Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
28. mar 2010

ahojte caludi no moj je tiež pekny nezbedník ,kočariku sa už dlho nevozíme tiež mi dosť uteká ale ked kričím nakraj tak povečine poslúchne a tiež ho netrápi že sa vybral sam a mama ostala niekde vzadu 😝 ale unás auta chodia málo za domom mame les ,takže sa vybehá až až 😅 ale na pieskovisku vydrží tak hodku šmykať a hrať v piesku

lyenka
28. mar 2010

ahojte 🙂
Claudi ako by som o sebe a svojej Emmy citala 🙂 presne ako pises domov chodim znicena, upachtena, nic ine vonku nerobim len pobehujem za malou a riesim ako ju presvedcit a namotivovat aby aspon chvilku isla mojim smerom pri mne. Tiez ma nesmiernu radost ked moze utekat presne opacnym smerom ako idem ja, za ruku chodit nechce a do kociku ideme po vacsine len s krikom alebo sem tam zaberie nieco na papanie 🙂 uz sa neviem dockat kedy toto obdobie nejako prekoname 🙂

ollako
29. mar 2010

ahojte baby 😉
claudi tak toto ti nezavidim, aj mne drobec obcas uteka, ale takto az nie, a ja byvam na dedine, takze tych aut tu je pomenej, ale tiez sa snazim, aby isiel pri mne...nastastie mne vydrzi v kociku a ked bol pekny cas, tak sme uz vytasili trojkolku 😉 a vtej vydrzi dlho, chodim tu na ihrisko, je tam vela deti aj vacsich a jedno 10 rocne dievca ma vzdy poprosi, co moze Petka na tom bicykliku vozit dookola ihriska, tak mam aj na polhodinu pokoj, a mozem poklabosit aj s inymi maminami, je to zodpovedne dievcatko, je to zlate 😉 smozrejme, ze jednym ockom mrkam, ze ci su v pohode,...

annie13
29. mar 2010

claudi aj Branik je taky, teraz mam traumu ako vobec budeme chodit von, ked zacne utekat necham kocik a bezat za nim
na tom baby skate ho nikto nedonuti stat, ked on chce lietat, neviem
a cakat do piatej kym pride ocino s roboty, zatial mi rozmeni byt na drobne

annie13
29. mar 2010

ollako aj ja chcem taku baby sitters

ollako
29. mar 2010

annie ako je to s dvoma detmi? aka je mala spinkava?

evitkamalicka
29. mar 2010

dobre ranko, ale mate teda starosti s drobcami, ten nas chodi pekne vedla mna pri kociku

ollako
29. mar 2010

annie no fakt je to niekedy super, ale aj tak stale mrkam, ze kde su a ci su OK 😝

ollako
29. mar 2010

evit, ty mas ukazkove dieta 😲 , uprimne zavidim ale nemozem sa az tak stazovat, zacal byt Petko sice trosku panovacny, ale ja som mala pocit, ze to bolo horsie, ked bol mame babatko, to bol stale umrncany a nespaval 🙄 , teraz mame rezim a je uz dobre 😉 , ale ako pisem, uz sa zacina priecit, ked nema po voli

evitkamalicka
29. mar 2010

ollako to asi preto, ze u mna sa posluchat proste musi....vsetci mi vravia, ze to bude isto preto, ze som prirodzena autortita, lebo napr. s manzelom alebo s hocikym inym si robi co chce

evitkamalicka
29. mar 2010

vcera sme sa s muzikom rozhodli, ze tak o 3 roky by sme mohli zacat stavat domcek, teda chceme domcek na kluc a vcera sme si aj vybrali aky, to aby sme uz dopredu vedeli kolko love nam treba, je 5 izbovy, co nan poviete? http://prodom.sk/?p=projekty&project=203&PHPSES...

ollako
29. mar 2010

evit pekny, domcek, my mame na podobny sposom , ale kvoli svetovym stranam, sme musili troska zmenit okna a ine mensie zmeny staviame tento http://www.erlis.sk/detail.php?dum=96&srch=1&ka...

evitkamalicka
29. mar 2010

ollako pekny

annie13
29. mar 2010

bože nádherné domčeky
ollako este ani neviem dneska som prvy den sama, doteraz tu bola bud mama alebo janko takze Branko som nevidela cely den, teraz mi to zacina

ollako
29. mar 2010

uff annie neboj zvladnes to 😉 , hlavne nervy drzat na uzde 😅 lebo ked je mamina nervna, deti na tom nebudu inak 😉

evitkamalicka
29. mar 2010

annie neboj, to chce asi len zvyk, ked si najdes nejaky system, bude ok

olla a ako stojite so stavbou?

ollako
29. mar 2010

mame hotovu vodu ,odpady, elektriku,cez vikend sme robili stierky a nabuduci ideme brusit a potom kurenie , krb a potery a mozeme zariadovat interier 😉 , staviame svojpomocne, takze muzik sa tam dost namaka, ale kedze on to vie robit, tak by bol hriech platit firmu, a stale im stat za chrbtom aby to nepohnojily 😒 , muz je od fachu tak vie ako to chodi 😝 , ale samozrejme nechcem strasit, ale bohuzial taka je realita 😠

evitkamalicka
29. mar 2010

ollako a kolko vas to vyjde ked si staviate sami? my chceme na kluc

ollako
29. mar 2010

evit, predpokladame, ze sa vojdeme do 1 500 000,- sk,

evitkamalicka
29. mar 2010

parada a pozemok vas kolko vysiel?

ollako
29. mar 2010

evit pozemok nam darovali muzovi rodicia, takze asi tak 5000 sk za zmluvy a notara 😉

evitkamalicka
29. mar 2010

tak to mate super

ollako
29. mar 2010

evit ano , inak by sme si dom dovolit nikdy nemohli 😒 ...som tomu velmi rada, svagrovia su vodari_ kurenari, moj otec zas elektrikar, takze sme vela penazi usetrili aj za robotu, jedine strechu sme davali robit cudzim 😉
dufam, ze kym sa narodi to bude hotove, ale aj tak uvazujem, ci neostaneme este chvilku a maminy, aby som to zvladla 😝

annie13
29. mar 2010

to mate super ollako aspon vies ze ti to niekto neodflakne ked su vsetko svoji

winona24
autor
29. mar 2010

ahojte....

baby krásne domčeky....ja tiež strašne túžim po dome so záhradou 😵 😵

evitkamalicka
29. mar 2010

win ahojky, ja tiez tuzim potom, ze si dam kavicku na zahrade, vypustim tam deti

winona24
autor
29. mar 2010

bože evi ani nehovor..... 😝 😝 😵 😵 😵 ach jooooo

ja len dúfam,že sa mi ten sen niekedy splní

evitkamalicka
29. mar 2010

ja tiez 🙂

zanin
29. mar 2010

Evitka ked dokoncime my ten nas tak mozes ku mne chodit na kavicku budem rada ked sa bude mat Samko s kym hrat 😉 . A nebude to az tak daleko.

evitkamalicka
29. mar 2010

zanin oki beriem....a kedy to bude? kde to vlastne mate?