Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
4. mar 2010

ahoj ew

eweny
4. mar 2010

ten kupel Balneum a krem excipial mame teraz uplne vysadit a bohuzial dostali sme mast s kortikoidmi..nechcela som najskor, lebo viem co to je, kedze od detstva som take rozne maste pouzivala aj ja, ale nevyhneme sa tomu..ma to velmi vysypane a rozskrabane do krvi..ach jaj, bojim sa..presne toto som nechcela, aby si to zdedil po mne ☹ ☹ ☹

eweny
4. mar 2010

evitka, ahoj..citam, ze poradna dopadla dobre..

evitkamalicka
4. mar 2010

hej dobre....a vy sa mate ako?

eweny
4. mar 2010

najhrosie je, ze stale vycitujem rozne fora o atopickom ekzeme a docitavam sa tam aj hrozne veci, tak mam strach este viac ☹

eweny
4. mar 2010

evitka, vobec nie dobre..maly je z toho ekzemu nervozny, umrncany..musi ho to aj boliet..dala som mu sirupcek proti svrbeniu a pojde spinkat..

evitkamalicka
4. mar 2010

ew necitaj hluposti

eweny
4. mar 2010

evitka, ved to!..ale sama vies, ze clovek sa snazi ziskat co najviac informacii o danom probleme, ale niektore ma totalne deprimuju a rozrusuju..a ked som nervozna, mozem ocakavat, ze sa aj mne ekzem zhrosi ☹

winona24
autor
4. mar 2010

ew....to ma strašne mrzí...... ☹ ☹

ka3n
4. mar 2010

eweny..boozinko, to ma važne mrzí :((

annie, mne dnes dosli tie platenky mam velkost 23 a som spokojna, len su take moc siroke na utlu matuskovu nozicku, takze si myslim, ze su skor pre deti so siršou nožičkou ako tu pisala eweny, ze ma jej petko, takze jemu by boli uplne ok..

Som zvedava Annie ,co povies ty.

ka3n
4. mar 2010

annie a prepac, ze som ta tu minule uplne doplietla s tymi nike a vlozkami, ale my s tymi botaskami NIKE ideme dnes do TT ich reklamovat lebo mame velkost 24 a vnutrona dlzka jednej botky (meranej podla vlozky) je 15 cm a jednej 15,5cm tak predsa nebude maly nosit jednu taku a jednu taku..:(( som taka nastavana..otras..tak ich vymenime za 23 a vraj tie maju 15cm.

ka3n
4. mar 2010

..tak a uz viem kde je zapokapy pes, baby tomu neuverite..tak som teraz pekne merala vnutro a vsekto sedi 24 maju 15cm..ale preco ma teda jedna vlozka 15,5 ajedna 15cm..no lebo nam to poplietli a jedna vlozka je do nich mala..este ze sme kupili ortopedicke.tak nic nemusime menit.

annie13
4. mar 2010

nam este neprisli no ale to budu potom asi brankovi velke do kelu
nam tie vlozky sedia aj v druhych topanockach

kacatko
4. mar 2010

eweny to ma mrzí ☹ , dufam, že sa mu po tých mastičkách uľaví a že to bude už len lepšie. Neviem, či si kupuješ časopis Dieťa ale v tom marcovom čísle píšu článok o atopickom ekzéme a hovoria tam aj o iných mastičkách ako kortikoidových.

Annie a evit gratulujem k dievčatkám, ja som si tiež veľm priala mať párik, ale mám dvoch chlapcov (samozrejme som rada, že ich mám a že sú zdraví), len dufam, že manžela prehovorím aj na to tretie a to si skúsim dať vypočítať aby to bolo na 100% dievčatko 😉

neviete mi poradiť kde by som našla zoznam čísel detských topánočiek a k tomu ich centimetre, práve preto nechcem objednávať topky z internetu,lebo sa bojím že kúpim zle

kacatko
4. mar 2010

Ďakujem, preštudujem 🙂

luciankasebastianko
4. mar 2010

ahojte ewen ☹ malé sloniečko no snad to rychlo zaberie a prestane sa škriabať a treba naštíviť aj solnú jaskynu vraj 1 hodina = 3 dni mori 😉 držkáme palce

luciankasebastianko
4. mar 2010

že sloniečko -slniečko 😀 cmuk

ka3n
4. mar 2010

kacatko, ja som sa do velkosti trafila, aj som s nimi spokojna, len su trosku na sirsiu nozicku, ale ked utiahnem suchy zips tak ok, na jar, leto, budu dobre a potom mozu byt po dome ako papucky..

a s tymi velkostami je to u kazdej botky ine takze by som sa tabulkou neriadila, lebo mame doma aj rovnake velkosti a pritom vnutrona dlzka je vsade ina..dolezite je bud topanocky skusat alebo ak kupujes cez net si priamo pytat velkost vnutr. dlzky.

kacatko
4. mar 2010

ďakujem ka3n asi to vyskúšam 🙂

annie13
4. mar 2010

eweny ten ekzem mi je fakt luto, preco to trapi aj tak male deticky

annie13
4. mar 2010

skoro som zabudla
Branik mal dnes 1,5 rôcka, moj velky chlap 🙂 😉

eweny
5. mar 2010

Dobre ranko damy..my posledne dni vstavame uz o 6.00h tak som natesena..

Annie,gratulujeme Brankovi k vcerajsiemu jedenapolrocikovemu vyrociu 🙂

eweny
5. mar 2010

Baby,dakujem vam velmi pekne,je fajn ked vas niekto chape a podpori..

kacatko,urcite si kupim ten casopis a precitam o tom AE..dakujem

eweny
5. mar 2010

lucianka,solna jaskyna?..musim pozriet,kde sa najblizsie v okoli taka nachadza..

Dnes rano ma ten ekzem o 100% lepsi,to robi ta kortikoidova masticka,to uz mam odskusane na sebe..len ked to nie je na dlhodobe pouzivanie..chcela som sa jej celkom vyhnut,ale neslo to..citim sa vsak dost mizerne,ze mu to musim tymto natierat..

eweny
5. mar 2010

Inak som cim dalej,tym viac presvedcena,ze za tym celym AE stoji toto posledne ockovanie 😢 dovtedy nemal ani len naznak a po zaockovani sa do tyzdna vysypal..ako by to bol nejaky spustac..mozno to je len sprosta zhoda nahod..

eweny
5. mar 2010

Ka3n,tak si s platenkami spokojna?..to je hlavne..som sa zasmiala na tej vymene s vlozkami v nike topanockach..my napriklad tie vobec nezapneme..len tak do polovice tych suchych zipsov..

kacatko
5. mar 2010

Dobré ránko,

gratulujem k Brankovému 1,5 roku 🙂 annie

winona24
autor
5. mar 2010

eweny kľudne to môže mať spojitosť s tým očkovaním...bohužiaľ.....môj názor na očkovanie sa nezmenil...

kortikoidné maste...uff....pliaga.....ale čo ,keď pomáhajú..... ☹ ☹

winona24
autor
5. mar 2010

http://www.solne-jaskyne.info/solna-jaskyna-kre...

ew najbližšie som našla túto soľnú jaskyňu