Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
10. mar 2010

aj ja budem kupovat babybanz, ale teda uz kidzbanz, lebo vcera som mu merala obvod a babybanz nam uz budu na obvod male, tak uz musim tie vacsie

terezicka
10. mar 2010

Ka3n môže sa priblížiť, len Lucke dosť často vadí keď sa jej iné deti chytajú alebo ju hladkajú a moja sestra to nevie predýchať že Patrik ( jej syn ) sa nemôže hocikedy dotknúť Lucky. Napr. keď ide po 4 okolo nej a a chce sa o ňu oprieť, Lucka ho zo seba "striasa" a kričí lebo jej to vadí, ale ja to fakt neviem ovplyvniť. No ale moja sestra to berie neviem ako strašnú vec... Dakedy mi ide na nervy, my keď sme u našich tak musíme brať ohľad na nich ale oni na Lucku vôbec...An najesť sa tam nevie poriadne a v kľude a vyspať tiež nie, keďže sesxtra nie je ochotná byť vtedy s malým na poschodí alebo vonku... Ale no comment...

evitkamalicka
10. mar 2010

heh terezka tak to ja by som dlho s takou sestrou nevydrzala, bud by som jej dobre vynadala, ze je netolerantna alebo by som tam ani nechodila, ja som taka povaha ze co na srdci to na jazyku aj keby to toho druheho malo zranit

terezicka
10. mar 2010

Evitka lenže tam bývajú ďalší moji súrodenci a moji rodičia a tí sú v pohode... Sestra má dosť problémov sama so sebou, tak možno preto sa ventiluje takto... Ale už som jej párkrát povedala aj ja svoje neboj sa 😀

terezicka
10. mar 2010

Idem od vás, idem piecť bábovku a pizzové slimáčiky. Ak sa bábovka podarí dám vám recept 😝

evitkamalicka
10. mar 2010

olla co blaznis ved ten test mas krajsi ako vcera, on ti aj tak na druhy den nestmavne, lebo HCG narasta kazdy druhy-treti den, takze ak urobis zajtra ten uz bude tmavsi

ollako
10. mar 2010

evit myslis? si ma potesila 😉 , veru skusim este jeden za par dni

evitkamalicka
10. mar 2010

olla jasne, netestuj zbytocne kazdy den, skus v piatok 😉

winona24
autor
10. mar 2010

olla tak ak z tohto nebude bejby,tak zjem kefu..... 😝 😝 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵

ollako
10. mar 2010

win 😀 😀 😀 😵 😵 😵

winona24
autor
10. mar 2010

hlavné je,aby bolo všetko tak ako má...veľa zdravíčka.....pekne narastajte ...tešíme sa na foto rastúceho bruška 😉 😉

evitkamalicka
10. mar 2010

veru tak ma napadlo, ze by som mala aj ja odfotit bruch

ollako
10. mar 2010

win mas pravdu, len nech nam malicke je zdrfavucke a rastie 😵
evit ano brusko odfot,
mne ostalo po malom strasne velke brucho ...ja stale vyzeram ako v nejakom stvrtom mesiaci 😝

evitkamalicka
10. mar 2010

cakam kym sa mi troska nabije fotak a potom odfotim

evitkamalicka
10. mar 2010

olla tak je to tam 😉

ollako
10. mar 2010

krasne brusko evit 😵 aj ja chcem

evitkamalicka
10. mar 2010

coskoro budes mat aj ty

ollako
10. mar 2010

dufam 😉

ollako
10. mar 2010

boze baby tomu mojmu ta choroba vobec neprechadza ☹ ...uz treti den berie ATB a stakle ma zvysene teploty 😔 , je mrzuty a stale sa chce nosit, ako tak ho bavi bambulka, ale ako ho mam prinutit aby sedel vedla mna, len na mne chce byt zaveseny ako opicka, ak nie tak ma kope 😒 ...je ako cert, ale ma strasne sopliky aj kasel, tak sa ani necudujem, uz mu to musi ist riadne na nervy 😖

felixko
10. mar 2010

ahojte
ollako blahoželám 🙂 a neboj všetko zdládneš a baby pekne vynosíš 🙂 🙂 🙂

ja som dnes stretla kolegyňu, ktorá mi oznámila, že naša šéfka ma plánuje po návrate z RD dať na hnusné oddelenie, z ktorého som pri nástupe na MD tak radostne odchádzala. preto sa ani neplánujem skoro vrátiť do roboty a možno skôr urobíme Ninke súrodenca, než sme plánovali. uvidíme 🙂

ollako
10. mar 2010

felixko dakujem
no ja sa tiez neplanujem do prace vratit vobec, lebo som zamestnana v cechach, a ak by vsetko dobre pokracovalo, tak znova by som odtial dostavala matersku, co by bolo fajn, lebo tolko by som v lekarni asi ani nezarobila 😝

claudinka
10. mar 2010

jeeej gratulujem olli 😵 😵 😵 😵

ollako
10. mar 2010

dakujem claudi 😉

kacatko
10. mar 2010

Ollako gratulujem a teším sa s tebou 🙂 Ja by som bola tiež rada tehotná ale to tretie si už treba riadne rozmyslieť ☹

evitkamalicka
10. mar 2010

kacatko veru aj my sme chceli 3, ale nakoniec sme sa zhodli, ze staci 2 kedze mame este aj nejake ine plany do buducnosti

kacatko
10. mar 2010

Evit za normálnych okolností by mi určite stačili dve, len som ostala strašne zaskočená keď bol aj druhý chalan, vždy som si myslela že budeme mať párik. Práve preto veľmi rozmýšlam o tom treťom, ale stále neviem či do toho ísť a ak áno tak kedy 😉

ollako
10. mar 2010

dakujem kacatko, ja ani nedufam, ze by som mala dievca
kacatko a co ak by bol aj treti chlapec?? moja teta to skusala 4 krat a nevyslo jej to 😝 😀
je jasne ze je to jedno, ale ja tiez tuzim po dievcatku 😉

kacatko
10. mar 2010

No tak keby sa to náhodou stalo tak je samozrejme že ho prijmeme a budeme sa z neho tešiť, ale na druhej strane tam bude asi aj veľké sklamanie.Však aj môjho manžela teta má troch synov a všetci mi hovoria že ani mi nedopadneme inak, zaujmavé kde berú toľkú istotu. 😠 Ale nechcem nič nechať na náhodu a dala som si už predbežne vypočítať, že kedy by to bolo dievčatko na stránke www.chlapecdievca.sk

evitkamalicka
10. mar 2010

kacatko ani ten vypocet nie je isty, moja kamoska si tiez tam davala vyratat a aj tak porodila ine pohlavie

evitkamalicka
10. mar 2010

to su vsetko len reklamne sprostosti na ktorych niekto chce zbohatnut