Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
16. feb 2010

chcela som s quelle ale to zrusili maju uz len vypredaj super ceny ale na rohovu uz nie a v inom z tychto katalagov som nenasla 😒

annie13
16. feb 2010

z quelle 😀

ka3n
16. feb 2010

ahojte..miriam, prosim ta kde ste sa to boli kupat.alebo mi daj link .dakujem.

kacatko
16. feb 2010

annie ja mám taký elastický poťah z katalógu OTTO, sice nemám rohovú ale myslím si že aj na takú by mali

estella
16. feb 2010

ahojte..tak po dlhsej odmlke som tu opat.... 🙂

a vidim tu aj nejaku novu mamicku...kacatko...ahooj 😉

my sme mali dnes navstevu kamilku s Martinkom...mali by ste chodit castejsie tak super rychlo nam presiel den......Maxim ten bol taky utahany ze hned zalomil a pri tom vyzeral ze ani spat sa mu nechce... 😵

estella
16. feb 2010

ka3n ti maniacka co zasa chces kupovat.... 😀 😀

ka3n
16. feb 2010

estella..kupat, nie kupovat !!!! 🙂)

miriam24
16. feb 2010

katka .. boli sme v Hornych Salibach .. ono vlastne Diakovske kupalisko a to kupalisko Horne Saliby su rozdelene len plotom .. to bol volakedy jeden areal .. tu je link .. http://www.kupaliskohs.sk/ .. vstup pred 15.00 je 5,50 E na osobu na 4 hodiny .. po 15.00 je to uz 6,50 .. hovorim pacilo sa nam len tie satne maju trochu zle vymyslene 😒 ale ked pojdete tato mama a maly tak sa to da ale kebyze mam ist s takym malym sama tak neviem 😕

kacatko
16. feb 2010

ahoj estella dakujem za privitanie 😉

kamilka12
16. feb 2010

ahojte,

estell - aj martin zaspal hneď ako sme prišli domov 😉

Jeej Horné Saliby...tam som chodievala s kamoškami ešte pred tehu...je tam super, hlavne sauny, masáže a bazény sme využívali...aj tu je o nich stránka..je to tam bližšie z vnútra.. http://www.thermaltour.sk/bazeny.htm

miriam24
16. feb 2010

ja sa tam chystam aj na masaz .. kedze moj chrbat je ko .. sedave zamestnanie + Martin daju mojmu chrbatiku zabrat

annie13
16. feb 2010

no nezabili ste ju
tak svokra ma zase po autobuse ohovarala, vraj jej synovia taki dobri, dobre vychovani, ona veriaca zena a Boh ju takto potrestal takymi zlymi nevestami ako dostala ona
co ma zase za problem, vcera mi trikrat volala ,bola som na vysetreni na ARE kvoli CR a ja vyletim vonku a budem telefonovat co ona potrebuje
a co spravila buduca svagrina ze uz aj ona je svina tak to neviem ale na jednej strane to tesi ze uz nie som sama 😀

felixko
16. feb 2010

winona ja by som dala malej asi len polievku bez hríbov, hríby sú všeobecne ťažšie stráviteľné aj pre dospelých.

baby, šľak ma trafí, zajtra som sa chystala gynekologičke na preventívnu a vyšetrenie, lebo odkedy som dokojila, nejako mi hapruje menzes, aj 10 pred ms špiním, asi hormóny a práve som sa v správach dozvedela, že topoľčianska nemocnica je v krízovom režime a ani labáky nefungujú.

miriam24
16. feb 2010

ach jaj .. vecna tema svokra .. boze baby ja vam vobec nezavidim ale tie zeny asi nikdy nebudu spokojne 😖 ... ved im sa to raz vrati

winona24
autor
16. feb 2010

felixko tie šampiňóny som zmixovala....to bola krémová polievka...aj tak jej veľa nezjedla..... 😔

euffra
16. feb 2010

caute baby,
prave pisem tu ziadost o zvysenie prispeku, staci tam napisat ziadam o zvysenie rp podla zakona od 1.1.2010 alebo ste tam pisali aj nieco viac? diky

winona24
autor
16. feb 2010

eufra ty si z petržalky však??? tak tam majú tlačivo.....či to ideš posielať poštou???

winona24
autor
16. feb 2010

ja som napísala takto

Vec : Žiadosť o prehodnotenie výplaty rodičovského príspevku

Žiadam Vás o prehodnotenie výplaty rodičovského príspevku na Natáliu

Ivaničovú nar.14.09.2008 od 01.01.2010 z dôvodu novelizácie zákona

o rodičovskom príspevku.

