Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
21. jan 2010

ahojte no pekne sa to tu ani nehlo 😒 win super 😀

luciankasebastianko
21. jan 2010

anni skus dávať vela šošovice a strukovín majú vela železa 😉

evicka1
21. jan 2010

wion: diky. to bolo maximalne vycerpavajucce. ono to je nejaky "gadzi" bal, v dedine co ma tak 1000 ludi aj s navstevami. pozvanku som nevidela pozval ma kamarat. tak snad tam nebudu ako v opere 😀
estell: parada ze to tak skvele dopadlo... vidis to super. mam radost

morca3
21. jan 2010

ahojte maminky septembrovych babatiek aj moja katarina sa narodila 7.9.2008 teraz nas morduju zubky ale dufam ze už coskoro vyjdu a bude pokojnejsia

evicka1
21. jan 2010

no dnes ucast mizerna... 😖
morca: vitaj

annie13
22. jan 2010

No tak vcerajsia ucast fakt nizka
morca3 vitaj medzi nami dievcatami 😀
nasa noc hroza dnes je 9 den od ockovania v noci mal 39,5 dala som nurofen sirup, je uplne iny, ako vymeneny, nervozny, stvara take veci ze si neviem s nim radi
ake ste este mali priznaky po tom ockovani, von nemozeme ze, teraz teplotu nema, kolko to potrva, do kolko teploty sa nemam strachovat???????????

annie13
22. jan 2010

baby ako sa este nadava tomu skate za kočík pre staršieho súrodenca, chcem to pokukať po inzerátoch
viem ze SKATA, BOARD, SKEJT

rony253
22. jan 2010

ahojteeeeeeeeeeeeeeee, tak sme vcera vecer preniesli komplet pocitac do obývacky, lebo mama ho mala v spalni a ked tam Sara spala nemohla som ho mat zapnutý lebo hucal.
tak uz tu budem aj vecer
neviem co ste riesili a citat asi nebudem lebo je toho veeeeeeeeeeeeeeeeeela ☹
Morca3 Vitaj.

evicka1
22. jan 2010

ahojte
anni: no s tym ti nepomozem viem ze len skejt 😅
ronny ako je doma?

rony253
22. jan 2010

fajne, sme chore ☹ Sara mala soplik a ma este sem tam, lebo jej vysla dalsia stolicka teda spicka to stolicky, takze mame uz 3 a stvrta uz pride o chvilu, ale nehnackuje neteplotuje len soplik je tu a sem tam si zkasle ked jej zetecie, davam jej zelený Trifed, bola som tu s nou aj u dokiny na popocuvanie, ale je v poriadku, co uz tie zuby nestastne. nechce si davat ani odsat len sem tam si odsaje sama inak bojujeme. Ja sa neviem uz dlhy cas dostat z choroby von, stale sa mi vracia aj teray berem atb na tie prieduky vraj moja priedusnica este neni ok. pichalo ma pod rebrom a uzberem 5 den ATB a este ma stale pooblieva, sem ta, zakaslem no hotový lazaret. Ja uz fakt neviem mne nic nepomaha. 😠 uz som asi odolna na vsetký ATB.
Sara spinka, podarilo sa mi ostrihat v spanku jej nechty na nohach, lebo mame s tým problem, ruky mi nehca si pekne ostrihat ale nohy horooooooooooooooooooor.
Pijeme lucku cajik feniklovy, ziadne dzusy, moj detsky lekar povedal, ze dzusz len zatazuju zaludok a ona ani nechce tak pijeme vodu aj z flasy lucky riadne. 😀 jak pivo

johnie
22. jan 2010

ahojte
morca vitaj tak uz sme tu tri co mame deticky narodene 7.9.2008, pridaj si v nastaveniach do profilu dieta a ak mas tak nejaku fotku ;)
aj my soplotime a kasleme... 😒

vejinka
22. jan 2010

ahojte baby anicka skus toto: http://www.mimibazar.sk/nove_fotografie.php

natasa8
22. jan 2010

ahojte... 🙂
morca vitaj, aj ja mam katku 😉

my tiez soplime, uz od pondelka, nastastie nekasleme - klop, klop. Ja striekam len vincentku do nosa a davam sinupret, lebo ma huste sople, aby sme ich nejak dostali von.
Rony... booooooozinku, vet ty si naozaj stale na atb. Drzim palce, aby si sa cim skor vyliecila 😉

anicka.. my sme mali len 10ty den zvysenu teplotu, mala bola uplne v pohode, preslo to same, ani sme nemuseli dat nic na zrazanie .....

nam sa zase zhorsilo jedenie, uz zacinam byt zufala, fakt ma to nevavi prehovarat ju 10 minut na kazdu lyzicku ☹

vejinka
22. jan 2010

tak by s papanim nemame problem vcera sme prvy rat skusili zarobit vecer do sunaru aj kasu sunarku dobru noc...ale muzicek asi pri odmerke zaspal a nasypal tam dost vela a cez cumel to neslo...takze to putovalo do pohara a maly to bezproblemov vypil a do desiatich minut spinkal 😉

natasa8
22. jan 2010

vejinka.. ale sunarka na dobru noc sa zaraba len do vody - nie? Teda ta co ja mam doma v sebe uz UM ma ...

