rano aj cez den plienku uplne suchu

kamilka12
11. jan 2010

Mne Martin tiež do nočníka aj ciká, dávam ho tam vždy ked ho prebaľujem....ale vždy má aj v plienke nacikané...na jar by som ho chcela už odnaučiť od plienok..

evitkamalicka
11. jan 2010

ja sa chystam za taky mesiac dva ho uz nechavat cez den bez plienky

silwietta
11. jan 2010

bubi este mi potom kaka do plienky... to rano som si vystihala, ze vzdy ked som ho prebalila, tak do 10 minut sa pokakal... on strasne nerad kaka do pocikanej plienky... tak som ho zacala davat na nocnicek a zneme uspechy... ale cez den tam nechce byt, aj ked vidim ze asi bude tlacit a spytam sa ho ci kaka a ci dame dole plienocku, tak na vsetko mi povie hej, posedi tam 3 sekundy a uz krici ze dost, dam mu suchu plienku a do 15 minut sa pokaka...

silwietta
11. jan 2010

ale pytat sam to sa este nepyta

silwietta
11. jan 2010

inak som bola dnes u dokiho, Misko ma len nejaku virozu, pekne mu to samemu prechadza a teda mu ani nedal lieky, len posunieme poradnu trochu, aby potom ho to ockovanie neznicilo...

ka3n takze sa vidime coskoro 😉

silwietta
11. jan 2010

dnes sa m strasne nechce varit... ale musim nieco navarit aj na zajtra, lebo ani zajtra sa mi nebude chciet 😀

winona24
autor
11. jan 2010

ahojte babulky... 😉

ka3n
11. jan 2010

ahojte..tak ja som sa vratlia z TT, svokra mala maleho a ja som bola na UPSVaR, silvi v TT je to poschodie c. 3, dvere podla prveho pismenka v priezvisku a dali mi tam taku ziadost, vypisala som tam meno, adresu a meno dieta a podpisala a pytala ci som brala 6m. matersku a ci teraz pracujem, alebo som zivnostnícka..tak reku ze nic...a vo februari by nam mali prist penazky,l len rozhodnutie dojde este domov..

Maly mi spi, tak trosku odpocivam.

annie13
11. jan 2010

ahojte
Jaj stretko, aj ja by som sla, len ja uz budem mat ine starosti
akurat som prisla od Dr. babo v poriadku, len je priecne hlavicku ma pri mojom pravom boku, za to mi je tak blbe, tie tlaky, musi sa otocit
o 2 tyzdne ma objednali na kontrolu na prietoky, od 8.2 na matersku, pohlavie nebolo vidiet snad plati ten minuly verdikt ze baba
Branko mal strasnu noc, celu prereval neviem co sa deje, venoval sa mu MM ja som zvracala 😒
v stredu ideme do poradne aj to velke ockovanie
povedzte mi co ma caka ako prebiehala poradna v 16 m

luciankasebastianko
11. jan 2010

ahojte mne maly povie ,že cííííííííííííííííííííí aj ked chce kakať 😅 dnes bol u svokry a prišiel docikany ona ho nedála na nočník a ked bola ona na WC maly jej hovoríl cííííííííííííííííí a ona si myslela že to zato že ona cííííííííííííí 🙄 chuda a on to teraz tak dlho držííííííííííííí ale ked sa nedá už pustí 😒

vejinka
11. jan 2010

annie ani ta nebduem strasit...ked Branko teraz zle spava tak potom uz ani nehovorim 😔 priprav sa na horucky nakup si zasoby sirupov pre maleho aby si mala doma hlavne nurofen cipky a panadol sirup aby si ich v pripade potreby striedala..no a to ti teda vobec nezavidim ze este stale vracias...uff ako ta tak citam radsej nexcem byt tehotna lebo keby som mala prezit este raz to co pri malom tak asi exnem 😔 no ale clovek zabudol a tak to byva... 😅
v poradni budu malaho vazit merat ockovat pozerat kolko ma zubov..

ozaj baby vedeli ste ze musime ist kazda s nasim drobcom k zubarovi po prvom roku???? uzakonili to v parlamente a je to hotova vec takze rychlo si hladajte zubara pre drobca ak tento rok nepojde z nejakeho dovodu buduci si bude platit vsetko aj preventivku...o zakrokoch ani nehovorim..inak by ma dost zaujimalo ako xcu rcnemu decku otvorit pusu ..moj ma zryzie ako besny ked mu cistim zubky...no ale musime...kto nepojde ma smolu a hlavne asi vela zbytocnych penazi...baby nezabudniteeeeeeeeeeeee!!!

evitkamalicka
11. jan 2010

tak sme prave dosli z ockovania, maly ani nepipol, bol velmi statocny a vazime 10750g

bubinko83
11. jan 2010

veji tie detičky až tak nelutujem čo pojdu ktomu zubarovy,skor by ma zaujmalo aky zubar sa na to odhodla.Asi nejaky "bezprsty" 😀 Ja som kadernička a tie maličke deti sa nevedeli nepohnut asi 3 sekundy,vždy som sa bala či nezastrihnem niekde do ucha.No uvidime ako to bude stymy zubarmi.Ale ak to niekto začne robit ,klobuk dolu.Odo mna si zasluži medailu 😀

silvi,to bolo dobre ,že musim navarit dnes,nech mam aj na zajtra,lebo zajtra sa mi tiež nebude chciet. 😉

rony253
11. jan 2010

ahojte, Sara mi zaspala v kociari, lepsie povedane som ju tam uspala, myslela som si ze len kratko schrupne a som ju ani do detskej neniesla a on spi v tom kociari uz 2 hodiny a to bez nejakych tabletiek, uz som jej dnes ten Trifed nedala, lebo nadcha je uz asi prec, len na noc jej este dam. U neodsavame a kychat uz prestala. Idem dat varit chytro zemiacky a spenat a da si trosku a pojdeme von na sane.
Inak som vcera dala foto a videjko na fb, ale uz ste asi videli 😀
papa