...........................Chceli tam aj rodné číslo..........................................

vejinka
16. feb 2010

ahojte u mna nechceli rodne cislo len meno a datum narodenia

vejinka
16. feb 2010

annie mne sa paci filomena zaclonka 😉

luciankasebastianko
16. feb 2010

ahojte už sme doma win muž bol na matroš ja v auparku 😉 hladala som tie šampiony aj v tej tabulke o príkrmoch od euffri ale nenašla som a na nete píšu že neodporúčajú ja som dala malému polievočku s melencami a šampionmi sa išiel zadrhnúť 😀 podla mna šampiony niesu takú ťažké a zle strávitelné ako ostatné hríby 😕

jurocko
16. feb 2010

ahojte ja som doumyvala podlahu aj riad..a idem sa najest..ja som davala sampiony a strasne mu to chutilo..super a ja robim ze naplnim sampiony dam tam niva syr..sunku a obalim to v trojobale a upeciem to..super len sa oblizujeme 😝
pekny vecer..paaaaaaaaaaa

rony253
16. feb 2010

Ahojteeeeeeeeeeeee, vidom luci ze mas po ruke nejaku tabulku o zacati papania, prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim potrebujem taku tabulku pre sesterku, ak neajke mate poslite mi dievky.... dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem idem zehlit asi... 😀

felixko
17. feb 2010

ahojte,
annie ach tie svokry 😠 , moja je u nás každý druhý deň, chodí k zubárovi trhať zuby, lebo si ide dávať protézu, takže každé ráno nás nájde ešte na posteli, pozrie sa na nás s tými krvavými zubami a vykecáva sa aj 2 hodiny ako jej to zubárka trhala, potom ukazuje...škoda hovoriť, veľmi príjemné. mne sa až žalúdok dvíha. dnes máme deň voľna. zajtra je tu zas.

baby, ak máte čas a chuť si zacvičiť, pozrite si túto stránku: www.hejbejse.tv

evitkamalicka
17. feb 2010

ahoj maminy

winona24
autor
17. feb 2010

ahojte...

felixko no super......poteší svokra..... 😀 😀

miriam24
17. feb 2010

cafte ... felixko mne zas babka takto vola lebo jej trhaju zuby .. prave pred chvilkou som s nou dovolala lebo zistila ze jej vytrhala aj dobre zuby nie len tie zle 😅 a cela je z toho nestastna .. ale tak som ju aspon utesila ze bude mat hollywoodsky usmev 😀 ked bude mat novu protezu

baby dnes idem skusit tento kolacik .. vyzera jednoducho a podla toho ako sa tvarili v telerane na markize ked ho kostovali tak je asi aj dost dobry .. no uvidim

Rafaelo rezy

Potrebujeme:
2 vajcia
1 hrnček práškového cukru
1/2 hrnčeka oleja
1 hrnček mlieka
2 hrnčeky polohrubej múky
1 prášok do pečiva
1 hrnček strúhaného kokosu
práškový cukor
1 šľahačkovú smotanu

Postup:
Vymiešame vajíčka s cukrom, pridáme múku, prášok do pečiva, olej, mlieko a vymiešame cesto. Vylejeme na menší plech a posypeme kokosovou múčkou zmiešanou s práškovým cukrom. Pečieme pri 170 stupňoch asi 30 minút, kým kokos nezružovie. Pozor, aby nezhnedol príliš - potom zhorkne. Hneď, ako koláč vyberieme z rúry, ešte horúci ho polejeme šľahačkou. Trochu to zasyčí, rezy šľahačku krásne nasiaknu. Necháme vychladnúť a potom vykrajujeme ľubovoľné tvary formičkami. Rezy sú šťavnaté.

annie13
17. feb 2010

miriam napis potom ako sa vydaril
aj ja chcem neico cez vikend tak skusim toto
slahackova smotana to sa mysli ta v kelimku ako jogurt ze?

miriam24
17. feb 2010

anie .. hej taku .. 🙂 ja som to pozerala v piatkovom telerane a vyzeralo to chutne .. len som si nepamatala recept tak som to teraz hladala na strankach markizy .. tak uvidim ako sa podari

ollako
17. feb 2010

Ahojte... my sme dnes boli u kardiologa na EKG a maly.. na podiv.. ani moc neplakal, len tak mrncal 😅 ...za rok mame ist na kontrolu znova. inak vsetko OK.
veji no co kedy ides na dalsie sono??

rozhodli sme sa s muzom, ze na jesen sa zacneme aj my snazit o druhe babatko, hned ako sa nastahujeme do noveho domceka 😵 ...tak rada by som to stihla tak aby som porodila, kym bude mat drobec tri roky, aby som dostavala znova matersku z ČR , a nie tuto almuznu 😝 ...
..jaj boli ma hlava, to vzdy ked pridem z mesta, najradsej by som isla spinkat...ale idem umyt kupelnu a dlazky 🙄