Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
14. apr 2010

ahojte,
my sme s tymto nastastie problem nemali a dufam, ze aj pri druhom nas to obijde

kamilka12
14. apr 2010

Ahojte

veji - s tým večerným zaspávaním sme to mali nedávno aj my..od svojich 5tich mesiacov Martin zaspáva tak,že ho odnesieme do postielky a on je buď ticho alebo si len mrmoce a potom zaspí...Ale nedávno (trvalo to cca 10 dní) mal akoby panický strach z toho, že ho odnášame do postielky..nechápali sme prečo a doteraz to ani nevieme..Plakal tak, až sa nemal kedy ani nadýchnuť medzi tým a keď manžel prišiel za ním,postavil sa pri postielku (manžel) a iba sa na neho pozeral, tak vtedy vkľude zaspal. Našťastie toto obdobie tak ako prišlo, tak aj samo odišlo a my doteraz neviem čo mu vtedy bolo 😒

annie13
14. apr 2010

goga ani my neznesieme vajicko, Branko tam bol ako med, Vikinka vresti ako najata, len co ju tam posadi a nevydrzi tam, tiez prerevala celu cestu z poradne domov aj naopak, my sme tiez pouzivali sab simplex pri Brankovi teraz Espumisan L a Infacol ze je dobry este, noc celkom usla
len Branko sa nam zacal budit hysterickym placom a nik sa ho nesmie ani dotknut len place a place asi budu musiet ist s ocinom do druhej izby

terezicka
14. apr 2010

Ahojte, dneska som na seba taká nahnevaná že až 😠 Už mi praskli nervy pri Lucke, tak som sa trochu nezdržala vycápala som ju...Až sa to hambím takto verejne napísať, ale už som bola vytočená a nejako som sa nevedela udržať. A potom som ju len hladkala, mojkala, nosila na rukách a strašne mi bolo ľúto že mi praskli nervy 😢
Teraz tu akurát vyšlo trochu slniečko, tak zvažujem že ideme vonku aj keď už to vidím kadiaľ povedia Luckina cesta - cez všetky mláky ktoré budú aj nebudú v dosahu 😅

momoyka
14. apr 2010

ahojte, pekny dnicek 🙂 aj ked dnes je vsetko mozne, len nie pekny dnicek...

tak baby, vcera bolo na tom pluscenkovi uzasne, velmi sa mi pacilo, a dokonca sa mi chvilocku zdalo, ze pocujem prvykrat kopkat miminko 🙂 som sa velmi vytesovala....

hanka to u babky zvladla tiez na jednotku, takze vcerajsi den mozem zhodnotit ako superovy... akurat, ze sme sa v noci nevyspali, lebo sme neskoro dorazili, a muzik musel rano skoro ist do robotky...

vejinka
14. apr 2010

ahojte kocky...heheh claudi ze dvojicky...no keby som nevidela sono tak veru si doteraz myslim ze su tam minimalne dve ...ale je tam jedno to viem na 100% 😉

vejinka
14. apr 2010

kamil neviem co mu je ...asi sme to vsetko pokazili ako sa len dalo..vecerne ritualy poprehadzovali..no co ja viem ale kupeme sa furt kazdy den len to po tom sme troska zmenili kedze stryko chodi raz na poobednu raz na rannu tak ked ma ranu vecer sa s nim hrava on kym ide spinkat a ked ma poobednu tak ho mame my...lenze predvcerom som sa rozhodla ze mu pustim na pocitaci gummybear pesnicky..a to bola zjavne obrovska chyba lebo ked som mu dala sluchatka tak bol ticho pomaly ani nedychal ako ho hltal ocami lenze ked som xcela aby uz sli sa uspavat maly spustit huronsky rev...to som este nepocula..a potom sme ho museli ukludnovat ..a toto som urobila dva krat ze som mu vecer pustila maca...no a vcera ma napadlo ked ma toho maca tak rad ze mu dame maca plysoveho ktoreho este nevidel samozrejme zamiloval si ho a z ruky ho nepustil ani po zaspati..co trvalo vyse hodiny muz bol uz sedivy z neho 🙄 a dnes som mu uz nepustila pocitac len sme sedeli na stolicke a nedala som mu ani maca som zvedava kedy zaspi....teraz je s nim muz a trapi sa s uspravanim ale aspom nereve...zatial

vejinka
14. apr 2010

terez aj mna dnes maly nahneval...a dostal po holej...ale pomaly ani nereval strasne je jedovyty v poslednej dobe 😠