vejinka
22. jan 2010

a som rada ze pekne pije z pohara uz uplne sam..ani nekycka..len bol vcera taky prekvapeny co tam je kedze doteraz pil len caj a vodu z pohara 😅 tak najprv omocil pery olizol..a potom pil 😀

martinna78
22. jan 2010

ahojte
Anicka aj Maximko mal na 9-ty den teplotku,ale len zvysenu 37,5 ale bol placlivy a este nam idu aj stolicky, este aj v nedelu mal takisto,takze 2 dni ale preslo pekne, ani som nezrazala sirupom,lebo nebola vysoka, ale cez den nemal len vecer sa mu zvysila. ale este tento tyzden bol taky mrzuty, ale idu stolicky,uplne to ma zdurene,tak prvy krat je taky placlivejsi pri zubkoch,len sa z nicoho nic rozplace a krici mamina...mamina Ale jest mu chuti,takze pohoda, to tak navecer ho chyti trochu ten plac

tu sunarku vecerame aj my krupica-med tu ma najradsej, pekne z tanierika spapa 🙂
Dnes ideme na vikend do Nizkych Tatier, tak sa velmi tesim, manzel tam ma nieco pracovne,tak nas berie, este sme nikde neboli co mame maleho tak prvy vylet, tesim sa, len do tej zimy sa mi moc nechce

a pripojim vam jedno videjko ako Maximko pocita do 10

martinna78
22. jan 2010

tak takto pocitame 😉

https://www.youtube.com/watch?v=sqn8ScNVT4g

😵 😵 😵 😵

vejinka
22. jan 2010

natasa sunarka sa zaraba bud do vody alebo mlieka je jedno do akeho ci kravskeho alebo UM 😉

annie13
22. jan 2010

Branik ma aj teraz 40 nieje to vela

annie13
22. jan 2010

Veji to mi nic neotvorilo

morca3
22. jan 2010

dobry večer mamimky dakujem za privitanie dnes som nemala cas sem nazrieť okrem malej mam ešte 7 ročneho syna je prvak tak si to vietw predstaviť chvala panu ze zajtra je vikend a vy maminky ako sa mi mate drobci už buvaju ?

goga03
22. jan 2010

ahojte,

maximko nema chybu 🙂 uplna hviezda 🙂 a vyzera tak na 2 - 2,5 roka.

annie 40-tka teplota ? to je teda fakt vela a nezaberaju brankovi sirupy na teplotu? skus aj vlaznu sprchu a ked nie, tak by som isla na pohotovost, lebo pri takej vysokej teplote su rizikove tie febrilne krce.
tak nech brankovi skoro polepsi. oliver nastastie ziadne rekacie nemal

evicka1
22. jan 2010

annie: no 40 tka uz je dost. daj mu ditiaden-ci nejak ta sa to pise. aby nedostalo telicko sok z takej teploty... my sme boli aj v nemocnici no on mal dva dni po sebe a dr ma sprdla, ze to mas zrazat zabalami a tie tabletky k tmu
aky ste mali den?
malicky velky chlap uz buva tak som rada. relax 😉

morca3
22. jan 2010

annie 13 ešte raz dakujem za privitanie tak bedetemat parik super aj ja som chcela dat malej meno viktoria znamena to víťazsvo ale napokon som si to aj tak rozmyslela a je katarína ako to zvladaš ? si vysoko tehotna a maš v podstate male babo? medzi mojimi je rozdiel skoro 6 rokov skôr som nechcela ani za nič maly bol strašne plane dieťa

luciankasebastianko
22. jan 2010

ahojte vitaj morca aj moj je 7.9 😀 marodkom rychle uzdravenie 😉 my sme zdravučky ale mrchaví 😅

johnie
22. jan 2010

ked vidim maximka tak mam normalne komplexy ze sofi tak nevie... je geniaaaaalnyyy 😉

timotej
22. jan 2010

maxík je geniálny teda super ako si to dokázala?

annie13
23. jan 2010

ahojte
no v noci to bolo tiez nad 39, uplne horel, boli sme vcera u doktora, ze je to len reakcia, davala som sirup, cipky, obklady, nespala som nic, co som sa o neho bala, uplne popalil ked som sa ho dotkla, teraz je uz dore aj je veselsi, beha s telefonom
morca3 no parik, dufam lebo Dr na poslednom sone dakosi spekuloval, aby nakoniec neboli chlapi ale dufam ze bude dievca a ze presvedcim muza na Viktorku zatial sa mi to nepodarilo 😒 ved prave vysoko a cim blizsie to je tym sa toho viac bojm, vo februari by sme sa chceli prestahovat, cize bude mat tam roboty so zariadenim a tak, v marci porod takze mi treba vsetko poprat pozehlit pochystat si na prichod baba, ked sa narodil Branko byvali sme u nasich pomohla mi mama, teraz sama a s 2 detmi + a v aprili sa svagor zeni, nikomu nic nepovedali, bolo ticho tak sme mysleli ze to zrusili a vcera prisli s tym ze maju termin 24,4 aj miestnost uz aj kostol vsetko
ja tam budem moct ist maximalne na 2 hodky co s mesacnym babom, aj Brankom bude musiet ostat so mnou Janko bude organizator torty, stoly auto a tak nechcu firmu nemaju euraciky tak tak

co idete varit?
maxik je svetovy

annie13
23. jan 2010

Martinka ved to je fakt uzasne, Maxik je az o 20 dni od nas mladsi cca skoro 3 tyzdne a je velmi sikovny, no krasne rozprava, normalne som ostala v soku
my tak maximalne MAMA DAJ NA TARKA(starka)
ale pocitat, syncek, pupacik 😅 no fakt svetove!!!!!!!!!!!!!!!!

este niekto tak super rozpravate? a vraj chlapci su pomalsi ha