Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
14. máj 2009

ahojte, ja som sa osprsila, este som pozrela druhy diel jedneho filmu a chystam sa k tej mojej malej kukucke hajat. Babuci, aj my sme pribrali na Slov malo len 150 gr za 3 týždne a teraz ked som s nou bola ked bola chora, tak pribrala za 9 dni 200 gr. tu v rakusku uz jedla jak rychlik, ale doktor povedal, ze to je aj tak o.k. ked pribrala na slov malo, leba mala zmenu prostredia a vraj vtedy deti moc nepriberaju, a vy ste tiez cestovali hore dolu Mnichov a Slovnesko, takze maly mal tiez zmenu prostredia, deti to viac vnimaju ako my dospely, tak aj to moze byt pricina, ze menej pribral.
Perlab, nie neoslavujeme nic, len som bola hladna ako vlk, tak som varila dobrotky.Mam este aj zajtra na obed, tak nemusim varit.

rony253
14. máj 2009

babu preco ta chyta stres? ja neberem ziadnu antikoncepciu a som nikdy v mojom zivote nebrala, vlastne ani nemozem. Raz som chcela a robili mi krv a povedala,ze radsej nech neberiem,ze pre moj organizmus to nie je vyhovujuce a to som este aj fajcila jak duha. teraz cigarety ani vidiet nemozem?
Fajcil tu niekedy volakto z Vas???????????????????????????,

rony253
14. máj 2009

asi tu uz nie ste, tak Vam prajem dobru nocku, idem ten pocitac vypinat. papa

kamilka12
15. máj 2009

Ahojte maminky,

dnes so mnou malý pekne vybabral..prespal síce celú noc, zobudil sa o 5.10 a potom už nie a nie zaspať...no a zaspal teraz o 6.45, keď mne sa už nechce 😠 ..a tak tu už straším, vypijem kávu a idem rýchlo upratovať kým spí

silwietta
15. máj 2009

dobre ranko sa praje 😀
hadam dnes je posledny uprsany den, podla predpovede ano...

silwietta
15. máj 2009

Sofinkam prajem vsetko naj k meninkam 😉

ollako
15. máj 2009

ahojte, tak my sme mali zase noc 🙄 ...no ale uz to neriesim,maly ma sopliky, idu mu zuby, tak necudo...
dne mi pride manzel domov, taaak sa tesim, len aj on je chory, a kedze prsi, tak na nasom domceku sa asi nic moc nezmeni, ale co uz aspon si oddychne

johnie
15. máj 2009

ranko kocky...

johnie
15. máj 2009

idem dat rychlo lujze zrat 😀
dnes musim behnut na uspvar lebo som ukoncila matersku a teta co tam robi mi tam hodila zly datum, tak to musime ist prepisat a podpisat... nooo ale kukam ze afto nemam doma, pockam na mamu pojdeme spolu

claudinka
15. máj 2009

skreci aj my sme kupili 19-ku sandalky a su mu akurat, ked sa postavi.. trosku volneho miesta tam musi byt pre pohyb..

inak bre ranko..
euroviziu asi budem musiet dokukat, som na tych nasich zvedava..aj paneliak.. maly vcera zaspal okolo pol osmej, nevydrzal do osmej, ale sak nevadi.. mno a rano sme vstali o pol osmej, v noci veeelakrat hore.. ale to uz neriesim 😀

claudinka
15. máj 2009

akurat citam, ze sme nepostupili, ze? ach jaj skoda 😒

jurocko
15. máj 2009

ahoooooojte,bre ranko..len som vas prisla pozdravit,ako sa mate?mi ideme do domceka..tak sa tesim...normalne mi tam super spinka Tobiasko vcera trikrat spinkal--raz hodinu,druhykrat dve hodiny a tretikrat dveh hodiny no uzastne...taka som rada..kopec som si toho porobila..večer zaspal o deviatej a spinkal celu noc..takže super
zuby sa nam tlacia ale este ich nevidno..

jurocko
15. máj 2009

no dobre utekam,maly chce cicu tak idem..pekny den vam zelam..u nas vyzera pekne tak sa tesim 😀

claudinka
15. máj 2009

jurocko aj tebe pekny dnik 😉 u nas to zase vyzera na dazdivy dnik 😒

winona24
autor
15. máj 2009

my máme sople...mňa porazí...

ahojte baby..pekný deň

momoyka
15. máj 2009

ahojte, pekny dnicek...

my sme mali vecer a celu noc teplotku, neviem ci ist k lekarke ci nie, mala tak do 38,5 v podpazusi, a sa mi zda trochu zachripnuta..