vejinka
14. apr 2010

ked baby pisete ake mate druhe deti...az sa bojim co caka mna pri druhom..my sme nemali koliku ale pamatam si tak do 4 mesiacov sme mali "veselu hodinku" od 5-6 vecera rev vkuse a nepomahalo absolutne nic takze sa zacinam bat co bdue teraz kedze to male je aktivnejsie ako maly 😅

kamilka12
14. apr 2010

terezicka - neboj, myslím že každej z nás raz za čas rupnú nervy...my tiež máme práve také obdobie, že po nom iba kričím a to doslova a čím viac kričím, tým viac on robí na just..normálne hráme hru "kto z koho". Ale teraz je to všetko tým ako sme zatvorení doma a malý už nevie čo od dobroty by doma robil a ja zase nemám ani chuť upratovať, lebo hneď všetko rozhádže...takže posledné dni som riadne rozhádzaná s nervami 😒

rony253
14. apr 2010

Ahojte dievcence, dlhsie som tu nebola, lebo sa stahujeme, urady vybavujeme no mam dost. Sara uz kazdu chvilu výjde ocak tak je aj nervna ale aj velmi zlata, ma len bozkava a stiska. Ale vie byt aj jak certik, po obchode beha a ja za nou muz talci kociar no katastrofa.
Co sa týka odlucenia, tak to sme este nemali a bojim sa toho velmi a neviem si to predstavit, je na mna strasne naviazana, minule som sla len tu do potravin a ta bola s tatinom doma a tak revala pri dverach ze mamiiiiiiiiii mamiiiiiiiiiiiiiii, ale riadny rev, muz ju nevedel ukludnit. Takze neviem ako to bude.
Inak mi v maji konci materska a moj muz moze v materskej do septembra pokracovat. Ja som si vybrala matersku na 2 roky a to 20+4 mesiacov, volala som s uradnickou lebo mi nedosla materska ze co sa deje tak sme to dali doporiadku a uz dojde na buduci týžden nejako a pritom mi oznamila, ze som uz len do maja na materskej, ja jej hovirim ze ja mam matersku dva roky a ona ze ano ja 20 mesiacov a manzel 4 mesiace. No odpadla som, takze v maji idem na urad prace, Musim Saru uz teraz a to uz je neskor do skolky nahlasit aj keby isla neskor ale neviem si vobec predstavit ako to bude je to take domotane.
O spinkani: v noci spinka pekne len raz sa zobudi a to jej urobim mlieko, kedze ona pred spanim vela mlieka nevypije tak jej dam aspon v noci a potom spinka pekne dalej a potom po zobudeni ma znova mliecko, pri ranajkach pozera rozpravku na DVD a beha sim pre syrcek do kuchyne 😀 ale zlata je len naladova trosku, tie nestastne ocaky su na vine.
tak prajem pekny vecer papa

luciankasebastianko
14. apr 2010

Ahojte Terezka vobec sa nestresuj ja si pri tom mojom čertovi pripadá jak gestapák 😠 už tro nai neriešim 😒

ollako
14. apr 2010

ahojte aj mne teda vedia rupnut nervy a tiez som uz drobcovi nalozila na prdel, ale cez plienku 😅 , aj ked som to nikdy nechcela, no vtedy uz vidi, ze ho mam plne zuby a hned skrotne....a za min. akoby sa nic nestalo, tak si ho potom postiskam 😀 , a potom ma poslucha, ale musim povedat, ze Petko je celkom dobre dieta, klop, klop, klop, len niekedy je zly, ked mu idu zubky, alebo je hladny, ci smadny, a ked je unaveny, tak to ani nevravim, vtedy vie byt pekne neznesitelny...a vtedy ho len polozim do postielky, dam caj a do min. spi 😅

luciankasebastianko
14. apr 2010

jee jak mi skáču písmenká 😀 no rony tak to je sranda že otecko má tiež 4 mesiace to je milé, ale ked je malá na teba taká naviazaná a teraz to nové prostredie nebude to lahké 😕

timotej
14. apr 2010

ahojte my sme dnes museli ísť kúpiť gumáky malému lebo sme chodili totálne mokrí. Náš Timko vie byť tiež dobre nervný a hlavne ked sa oblieka von. No ked je vonku a beriem ho dnu tak zasa jedy. Už nech je sucho a teplo!!!!!

