Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
24. feb 2010

aj mne to dnes prislo z tesca na plienky aj hipp napoj a 8 eur na cherokee handry pri nakupe nad 20
kami aj ja som dnes bola v zdravotnicky, pytala som si do tenisiek 24iek a dala mi vlozky ortopedicke PPN č. 15 multiform protetika je to take strakabarkave
zaujmave ze do 22ky ide tak ako do 24ky?

kamilka12
24. feb 2010

annie a ako si pasujú tie vložky do topánok č. 24? lebo mne tam pasujú presne..síce išli tam ťažko, ale sú presne na ne.. 😨 ... tiež také strakaté..Protetika

ka3n
24. feb 2010

boze tak ja som teraz uplny magor 🙂) takze vlozky PPV č. °15 diu aj do 22 aj 24 :(((

no ked kupime botasky potom kupim aj vlozky.

terezicka
24. feb 2010

Annie dík za ten registr. formulár pozriem si to

annie13
24. feb 2010

pasuje to tam normalne to ma aj v predu aj vzadu, tak neviem, ono tych 15 cm je celkova dlzka odzadu po palcek a to je u 24ky 15 cm

ka3n
24. feb 2010

annie, tak teraz som este väčší magor (prepacte za vyraz) ale co som tu dala link na tie kozene, tak som pisala, ze mi dnes prisli a je to c. 23 a merala som vnutro, vytiahla som vlozku a rovnych 15cm.

kamilka12
24. feb 2010

a tu tie vložky č. 15 predávajú do topánok č. 25 😕

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7457741&tab=6

claudinka
24. feb 2010

kamil my tiez bez dudla nezaspime.. inak ho uz vobec nenosi, iba teraz, ako mu idu tie zubky, si ho sam od seba vypyta..

silvi buduci week? dame si vediet 😉

ka3n
24. feb 2010

tak to je super, objavili sme natahovacie multifunkčné vložky 🙂)

annie13
24. feb 2010

no tak to je fakt divne
ale my sme kupili v deichmane 24ky nike tenisky su mu trosku vacsie a ked zmeriam tu vlozku tak odzadu po koniec palceka je to 15,2 cm

ka3n
24. feb 2010

annie :(( to vazne, ved ja som merala v deichmanne tenisky nike take modre chceme velkost 23 mala 15cm :((((( boozinku 🙂

zabavka
24. feb 2010

ahoj annie.Prosím ťa a to si sa len zaregistrovala a potom ti začali chodiť tie zlavy, nič viac si nespravila 🙂 ?

felixko
24. feb 2010

eweny ja som len preto písala, že opatrne s tými kvapkami, keď ich nemáš doporučené lekárkou. sama by som sa neodvážila dávať tak často dieťaťu také kvapky, Fenistil dosť znižuje reakcie a uspáva. nám kožná dala ten Fenistil gelik, keď mala Ninka 2 mesiace a celá sa vysypala.

terezicka aj moja mama je taká, že Ninke napchá sladkosti a pritom vie, že o chvíľu pôjde obedovať. včera ma tiež naštvala, lebo vie, že Ninka má pokazený žalúdok a pchala jej vajcový chleba /vysmážaný na oleji/. som jej povedala, že jej malú donesiem, keď bude mať kŕče v žalúdku 😒

annie13
24. feb 2010

len a odvtedy mi to chodi take ako pohladnica vzdy su tam nalepky 50,30,20 a 10 % a da sa to nalepit na akykolvek tovar
nic viac
neviem ka3n zalezi od strihu ale tieto maju tak a sedia mu dobre akurat mi vojde prst dozadu

felixko
24. feb 2010
buksy
24. feb 2010

ahojte...
ja dnes budem robit toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=23669

adamss
24. feb 2010

ahojte... ako sa mate?
som tu dlllllho nebola, tak idem pocitat nieco dozadu, aby som bola v obraze
ja doma toho vela nestiham... viete ako to je... Misko nie je velmi rad, ked som za pc... teraz prichadza cas podavania priznani, tak ked mozem makam...
dnes v noci Misko nespal velmi dobre, tak to dospaval rano... zobudil sa o 9,30 a samozrejme, ze mal posunuty obedny spanok a teraz este stale spinka, ale o chvilku ho musim zobudit, lebo kto ho vecer uspi?... nebude to velka slava... asi ho necham unavit sa vo vani...
tak ja idem citat