euffra
15. máj 2009

ahojte babulky,

poradte, kedy mam malej zaradit kasu?
jej rezim:
vstava o 5 az 5:30 papa mliecko
o 8mej mliecko a zaspi
o pol 11 mliecko a spi
o pol 14 zelenina a mliecko
o 16 mliecko a spi
o 19 tej kupanie, mliecko a spi
kedy dat vecer kasu? pre kupanim alebo po kupani? ona je uz po kupani strasne hladna a bojim sa ze by uz lyzickou nechcela papat ale zase pred kupanim by jej mohlo zatazit velmi brusko. ci mam davat po kupani kasu a potom dokojit a ona si zvykne?
ci davat kasu aj v iny cas dna?

euffra
15. máj 2009

momo a ma stale este taku teplotu aj teraz alebo to bolo len v noci? ak to kleslo tak podla mna este netreba, ak kojis tak ju casto prikladaj, nech ma tekutiny a je to ten najlepsi liek, nech jej telo nastartuje obranne latky same, nezrazaj teplotu. ak bute teplota vysoka aj cez den alebo zacne chrcat tak chod, nech ju pre istotu pozrie a popocuva

silwietta
15. máj 2009

euffra, ja davam kasu asi tak hodinku pred kupanim, lebo ked som davala neskor, tak sa zvykol pogrckat...ci uz pri kupani alebo potom neskor, ked sa najedol mliecka...

inak Miskovi kase celkom chutia, ale odkedy som mu tam zacala pridavat troska vyzivy ide sa za nimi zblaznit... predtym zjedol takych 40 ml a vcera uz 80 a este pytal 😵 ja viem, ze pre niektore z vas je to strasne mala porcia, ale u nas je to obrovsky uspech 😉

euffra
15. máj 2009

silwi, ja myslim, ze aj u nas to bude velky uspech, ked zje trochu kase, ona mi este stale odmieta prikrmy, zo zeleniny zje tak 4-5 mikro lyziciek a koniec, potom uz len s blazenym vyrazom v tvari chyti prsnik a pomysli si konecne 🙂

silwietta
15. máj 2009

ja som skusala rozne oblbovaky, ale raz zabralo ked som mu odjedala z vyzivy, a druhykrat ked som si kazdu lyzicku co som mu isla dat dala k ustam a zacala som hmmmkat ake to je dobre, hned otvaral pusinku... alebo mu pri tom spievam, alebo si "cita" letaky co nam v dany den dojdu... podla nalady... ale zacal celkom pekne papkat ked som mu dala banan, pri nom sa naucil otvarat pusinku a nevyplut to co dostal lyzickou

claudinka
15. máj 2009

Ahojte babule, potrebujem poradit, aky je rozdiel medzi prvymi topanockami z Protetiky a zo Sante?

momoyka
15. máj 2009

no teraz uz taku nemala, ale ja som jej dala uz potom nurofen, lebo som sa bala, ze to vyjde este vyssie..
kojim, ved to, ze celu noc sme sa skoro prikladali, lebo bola uplakana...

ja davam kasicku az pred spanim, po kupani, ale na dlhsie spanie nam nepomohla kasicka, akurat vidim, ze malej chuti

silwietta
15. máj 2009

claudi netusim...

euffra
15. máj 2009

momo, to aj u nas bolo take, ked mala teplotu, stale chcela papat, a plakala, tak som ju mala u seba v posteli a takmer celu noc kojila. potom mlaa aj taku noc, ze uz nemala teplotu, ale este bola chora a nechcela vobec papat len plakala tak treba vtedy aspon po lyzickach dat vodu. ani nic ine nedavaj, len koj stale, to je nalepsi liek

euffra
15. máj 2009

claudi neviem, ja kupim v protetike, mam tu blizko predajnu.
ja neviem, ci uz mam kupit alebo este nie, ona stale krci prsty na nohach, jej chodidlo je stale take v obluku, tak neviem, ci sa to zrovna alebo ci dat ci este pockat. aj vasi drobci to robia alebo uz nie?

natasa8
15. máj 2009

ahojte.... 😉

euffra - ja davam kasu o pol siestej, a kupeme tak okolo 19.-tej (pol hodka hore dole).
Tiez zvykne po kasicke grckat, ale ona je schopna spraskat aj 200 ml takze chcem aby medzi kasickou a vecernym mlieckom mala aspon 2 hodiny rozdiel.

Po kupani si neviem predstavit, kedze je od kase cela zababrana 😅

evitkamalicka
15. máj 2009

ahoj mamky

ja davam kasu po kupani okolo 18:15-18:30 a hned ide spinkat

natasa8
15. máj 2009

ja nad topanockami neuvazujem, mala sa zatial nestavia..... 😒
ale capacky - sandalky som jej kupovala 16-tky, neviem ci take male topanocky vyrabaju 😲

evitkamalicka
15. máj 2009

nas maly ma velku nozicku uz teraz ma 18tku ked sme kupovali sandalky