ollako
15. apr 2010

dobre ranko, musim sa pochvalit, dnes moj drobec spinkal celu noc od 20:00 do 6:00 😵 , tak sa vytesujem a dufam, ze sa to stane castejsie

evitkamalicka
15. apr 2010

dobre ranko

olla parada, ja som si uz tak zvykla, ze maly mi spi celu noc, ze keby sa to nahodou zmenilo asi by som bola velmi zla 😅

evitkamalicka
15. apr 2010

ako pokracujete s domcekom? my sme nakoniec vybrali iny, len musime troska urobit nejake zmeny v projekte

ollako
15. apr 2010

ahoj evit, no na dobre si clovek rychlo zvykne 😝
aj my sme museli, trosku zmenit projekt, kedze, mame pozemok dlhy a uzky..museli sme to prisposobit, na FB som dala fotky, a inak uz sme zacali murovat aj garaz, z polovice by to bolo, lenze ked cely tyzden prsi , tak nic sa nedeje a muz, je prave cely tyzden doma 😒 , no ale aspon dokoncuje stierky na prekladoch a take detaily, no a co nevidiet, ideme na to kurenie a krb, len este sa chysta do Polska pokupit nejake veci...
boze u nas leje ako z krhly 😠

ollako
15. apr 2010

evit hod link , chcem vidiet vas domcek 😉

evitkamalicka
15. apr 2010

tu je

evitkamalicka
15. apr 2010

len chceme o 1-2m sirsi a aj o meter dlhsi

ollako
15. apr 2010

evit super domcek, my , sme bungalov velmi nechceli , teda muz nechcel, lenze keby sme ho aj chceli, tak by sa nam na ten nas uzky pozemok nezmestil 🙄 , ale ten nas podkorvny sa mi zda teraz velky, ked to uz stoji 😒 , no ale ved ked budeme mat dve deti, tak treba aj viac miesta 😅

evitkamalicka
15. apr 2010

nam sa bungalowy pacia a podla toho budeme vyberat aj pozemok a teda ja chcem velky pozemok

momoyka
15. apr 2010

ahojte, tak vy sa mate super babky... celkom vam zavidim starosti s domcekmi...

claudinka
15. apr 2010

jaj babulky aj ja zavidim.. 😵 😵 😵 ale prajem vam to a tiez si hovorim, ze mozno o par rokov cakaju take iste starosti aj nas, ked sa nahodou rozhodneme nasetrit a kupit domcek.. 😉 i ked som mestsky typ, starobu radsej v domceku v klude prezit 😝 😀 😀

luciankasebastianko
15. apr 2010

ahojte ženy staviame ,murujeme všade sme 😀 evi krásne obloženy a ten bazen no super 😎 my máme pozemok cca 4900 m2 ak si dobre pamätám ,ale bungalov som nechcela milujem romantiku podkrovia a teraz ked prší na stršné okná je to také upokojujúce ,síce sa nabehám ,ale čo nespraviť pre dobrú kondíciu 😀

estella
15. apr 2010

ahojte tak claudi musim sa pridat k tebe ze aj ja radsej mesto ale straobu si viem predstavit na dedine v domceku....uz mam z toho aj taky blby pocit lebo manzel postavil sam svojej sestre dom na dedine a teraz mu vsetci hovoria aky je hlupy ze si neposatvi aj sam pre seba teda pre nas a on kazdemu povie ze jeho zene nechce ist na dedinu tak uz ma aj pomenovali mestska panicka..... 😖 ..a nech si hovoria...ja mam na to dovod preco sa tomu tak branim ja pochadzam tiez z dediny a ako dieta som strasne rada kreslila tak ma dali rodicia na vytvarnu ale kedze som musela dochadzat 27km a mne byvalo v autobuse zle tak som to nechala a vraj som mala talent...a tak ja si neviem predstavit ze by aj moje deti museli dochadzat na nejake kruzky a vlastne potom kvoli tomu to ja vzdaju ako som to vzdala ja....takze ja radsej ostanem pekne v meste kde mame vsetko rovno pod nosom..... 🙂 .......ale uz dlhsiu dobu uvazujeme ze si kupime najaky starsi domcek niekde blizko NR a urobime si z toho chatu a mozno casom.... 😉 ......

ja som prave dobalila veci dnes ideme do Prahy ku kamoske ako som uz pisala a straaaasne sa tesim hadam nam pocasie dopraje uzit si pekny vylet... 🙂

luciankasebastianko
15. apr 2010

pekny vylet prajeme užite si to 😎

annie13
15. apr 2010

to bola strasna noc, celu prerevala teraz od rana skoro v kuse spi
v noci som uz aj revala, od zlosti, vycerpania, zufalstva
branko budem musiet s MM do druhej izby, takym strasnym placom sa zas zobudil v noci a nemohli sme sa ho ani dotknut, reval viac, Dr nam kazala prestahovat ich do druhej izby lebo ze mu pokazime spanie tak neviem, neviem preco to tak tazko znasa
joj domcek so zahradou krasa
a vylet do Prahy wow, uzite si to