rony253
24. feb 2010

no halooooooooooooooooo, kde ste? Vsak nie je nedela 😀

luciankasebastianko
24. feb 2010

ahojte dnes sme si krásne zaplávali odpávali sme svoju hodinu a na dalšiu prišlo len jedno babo tak sme plávali ešte aj tu druhú 😝 potom očkovanie a maly zaspal pred 12 a zobudil sa až o 14.15 osobny rekord 😀
a u dr. ani neplakal chlápik maly mamin 😀

luciankasebastianko
24. feb 2010

baby mne nič s tesca neprišlo a to kartičku mám 😲

ka3n
24. feb 2010

ani mne nic neprislo a karticku mam..takze keby prislo sa len potesim 🙂)

annie13
25. feb 2010

ahojte, ka3n, lucianka zalezi kolko mate nazbieranych bodov, na kazdom blocku je na konci sucet bodov ak mate malo bodov tak kupony nezasielaju, raz za 3 mesiace je tusim toto zuctovanie
vcera prisiel bratranec MM z Ciech tak doniesli brankovi krasny chicco domcek vkladacku aj s klucmi, uz o siestej sa s tym chcel hrat, detsky riadik s Bambim a mencestraciky, bielu kosielku a vesticku no velmi pekne, normalne ma prekvapili
ten domcek bol iste drahy je to peknucka hracka
co dnes varit?

winona24
autor
25. feb 2010

dobré rááááánko......zase hokejové....... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

rony253
25. feb 2010

dobre ranko, tak moje dieta spapalo prave jablcko s pomarancom popucene samozrejme lebo inak vsetko pluje a praska prave cestovinove maslicky ako chipsy 😀
tak super hokej sme vyhrali, nech to chlapci dotiahnu do spravneho konca. Ja som zachripla ale dnes je uz lepsie ale idu mi hlieny aj z nosa a aj ked kaslem hrozne so mnou, idem dnes k doktorke nech ma popocuva, este sme na slovensku. 😉 🙂

rony253
25. feb 2010

neviem ani ja co dnes uvarit, asi len urobim rascovu zaprazenu polievku s vajickom do toho jej dam kocky chlebika opeceneho a hotovo druhe jedlo bude mat ani neviem co. nejake mäsko ale s cim neviem 😀

claudinka
25. feb 2010

babyyy nic sa mi nechce.. maly od utorka pokaslieva, tak sme radsej doma.. zajtra pojdeme dokyne, ak to neprejde.. nic ine mu neni, len tak skaredo sucho a drhnuco zakasle, az ho napina..

felixko
25. feb 2010

ahojte,
baby, mňa dnes tak vytočila svokra, hneď ráno /ešte sme boli na posteliach/ neohlásene prišla od zubárky s krvavou hubou 🙄 . s mužom sa hneď začala dohadovať, kedy zajtra pôjdu premerať byt /kvôli obkladom, dlažbám, kuchyni/, ktorý sme kúpili /zajtra nám ho totiž sprístupnia predávajúci/. Ja som sa ohlásila, že hádam pôjdem aj ja, veď byt sme kúpili my s manželom a nie ona. A ona na to? a kde dáš malú? Tak som povedala, že keď aj malá pôjde s nami, ale ja tam chcem byť a chcem ten byt vidieť, lebo sme ho videli len raz, keď sme si ho zajednávali a to bolo 1.12. zas sa do všetkého stará. môj muž potom odišiel do roboty a pri odchode hovorí mamičke, že teda on zostane s malou doma a nech idem ja so svokrou. ten môj muž je taký mamičkin kuťko, že mamičke musí vo všetkom vyhovieť, čo povie ona, len to sa robí. bože, on sa jej tak bojí, že vždy musí byť po jej pravde.

felixko
25. feb 2010

buksy, ten recept, čo si hodila, som dávno robila, je to na spôsob kačice, pochúťka. ja som k tomu dokúpila aj kačacie pečienky

felixko
25. feb 2010

ozaj, ešte jedna otázka, dávate deťom na von aj fusaky teraz keď sa oteplilo?

silwietta
25. feb 2010

ahojte

felixko ja uz fusak nedavam uz asi tyzden, vcera ked bol maly v kociari bol len dekou zakryty a po ceste naspat uz ani nechcel sediet, len pobehoval a bol az skoro spoteny, takze dnes mu uz ani nedam vetrovku ale vestu a teply svetrik...