Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ollako
15. máj 2009

inak aj ja mam problem ako maleho oblekat, ja mu davam ako pyzamku overalik tenky a on je vela krat aj tak spoteny a niekedy je zase studeny, a nekurime uz vobec , tak ja neviem, cim to je ako ho obliekat....

zuzana1710
15. máj 2009

baby,musim ist..mala sa mi zobudila. 😲 dobru noc.pa

ollako
15. máj 2009

dobru noc zuzanka 😉

kamilka12
15. máj 2009

win - kludne mohla chytit hocikde nejaký vírus, vobec to nemusí byt či ju obliekaš dobre alebo nie...Nech Natálke soplíky rýchlo prejdú, je to hrozné, keď takému drobcovi nevieš pomoct, sme to tiež už zažili, a tvraalo nám to asi 10 dní ..a mne to pripadalo večnosť 😔

ollako
15. máj 2009

moj drobec ma sopliky kazdy mesiac, niekedy len troska a niekedy brutal, teraz ani velmi nesopli, len ma stale akoby upchaty nos a odsajem minimum, nechce si dat nakvapkat do nosa, aby sa mu lepsie dychalo, tak vcera sa stale budil, uvidime ako dnes 😕

winona24
autor
15. máj 2009

no mne malá spí v noci - tielko,overal a spací vak....

vikykiss
15. máj 2009

winona a koľko máte stupnov doma? 😕

ollako
15. máj 2009

win keby mojho tak naobliekam, tak ho musim zachvilu prezliekat co by bol spoteny 😒 on sa strasne poti, neviem ci je to tymi zubami,alebo tym, ze prisla jar 😕

rony253
15. máj 2009

No Sara ma Body s kratkym rukavom a na frote cele dupacky ako pyzamkove. ale aj tak sa mi zda ze jej je teplo a prikryta je dekou.

rony253
15. máj 2009

ja som mozno raz pouzila spaci vak, ked bola mensia a to robila cirkus, ona musi mat volne ruky a nohy, ked mala nohy spolu vo vaku tak sa asi citila, jak v kazajke, takze moj krasny vak som odlozila. a len som ju stale prikryla dekou a v zime paplonikom, teraz sa nenormalne odkopava, ale mame izbu pod strechou a je tu dost teplo, stale len vetram
o soploch mi ani nehovorte, minule 2 týždne som odsavala nonstop den aj noc, lialo sa to jak vodopad, no som rada, ze to preslo, Win nech vam to co najrychlejsie prejde, ja som sa az cudovala, kde sa to vsetko Sare tvorilo, odsavala som nenormalne haldy soplov.

eweny
15. máj 2009

Ja som davala na noc tielocko a overal a zakryty je paplonikom,neodkopava sa..zacal ale byvat velmi spoteny,tak uz davam len overal alebo pyzamko,vtedy ma hole chodidla a to sa mu paci 🙂

eweny
15. máj 2009

Aj my bojujeme casto so soplikmi,ale u nas je to sposobene zrejme aj tymi bacilmi,co ma v ockach..tak sa vyjadrila ocna lekarka..

jurocko
15. máj 2009

ahojte zienky
hodila som aktualne fotky

jurocko
15. máj 2009

nam na sopliky velmi pomaha ked nakrajam cibulu na vecsie platky dam na tanierik a dam to do postielky,je sice zapach ale to pekne uvolnuje,,,nam to pomaha,,,skuste ak chcete 😉

jurocko
15. máj 2009

dobru nocku,paaaaaaaaaaaaa

inak zabudla som dnes sa mi Tobiasko prvykrat sadol na dupu zo štvornožky..zlaty bol..a na nohach by bol stale..všade sa stavia..musim mu kupit uz topanocky...všade hlada miesto kde by sa postavil.no šikovny je 😉
dobre vypinam comp 😵

winona24
autor
15. máj 2009

viky 23 st.máme.....

winona24
autor
15. máj 2009

😔 brú noc...

máme za sebou prvé plačlivé prebudenie....bude ich ešte niekoľko...zase sa "vyspím"

rony253
15. máj 2009

dievcence ja sa lucim
Ew aj ja jej niekedy davam take pyzamko kde ma hole chodidla, no niekdy ich ma horuce a niekedy studene, pokial ta zaspi sa jej vychladia, lebo si robi z deky stan, stale dviha nohy aj s dekou alebo sa odkopava, cize pokial zaspi mame proceduru s prikryvanim a odkryvanim.

rony253
15. máj 2009

joj Winon, moja zlata Natalka, nech uz su tie sople prec,
prajem Vam dobru nocku papa

rony253
16. máj 2009

a prvy krat pravaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dobre ranko, my sme od siestej hore a uz zase spinkame a ja idem k malej, lebo som jak hotovka. Aspon hodinku pohajame. V noci som na podiv kojila len raz a teraz rano o siestej. tak peknu sobotu. papa

silwietta
16. máj 2009

dobre ranko prajem...

silwietta
16. máj 2009

jurocko, ja v postielke nemozem nic nechat maly by si to hned dal do pusinky 😅 a ani si nechcel predstavit ten kraval keby si potom pretrel ocka

ollako
16. máj 2009

ahojte tak mi noc nic moc...jurocko to ako , cibulu do postielky, saky keby na to dociahol, tak by ju pojedol 😕 ...
maly akurat zaspinkal, tak ja upratujem...mame tu taaky binec 🙄 muz prisiel a vsade su rozflakane jeho veci, tak periem o stosest 😝

ollako
16. máj 2009

jejda hrubica oprava: my noc nic moc... 😅

winona24
autor
16. máj 2009

ja som jej ju dala pod postieľku....a mám pocit,že spala lepšie

apropo..ahojte 😉

claudinka
16. máj 2009

ste toho vela nepopisali 😀

winona24
autor
16. máj 2009

malá mi konečne zaspala...idem rýchlo robiť poriadok 😉

bubinko83
16. máj 2009

ahojte,je tu niekto?

ka3n
16. máj 2009

ahojte...
Bubinko, prisla ti dm poukazka..ci co to je?

Dnes sme v TT boli pre tu trojkolku, je uplne super, potom sme kupili pribly hned tri 🙂 a sedacku na bicykel..a ine rozne veci pre maleho, takze sme oplieskali vyse 250eur.

bubinko83
16. máj 2009

ka3n a kedy si posielala?